REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dobry zarządca nieruchomości

# marcin7262

23.11.2016 11:34

Witam
Szukam zarządcy z prawdziwego zdarzenia, który zajmie się osiedlem na którym mieszkam. Mieliśmy do czynienia już z kilkoma i to był niewypał - nie będe ich wymieniał z nazwy...
Kogo polecacie?

# magdalenaaaaaa

24.11.2016 10:30

Tylko Adamus!

 Adriana29

05.12.2016 15:49

A może kojarzysz Lemmon House? My mamy zarządcę od nich i nie mamy na co narzekać. Osiedle jest czyste, jest dużo terenów zielonych, klatki też są schludne i zadbane. Zgłaszane usterki są szybko naprawiane, poza tym zarządca jest praktycznie cały czas dostępny czy to na osiedlu, czy pod telefonem. I co najważniejsze, to osoba, która nastawiona jest na naprawianie problemów, a nie zamiatanie ich pod dywan jak niektórzy zarządcy z którymi miałam do czynienia podczas kilkuletniego wynajmowania mieszkań w różnych dzielnicach Warszawy ;)

REKLAMA

 Szamanka

05.01.2017 15:15

W stolicy firm zajmujących się administrowaniem jest wiele, ja polecam Wam te: https://www.integrummanagement.pl- administrator nieruchomości w m. Warszawa . Dla mnie są bezkonkurencyjni.

# wojo100

01.03.2018 00:35

Zdradź nazwy, żebyśmy wiedzieli, kogo unikać. Wybierajcie zarządców z długoletnim doświadczeniem, na przykład http://pwlarix.com.pl/, który na rynku działa od 25 lat... Instytucja funkcjonująca od tylu lat nie może oferować usług kiepskiej jakości...

 Robert964

11.07.2018 13:32

Mi odpowiednio przygotowali apartament do wynajęcia w http://www.pmspoland.pl/. Nastawienie na skuteczność zdecydowane. Dobrzy marketingowcy. Szybko znajdują lokatorów. Mają też gotową bazę kontaktów, więc jak masz lokal w jakiejś dziwnej okolicy i trudno ci znaleźć najemców to oni sobie na pewno poradzą.

REKLAMA

# marcyynia

11.07.2018 15:01

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma

# julas

13.02.2019 13:04

Zarządców jest wielu, więc myślę, że każda wspólnota jest w stanie znaleźć kogoś odpowiedniego. Wszystko też zależy od stawki. W sumie jeśli miałabym kogoś polecać to integrum menagement, raczej nie są drodzy, a i robotę wykonują ok. Z tym, że podkreślam, że nie byli zarządcą u mnie, a na osiedlu u mojej mamy i te informacje mam od niej.

# kamillo

25.02.2019 14:52

Myślę, że powinniśmy się ostrzegać przed złymi zarządcami. Szkoda, więc, że nie wymieniłem, ale trudno. Jeśli nie chcecie już więcej nerwów w wspólnocie to polecam Integrum Menagement. Nie mówię, że są idealni, ale da się z nimi dogadać i załatwić potrzebne sprawy.

REKLAMA

# st%u0119pie%u0144

14.03.2019 11:47

Chyba idealnych zarządców to nie ma, więc takiego ze świecą szukać XD Może poszukaj kogoś na kogo ludzie zwyczajnie nie narzekają. Jest trochę takich. Ogromnego doświadczenia nie mam, ale u nas kiedyś administrowali Integruma Management i było ok, teraz się zastanawiamy czy do nich nie wrócić bo znów się robi bałagan i nieporozumienia, a po co to komu.

# wiola987

27.03.2019 09:10

U mnie zarządza Amitom www.amitom.pl/ i od kilu lat jesteśmy na prawdę zadowoleni, nikt nie zgłasza jakichś skarg. Łatwy kontakt z zarządcą, jest na każde nasze zawołanie, a nasze osiedle czyste i zadbane.

# katalizator

23.04.2019 11:49

Jeżeli szukasz firmy idealnej to od razu Ci mówię, że nie znajdziesz bo takich nie ma, więc na te obietnice to bym patrzył z dystansem. U matki na osiedlu też jest to całe integrum i jest w porządku, więc może faktycznie jeśli miałbym tez ja kogoś polecać to własnie ich.

REKLAMA

# marekdfw

13.05.2019 11:30

O Integrum dużo się mówi, ale nie ma wielu firm, która w takiej cenie potrafi świadczyć tak wysoką jakość usługi. Chociaż ja dla świętego spokoju to i więcej bym im zapłacił, gdyby było trzeba.

# KasianPoznan

09.07.2019 08:15

Hej,
Jeśli chodzi o solidne zarządzanie nieruchomościami to warto zastanowić się nad kandydaturą http://administratornajmu.pl bardzo rzetelne podejście do klienta, oraz pełny audyt nieruchomości przed rozpoczęciem współpracy. Administracja najmem wcale nie należy do najłatwiejszych ale Pan Dariusz i Marcin to zdecydowanie profesjonaliści godni zaufania, jeśli chodzi o temat nieruchomości.

# nino9

16.07.2019 10:42

O tak bo z zarządcami to naprawdę różnie bywa. U nas kilka osób z poprzednich mieszkań dobrze wspominali Integrum Management, więc po sprawdzeniu ich oferty zdecydowaliśmy się podpisać umowę i nie powiem-dbają o osiedle. Jeśli chodzi o administrowanie i organizację, to nie mam im nic do zarzucenia, bo wychodzą na przeciw naszym oczekiwaniom i potrzebom. A w końcu o to własnie chodzi.

REKLAMA

# erb

17.07.2019 08:38

zarządca Fadrowski jest ok, nie są najtańsi ale nie ma sie co oszukiwać - cena świadczy o jakości usług. Nie mam zastrzeżeń

# kacpir

30.07.2019 10:59

Jest kilku, których mógłbym polecić, ale najlepsi to Integrum Management. Są zarządcą w kilku większych miastach polski i radzą sobie całkiem przyzwoicie. Teraz już nie mieszkam na osiedlu, którym oni się zajmują, ale pozytywnie wspominam i jak patrzę co mam teraz to nawet za nimi tęsknię

# nika

03.08.2019 09:11

#erb napisał(a) 17.07.2019 08:38
zarządca Fadrowski jest ok, nie są najtańsi ale nie ma sie co oszukiwać - cena świadczy o jakości usług. Nie mam zastrzeżeń

A mozna sie do nich dodzwonic? bo unas niektórzy mają nie lada problemy z odbieraniem telefonów od mieszkańców, jak u nich jest?

REKLAMA

# Cyrrus

08.08.2019 08:40

tak, jak nie odbiorą to oddzwaniają szybko dość

# Cyrrus

08.08.2019 08:42

#Cyrrus napisał(a) 08.08.2019 08:40
tak, jak nie odbiorą to oddzwaniają szybko dość

w sensie chodziło mi o zarządce fadrowskiego

# kacpir

14.08.2019 09:40

Moim zdaniem fajną ofertę ma integrum mananagement ma całkiem dobrą ofertę. Nie są jacyś drodzy, a z tego co wiem to stawka jak na konkurencję całkiem okazyjna biorąc pod uwagę to co oferują.

REKLAMA

# lizbona

26.08.2019 09:26

Widzę, że już ktoś wspominał, ale się dołączę. Integrum Management, chyba jedyna firma, którą mógłbym tak na serio polecić. Osiedle bardzo się zmieniło, oczywiście na plus, dużo się dzieje i chyba też mieszkańcy zaczęli bardziej świadomie dbać o nasze wspólne dobro. Zmiana na lepsze,

# FelicjaPo

03.01.2020 14:20

Integrum Management to dobry zarządca,są korzystni cenowo i świetnie sobie radzą z zarządzaniem, rzetelni, pracowici i w stałym kontakcie :)

# Tara

25.02.2020 10:44

Też uważam, że warto polecić Integrum Management . Są dobrymi zarządcami naszej wspólnoty, wszystko zawsze wykonane na czas.

REKLAMA

# Jaga12

27.02.2020 15:43

Zarządca, który dba i naprawdę dobrze administruje nieruchomością jest Integrum Management

# SeptAGON

02.03.2020 14:38

Administrowanie nieruchmościami zlecam tylko Integrum Management. Świetna firma, z profesjonalnym podejściem.

# Robert

19.03.2020 11:50

Polecam Integrum Management. Mają bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Wysoka jakość obsługi finansowo-księgowej. Nie ma problemu z kontaktem z pracownikami firmy. Widać, że ich pracownicy mają doświadczenie i ogromną wiedzę, więc nie ma obaw, że coś będzie nie tak.

# Nikolas

24.03.2020 14:17

Zarządzanie nieruchomościami najlepiej zlecić sprawdzonej firmie. Osobiście polecam Integrum Management. Działają profesjonalnie, a dodatkowo ich oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo.

# Gound

14.06.2020 18:00

Zarządca Fadrowski są ok, u nas na Ursynowie mega duzy remont balkonów elewacji całej, jest ok nie narzekam

# senja

15.06.2020 09:24

#Gound napisał(a) 14.06.2020 18:00
Zarządca Fadrowski są ok, u nas na Ursynowie mega duzy remont balkonów elewacji całej, jest ok nie narzekam

a czy oni podołają też w deweloperce? nasze osiedle konczy sie budowac

# evira

15.06.2020 19:29

A czemu by mieli nie podołać? Robią dla deweloperek też. A większość osiedli nowych ma zarządców od początku, żeby nie było problemów z deweloperami. Ci to nie jedno mają za uszami.

# maksym

15.06.2020 21:47

Też nie rozumiem skąd wątpliwości. U nas się sprawdzają, dużo rzeczy zostało odnowionych i widać że potrafią zarządzać wieloma sprawami na raz

# kokosz

22.06.2020 15:05

#maksym napisał(a) 15.06.2020 21:47
Też nie rozumiem skąd wątpliwości. U nas się sprawdzają, dużo rzeczy zostało odnowionych i widać że potrafią zarządzać wieloma sprawami na raz

no nie wiem.. mozesz cos wiecej o tym fadrowskim? u nas jest dosc "specyficzne" osiedle. mozemy mailowo albo cos, wyjasnie o co kaman.

# maksym

23.06.2020 00:53

#kokosz napisał(a) 22.06.2020 15:05
no nie wiem.. mozesz cos wiecej o tym fadrowskim? u nas jest dosc "specyficzne" osiedle. mozemy mailowo albo cos, wyjasnie o co kaman.
Zdecydowanie, chociaż nie wiem co rozumiesz przez słowo "specyficzne". Powiem Ci tak, lepiej zadzwoń i zarysuj sytuacje dla biura klientów i wtedy już jak ustalicie, to konkrety na maila. Ja się tym stricte nie zajmowałem, ale wiem jak to wyglądało jeśli chodzi o kontakt i spotkania. U nas tak to wyglądało.

# aniaanna

24.06.2020 11:00

Niezłym zarządca jest Altiplano. Tu gdzie mieszkam oni zarządzają, radzą sobie dobrze, na rynku są już od 2005 roku, także mają sporo doświadczenie i wiedzą co i jak. W kwestiach technicznych czy administracyjnych można liczyć na ich pomoc.

# MartaK

29.06.2020 13:48

Polecam Integrum Management. Od kiedy zajmują się naszą wspólnotą jest wszystko ok. Zajmują się powierzonymi im zadaniami i wywiązują się z tego bardzo dobrze.

 Ketyob

01.07.2020 12:03

Ty możesz zostać dobrym zarządcą wystarczy poświęcić trochę czasu na edukacje i gotowe. Mogę polecić Ci kilka książek które ułatwią Ci sprawę, polecam szczególnie te https://expertia.com.pl/nowoczesny-inwestor/

# Mariusz

03.08.2020 09:55

Jeśli pewniak to na pewno Integrum Management. Słowni i rzetelni, dobrze wykonujący swoje obowiązki.

# Wojtekkq

11.08.2020 15:02

Jeśli chodzi o Fadrowskiego - u nas jest pod wawą, radzą sobie na prawdę dobrze, raczej szybko załatwiają naprawy i inne tego typu akcje, nikt jakos nie narzeka

# Justa

16.08.2020 16:01

#Wojtekkq napisał(a) 11.08.2020 15:02
Jeśli chodzi o Fadrowskiego - u nas jest pod wawą, radzą sobie na prawdę dobrze, raczej szybko załatwiają naprawy i inne tego typu akcje, nikt jakos nie narzeka

Nie ma też wątpliwości na co idzie kasa bo są bardzo rzetelni w tej kwestii

# ida

23.08.2020 12:57

Na moim osiedlu niezmiennie od kilku już lat działa Per modum. Działają w wielu miejscach w Warszawie. Profesjonalni pod każdym względem i wywiązują się ze swoich obowiązków jak należy.

# moriale

23.08.2020 16:26

#Justa napisał(a) 16.08.2020 16:01

Nie ma też wątpliwości na co idzie kasa bo są bardzo rzetelni w tej kwestii
U nas w końcu miała miejsca reforma, przekształcenie ze spółdzielni na wspólnotę, bo to był prawdziwy relikt komunizmu, wywindowane koszty itd. Fadrowskiego w tym zasługa, bardzo sprawny zarządca, dbający o interesy mieszkańców, a nie deweloperów i innych. Koszty są teraz zdecydowanie mniejsze u nas.

# WojtekP

01.09.2020 10:34

Obecnie zarządcą u nas jest Integrum Management. Widać różnicę w obsłudze i działaniach. Także Integrum to dla nas zmiana na lepsze.

# masza99

06.09.2020 19:00

Jak tak chwalicie to chyba rzeczywiscie wezmiemy tego fadrowskiego...

# samwieszkyo

08.09.2020 09:30

Jak tak chwalicie to chyba rzeczywiscie wezmiemy tego fadrowskiego...
Nie wiem czy to kwestia chwalenia bardziej po prostu fakt ze robią to co do nich nalezy

# Mandros

30.09.2020 10:42

Ja bym z tych co tutaj wymieniliście wybrał Integrum Management.

# Danil

10.10.2020 14:03

#samwieszkyo napisał(a) 08.09.2020 09:30

Nie wiem czy to kwestia chwalenia bardziej po prostu fakt ze robią to co do nich nalezy

i tak ma byc a to wcale nie takie oczywiste niektorzy zarzadcy to o pomste do nieba wolac, fadrowski jest wporzadku

# wojciechwawrzyniak

24.10.2020 23:30

Nie mam zbytnio porównania bo to moje pierwsze mieszkanie w Wawie, ale naszym zarządcą jest Altiplano i moim zdaniem robi wszystko co należy. Jasne rozliczenia, wiadomo na co idą pieniądze mieszkańców, z usługodawcami typu ochrona czy sprzątanie wynegocjowali przyzwoite stawki.

# Kamil91

01.11.2020 20:56

No ja miałem styczność chyba ze wszystkimi tutaj wymienionymi firmami i postawiliśmy na Integrum Management. Sprawują się super, 100x razy lepiej jak poprzednia firma, widać że potrafią sobie wszystko ustalić tak żeby było dobrze zaplanowane, a i z realizacją jak na razie nie ma problemu

# Marek11

01.12.2020 08:24

Co do Integrum to się zgodzę. Stały kontakt z oddelegowanymi z firmy osobami jest bezproblemowy. Widać, że pracownicy firmy dysponują dużą wiedzą i doświadczeniem.

# Martaaa

17.12.2020 11:32

U nas to samo. Integrum Management. Dobrze że na nich trafiliśmy. Dają radę!

# KlaraBerry

01.03.2021 10:04

Integrum Management

# Martezo

30.04.2021 07:51

Dobry zarządca powinien przede wszystkim angażować się w życie wspólnoty i podchodzić do swoich obowiązków bardzo profesjonalnie. My zmieniliśmy swojego zarządcę na Integrum Management. Ich usługi są na bardzo wysokim poziomie. Wszystko robione zgodnie z zawartą umową. Widać, że pracują tam ludzie mający ogromną wiedzę i duże doświadczenie.

# MartynaMaj

31.05.2021 10:07

Również polecam Integrum Management

# mieszkaniecosiedla

29.07.2021 09:13

No teraz na osiedlu mamy Integrum Management. Dotrzymują terminów i wszystko wykonują zgodnie z harmonogramem.

# szosia

29.07.2021 14:13

Na pewno jak skontaktujesz się z firmą http://kupiec-zarzadca.pl/ to będziesz zadowolony. Oni mają doświadczenie bardzo duże

# Tadeusz

04.08.2021 10:05

Moim osiedlem zarządza AltiPlano i jest dobrze. Są doświadczeni i spełniają prośby, szybko załatwiając sprawy. Ja jestem zadowolony i w ogóle nie narzekam. Zawsze porządek na osiedlu, to też bardzo sobie cenię.

# Popo

30.08.2021 10:59

Ja polecam Integrum Management. Porządna i sprawdzona firma. Firma świetnie zarządza naszą wspólnotą. Na czas wykonują wszelkie remonty czy naprawy. Stały kontakt z firmą, dzięki czemu mieszkańcy są zadowoleni :) POLECAM

# Dymis

01.10.2021 09:27

Co do Integrum Management to są od kilku miesięcy na osiedlu. Wszystkiego pilnują i jest tak jak być powinno. Zmiana okazała się zmianą na lepsze.

# krysiagro

06.10.2021 11:53

Sprawne, rzetelne zarządzanie nieruchomościami - zarówno w przypadku małych jak i większych wspólnot mieszkaniowych pozwala znacząco usprawnić wiele procesów podejmowania decyzji. Właśnie dlatego szukając sprawnego zarządcy nieruchomości na terenie Warszawy warto wziąć pod uwagę http://citymanagement.pl którego usługi obejmują prowadzenie kartotek czy oferujące wsparcie techniczne dla mieszkańców wspólnot.

# Tyler

07.11.2021 22:23

U mnie zarządcą jest altiplano i w żadnym stopniu nie mogę narzekać. Zawsze jak są jakieś skargi to szybko się nimi zajmują i jest z nimi stały kontakt. :)

# kuleczka900

21.01.2022 14:20

Ja wspólpracuje z firmą Kupiec ze Szczecina i naprawdę polecam bo są bardzo profesjonalni w swoich działaniach

# Poltiso91

07.02.2022 12:15

Pierwszy zarządca który sprostał naszym oczekiwaniom to Integrum Management. Mieliśmy już chyba z czterech. Na razie jest ok

# Andrzej131

26.02.2022 14:29

W przypadku nieruchomości warto korzystać z usług specjalistów, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę https://www.admico.pl/ , na której znajdziecie ofertę profesjonalnej firmy zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami.

# Michus

11.05.2022 15:27

Mam za soba kilka lokalizacji w Wwa i najlepiej wspominam ostatnie osiedle, którym administrowało Integrum Management, bo naprawdę dało się z nimi wszystko sprawnie załatwić.

# adam044

24.05.2022 18:23

Firma Kupiec jest świetna w tej dziedzinie - najlepiej się z nimi skontaktować bezpośrednio i omówić szczegoly

# terenia

26.07.2022 23:52

Per Modum tylko i wyłącznie. My mieliśmy wiecznie problemy z poprzednim zarządcą, nic nie było dopilnowane... Po zmianie na Per Modum wreszcie widzimy jak zarządca powinien pilnować nieruchomości i rozwiązywać powstałe problemy. Podchodzą do każdej zarządzanej nieruchomości indywidualnie.

# Kaja

25.09.2022 17:41

Według mnie w Warszawie i okolicy to najlepszą firmą zarządzającą jest Zarządca Artur Fadrowski. Nie uchylają się od odpowiedzialności, bardzo szybko działają w przypadki kiedy zgłosi im się jakieś nieprawidłowości czy usterki. W tym roku na przykład nasza pani administrator - pani Ania (wspaniała kobieta) zorganizowała u nas wymianę instalacji. Rury ciekły przez tyle lat, ciągłe awarie były. Pani Ania zrobiła nam uchwały i w końcu nie mamy wyłączanej cały czas wody! Tyle lat trzeba było czekać. Cały czas coś się dzieje w naszej wspólnocie :)

# Marek2022

26.09.2022 15:06

Polecam [url]https://ddom.eu[/url]. Pardzo dobry zarządca i developer.

# Marek2022

26.09.2022 15:08

Polecam https://ddom.eu. Pardzo dobry zarządca i developer.

# Marek2022

26.09.2022 15:09

Polecam https://ddom.eu. Pardzo dobry zarządca i developer.

# Bartisa

11.10.2022 11:43

jak widać na terenie Warszawy nie brakuje fim zajmujących się zazazaniem nieruchomościami. Warto wybierać te, które oferują kompleksowe usługi a tak działa firma http://www.zarzadca.waw.pl/. Mają wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych pracowników. oferują usługi na najwyższym poziomie ale za rozsądne pieniądze.

# Maya

17.10.2022 15:42

Ja mieszkam na Ursusie i u nas jest Pani Ania od ZARZĄDCY Fadrowskiego, kobitka ma głowę na karku, zrobiła np. remont pionów i poziomów, przez tyle lat ciekło, a ona raz dwa i załatwiła. Widać, że jak się chce to wszystko można, tylko właśnie trzeba chcieć i znać się na swojej działace tak jak Pani Anna.

# Carola

17.10.2022 20:23

grunt to mieć sprawdzonego zarządcę, ja mogę wam podrzucić namiary na sprawdzonego http://www.zarzadca.waw.pl Pani Emilia, która zarządza to konkret babka. Potrafi załatwić nawet trudne tematy, tak że nawet najbardziej czepialscy lokatorzy nie mają wątów :)

# Mia

04.11.2022 10:44

Również mogę polecić Zarządcę Fadrowski. Współpracujemy z Panią Emilką od lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wymieniła nam windy w bloku, co nie było ani łatwe ani tanie. Świetnie ogarnia budżety.

# tommo

07.11.2022 16:20

też właśnie sprawdzałam ofertówkę http://www.zarzadca.waw.pl/ i powiem wam, że ciekawie to wygląda. Na pewno wezmę pod uwagę tego zarządcę bo planujemy wymianę poprzedniego od nowego roku bo się nie sprawdził.

# merlot

10.11.2022 10:33

My mieszkamy na Rakowie i tu od Fadrowskiego zarządza pani Anetka, bardzo miła i konkretna osoba. Nie ma problemu z kontaktem, potrafi szybko i sprawnie uporać się z bieżącymi naprawami w naszym bloku.

# ankowska

10.11.2022 10:34

No to powiem ci że jak już znależliście dobrego zarządce tak jak piszesz Fadrowskiego to się go trzymajcie. My się bujamy już od lat i nie można nic przegłosowac bo mam wrażenie że mieszkańcom nie zalezy - nawet jest problem z podpisaniem podstawowych ustaw, szok dla mnie. Chętnie bym wymienila starego administratora na tego waszego, no ale do tego potrzeba zaangażowania mieszkańców, a tego u nas nie ma niestety.

# mucierk

07.12.2022 10:16

Sprawdziłam ankowska ofertę z firmy o której piszecie i powiem wam, że dość ciekawie to wygląda. Fajnie, że mają kompleksową ofertę według mnie do sprawdzenia a nuż będą mieć dobrą wycenę dla naszej wspólnoty :)

# merlot

07.01.2023 11:16

Przeglądnij sobie oferty. Jest kilka firm z długoletnim doświadczeniem jak na przykład www. zarzadca.waw.pl którzy działają ok. 20 lat. Polecam sprawdzać od razu, jakie usługi firma oferuje, ponieważ łatwiej jest zlecić jest firmie zarządzającej na przykład windykację należności. Zarząd wspólnoty może sobie z tym zagadnieniem nie poradzić.

# Sambor

25.03.2024 12:48

Teraz u nas na osiedlu jest Integrum Management i jest w porządku. Na pewno zmiana na plus
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Wstąp do księgarni

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe