REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dobry weterynarz

# mironczecze

11.05.2017 14:49

Witam. Polećcie jakiegoś dobrego psiego weta najlepiej na włochach lub w okolicy

# piotrooos

01.06.2017 19:13

Ja znam świetną lecznicę na Ursynowie, więc masz blisko. Mieści się przy Kulczyńskiego 8 http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Duży plus za to, ze jest otwarta całą dobę, już zdarzało mi się korzystać z tej opcji. Lekarze są mili i zaangażowani i oczywiście fachowi, jak dotąd dobrze zajmowali sie moja zwierzyną.

 Burnina

01.06.2017 21:55

Przeprowadziłam się z Krakowa, więc nie znam jeszcze dobrego weterynarza w Wawie, ale polecam udanie się do kliniki, a nie do małego gabinetu. Robiłam tak w Krk (chodziłam do Arki) i różnica ogromna.

REKLAMA

# MięttuZ

08.06.2017 11:40

Polecam Klinikę na Popularnej 29. Bardzo dobra, nowoczesna klinika, RTG i USG na miejscu. Spory zakres usług i ceny normalne. Tam się śmiało możesz zgłosić.

# Pawik

09.06.2017 09:09

#MięttuZ napisał(a) 08.06.2017 11:40
Polecam Klinikę na Popularnej 29. Bardzo dobra, nowoczesna klinika, RTG i USG na miejscu. Spory zakres usług i ceny normalne. Tam się śmiało możesz zgłosić.

Mój psiak miał leczoną odmę. Bardzo trudno to wleczyć. Psiak miał robioną operację. Na szczęście wszystko się udało, dziś jest w pełni zdrowy. Gdyby nie ta operacja już by go ze mną nie było.

# Jorgus

05.10.2017 11:50

Az-Wet na Zamiejskiej. Całodobowa klinika, więc to plus. Ceny też na Warszawę normalne. Ostatnio byłem tam ze szczeniakiem na wizycie pierwszej. Całkiem spoko miejsce.

REKLAMA

# syfiasssta reklama

05.10.2017 12:29

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... ,.,

# Agnieszka

05.10.2017 13:58

Na Ursynowie w Waszawie masz dobrego weterynarza 24h http://www.klinikavet.pl/, bardzo polecam. Znają się na rzeczy i mają bardzo łagodne podejście do zwierząt.

# syfiasssta reklama

05.10.2017 14:12

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... ,.,/

REKLAMA

# aaricciaa

09.10.2017 16:45

Poziom slaby to ma Pan czy Pani a porównanie do uchodźców żenujące i świadczy o wysokiej lotności Pańskiego czy Pani umysłu.

# Bolchezjr

09.10.2017 19:45

Wysokiej lotności to są tu reklamy kiepskich firm i produktów

# antek

15.11.2017 18:33

co ty z tymi uchodćami człowieku bez pracy ktory cały zcas siedzisz na tym forum i je zabiles w sumie. lecz się

REKLAMA

# bonanza_zielona

16.11.2017 08:47

Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

# mariobrother

06.12.2017 20:36

łojejejej starszne słoiki łojejeje jeje jaki ja miastowy

# przykre to

07.12.2017 10:25

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

REKLAMA

# karolina1918

22.03.2018 09:35

Ja z moim psiakiem chodzę do Przychodni Weterynaryjnej WETMEDIC na Saskiej Kępie. Pracują tam ludzie z niewyobrażalną pasją i miłością do zwierząt. W dodatku to wybitni specjaliści. Bardzo polecam tą przychodnie, tutaj znajdziesz więcej informacji http://www.wetmedic.pl/

# Urszulka.Masna

22.03.2018 11:02

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ?

 dorka01

23.04.2018 10:25

Z moim psiakiem chodzę do przychodni VET&PET u Pani doktor Joasi.Ceny umiarkowane, wszyscy lekarze godni polecenia.

REKLAMA

# Wilhelm Von Klotz Paschke

23.04.2018 11:05

Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....

# marekk

10.01.2019 11:47

W Wesołej od dawna działa gabinet weterynaryjny p. Cybulskiej, szczerze polecam. Weterynarz z sercem do zwierząt, zawsze potrafi pomóc i doradzić. Myśmy mieli z naszą suczką problem tego typu że strasznie źle znosiła jak wychodziliśmy do pracy, ale dzięki radom pani weterynarz daliśmy sobie z tym radę ;-)

# sciema

11.01.2019 12:26

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

REKLAMA

# Adas

23.07.2019 09:59

Odwiedz weterynarza, mi Pan Marek uratował psa, gdzie wszyscy skazywali go na uśpienie
http://annamarucha.com.pl/najlepszy-weteryna rz-z-rembertowa/

# olekmaslowski

13.06.2022 09:54

Jeżeli ktoś prowadzi gabinet weterynaryjny i potrzebuje wsparcia przy zakupach w niezbędny sprzęt do leczenia to zachęcam do odwiedzenia hurtowni https://bestomed.pl w której każda przychodnia dla zwierząt znajdzie odpowiedni sprzęt i artykuły do leczenia.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break