REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobry weterynarz

11.05.2017 14:49 #mironczecze
Witam. Polećcie jakiegoś dobrego psiego weta najlepiej na włochach lub w okolicy
01.06.2017 19:13 #piotrooos
Ja znam świetną lecznicę na Ursynowie, więc masz blisko. Mieści się przy Kulczyńskiego 8 http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Duży plus za to, ze jest otwarta całą dobę, już zdarzało mi się korzystać z tej opcji. Lekarze są mili i zaangażowani i oczywiście fachowi, jak dotąd dobrze zajmowali sie moja zwierzyną.
01.06.2017 21:55 Burnina
Przeprowadziłam się z Krakowa, więc nie znam jeszcze dobrego weterynarza w Wawie, ale polecam udanie się do kliniki, a nie do małego gabinetu. Robiłam tak w Krk (chodziłam do Arki) i różnica ogromna.
08.06.2017 11:40 #MięttuZ
Polecam Klinikę na Popularnej 29. Bardzo dobra, nowoczesna klinika, RTG i USG na miejscu. Spory zakres usług i ceny normalne. Tam się śmiało możesz zgłosić.
09.06.2017 09:09 #Pawik
#MięttuZ napisał(a) 08.06.2017 11:40

Polecam Klinikę na Popularnej 29. Bardzo dobra, nowoczesna klinika, RTG i USG na miejscu. Spory zakres usług i ceny normalne. Tam się śmiało możesz zgłosić.
Mój psiak miał leczoną odmę. Bardzo trudno to wleczyć. Psiak miał robioną operację. Na szczęście wszystko się udało, dziś jest w pełni zdrowy. Gdyby nie ta operacja już by go ze mną nie było.
05.10.2017 11:50 #Jorgus
Az-Wet na Zamiejskiej. Całodobowa klinika, więc to plus. Ceny też na Warszawę normalne. Ostatnio byłem tam ze szczeniakiem na wizycie pierwszej. Całkiem spoko miejsce.
05.10.2017 12:29 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... ,.,
05.10.2017 13:58 #Agnieszka
Na Ursynowie w Waszawie masz dobrego weterynarza 24h http://www.klinikavet.pl/, bardzo polecam. Znają się na rzeczy i mają bardzo łagodne podejście do zwierząt.
05.10.2017 14:12 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... ,.,/
09.10.2017 16:45 #aaricciaa
Poziom slaby to ma Pan czy Pani a porównanie do uchodźców żenujące i świadczy o wysokiej lotności Pańskiego czy Pani umysłu.
09.10.2017 19:45 #Bolchezjr
Wysokiej lotności to są tu reklamy kiepskich firm i produktów
15.11.2017 18:33 #antek
co ty z tymi uchodćami człowieku bez pracy ktory cały zcas siedzisz na tym forum i je zabiles w sumie. lecz się
16.11.2017 08:47 #bonanza_zielona
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
06.12.2017 20:36 #mariobrother
łojejejej starszne słoiki łojejeje jeje jaki ja miastowy
07.12.2017 10:25 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

64/2751 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom sprzedam
 Łomianki domek z ogródkiem za 269 tys tu szczegóły link https://www.otodom.pl/oferta/domek-75m-ogrodek-lomianki-okazja-za-gotowke-ID3nfte.html#gallery[1]

Fauna i flora
 SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI ur. 07.10.2017 po proporcjonalnych, polujących rodzicach (ojciec m.in. Champion Pracy). DO ODBIORU od 01.12.2017 w Warszawie lub bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz (w połowie drogi Działdowo-Brodnica). Kontakt tel. (23) 69 61 353; 507 043 472; 798 691 471, więcej info: www.parkwelski.vanti.pl Serdecznie zapraszamy.

Turystyka
 Serdecznie zapraszamy do Ciechocinka na: - turnusy rehabilitacyjne - turnusy leczniczo-uzdrowiskowe - pobyty świąteczne i wypoczynkowe - pobyty hotelowe Zajmujemy się profilaktyka i leczeniem osób ze schorzeniami: - narządu ruchu - układu krążenia - układu nerwowego - przemiany materii - SM oraz rehabilitacją kobiet po mastektomii. Oferujemy: - ok. 55 rodzajów zabiegów wykonywanych we własnej, dobrze wyposażonej bazie zabiegowej - smaczne, domowe posiłki z uwzględnieniem diet - pokoje 1 i 2-os. z wc i umywalką, 1, 2, 3 i 4-os. z łazienka i apartamenty - popołudniowy program imprez organizowanych na terenie sanatorium przez animatora kultury - własny 2-ha park-ogród z miejscem na grill i ognisko Więcej informacji: www.sanatoriumchemik.pl chemik@sanatoria.com.pl Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik 87-720 Ciechocinek, ul. Widok 13 Tel. 54 283 52 43, 54 283 32 27, 54 283 68 27 - czynne całą dobę.

Różne
 Skup książek 509-20-40-60

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.