REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobry salon fryzjerski

20.09.2016 14:56 Kasiunia
Który salon loreal warszawa jest naprawdę dobry? I do, którego uczęszczacie? Potrzebuję ściąć włosy i nałożyć na nie jakiś kolorek a słyszałam, że właśnie te loreala są dobre.
23.09.2016 13:26 gruppa
Byłam w kilku w Polsce i każdy jest dobry, nie widzę różnicy w usługach. Produkty używają te same, kadra jest widać wyszkolona.. Najlepiej poszukaj takiego, który jest najbliżej twojego domu :) Tutaj masz lokalizator http://www.lorealprofessionnel.pl/ .
21.10.2016 23:12 #adka
A jakiś niekoniecznie loreal ?
21.10.2016 23:13 #adka
A jakiś niekoniecznie loreal ?. Gdzieś gdzie potrafią dobrać kolor farby do włosów.
23.10.2016 01:43 #Poziomka12
Takiego "niekoniecznie loreal" możesz poszukać na wyszukiwarce zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych http://lavito.pl Sprawdzisz gabinety blisko Twojego domu, poczytasz o zabiegach i opiniach. Jak zdecydujesz się na konkretny zabieg, to zamów go przez Lavito, żeby mieć szanse na zniżkę.
REKLAMA
23.10.2016 19:33 #hanka
Bardzo polecam salon Corte Del Sole na Al. Komisji Edukacji Narodowej. Moja fryzjerka dobrała mi tam piękny kolor blondu podczas kiedy poprzedni fryzjerzy chcieli ze mnie zrobić tlenioną lalę albo zbyt ciemną blondynkę. Teraz mam dokładnie taki jak zawsze chciałam czyli coś w rodzaju jak ma Aneta Kręglicka.
09.12.2016 00:24 #inka7
Jeśli chcecie znaleźć naprawdę dobry salon fryzjerski w Warszawie, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://www.moment.pl . Są tam oferty tylko zaufanych miejsc, co potwierdzają opinie setek zweryfikowanych użytkowników. Rezerwacji wizyty wraz z wyborem usługi dokonuje się online.
10.12.2016 21:16 ewkaa
Na Litewskiej 10/14 jest dobry salon fryzjersko-kosmetyczny, sprawdźcie sobie stronę www.beautypartners.pl. Mają bogaty wybór usług, pracują przy użyciu bardzo dobrych, markowych kosmetyków. Salon ma bogatą ofertę, wykonują zabieg wygładzające włosy Anti Frizz japońskiej marki YUKO, intensywnie regenerujące itp.
11.12.2016 16:36 niewczas
Polecić mogę na warszawskim Ursynowie salon Gnatyshyn. Świetnie wyszkolona kadra, salon i usługi na wysokim poziomie. Mają dwa salony, jeden przy al.KEN 36a, a drugi przy Pasażu Ursynowkim 9. Ze szczegółami możecie się zapoznać odwiedzając ich ich stronę internetową http://gnatyshyn.pl/pl/ , gdzie możecie nawet zarezerwować online termin wizyty .
10.02.2017 09:45 #papilotka
Zdecydowanie daję wielki + dla wszystkich salonów i gabinetów kosmetycznych, w których można zarezerwować wizytę online! Jak ja mogłam kilka lat temu bez tego ułatwienia żyć - nie wiem ;) kilka kliknięć i wizyta zaklepana, mogę sobie swobodnie i na spokojnie termin dogodny wybrać (nic mnie bardziej nie złości jak rozmowa przez telefon w stylu "to może wtedy...?" - "nie, wtedy nie mogę, a wtedy?" - "nie, nie ma miejsc") i zrobić to o każdej porze dnia czy nocy. A co do fryzjera - ja mam swojego ulubionego w JLD i nie oddam go nikomu, bo jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu ;) Niedługo się przeprowadzam do Wrocka, więc chyba będę regularnie przyjeżdżać do niego na usługi :D :D
22.08.2017 14:48 #Krystyna85
Zdecydowanie polecam salon na bemowie http://salon-shine.pl, mają najniższe ceny w okolicy i dobrze układają fryzury. Co miesiąc chodzę do nich i zawsze coś ciekawego mi zaproponują:)
24.08.2017 09:17 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
15.11.2017 15:17 #Edyta77
Polecam Gnatyshyn na Ursynowie. Chodzę tam do Pani Natalii. Mam krótkie włosy a ona zawsze wie, co z nimi zrobić. Byłam już chyba trzy razy i zawsze wychodziłam zadowolona.
16.11.2017 08:49 #bonanza_zielona
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
22.01.2018 15:44 #magdasarwa
Polecam nowo otwarty salon - Magia Blondu na Wilanowie. Właścicielka specjalizuje się w koloryzacji, głównie blond, ma dobrą rękę do klientów, zawsze doradzi.
REKLAMA
22.01.2018 19:24 #xxiuhg
www.google.pl
22.01.2018 19:24 #xxiuhg
https://www.google.pl/
22.01.2018 19:25 Mantyna
https://www.google.pl/
17.02.2018 04:20 #Milena
Polecam Panie z Salonu Shine na Bemowie, wiedzą co robią !
17.02.2018 12:16 #syf
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
24.04.2018 15:19 #zazuza
Weźcie coś polećcie, bo już mi ręce opadają. Trzeci polecany salon, a moje włosy wciąż są żółtawe, czy naprawdę nie da się uzyskać chłodnego blondu bez prześwitów? Widzę w tv i necie, ze się da, więc czemu nikomu na moich włosach nie wychodzi? Znacie kogoś, kto się specjalizuje w koloryzacji i podoła?
24.04.2018 15:34 #anty spam
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
24.04.2018 21:08 #farena
#zazuza ja chodzę do Magii Blondu na wilanowie, pani Danusia się specjalizuje w koloryzacjach i nie takie tragiczne włosy wyciągnęła z opresji ;)
25.04.2018 10:02 #anty spam..
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
28.06.2018 09:51 #znajoma fryzjera
Ja podcinam włosy i farbuję u Patryka Zawadzkiego na ul. Waliców , można się bezpośrednio do niego zapisać , kontakt na stronie patrykzawadzki.com - Warsza...ry fryzjer , ze znalezieniem dobrego fryzjera czasem naprawdę jest kłopot, sama miałam taki czas , że nie wiedziałam komu zaufać.
28.06.2018 09:53 #znajoma fryzjera
Ja podcinam włosy i farbuję u Patryka Zawadzkiego na ul. Waliców , można się bezpośrednio do niego zapisać , kontakt na stronie patrykzawadzki.com - dobry fryzjer , ze znalezieniem dobrego fryzjera czasem naprawdę jest kłopot, sama miałam taki czas , że nie wiedziałam komu zaufać.
05.07.2018 12:00 #agnieszka bartuszczyk
Ja nie farbuje włosów, ale na zwykłe podcięcie końcówek i pielęgnację chodzę do Estetyka day Spa w Piasecznie. Mają świetnych fryzjerów, którzy potrafią dobrać idealne cięcie do naszych rysów twarzy
05.07.2018 12:24 #syyfiasta rekklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
01.10.2018 09:53 #luizapol
ja polecam inharmony w warszawie! :) Są tez tam przeprowadzane metamorfozy na bardzo dobrym poziomie;)
08.10.2018 17:09 #nitko
Ja dobrego fryzjera znalazłam przez portal kuuma.pl Znajdziesz tam obszerną bazę fryzjerów (i nie tylko - również kosmetyczki itd.) z Twojego miasta wraz z możliwością rezerwacji wizyty online.

70/3239 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam samochód
 kupię mercedesa Sprintera 208 210 212 213 216 308 310 311 312 313 316 408 410 412 413 416 kupię Mercedes Kaczkę 207 208 209 210 307 308 309 310 407 408 409 410 814 817 914 917 1014 1017 1114 1117 Vito MB100 Skup Mercedes 124 W124 190 W201 C-202 najlepiej płacę za każdego Mercedes Sprintera Kupie Volkswagena Lt28 Lt35 Lt46 Transportera T3 T4 T5 T6 Caddy Passata B5 B6 Bora Golfa IV V Kupię Toyotę Avensis Corollę E8 E9 e10 E11 E12 E15 Carinę Yaris Aygo Auris Tel. 725 562 998 Skup Toyot z całej Polski szybki odbiór dziś dzwonisz i dziś sprzedajesz

Dam pracę
 Firma sprzątająca poszukuje Panów do pracy w godzinach: 06:00-10:00. Warszawa-Wola. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Bezpośredni kontakt pod numerem telefon: 512 043 772

Usługi inne
 Transport Zmarlych i urn z zagranicy do Polski. Zajmujemy się przewozem zwłok i prochów, gwarantujemy Państwu kompleksową pomoc w tych ciężkich dla Państwa chwilach. Zajmujemy się w Państwa imieniu wszystkimi czynnościami związanymi z przewozem zmarłego do kraju, jak również załatwiamy całą dokumentację i tłumaczenia dokumentów. tel. +48 511267490

Kursy, szkolenia
 Anglistka po pobycie W.Brytanii, ODKRYTA 40 zł/60 min, 603- 291-651

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA