REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

dobry psycholog?

08.01.2016 11:56 #osos
gdzie znajdę dobrego psychologa?
25.01.2016 14:44 becia22
Słuchaj ja korzystałam z usług, pewnego psychologa bo sobie nie radziłam z prowadzeniem biznesu, z papierkową robotą, do czasu kiedy znalazłam http://taxclear.pl i jestem bardzo zadowolona, jest taka możliwość, że możesz sobie na jednorazową wizytę przyjść, a jak Ci się spodobają tego typu praktyki to można sobie terapię zafundować. Na koniec końców wyszło, ze to biuro rachunkowe na tyle mi pomogło, że nie potrzebowałam żadnych psychologów.
wpis modyfikowany 1 raz, 02.04.2016 12:23 
18.03.2016 13:51 Piper
ja tez czasem mam takie problemy że bardzo dobrze zrobiłaby mi taka rozmowa z psychologiem. Na szczęście zawsze udaje mi się z tych problemów jakoś wybrnąć, ale sama rozmowa już daje duża ulgę psychiczną.
12.04.2016 17:05 #sykunia
Najłatwiej szukać przez szukamterapeuty.pl bardzo praktyczna wyszukiwarka, dzięki której znajdziesz odpowiedniego terapeutę w pobliżu.
27.05.2016 11:07 Ajlar
Witam serdecznie,
a mozesz takze skorzystac z uslug http://psychomedic.pl - pare zaprzyjaznionych par bylo u nich ze swoimi pociachami z roznymi problemami. Podejscie maja naprawde ludzkie i co wazne - dzieci przy nich sie otwieraja. Zadzwon i umow sie: 22 254 88 88
02.06.2016 10:53 pankracy
A próbowałeś w www.wrelacji.pl? Dla mnie to jeden z lepszych psychologów w Warszawie, może dlatego, że sam korzystałem.
17.08.2016 22:17 wisenka6
Z moją 7-letnią córką jeżdżę do psychologa do Radzymina (mam bliżej niż do Warszawy) do Centrum Medycznego Panorama. To nowa placówka z bardzo dobrymi specjalistami, po 4 spotkaniach wiem już na czym polega problem i zaczynam widzieć postępy. Zapisałam też tam córkę do pediatry na NFZ, to tylko 5 minut drogi dłużej niż do mojej dotychczasowej przychodni. Z której z resztą nigdy nie byłam zadowolona.
03.10.2016 14:18 #Luka
W Warszawie na Chmielnej jest klinika Psychologgia. Pracuje u nich znakomita Pani Psycholog Ewelina Bazyluk. Ma wspaniałe podejście do pacjentów. Naprawdę, nie poczujesz się ani dziwnie ani niekomfortowo. Świetnie sobie radzi ze wszystkim z czym się do niej przychodzi. Ja byłam z polecenia mojej przyjaciółki. Ona również była bardzo zadowolona. www.psychologgia-plus.pl
06.10.2016 12:33 #Hanieczka
Bardzo jestem zadowolona z psychologa z Psychologgia. Pani Bazyluk jest naprawdę dobra. Chodziłam kiedyś na nfz do psychologa, ale przyznam, że nic nie pomogło. Albo zła metoda terapii albo co nie wiem. Już po paru wizytach u pani Eweliny Bazyluk mi się polepszało. Widziałam efekty za co jestem wdzięczna. www.psychologgia-plus. W ogóle ta klinika jest jedną z lepszych prywatnych poradni terapeutycznych w Warszawie.
26.12.2016 20:07 #kachna
Najlepiej zdecydować się na Klinikę Psychomedic. Ma ona również terapię przez Skype, która jest świetną alternatywą dla wizyt w tradycyjnym gabinecie. Można zarejestrować się online pod nr 22 253 88 88 . Uważam, że warto.
29.12.2016 20:26 #Majai
jeśli chodzi o dzieci to ja mogę smiało polecić terapie psychologiczne przeprowadzane tu: http://agathum.pl/kontakt/ podejście do dzieci jest naprawdę cudowne, problem jest bardzo dobrze przepracowywany, można powiedzieć, że świetnie dziecko moje się czuje, otwiera się, widzę, jak jego problem zaczyna znikać...
14.04.2017 09:25 Piper
warto czasem porozmawiać z kimś obcym i wygadać mu się, taka osoba spojrzy na sprawę chłodnym okiem i może coś doradzi.

22/474 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie