REKLAMA
REKLAMA

dobry psycholog?

08.01.2016 11:56 #osos
gdzie znajdę dobrego psychologa?
25.01.2016 14:44 becia22
Słuchaj ja korzystałam z usług, pewnego psychologa bo sobie nie radziłam z prowadzeniem biznesu, z papierkową robotą, do czasu kiedy znalazłam drukarnie 3D http://futureprint.pl i jestem bardzo zadowolona, doradzili mi tam Panowie, co mogłabym poprawić albo zrobić jeszcze. Na koniec końców wyszło, ze ogarnęłam się i dałam radę :)
wpis modyfikowany 2 razy, 19.05.2017 10:57 
18.03.2016 13:51 Piper
ja tez czasem mam takie problemy że bardzo dobrze zrobiłaby mi taka rozmowa z psychologiem. Na szczęście zawsze udaje mi się z tych problemów jakoś wybrnąć, ale sama rozmowa już daje duża ulgę psychiczną.
12.04.2016 17:05 #sykunia
Najłatwiej szukać przez szukamterapeuty.pl bardzo praktyczna wyszukiwarka, dzięki której znajdziesz odpowiedniego terapeutę w pobliżu.
27.05.2016 11:07 Ajlar
Witam serdecznie,
a mozesz takze skorzystac z uslug http://psychomedic.pl - pare zaprzyjaznionych par bylo u nich ze swoimi pociachami z roznymi problemami. Podejscie maja naprawde ludzkie i co wazne - dzieci przy nich sie otwieraja. Zadzwon i umow sie: 22 254 88 88
02.06.2016 10:53 pankracy
A próbowałeś w www.wrelacji.pl? Dla mnie to jeden z lepszych psychologów w Warszawie, może dlatego, że sam korzystałem.
17.08.2016 22:17 wisenka6
Z moją 7-letnią córką jeżdżę do psychologa do Radzymina (mam bliżej niż do Warszawy) do Centrum Medycznego Panorama. To nowa placówka z bardzo dobrymi specjalistami, po 4 spotkaniach wiem już na czym polega problem i zaczynam widzieć postępy. Zapisałam też tam córkę do pediatry na NFZ, to tylko 5 minut drogi dłużej niż do mojej dotychczasowej przychodni. Z której z resztą nigdy nie byłam zadowolona.
03.10.2016 14:18 #Luka
W Warszawie na Chmielnej jest klinika Psychologgia. Pracuje u nich znakomita Pani Psycholog Ewelina Bazyluk. Ma wspaniałe podejście do pacjentów. Naprawdę, nie poczujesz się ani dziwnie ani niekomfortowo. Świetnie sobie radzi ze wszystkim z czym się do niej przychodzi. Ja byłam z polecenia mojej przyjaciółki. Ona również była bardzo zadowolona. www.psychologgia-plus.pl
06.10.2016 12:33 #Hanieczka
Bardzo jestem zadowolona z psychologa z Psychologgia. Pani Bazyluk jest naprawdę dobra. Chodziłam kiedyś na nfz do psychologa, ale przyznam, że nic nie pomogło. Albo zła metoda terapii albo co nie wiem. Już po paru wizytach u pani Eweliny Bazyluk mi się polepszało. Widziałam efekty za co jestem wdzięczna. www.psychologgia-plus. W ogóle ta klinika jest jedną z lepszych prywatnych poradni terapeutycznych w Warszawie.
26.12.2016 20:07 #kachna
Najlepiej zdecydować się na Klinikę Psychomedic. Ma ona również terapię przez Skype, która jest świetną alternatywą dla wizyt w tradycyjnym gabinecie. Można zarejestrować się online pod nr 22 253 88 88 . Uważam, że warto.
29.12.2016 20:26 #Majai
jeśli chodzi o dzieci to ja mogę smiało polecić terapie psychologiczne przeprowadzane tu: http://agathum.pl/kontakt/ podejście do dzieci jest naprawdę cudowne, problem jest bardzo dobrze przepracowywany, można powiedzieć, że świetnie dziecko moje się czuje, otwiera się, widzę, jak jego problem zaczyna znikać...
14.04.2017 09:25 Piper
warto czasem porozmawiać z kimś obcym i wygadać mu się, taka osoba spojrzy na sprawę chłodnym okiem i może coś doradzi.

87/495 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie