REKLAMA
REKLAMA

Dobry Psycholog Warszawa

02.07.2016 01:03 psychologwwarszawie
Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny Diada zaprasza na indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną.
Oferujemy pomoc w przypadku depresji, nerwicy i innych problemów natury psychicznej utrudniających codzienne życie.
Psychoterapia odbywa się w gabinecie położonym blisko placu Wilsona na Żoliborzu.
Zapraszamy również osoby, które nie doświadczają objawów depresji lub nerwicy, ale które chcą zmienić swoje życie i szukają wsparcia.
Prowadzimy także terapię dla par i małżeństw w domu położonym w okolicach Legionowa.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.diada.waw.pl
03.07.2016 12:28 #psychomedic
Dzień dobry,
jesli ktoś z Państwa potrzebuje bardzo dobrego psychiatry, psychologa, neurologa, seksuologa, endokrynologa, dietetyka. Polecam klinikę PsychoMedic.pl w Warszawie. Mają specjalistów od dzieci i dorosłych. Siedzibę mają na Ursynowie i w Centrum Warszawy.
Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna jest wysokospecjalistycznym zespołem:
Profesorów i Ordynatorów Psychiatrów
Dyplomowanych psychoterapeutów,
Psychoterapeutów uzależnień,
Lekarzy seksuologów,
Neurologów,
Endokrynologów,
Diabetologów,
Dietetyków.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych kompleksowych usług oraz porad specjalistów!
ochota@psychomedic.pl
tel. 22 253 88 88
ul. Filtrowa 62
02-057 Warszawa
Godziny otwarcia:
Pn-Pt.: 8.00-21.00
So-Nd.: 9.00-21.00
03.07.2016 20:51 #Karter
Ja z kolei słyszałam o www.wrelacji.pl - to warszawski ośrodek psychoterapeutyczny, prowadzący terapie małżeńskie, dla dzieci z rodzicami, indywidualne itd.
13.07.2016 04:33 #nickt
Wszystko zależy od tego, z jakim problemem chcesz udać się do psychologa. Jeden lekarz drugiemu nie równy. Polecam skontaktować się z lecznicą alfa-lek, w której zawsze uzyskałem pomoc. Krótkie opisanie problemu na recepcji, nawet przez telefon, pomoże w wyborze odpowiedniego lekarza. Przetestowałem to przy problemie dermatologicznym.
13.07.2016 08:09 Natalii
ludzie to przesadzają z tymi psychologami. Najgorsze jest to, że tak naprawdę sami powinniśmy radzić sobie ze wszystkimi naszymi zmartwieniami i kłopotami. Jak sobie z tym nie poradzimy, to nie pomoże nam żaden psycholog. To człowiek powinien rządzić swoim zachowaniem itd a nie na odwrót. Taka wizyta u psychologa to już powinna być naprawdę ostateczność
04.08.2016 19:30 #Kropeczka
Może i potrafimy Natalia ale jednak nie do końca wiemy jak zacząć. Czasem to najgorsze. Jak ja byłam to byłam w prywatnej klinice Psychologgia, u pani Eweliny Bazyluk. To ona poprowadziła mnie ku lepszemu, pomogła wyjść z problemów itd. Rzetelnie, dobrze i skutecznie. Jestem jej bardzo ale to bardzo wdzięczna. www.psychologgia-plus.pl
02.09.2016 11:02 bonzo14
Wybór specjalisty to ciężka sprawa, ale powinna być podparta doświadczeniem. Znalazłem p. Ewę Guzowską, która w branży psychologii pracuje ponad 20 lat i jest autorką wielu popularnych artykułów psychologicznych. W razie czego zostawiam namiar i powiem tylko, że naprawdę warto ! :)
Ewa Guzowska - MY MIND
19.09.2016 07:47 #sherina
Ja również zdecydowałam się na terapię u psychologa. Chorowałam na depresję, długo nie chciałam się nikogo poradzić bo byłam pewna,że taka wizyta mi nie pomoże. Okazało sie,że się myliłam bo rozmowa z psychologiem uświadomiła mi,że jeszcze są rzeczy, z których można się cieszyć.
Uczęszczałam na terapię do strefy Myśli: http://strefamysli.pl/ - na tej stronie jest kontakt.
23.09.2016 14:12 #Kinka
Ja dodam od siebie psychologa z kliniki Psychologgia. Ewelina Bazyluk. Bardzo sympatyczna kobieta o wielkim sercu. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów, traktuje ich bardzo indywidualnie jeśli chodzi o leczenie. Ja jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej przez nią terapii. www.psychologgia-plus.pl
23.09.2016 15:44 Garu
Zajrzyj może w ofertę Enel-medu -> https://cm.enel.pl/ . Mają naprawdę niezłych specjalistów i raczej psychologa też znajdziesz. Dla Warszawy oferta jest naprawdę szeroka, a terminy są z reguły max na 2 tygodnie do przodu, więc nie jest źle. Poczytaj, znajdź specjalistę i dzwoń.
02.10.2016 18:43 #emika
Uważam osobiście, że Psychomedic jest najlepszą Kliniką. Mają tam psychologów z doświadczeniem i ogromną wiedzą, którzy na coś dzień zmagają się z problemami wielu ludzi. Można się do nich zapisać online przez stronę https://psychomedic.pl oraz telefonicznie pod nr 22 253 88 88.
03.10.2016 15:05 #inga
Ja mogę zaproponować psychologa do którego osobiście chodziłam - Pani Ewelina Bazyluk z Psychologgia na Chmielnej. Mają tam klinikę terapeutyczną i świetnych specjalistów. Pani Ewelina to psycholog z powołania. Dobrze wybrała swój zawód, chętna do pomocy, sympatyczna. Warto, na nfz z kolei nie znalazłam psychologa u którego bym się komfortowo czuła. www.psychologgia-plus.pl
21.10.2016 10:16 #Graża6
A czy ktoś słyszał który gabinet w Warszawie specjalizuje się w leczeniu schozofrenii? Coś w takim stylu?
07.11.2016 18:15 #Marteczka
Dla mnie nie ma lepszego niż Pani Ewelina Bazyluk z Psychologgia. Muszę przyznać że byłam już u jednego na nfz ale w ogóle nie potrafiłam się z nim dogadać. Natomiast z Pani Bazyluk jest bardzo otwarta na ludzi, wyrozumiała i cierpliwa. Pomaga wyjść z depresji i poskładać sobie życie na nowo. Jestem bardzo wdzięczna za udzieloną mi pomoc i nie żałuje żadnej wydanej złotówki. www.psychologgia-plus.pl
05.12.2016 22:31 #Biała Tęcza
Zapraszam do zapoznania się z ofertą Pracowni Osobistej Biała Tęcza www.bialatecza.com - Doradca Życiowy/Psycholog Tatiana Dzianiszczyk. Łączy w swojej pracy wiedzę tradycyjną psychologiczną z niekonwencjonalną, ma podejście holistyczne, obejmując nie tylko ciało ale i duszę.
13.12.2016 21:09 gruppa
Bardzo ciekawy wątek poruszyła @Biała Tęcza. Na jakiej podstawie wybieracie odpowiedniego psychoterapeutę? Czy jest to tylko polecenie od znajomego, a może zwracacie uwagę na usposobienie i podejście takiego specjalisty, czy głównym kryterium jest fachowa wiedza? W moim przypadku w ogóle roli nie odgrywa opinia mojego otoczenia. Uważam, że do każdego problemu należy podchodzić indywidualnie. Natomiast uwagę zwracam na podejście psychologa do swoich pacjentów oraz na jego wyszkolenie. Miałam niedawno okazję przekonać się jak pracuje terapeuta od razu po studiach podczas moich problemów małżeńskich. Niestety musieliśmy zrezygnować dość szybko, gdyż konflikt między mną a mężem tylko się pogłębiał. Trafiliśmy później na psychologa, który ukończył psychoterapię poznawczo-behawioralną par i małżeństw w Centrum CBT , czyli jednym słowem specjalistę. Różnica w prowadzeniu terapii była naprawdę zauważalna, co bardzo wpłynęło na relacje z małżonkiem. Taka moja rada dla Was na przyszłość: choć dyplomy to tylko papierki, jednak jest to też dodatkowa wiedza i doświadczenie, mające wpływ na skuteczność terapii
21.12.2016 11:43 #eriko
Ja potrzebowałem pomocy seksuologa. Trochę to trwało zanim się odważyłem tam pójść, ale już sama terapia przebiegła dla mnie bardzo pomyślnie. Od razu nawiązałem dobrą relację z panią Bielecką z Psychologgii i dzięki temu było mi znacznie łatwiej się otworzyć. To już kilka miesięcy od naszej ostatniej wizyty. Problem, z którym wówczas się zgłosiłem w zasadzie dziś nie istnieje, więc jestem naprawdę zadowolony. Morał z tego taki, że czasami warto zaufać specjaliście.
26.12.2016 19:38 #media1
W Psychomedic jest również prowadzona terapia przez Skype. Można się na taką sesje umówić telefonicznie pod nr 22 253 88 88 . Na stronie http://psychomedic.pl znajdują się wszelkie niezbędne informacje. Warto sobie tam zerknąć.
20.06.2017 13:26 #saraaa
Mi osobiście dużo daje współpraca z psychologiem internetowo. Jest taka poradnia online na stronie e-poradnia.com. Mają tutaj specjalistów od różnych dziedzin. Kontakt jest dowolny, może to być chat, może być telefon, albo Skype, jak komu wygodnie. Ja zaczęłam od rozmowy tekstowej, potem był telefon i teraz już sesje prowadzimy przez video rozmowę. Mam dużo kwestii z dzieciństwa do przepracowania, nie wdając się w szczegóły i psycholog mi tutaj bardzo pomaga, ukierunkowuje mnie na konkretne tropy itd.
20.06.2017 15:28 #Alwina78
W Warszawie jest jeszcze http://www.twojpsychologursynow.pl/ Podobno bardzo dobra poradnia. Słyszałam już o nich nie raz. Różne rzeczy leczą i różne terapie prowadzą.
27.06.2017 17:48 #monia4
Warto zawsze korzystać z pomocy dobrych specjalistów. Tylko w takim przypadku zażegnamy z powodzeniem nasze problemy. W klinice Psychomedic znajdziecie naprawdę świetnych terapeutów. Tel. do rejestracji to 22 253 88 88 .
30.06.2017 11:42 Terenlis
Jeżeli poszukujecie dobrego psychologa to koniecznie sprawdźcie tego: http://psychoterapia-nysa.com.pl/
Byłem u niego kiedy miałem problemy i z jego pomocą wyszedłem na prostą. Trochę czasu to zajęło, ale nie dało się inaczej.
16.08.2017 17:08 #dianka
Mojemu małżeństwu bardzo dużo pomogły terapie, na które chodziliśmy do pani Aldony Sternowskiej do CM Panorama. Byliśmy już na krawędzi, szykował się pozew o rozwód, a jednak pomoc doświadczonej osoby z zewnątrz uratowała nas związek. Jestem pani Aldonie ogromnie wdzięczna, bo nasze życie w końcu odzyskało kolory, dlatego serdecznie ją polecam :)
02.09.2017 16:38 #Boxeee
Polecam zajrzeć na Lwowską 5 http://lwowska5.pl/ . Bardzo fajne miejsce, dyskretne. Personel kompetentny, począwszy od recepcjonistki, a na psychologach kończąc.
06.09.2017 12:14 #Tommczuky
#Boxeee napisał(a) 02.09.2017 16:38

Polecam zajrzeć na Lwowską 5 http://lwowska5.pl/ . Bardzo fajne miejsce, dyskretne. Personel kompetentny, począwszy od recepcjonistki, a na psychologach kończąc.
Obejrzałem sobie stronę tych psychologów z Lwowskiej. Rzeczywiście mają sporą ofertę
06.09.2017 12:16 #Tommczuky
#Boxeee napisał(a) 02.09.2017 16:38

Obejrzałem sobie stronę tych psychologów z Lwowskiej. Rzeczywiście mają sporą ofertę. Sam teraz mam trochę problemów osobistych związanych z rozwodem i planuję pozyskać pomoc psychologa. Właśnie tam zadzwonię i pogadam.
06.09.2017 12:43 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,./
11.09.2017 15:02 centum-ja
Ja mogę polecić z własnego doświadczenia tego psychologa: http://centrum-ja.com.pl
Sam do niego chodziłem i byłem zadowolony z efektów. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy to koniecznie sprawdź.
11.09.2017 15:40 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..

167/2523 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Gitarzysta - pedagog, nauczyciel szkoły muzycznej (klasa gitary) z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym popartym własnym autorskim programem nauczania indywidualnego i w grupach muzycznych. Udzielam lekcji prywatnych w zakresie gry na gitarze klasycznej i akustycznej. W skład zajęć wchodzi: - nauka gry z wszelkimi jej elementami - doskonalenie nabytych już umiejętności - gatunki i style muzyczne - nauka czytania nut oraz tabów gitarowych - skale muzyczne w tym pentatonika - budowa akordów oraz ich wykorzystanie w grze - niezbędne podstawy z teorii muzyki - inne w razie potrzeby lub na życzenie ucznia Każdego ucznia traktuję indywidualnie. Moje motto pedagogiczne to: ,,Nauczaj tak jakbyś chciał żeby ciebie nauczano,, Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Materiały do nauki udostępniam gratis. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na przygodę z muzyką niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania.

Dom sprzedam
 Zastosowanie w montażu: konstrukcji stalowych , szyn , konsol, drabin , tras kablowych , maszyn , schodów , bram , fasad , elementów okiennych , konstrukcji drewnianych itp.Właściwości: średnica trzpienia gwintowanego jest równocześnie średnicą kotwy - zdecydowanie większa wytrzymałość w porównaniu z kotwami tulejowymi o tych samych rozmiarach, bardzo szybki montaż - nadaje się szczególnie do seryjnych mocowań przy użyciu dużej ilości kotew, wybrane rozmiary z trzpieniem kotwy formowanym na zimno, co daje wyższą twardość i wytrzymałość stali oraz gwarantuje precyzję wykonania, tel. 12 680 48 23 kom. 501 123 093 sklepkrakow@basta.net.pl http://goo.gl/95xKjm

Kupię samochód
 **** KUPIĘ KAŻDE AUTO ***** KUPIĘ KAŻDE AUTO **** Skup Aut Warszawa **** Tel. 880 -163 -880 ****

Fauna i flora
 22 września został znaleziony i uratowany kocurek zamknięty w zaklejonym pudełku !!! Kotek jest do adopcji w Lecznicy Weterynaryjnej na ul.Pancera 6a- Amiculus. Tel. kontaktowy : 533-994-483.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie