REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobry Ortopeda od Kolana - MEDIQ

17.04.2017 22:07 #michal
Hey
Nie jestem z Legionowa - ale poszukuje dobrego ortopedy od kolana ?
Słyszałem coś o przychodni MEDIQ - czy możecie polecić jakiegoś sprawdzonego i dobrego lekarza ?
Temat dla mnie bardzo ważny - z góry dzięki
02.05.2017 11:03 #Asiala
Ja z urazem kolana jeździłam do rex medica sport w Warszawie. Przyjmują od razu, lekarze kompetentni i sympatyczni. Raz dwa uporali się z moim kolanem.
14.06.2017 12:33 Colt
Raz dwa powiadasz? Miałem styczność z przynajmniej kilkoma ortopedami w Warszawie i jej najbliższym otoczeniu, ale tak naprawdę nigdy nie znalazłem tutaj skutecznej pomocy. Wydaje mi się, że przez niektóre wizyty nabawiłem się jeszcze większej liczby problemów, ból kolana czasami był nie do zniesienia. O dziwo profesjonalną pomoc znalazłem dopiero w Poznaniu, gdzie zajął się mną dokładnie doktor Adrian Stępiński. Rehabilitacja nie trwa długo, bo dopiero jakieś maksymalnie 2 tygodnie, ale ja już odczuwam lekką poprawę i ulgę w bólu. Nie wiem, czy mogłem lepiej trafić, dlatego Wam też polecam tego specjalistę. Tutaj macie adres jego oficjalnej strony internetowej http://adrianstepinski.com/.

7/1162 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie