REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobry okulista w Warszawie

18.12.2018 14:04 #Kamila66
Do jakiego specjalisty chodzicie w Warszawie jeżeli chodzi o przebadanie wzroku?
21.12.2018 15:21 #Eliza23
Polecam gorąco Pana Piotra Woźniaka. Pracuje w centrum okulistycznym Świat Oka. Chodzę do niego regularnie i bardzo przyjemny z niego człowiek.
21.12.2018 15:34 #olenka
a ja nie polecam, szkoda czasu i wzroku
21.12.2018 15:57 #Daniel77
Ja poszłam z bólami głowy oraz napuchniętymi oczami z rana do doktora Piotra Woźniaka i wykrył u mnie astygmatyzm w prawym oku. Bardzo dobry specjalista, moja mama mi go poleciła i chodzimy do niego razem na regularne kontrole.
21.12.2018 18:25 #Dorota55
a teraz idź głąbie do innego specjalisty, może cię wyleczy z głupoty
REKLAMA
26.12.2018 11:34 #Olek
Pani doktor Weronika Leszczyńska. Przemiła osoba, poszedłem z polecenia znajomych i teraz chętnie polecam dalej. Dobry specjalista i przemiły człowiek.
27.12.2018 16:31 #Dawid24
Piotr Woźniak Świat Oka. Polecam z doświadczenia, bardzo miły doktor, chętnie wszytko wyjaśni i wytłumaczy dodatkowo wiecznie uśmiechnięty z niego człowiek :)
27.12.2018 17:12 #kaskatojestto
reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
03.01.2019 10:30 #legionowo
Jestem z Legionowa i przyznam się że ciężko znaleźć dobrego okulistę, większość leci na renomie aby kasa, ale czy pomagają? to już inna sprawa? - nie wiem, była u kilku i bardzo się zastanawiam nad operacje laserowej korekcji, tylko gdzie?? opinie są podzielone, a oczy mam tylko dwoje :)
03.01.2019 14:08 #Bartnicki
W centrum okulistycznym Świat Oka na ulicy Dominika Merliniego 9 przyjmuje Pani Weronika Leszczyńska, którą polecam. Miła, uprzejma, chętnie wszystko wyłumaczy i bardzo dobry z niej specjalista.
03.01.2019 14:58 #Igi
Ja również chodzę do pana Woźniaka tylko że z dzieckiem. Moje dziecko boi się wizyt u lekarzy i różnego rodzaju badań a do tego pana chodzi z uśmiechem na twarzy :)
03.01.2019 15:35 #poranekkk
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????
04.01.2019 16:20 #Wójcik
Z całego serca polecam dr Weronikę Leszczyńską. Chodzę do niej na wszystkie badania i zabiegi związane ze wzrokiem. Niedawno umówiłam się na laserową korekcję wady wzroku.
04.01.2019 21:41 #porque si
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????
09.01.2019 12:11 #Aneta23
Również jak inni polecam Dr Piotra Woźniaka chodzę do niego na regularne badania z moją córką. Ma super podejście do dzieci. Mój kolega z pracy miał zaćmę i Dzięki temu fachowcowi widzi o wiele lepiej.
REKLAMA
09.01.2019 14:16 #nie nigdy
11.01.2019 13:13 #Amanda666
Jeżeli szukasz prywatnego oklulisty to tylko dr Woźniak. Nie musisz długo czekać na wizyte a badania przeprowadzone są w profesjonalny soposób
13.01.2019 13:42 #reer
14.01.2019 12:26 #Kraszewski
W stolicy jest mnóstwo specjalistów od wzroku, lecz tylko wąskie grono jest dobrymi specjalistami bo ilość nie znaczy jakość. Ja chodzę do pani Weroniki Leszczyńskiej.
14.01.2019 14:04 #spammiik
15.01.2019 11:00 #Kamil90
Ja chodzę prywatnie do pani Leszczyńskiej na Merliniego 9 i mam spokój. Żadnych zbędnych kolejek i opieka lepsza niż w państwówce.
15.01.2019 11:58 #kresja
16.01.2019 20:00 #Akacja
U dr Weroniki Leszczyńskiej byłam z polecenia moich znajomych. Rzeczywiście teraz rozumiem czego ją tak bardzo polecają. Sympatyczna i kompetentna pani doktor
17.01.2019 10:24 #Natalia23
O lekarzach przyjmujących w prywatnych przychodniach trzeba się dzielić opinniami bo na NFZ to jasne że każdy pójdzie bo nie trzeba płacić... Ale nie każdy ma czas i chęci stać w kolejkach i tyle czekać. Dlatego ja mogę polecić w Warszawie dr Piotra Woźniaka, wg mnie super okulista.
17.01.2019 11:22 #smiechu
18.01.2019 12:33 #Julianna
Chodzę od lat do dr Piotra Woźniaka, a ostatnio się zastanawiam nad laserową korekcją wzroku. Czytałam gdzie można taki zabieg wykonać i jakie są na ten temat opinnie a myślałam pójść albo do Świat oka albo Optegra. Ale jak czytam dużo osób ma powikłania po zabiegu wykonanym w Klinice okulistycznej Optegra.
18.01.2019 13:35 #slepa
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
21.01.2019 12:55 #Mariola5
Miałam zaćmę i pojechałam do Warszawy trafiłam do dr Weroniki Leszczyńskiej i mogę od siebie ją polecić. Nie mam żadnych problemów żeby się do niej umówić i zawsze są to miłe wizyty. Wiem że jestem w dobrych rękach.
21.01.2019 17:08 #estrrra

498/3508 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 kupię kawalerkę za gotówke na bielanach 5 1 3 0 2 7 5 7 7

Sprzedam
 Na sprzedaż Brand New Pioneer DJ DDJ-1000 4-kanałowy profesjonalny kontroler DJ dla rekordbox dj za 900 USD Koszty wysyłki i obsługi na całym świecie są bezpłatne. Dostępne są również inne modele, takie jak Pioneer, Denon, Rane, allen & Heath, Roland, Amplifier, Bose Home Thearter, Yamaha, Lightings i głośniki JBL. Aby złożyć zamówienie, skontaktuj się z ... Kontakt: dj.gadgetsbazaarltd@gmail.com Whatsapp: 17023810539 Tel .: 15627744946 Ten pakiet zawiera: (1) Pioneer DJ DDJ-1000 4-kanałowy profesjonalny kontroler DJ dla rekordbox dj (1) ProX XS-DDJ1000WLT Pioneer DDJ1000 Kontroler cyfrowy Flight Case z laptopem Półka i koła (2) Kable przyłączeniowe XLR Sure-Fit XLR (5) 8 "Opaski kablowe wielokrotnego użytku typu" hook and loop " (1) American Audio EC-163-10 Czarny przedłużacz prądu zmiennego 10FT 16 Gauge (1) Zestaw Xstatic X-S18RGBKIT 12 "RGB LED Strip Light

Usługi stolarskie
 Pilna pożyczka bez protokołu Jestem finansistą, prywatnym pożyczkodawcą, który oferuje pożyczki od 10 000 do 25 000 000 EUR. Chcesz uzyskać kredyt na projekt zmiany samochodu lub zbudować swój dom, oferuję ci specjalną szansę kredytową przy stopie procentowej 2%. Kontakt przez mail: expresskredit.cz@gmail.com

Turystyka
 Basen, jacuzzi, sauna, bilard, piłkarzyki, cymbergaj. Limba Grand & Resort oddaje do dyspozycji Gości aż 68 komfortowych pokoi z balkonami. Z okien roztacza się zachwycający widok na podhalańską przyrodę oraz Tatrzańskie szczyty. Obiekt znajduje się w miejscowości Poronin niedaleko Zakopanego . W pobliżu znajdują się kompleksy narciarskie : Murzasichle, Małe Ciche, Rusin Ski, Białka Tatrzańska oraz Ski Suche - 40% rabatu tylko u nas!. Zapraszamy do rezerwacji miejsc na święta wielkanocne: www.wielkanoc.grandlimba.pl Zapraszamy również na stronę główną: www.grandlimba.pl W celu rezerwacji prosimy o kontakt pod nr tel : 785600300

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA