REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobry lekarz internista

28.12.2014 21:05 Patryk 28
Witam, poszukuję dobrego lekarza internisty, właśnie się przeprowadziłem i nie znam Warszawy, więc najlepiej okolice Białołęki..albo chociaż ta strona Warszawy. Z góry dzięki
28.12.2014 21:51 otylia
też jestem tu krótko, ale miałam okazję już odwiedzać internistę dwa razy i stanowczo polecam dr jędrzejczyka, tutaj masz dyżury http://goldenmed.pl/nasi-lekarze,d15,sd4 ale chyba najlepiej zadzwonić, bo mi się wydaje, że ja u niego byłam raczej rano, teraz to jakoś inaczej wygląda, nie wiem co jest aktualne..może coś się pozmieniało
28.12.2014 22:30 Patryk 28
Dziękuję za odpowiedź ;) Na pewno sobie zadzwonię i sprawdzę. Pozdrawiam
04.12.2015 14:54 #adam289
Moja żona i ja leczymy się u dr Adama Orłowskiego przy ul. Nefrytowej 12 w Piasecznie. Diagnostyka porządna, nie tracisz czasu, poświęca maksymalnie dużo czasu pacjentowi. Człowiek wychodzi z gabinetu dokładnie poinstruowany.
12.01.2016 15:26 #ricki21
Największą bazę wizytówek lekarzy, gabinetów specjalistycznych, aptek, kosmetyczek i wielu innych fachowców znajdziesz tutaj
REKLAMA
03.09.2016 11:24 #Laura
Może zdecydujesz się na placówkę www.tommed.waw.pl ? Ja mam u nich pakiet i jestem zadowolona :) Zawsze szybkie terminy wizyt.
24.09.2016 15:30 M.Michalsky
Razem z rodziną chodzimy do tej przychodni. Jak na razie nie zostaliśmy nigdy źle potraktowani. :)
23.11.2016 20:09 wisenka6
Nie tak daleko z Białołęki masz do Radzymina do tej przychodni http://cmpanorama.pl/ polecam tam dr Michała Paszkowskiego, super lekarz. Moje dzieciaki chodzą tam też do pediatry, dr Albrecht. Nigdzie nie byłam z podstawowej opieki zdrowotnej tak zadowolona jak tam.
09.12.2017 16:46 #z356
ja osobiście mogę polecić przychodnię www.tommed.waw.pl
22.12.2017 17:10 #apsik
Książkowa 10 lokal 1U
REKLAMA
23.02.2018 10:34 #luiska
Na ul. Rydygiera jest przychodnia, prowadzi ją dr Alicja Karney- tam przyjmuje dobry internista, w czasie wizyty wykonali mi EKG. Naprawdę polecam, zarówno lekarza jak i placówkę- nowoczesne miejsce i sympatyczni lekarze :)
23.02.2018 13:23 #syf straszny
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
18.07.2018 16:51 #Alicja98n
Warto odwiedzić lek. Rafała Wosia, to polecony internista przez znajomych z pracy. Można skorzystać z jego konsultacji w Polmedzie z oddziałami na terenie całej Warszawy https://ranking.abczdrowie.pl/ internista Mój brat miał ostatnio uciążliwe bóle brzucha i leczył się właśnie u doktora.
18.07.2018 18:44 #Weredar
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

119/6719 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości poszukuję
 Skupuję udziały w nieruchomościach, domy, działki, mieszkania za gotówkę (Brwinów, Wołomin, Legionowo). Pomagam w dopełnieniu formalności związanych ze sprzedażą. Zapraszam do kontaktu: 792 401 501

3-pokojowe do wynajęcia
 Mam do wynajecia 3 pok. mieszkanie w nowym budownictwie, mieszczace sie na 1-ym pietrze w 4 pietrowym bloku z 2009r., w Pultusku przy ulicy A. Mickiewicza. Umeblowane i wolne od zaraz. W cenie jest zawarty parking garazowy podziemny z miejscem postojowym oraz piwnica. Cena wynajmu to 1.200 zl. TEL. 797 496 640

Zdrowie i Uroda
 Praktyka stomatologiczna STOMAPOL ul. Myśliborska 18 lok 44 www.stomapol.eu godziny otwarcia 9-19 pn-pt oraz soboty 9-14. TELEFON RECEPCJI 22 394 70 75 Placówka prowadzi leczenie zachowawcze, endodontyczne, protetyczne, implantologiczne, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, protezy zdejmowane(ponad 20 typów), specjalista pedodoncji przyjmuje w czwartki po godzinie 15 tej. Wybielanie zębów, szyny nagryzowe, reperacje protez, licówki, rekonstrukcje zębów W placówce przyjmuje zespół 4 lekarzy stomatologii, praktyka istnieje ponad 20 lat. Bliższe informacje są dostępne na stronie www.stomapol.eu lub na facebooku stomapol.

Usługi stolarskie
 meble dziecięce i nie tylko... facebook / łózka na antresoli

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA