REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobry dietetyk

24.01.2016 11:19 Pogotowie24
Możecie polecić jakiegoś dobrego dietetyka z Warszawy ? Najlepiej z Białołęki....

Ktoś korzystał z usług mkrukowska.pl ?
wpis modyfikowany 1 raz, 24.01.2016 11:19 
29.01.2016 16:39 bofajno
A nie możesz sama popracować nad swoją dietą? Zamiast słodyczy możesz jeść taką tartę http://www.codogara.pl/tarta/ Trzeba właśnie szukać zdrowej alternatywy!
01.03.2016 16:47 #Myszia
Samemu czasem jest ciężko, dlatego warto skorzystać z pomocy:) A ja zaś jestem ciekawa czy dobry dietetyk będzie umiał rozpoznać bóle wątroby objawy , i pokierować do odpowiedniego specjalisty, czy raczej to już nie jest w zasięgu jego możliwości?
04.04.2016 14:49 #matrii
Nie zamieniłabym pana doktora na nikogo innego. Pan Kuśmider pojawił się w moim życiu w odpowiednim czasie, kiedy nadwaga sięgała u mnie poziomu 30 kilogramów. Gdyby nie pan doktor i leczenie jakie mi dobrał, pewnie dzisiaj leżałabym w łóżku, albo jeździła na wózku.
REKLAMA
11.04.2016 01:07 annaHI
Podbijam pytanie o dobrego dietetyka. U mnie gastroskopia warszawa wykazała helikobakter i mam wdrożyć w życie odpowiednią dietę. Dostałam ogóle założenia, ale sama na bank polegnę:-(
28.04.2016 22:35 #katia
A ja powiem Wam, że zdecydowałam się na catering dietetyczny od MaczFit i bardzo mi odpowiada taka dieta. Też wybierałam się do dietetyka, ale nigdy nie miałam jakoś czasu i w końcu postanowiłam inną drogą się za to zabrać. Po miesiącu - 4 kg, tak że efekt super :) A jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone, nie nudzi się!
20.08.2016 11:58 marines
Ja z kolei polecam Panią Elę, jej poradnię znajdziecie tutaj: http://dietetykpruszków.pl/. Sam jestem na diecie bezwęglowodanowej, dotychczas w ciągu 6 miesięcy waga spadła o 12kg, do celu pozostało 8kg a z wyników jestem super zadowolony. W zasadzie te wyniki osiągnąłem bez ćwiczeń ale oczywiście warto by było je w końcu wdrożyć bo jest wtedy mniejsza szansa na efekt jojo a i ciało lepiej wygląda.
24.08.2016 16:54 #kserus
Łapcie namiary - http://revision.com.pl
To oczywiście tylko przykład dobrej miejscówki, bo w Krakowie, jakiś czas temu z ich pomocą doprowadziłam się do normalności, ale jednak swoje zrobili. A prawda jest taka, że z dobrymi fachowcami spory problem....
06.10.2016 11:01 #Baśka
Ja chodziłam do NaturHouse na Puławskiej. Przyznaje nie byłam jakoś pozytywnie nastawiona, dietę przecież można samemu zrobić... Natomiast po pierwszej rozmowie z ich dietetykiem zmieniłam całkowicie zdanie. Uważam że lepiej nie można trafić niż do specjalisty co nam pomoże dietę ustalić. Wszystko co niezbędne w diecie zawarte... Dopasowane do stylu życiu. Warto.
06.10.2016 16:52 #iza39
Hej, ja zdecydowałam się na catering dietetyczny i schudłam już 5 kg :) Jem do syta, zdrowo, smacznie, ale niskokalorycznie :) Moim zdaniem to jest super sposób na zdrową dietę, a przy okazji ogromna wygoda :)
30.10.2016 20:15 wisenka6
Nie z Białołęki ale z Ursynowa mogę polecić Annę-Marię Stelmach tu ją można znaleźć http://przychodniaken.pl/. Jak tylko przeczytałam jej wypowiedzi na stronie przychodni od razu poczułam, że ona mi pomoże (to nie pierwszy dietetyk z którym mam do czynienia). I się nie zawiodłam, naprawdę z jej pomocą zaczyna mi się chcieć o siebie zawalczyć :)
04.11.2016 19:41 #Olinka
Ciężko bo Warszawa jest ogromna i dużo tu dietetyków. Fakt ja chodziłam na Puławską do NaturHouse bo skusiła mnie reklama ;) Ale nie żałuje. Są skuteczni.
23.11.2016 23:49 #serete
Ja chodzę w warszawie do http://www.med-expert.pl/ barzo fajne miejsce dla tych, którzy ralnie chcą schidnąć i czuć się w swoim ciele po prostu komfortowo.
13.12.2016 11:24 #lorna
A macie jakieś patenty na unikanie słodyczy? Ja uwielbiam słodycze i teraz próbuję znaleźć jakieś zamienniki. Chrupie sobie pistacje czy jakieś inne orzeszki to trochę pomaga.
REKLAMA
18.12.2016 17:21 #monique
Ja rozważałam dietetyczkę, ale w sumie stwierdziłam, że przetestuję catering dietetyczny i powiem Wam, że są fajne efekty - już po kilku tygodniach parę kilo jestem na minusie, więc to się sprawdza :) Wystarczy jeść regularnie i dietetycznie, no i pamiętać, aby jedzenie było pełnowartościowe :)
24.03.2017 09:17 nataliarw
Jeśli chodzi o sprawdzonego dietetyka to polecam ten gabinet.
30.03.2017 12:33 #holekone
Polecam kontakt z http://www.med-expert.pl/ fajne podejście do pacjenta, dobre doradztwo i pomoc, która realnie przynosi jakieś efekty, tak naprawdę już po miesiącu.
12.05.2017 09:43 #Aniol
Ja sama nie korzystałam, więc nie znam nikogo z naszego miasta, ale gdyby ktoś szukał dietetyka z Częstochowy, to słyszałam dobre opinie o www.zdrova.com.pl.
11.09.2017 13:43 #daminlis
Hej, jeśli chodzi o profilaktykę, polecam odwiedzić tą stronę <a href="www.mr-profilaktyka.pl">dietetyk toruń</a>
11.09.2017 13:54 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
10.10.2017 19:56 marios
O dietetykach z warszawy sporo czytałem na http://livediet24.com :)
10.10.2017 20:28 #Ostradzi da
To najgorszy syf i ściema. nie polecam
12.10.2017 22:05 Jeich
Zobacz tu:
www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Powinno pomóc
24.10.2017 20:14 #gość
ja polecam http://zdrova.com.pl/
11.11.2017 22:26 #PaulinnaKorsarz
Sprawdź okolicznych dietetyków w portalu usługowym Lokalers.
14.11.2017 08:19 #Kiop
Jeżeli szukasz dobrego dietetyka to zobacz na ten portal dietetyk Toruń. Szczególnie polecam Ci dział o owocach i warzywach.
03.12.2017 20:07 #malyjakdiabli
Byłem wcześniej u 3 czy 4 osób, ale to było nieporozumienie. Mój problem był duży - ważyłem 117 kg, więc chciałem ważyć około 30 kg mniej, chciałem po prostu dojść do swojej wagi z 2004-2005roku.
Dostałem mnóstwo pytań, poproszono mnie o świeże wyniki badania krwi.
Powiem tak, przekonałem się, że nie jest łatwo o dobrego dietetyka, nawet w Warszawie, w której mieszkam, gdzie by się wydawało, że jest tylu specjalistów, tak naprawdę to są ludzie którzy działają wg. schematów, wpisują dane i program oblicza i daje im wynik.
Pan Dominik nie jest tylko dietetykiem, jest dobrym psychologiem i do tego doskonałym kucharzem ! Nauczył mnie kilku prostych technik, dzięki którym potrafię przygotować tzw. bazę a do niej dodatki tworząc smaczne zdrowe dania.
Jest bardzo bezpośredni i zasadniczy, nie owija w bawełnę więc na początku może się wydawać gburem, ale jest skuteczny i biorąc pod uwagę koszty które się ponosi to bilansują sie one z tym że dużo mniej wydaje się na jedzenie !
Pierwsze spotkanie jest za darmo, trwa 2-3 godziny.
Później spotkania są raz w tygodniu a po ok. 6 miesiącach 2 razy w miesiącu plus stały kontakt telefoniczny i emailowy.
Koszty? Za 2-3 godziny, bo nigdy nie siedział z zegarkiem w ręku płaciłem 100-150zł, i przez te kilka godzin oprócz rozmowy i ustalania zasad żywienia, doradztwo przy zakupach, warsztaty kulinarne i wiele innych rzeczy które oddzielnie kosztowałaby majątek.
Jak by ktoś chciał kontakt to proszę wejść na stronę www.najlepszy-dietetyk.pl.
Zawsze powtarza że najlepszym dietetykiem jesteś Ty sam.
Zainteresowanym mogę wysłać moją dokumentację z opisami, wagą itp.
20.12.2017 10:57 #MagdaLena01
Ja po raz pierwszy trafiłam na dobrego dietetyka po przeprowadzce do Łodzi. Wcześniej jakoś nie miałam do nich szczęścia, ale po namowach znajomej trafiłam do poradni oraz do lekarzy, którzy znają się na rzeczy - http://melissamed.pl/dietetyk. Mój przypadek nie był jakiś szczególny, ale organizm źle reagował na większość przepisywanych mi diet. Dopiero tam dobrali mi dietę, która przynosi efekty. Teraz niestety przyszedł czas na przeprowadzkę i zmianę lekarza. Wiem, że w stolicy tez jest wielu specjalistów, ale szukam kogoś sprawdzonego, z dużym doświadczeniem i spokojnym podejściem do pacjenta... A o takiego lekarza już wcale nie jest tak łatwo.
18.01.2018 09:54 kapi01
Zobacz : http://fit-man.pl/ bardzo dobry trener personalny który pomoże ci wyjśc z nadwagi i szybko schudniesz razem z kimś kto będzie cię pilnował będzie zdecydowanie lepiej.
23.03.2018 10:11 #Marianna88
Ja ze swojej strony mogę polecić bardzo dobrego dietetyka, który pomógł mi ustabilizować wagę, a po 3 miesiąca zaczęłam chudnąć. Niedużo od razu, ale krok po kroku i z miesiąca na miesiąc jest lepiej :). Jak ktoś chce trzymać linię, to warto :). Dlatego polecam, moja opinia na temat tej poradni dietetycznej jest bardzo dobra :). Razem z dietetyczką ustaliłyśmy zakres działań i co zrobić, żeby zmienić nawyki żywieniowe, następnie dostałam indywidualnie pode mnie zrobiony jadłospis, z którego potrawy mi smakowały i chciało się jej jeść. Odchudzanie nie musi być trudne i męczące :). Taki mam wniosek po kontakcie z tym gabinetem.
23.03.2018 10:45 #witek.Rozkpoter
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

887/3243 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery brązy pocztówki książki medale odznaczenia szable bagnety orzełki ryngrafy tel. 504-017-418

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Informujemy, że posiadamy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 150 m2 przy ulicy Światowida 60b w Warszawie. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach w biurze Spółdzielni przy ulicy Odrowąża 9, do dnia 30 listopada 2018 roku. Oferty powinny zawierać: 1. proponowany czynsz za 1 m2, 2. forma działalności i opis dotychczasowej działalności. Lokal dostępny od stycznia 2019 roku Dodatkowe informacje: sbm.imperium@vp.pl

Dam pracę
 Pani do pralni chemicznej na Białołęce, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE zwłaszcza dla osób z doświadczeniem w pracy w pralni. Obowiązki: obsługa klienta, maszyn piorących, umiejętność PRASOWANIA. Czekamy na Ciebie!!! Tel. 606-777- 849

Budowlane
 Malowanie mieszkań gładzie panele podłogowe i inne drobne prace.Krzysztof 531777306

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA