REKLAMA
REKLAMA

Dobry dietetyk

24.01.2016 11:19 Pogotowie24
Możecie polecić jakiegoś dobrego dietetyka z Warszawy ? Najlepiej z Białołęki....

Ktoś korzystał z usług mkrukowska.pl ?
wpis modyfikowany 1 raz, 24.01.2016 11:19 
29.01.2016 16:39 bofajno
A nie możesz sama popracować nad swoją dietą? Zamiast słodyczy możesz jeść taką tartę http://www.codogara.pl/tarta/ Trzeba właśnie szukać zdrowej alternatywy!
01.03.2016 16:47 #Myszia
Samemu czasem jest ciężko, dlatego warto skorzystać z pomocy:) A ja zaś jestem ciekawa czy dobry dietetyk będzie umiał rozpoznać bóle wątroby objawy , i pokierować do odpowiedniego specjalisty, czy raczej to już nie jest w zasięgu jego możliwości?
04.04.2016 14:49 #matrii
Nie zamieniłabym pana doktora na nikogo innego. Pan Kuśmider pojawił się w moim życiu w odpowiednim czasie, kiedy nadwaga sięgała u mnie poziomu 30 kilogramów. Gdyby nie pan doktor i leczenie jakie mi dobrał, pewnie dzisiaj leżałabym w łóżku, albo jeździła na wózku.
11.04.2016 01:07 annaHI
Podbijam pytanie o dobrego dietetyka. U mnie gastroskopia warszawa wykazała helikobakter i mam wdrożyć w życie odpowiednią dietę. Dostałam ogóle założenia, ale sama na bank polegnę:-(
28.04.2016 22:35 #katia
A ja powiem Wam, że zdecydowałam się na catering dietetyczny od MaczFit i bardzo mi odpowiada taka dieta. Też wybierałam się do dietetyka, ale nigdy nie miałam jakoś czasu i w końcu postanowiłam inną drogą się za to zabrać. Po miesiącu - 4 kg, tak że efekt super :) A jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone, nie nudzi się!
20.08.2016 11:58 marines
Ja z kolei polecam Panią Elę, jej poradnię znajdziecie tutaj: http://dietetykpruszków.pl/. Sam jestem na diecie bezwęglowodanowej, dotychczas w ciągu 6 miesięcy waga spadła o 12kg, do celu pozostało 8kg a z wyników jestem super zadowolony. W zasadzie te wyniki osiągnąłem bez ćwiczeń ale oczywiście warto by było je w końcu wdrożyć bo jest wtedy mniejsza szansa na efekt jojo a i ciało lepiej wygląda.
24.08.2016 16:54 #kserus
Łapcie namiary - http://revision.com.pl
To oczywiście tylko przykład dobrej miejscówki, bo w Krakowie, jakiś czas temu z ich pomocą doprowadziłam się do normalności, ale jednak swoje zrobili. A prawda jest taka, że z dobrymi fachowcami spory problem....
06.10.2016 11:01 #Baśka
Ja chodziłam do NaturHouse na Puławskiej. Przyznaje nie byłam jakoś pozytywnie nastawiona, dietę przecież można samemu zrobić... Natomiast po pierwszej rozmowie z ich dietetykiem zmieniłam całkowicie zdanie. Uważam że lepiej nie można trafić niż do specjalisty co nam pomoże dietę ustalić. Wszystko co niezbędne w diecie zawarte... Dopasowane do stylu życiu. Warto.
06.10.2016 16:52 #iza39
Hej, ja zdecydowałam się na catering dietetyczny i schudłam już 5 kg :) Jem do syta, zdrowo, smacznie, ale niskokalorycznie :) Moim zdaniem to jest super sposób na zdrową dietę, a przy okazji ogromna wygoda :)
30.10.2016 20:15 wisenka6
Nie z Białołęki ale z Ursynowa mogę polecić Annę-Marię Stelmach tu ją można znaleźć http://przychodniaken.pl/. Jak tylko przeczytałam jej wypowiedzi na stronie przychodni od razu poczułam, że ona mi pomoże (to nie pierwszy dietetyk z którym mam do czynienia). I się nie zawiodłam, naprawdę z jej pomocą zaczyna mi się chcieć o siebie zawalczyć :)
04.11.2016 19:41 #Olinka
Ciężko bo Warszawa jest ogromna i dużo tu dietetyków. Fakt ja chodziłam na Puławską do NaturHouse bo skusiła mnie reklama ;) Ale nie żałuje. Są skuteczni.
23.11.2016 23:49 #serete
Ja chodzę w warszawie do http://www.med-expert.pl/ barzo fajne miejsce dla tych, którzy ralnie chcą schidnąć i czuć się w swoim ciele po prostu komfortowo.
13.12.2016 11:24 #lorna
A macie jakieś patenty na unikanie słodyczy? Ja uwielbiam słodycze i teraz próbuję znaleźć jakieś zamienniki. Chrupie sobie pistacje czy jakieś inne orzeszki to trochę pomaga.
18.12.2016 17:21 #monique
Ja rozważałam dietetyczkę, ale w sumie stwierdziłam, że przetestuję catering dietetyczny i powiem Wam, że są fajne efekty - już po kilku tygodniach parę kilo jestem na minusie, więc to się sprawdza :) Wystarczy jeść regularnie i dietetycznie, no i pamiętać, aby jedzenie było pełnowartościowe :)
24.03.2017 09:17 nataliarw
Jeśli chodzi o sprawdzonego dietetyka to polecam ten gabinet.
30.03.2017 12:33 #holekone
Polecam kontakt z http://www.med-expert.pl/ fajne podejście do pacjenta, dobre doradztwo i pomoc, która realnie przynosi jakieś efekty, tak naprawdę już po miesiącu.
12.05.2017 09:43 #Aniol
Ja sama nie korzystałam, więc nie znam nikogo z naszego miasta, ale gdyby ktoś szukał dietetyka z Częstochowy, to słyszałam dobre opinie o www.zdrova.com.pl.
11.09.2017 13:43 #daminlis
Hej, jeśli chodzi o profilaktykę, polecam odwiedzić tą stronę <a href="www.mr-profilaktyka.pl">dietetyk toruń</a>
11.09.2017 13:54 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..

172/2523 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery brązy książki pocztówki szable bagnety ryngrafy orzełki odznaki odznaczenia dokumenty zdjęcia tel. 504-017-418

Szukam pracy
 Szukam pracy do opieki nad dzieckiem lub osoba starszą. Jestem na emeryturze, posiadam prawo jazdy KAT B. TEL 793- 866-932

Nauka
 ROSYJSKI z dojazdem do ucznia, każdy poziom, doświadczony lektor i pedagog. Spokojnie i z uśmiechem. Nauka i nadrabianie zaległości. Legionowo + Nieporęt, tel. 22 772 51 60

Dom sprzedam
 Zastosowanie w montażu: konstrukcji stalowych , szyn , konsol, drabin , tras kablowych , maszyn , schodów , bram , fasad , elementów okiennych , konstrukcji drewnianych itp.Właściwości: średnica trzpienia gwintowanego jest równocześnie średnicą kotwy - zdecydowanie większa wytrzymałość w porównaniu z kotwami tulejowymi o tych samych rozmiarach, bardzo szybki montaż - nadaje się szczególnie do seryjnych mocowań przy użyciu dużej ilości kotew, wybrane rozmiary z trzpieniem kotwy formowanym na zimno, co daje wyższą twardość i wytrzymałość stali oraz gwarantuje precyzję wykonania, tel. 12 680 48 23 kom. 501 123 093 sklepkrakow@basta.net.pl http://goo.gl/95xKjm

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie