REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

dobry dentysta w Radomiu

 goliat

16.10.2015 04:45

'Pytanie do wszystkich korzystających z usług stomatologów. Nie długo wyjeżdżam do Radomia i spędzę tam sporo czasu. Z tego względu poszukiwany jest http://www.denticaradom.pl. Najlepiej taki, gdzie na wizytę nie trzeba długo czekać i z bardzo dobrymi opiniami. Koszy nie grają roli, za wszelkie namiary dziękuję.

# zakool

16.10.2015 11:08

Oferuję zbiorniki betonowe z przeznaczeniem na:
- szambo,
- szambo ekologiczne
-ścieki,
-gnojówkę,
-gnojownicę,
-deszczówkę,
-ziemianki itp.
Każdy zbiornik poddajemy kontroli jakości i próbie szczelności zbiornika.
Zbiorniki posiadają Certyfikat EU oraz atesty potrzebne do odbioru szamba na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Zbiorniki są monolityczne to znaczy odlewane w całości z betonu klasy B-25, B-30.
Maksymalny czas montażu standardowego zbiornika do 30 minut.
ZAPEWNIAMY TRANSPORT ORAZ MONTAŻ.
Szamba od producenta. Szamba od 4 do 12 tysięcy litrów.
PŁYTY NAJAZDOWE PRZEJEZDNE DLA CIĘŻARÓWEK!
ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMSA O TREŚCI KONTAKT ODDZWONIĘ.
Zbiorniki posiadają 2-letnią gwarancję.
Tel. 660 513 599
Radosław
szamba.x.betonowe@gmail.com
www.szambaatestowane.pl

# Mariusz G

23.06.2017 11:50

A kojarzcie może http://fachowydentysta.pl/? Wiele osób mi poleca ten gabinet, ale nigdy tam nie byłem. Rzeczywiście warto?

REKLAMA

# Elzbieta922

29.06.2017 09:34

Ja Polecam Wam dr Michała Karpińskiego z Centrum Demed - http://radom.centrumdemed.pl/zespol/ . Pan Michał jest naprawdę dobrym stomatologiem, a do tego mily z niego człowiek, więc jak ktoś się boi dentysty, to śmiało się zapisujcie.

# Salamandra

17.07.2017 11:41

tak, zdecydowanie uważam że Centrum Demed jest świetnym miejscem na leczenie ubytków. Miła atmosfera, dobre ceny no i dokładnie wykonana robota! to są duże zalety tego centrum!

# Klinka

19.08.2017 14:15

też jestem z nich zadowolona - w szczególności że mam ich blisko domu. Raz że wygodnie a dwa że profesjonalnie!

REKLAMA

# szmata szeptana

21.08.2017 09:42

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

 Franek74

07.01.2018 15:51

W Radomiu polecam udać się do www.stomatologia-jankowscy.pl. Leczą tam bezboleśnie, delikatnie i fachowo. Miałem u nich także zabieg usuwania ósemki i wszystko poszło dobrze. Po zastosowaniu się do zaleceń, nie było żadnej opuchlizny i bardzo szybko się wygoiło.

# bbardzo przykre

10.01.2018 13:35

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .... b

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA