REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobry dentysta do leczenia kanałowego

20.03.2017 09:22 Qazek
Znacie może jakichś dobrych dentystów z Warszawy do leczenia kanałowego ? Tylko chodzi mi o naprawdę profesjonalistów , bo mój przypadek jest dość trudny i byłam już u kilku stomatologów , którzy nie do końca sobie z nim potrafili poradzić...
21.03.2017 04:42 Sdfcvbwer
ja bym ci polecił tę klinikę: http://www.dentalestetic.com.pl/. Miałem tam właśnie leczenie kanałowe i jestem bardzo zadowolony. Lekarka z którą miałem do czynienia bardzo profesjonalnie podchodziła do swoich obowiązków i skupiała całą swoją uwagę na moim problemie. Dzięki temu przebrnąłem jakoś przez to leczenie kanałowe i teraz mam zdrowe zęby
22.03.2017 09:10 Qazek
Wielkie dzięki za pomoc - o coś takiego właśnie mi chodziło
29.03.2017 17:14 #keira1989
W temacie dentysta Bemowo od leczenia kanałowego - fajny stomatolog przyjmuje w klinice Dent SM, dr Jasiński o ile dobrze pamiętam nazwisko :) Świetny fachowiec, bardzo dokładny. Leczenie przebiega pod mikroskopem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to polecam zajrzeć na stronę :)
19.04.2017 23:58 #Ilona
Ja od 3 lat lecze zęby u dr Romanik, przyjmuje na Powiślu, jak to się mówi, ma rękę do leczenia zębów, nawet leczenie kanałowe nie jest tak bolesne, cenowo też przyzwoicie.
28.04.2017 16:51 #kamia_zak
Ja zęby leczyłam w Dental Gallery - http://www.dental-gallery.pl/. Jak na Warszawę ceny maja naprawdę okej. Zresztą na stronie mają cennik, więc możecie sobie sami przejrzeć dokładne ceny.

21/2155 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie