REKLAMA
REKLAMA

Dobry adwokat - sprawa rozwodowa

04.07.2016 14:11 magdosa
Jeśli ktoś z was szuka konsultacji adwokackiej w sprawie rozwodowej to serdecznie mogę polecić http://www.adwokatchojka.pl/ Adwokaci starają się podejść do sprawy jak najbardziej indywidualnie i jestem bardzo wdzięczna za pomoc w wydawałoby się beznadziejnym przypadku. Na szczęście sprawę udało się zakończyć pozytywnie po prawie trzech latach walki.
14.09.2016 16:26 #olka990
Do spraw rodzinnych polecam adwokata Chmielewskiego
14.09.2016 16:26 #olka990
adwokat-rodzinny.com. Czy to spadki czy alimenty to powinien pomóc. Ja właśnie w sprawie alimentów się do niego zgłosiłam. Pełen profesjonalizm, duża dostępność dla klienta, nie było takiej sytuacji, że spotkanie trwało 3 minuty i do widzenia.
03.10.2016 22:41 #Ela2
Ja z kolei mogę wspomnieć jeszcze o www.piotrbanczyk.pl - przy każdej sprawie adwokat ten wykorzystuje swoje długoletnie doświadczenie, także spokojnie można na niego liczyć.
14.11.2016 10:26 #marlon
Ja mogę polecić dobrego adwokata z Wrocławia bo tam miałem sprawę rozwodową. Jakby ktoś potrzebował tego typu pomocy w tym mieście to dane kancelarii są tutaj.
REKLAMA
14.11.2016 10:27 #marlonik
Ja mogę polecić dobrego adwokata z Wrocławia bo tam miałem sprawę rozwodową. Jakby ktoś potrzebował tego typu pomocy w tym mieście to dane kancelarii są tutaj.
12.02.2017 21:35 #amelia
Widzę, że szukasz kancelarii prawnej z Wrocławia. Zajrzyj sobie koniecznie tutaj http://adwokat-podgorski.pl . Uważam, że warto pójść do prawnika, który specjalizuje się w danej dziedzinie prawa. Adwokat Wojciech Podgórski zajmuje się właśnie rozwodami. Ma swoją kancelarię na Wierzbowej.
19.03.2018 21:18 #Martyna Koło
Dobry adwokat to podstawa, ktoś doświadczony musi reprezentować Twoje dobre imię w sądzie. Ja ostatnio słyszałam o sprawdzonej kancelarii adwokacie Wojas Pawlak z Gliwic.
20.03.2018 09:18 #MichalProsty
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
04.04.2018 12:05 #wikt11
ja korzystałam z usług kancelarii www.piotrbanczyk.pl i jestem bardzo zadowolona, ma profesjonalne podejście do swoich klientów.
04.04.2018 14:53 #Uguru Nganh Songh
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
04.05.2018 11:10 jjusti18
A słyszeliście o Kancelarii Prawnej WMC Jolanty Wolskiej https://wmc.com.pl ? Słyszałam, że jest naprawdę skuteczna i ma szeroką wiedzę w zakresie prawa. Świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych. Może warto byłoby się właśnie tam zgłosić w tej kwestii?
07.05.2018 22:58 #Syf reklamaaa
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

93/2143 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 Na wszystkich obszarach do gry w piłkę nożną, siatkową czy koszykówkę czy do innych gier zespołowych konieczne jest zamontowanie piłkochwytów. Mocna i trwała siatka z polipropylenu o wielkości oczek 10 x 10 cm i grubości siatki 5 mm sprawdzi się jako ochrona na każdym boisku szkolnym, orliku czy innych, większych obszarach, nawet stadionach, gdzie rozgrywane są różne spotkania. Będzie ochroną dla uczestników zarówno tych aktywnych biegających za piłką, jak i biernych obserwatorów czyli kibiców. piłkochwyty, piłkochwytów, piłkochwyt, siatki na piłkochwyty, siatka na piłkochwyty https://fulo.pl/58-siatki-kontenery-i-przyczepki tel. 717-000-354

Finanse
 Stałe dodatkowe niezależne dochody pasywne dla firm i osób. Zapewnij sobie dochód roczny od 50 do nawet 300 tys zł. Dla firm faktury, rozliczenia. Firma ma licencję bankową. Zapewniam wszelkie szczegóły, kontakt bezpośredni z przedstawicielem firmy na UE. Wysokość inwestycji dowolna. [ pracapewna@gmail.com ]

2-pokojowe sprzedam
 Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z aneksem o powierzchni 40m2 i balkonem 7m2 na strzeżonym osiedlu przy ulicy Kartograficznej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku. Okna są na południową stronę dzięki czemu mieszkanie jest bardzo dobrze nasłonecznione. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt AGD. W przedpokoju oraz małym pokoju szafy w zabudowie. W cenie wliczone jest miejsce postojowe naziemne. Mieszkanie stanowi odrębną własność z KW. W okolicy liczne sklepy i centra handlowe (M1, CH Targówek, Lidl, Biedronka) tel 666-888-525 email adgrudzien@yahoo.pl

Wypoczynek
 Ekskluzywny, całoroczny Apartament Słoneczny*19 mieści się w samym sercu nowoczesnego ośrodka wypoczynkowego Lemon Resort SPA w Gródku nad Dunajcem, przy samym Jeziorze Rożnowskim. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy luksusowo wykończony apartament o powierzchni 60m2. Dla 6-ciu osób, tak aby Wasz pobyt tutaj był niezapomniany. W strefie kompleksu znajdują się takie atrakcje jak: Luksusowe dwa baseny (jeden zewnętrzny z brodzikiem, drugi kryty) z widokiem na jezioro, jacuzzi, siłownia, sala fitness, sauny (fińska, mokra i turecka), tężnia solna, balijskie MANAW*SPA,squash, kręgielnia, sala gier (bilard, dart, ice*hockey, piłkarzyki, flipery, konsola x-box), sala konferencyjna, restauracja, kawiarnia, drink bar, pizzeria, wydzielone kąpielisko, plac zabaw dla dzieci, przystań jachtowa (marina), a powstają: Kryte korty do tenisa, boiska do piłki nożnej, siatkówkowej i koszykowej. Więcej na: http://www.slonecznygrodek19.pl lub na mail: info@slonecznygrodek19.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.