REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobry adwokat - sprawa rozwodowa

04.07.2016 14:11 magdosa
Jeśli ktoś z was szuka konsultacji adwokackiej w sprawie rozwodowej to serdecznie mogę polecić http://www.adwokatchojka.pl/ Adwokaci starają się podejść do sprawy jak najbardziej indywidualnie i jestem bardzo wdzięczna za pomoc w wydawałoby się beznadziejnym przypadku. Na szczęście sprawę udało się zakończyć pozytywnie po prawie trzech latach walki.
14.09.2016 16:26 #olka990
Do spraw rodzinnych polecam adwokata Chmielewskiego
14.09.2016 16:26 #olka990
adwokat-rodzinny.com. Czy to spadki czy alimenty to powinien pomóc. Ja właśnie w sprawie alimentów się do niego zgłosiłam. Pełen profesjonalizm, duża dostępność dla klienta, nie było takiej sytuacji, że spotkanie trwało 3 minuty i do widzenia.
03.10.2016 22:41 #Ela2
Ja z kolei mogę wspomnieć jeszcze o www.piotrbanczyk.pl - przy każdej sprawie adwokat ten wykorzystuje swoje długoletnie doświadczenie, także spokojnie można na niego liczyć.
14.11.2016 10:26 #marlon
Ja mogę polecić dobrego adwokata z Wrocławia bo tam miałem sprawę rozwodową. Jakby ktoś potrzebował tego typu pomocy w tym mieście to dane kancelarii są tutaj.
REKLAMA
14.11.2016 10:27 #marlonik
Ja mogę polecić dobrego adwokata z Wrocławia bo tam miałem sprawę rozwodową. Jakby ktoś potrzebował tego typu pomocy w tym mieście to dane kancelarii są tutaj.
12.02.2017 21:35 #amelia
Widzę, że szukasz kancelarii prawnej z Wrocławia. Zajrzyj sobie koniecznie tutaj http://adwokat-podgorski.pl . Uważam, że warto pójść do prawnika, który specjalizuje się w danej dziedzinie prawa. Adwokat Wojciech Podgórski zajmuje się właśnie rozwodami. Ma swoją kancelarię na Wierzbowej.
19.03.2018 21:18 #Martyna Koło
Dobry adwokat to podstawa, ktoś doświadczony musi reprezentować Twoje dobre imię w sądzie. Ja ostatnio słyszałam o sprawdzonej kancelarii adwokacie Wojas Pawlak z Gliwic.
20.03.2018 09:18 #MichalProsty
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
04.04.2018 12:05 #wikt11
ja korzystałam z usług kancelarii www.piotrbanczyk.pl i jestem bardzo zadowolona, ma profesjonalne podejście do swoich klientów.
04.04.2018 14:53 #Uguru Nganh Songh
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
04.05.2018 11:10 jjusti18
A słyszeliście o Kancelarii Prawnej WMC Jolanty Wolskiej https://wmc.com.pl ? Słyszałam, że jest naprawdę skuteczna i ma szeroką wiedzę w zakresie prawa. Świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych. Może warto byłoby się właśnie tam zgłosić w tej kwestii?
07.05.2018 22:58 #Syf reklamaaa
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

148/2182 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Szkło pod dowolny wymiar -Kabiny Szklane -Lustra -Szklane balustrady -Szkło ozdobne do kuchni -Szklane panele dekoracyjne w łazienkach -Ścianki prysznicowe stałe -Szklane zabudowy -szklane drzwi Świadczymy usługi montażowe szybkie terminy realizacji konkurencyjne ceny fachowy montaż zapraszamy www.facebook.com/innywymiarszkla 509-118-578

Nauka
 Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też angielski jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub prowadzenia rozmów "na żywo" na tematy zawodowe. Dlatego zachęcam Cię - zapoznaj się z moim zaproszeniem na wyjątkowo skuteczne kursy angielskiego, które prowadzę na Skype. Nauka ze mną będzie dla Ciebie, pod kątem Twoich potrzeb. Gdziekolwiek jesteś, w dogodnej dla Ciebie porze Nauka języka przez Skype to swoboda w wyborze dnia i godziny nauki. Zyskujesz też czas i pieniądze, które być stracił/ straciła na dojazdy na kursy stacjonarne. joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 www.angielski-skype.pl

Porady prawne
 Sprawy rodzinne - w tym zdrady, ustalenia pracownicze (kontrola zwolnień lekarskich), mobbing, sprawdzanie prawdziwości danych etc Sporządzanie pism procesowych gratis. Czujesz że Twój partner/partnerka Cię zdradza, ale wciąż nie masz dowodów? Chcesz ograniczyć prawa rodzicielskie/pozbawić władzy rodzicielskiej swojego nieodpowiedzialnego partnera, który szkodzi dobru małoletniego dziecka? Pracodawca od dłuższego czasu szykanuje Cię w pracy, podlegasz ciągłej krytyce co sprawia, że jesteś na skraju załamania nerwowego? Nie czekaj aż będzie za późno. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Napisz wiadomość na adres: detektyw.veritas@gmx.com, krótko opisz sytuację, a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu kilku godzin.

Inne nieruchomości sprzedam
 Mam do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ulicy Zgrupowania Żmija 17, miejsce nr 1. Powierzchnia miejsca 11 m2, plus pusta powierzchnia obok miejsca 6 m2 co daje razem 17 m2. Pełna własność. Cena 17 000 zł. tel: 784 667 597 mail waldek@globex.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA