REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobrej jakości drzwi do domu czy mieszkania

22.09.2016 16:00 #beeattk1
Szukacie bardzo dobrych drzwi do swojego domu czy mieszkania ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na bardzo ciekawą ofertę jaką jest Internorm, świetna firma w zakresie Drzwi Aluminiowe i innych rodzai drzwi wejściowych, posiadają niezły design !
31.08.2017 21:12 #inoso
Koniecznie sprawdźcie sobie tę ofertę http://www.kapica.pl. Te drzwi opole sprawdzają się doskonale. Nie da się ukryć, że firma jest naprawdę bardzo solidna. Mają ciekawe rozwiązania wysokiej jakości. Właśnie dlatego wysyłają swój towar również za granicę.
31.08.2017 23:21 #Dtu
Te drzwi rozpadają się same po kilku miesiącach
23.10.2017 15:51 Lucjana
To ja wam polecę dobrą i sprawdzona firmę sprzedającą drzwi. Na http://www.doksadrzwi.pl/ można kupić bardzo dobrej jakości drzwi. Drzwi są robione na wymiar, w ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi i górnymi, a także z szeroką gamę wzorów i frezów. Zachęcam do wejścia i zapoznania się z ofertą. Sama kupowałam od nich drzwi. Mam je już dwa lata i choć to krótko to bardzo dobrze mi służą. U mnie drzwi wejściowe są narażone bardziej na warunki atmosferyczne niż drzwi do mieszkań w blokach, bo mieszkam w domu i takie drzwi bezpośrednio wychodzą na zewnątrz, nie zaś na klatkę schodową. Mogę powiedzieć, że te drzwi co teraz mam o wiele lepiej izolują niż poprzednie. No i oczywiście są ładniejsze. Ja kupiłam drzwi nie przez internet, choć chyba i tak też można, ale przeszłam się do ich sklepu stacjonarnego, który mieści się na terenie Centrum Wyposażenia Wnętrz
23.10.2017 15:53 Lucjana
To ja wam polecę dobrą i sprawdzona firmę sprzedającą drzwi. Na www.doksadrzwi.pl/ można kupić bardzo dobrej jakości drzwi. Drzwi są robione na wymiar, w ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi i górnymi, a także z szeroką gamę wzorów i frezów. Zachęcam do wejścia i zapoznania się z ofertą. Sama kupowałam od nich drzwi. Mam je już dwa lata i choć to krótko to bardzo dobrze mi służą. U mnie drzwi wejściowe są narażone bardziej na warunki atmosferyczne niż drzwi do mieszkań w blokach, bo mieszkam w domu i takie drzwi bezpośrednio wychodzą na zewnątrz, nie zaś na klatkę schodową. Mogę powiedzieć, że te drzwi co teraz mam o wiele lepiej izolują niż poprzednie. No i oczywiście są ładniejsze. Ja kupiłam drzwi nie przez internet, choć chyba i tak też można, ale przeszłam się do ich sklepu stacjonarnego, który mieści się na terenie Centrum Wyposażenia Wnętrz
REKLAMA
24.10.2017 20:29 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
10.11.2017 10:26 #merkus
Sprawdź produkty dotyczące stolarki antywłamaniowe. Z swojej strony mogę polecić Ci drzwi stalowe http://www.traktdrzwi.pl/. Spełniają wszystkie wymagane normy :)
10.11.2017 11:01 #wwlssie
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
14.11.2017 13:54 Bazyl12
W przypadku drzwi antywłamaniowych, na polskim rynku największą renomę posiadają drzwi firmy Gerda.
Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom, takim jak system antywyważeniowy, czy specjalne zamki,
można zminimalizować ryzyko włamania. Jak pisze producent na gerda.pl, dobre drzwi antywłamaniowe powinny mieć stalowe ościeżnice i minimum 3 zawiasy. Dużą uwagę należy przyłożyć do jakości samego zamka - gdyż to on jest pierwszą barierą, jaką napotyka złodziej. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeśli nie uda mu się szybko otworzyć drzwi, to albo zrezygnuje, albo ktoś go zauważy i zawiadomi policję.
14.11.2017 14:47 #blackoboo
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
20.11.2017 14:17 AnetaMalejczyk
Ja znalazłam świetne Energooszczędne drzwi aluminiowe w Technodom i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z oszczędności na ogrzewaniu :)
20.11.2017 14:36 #syfiasssta reklama.
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
16.05.2018 10:29 #zzzv
Jest dobry dystrybutor drzwi technicznych na drzwihotelowe.pl. Z nimi od roku współpracuję przy różnych inwestycjach dla hoteli i innych obiektów. Zawsze produkty mają na czas, są w stanie zorganizować większe nakłady w krótkim czasie i nie są to egzemplarze jakkolwiek wypaczone.
16.05.2018 10:56 #syf reklaama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..

695/3238 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Anglistka po pobycie W.Brytanii, ODKRYTA 40 zł/60 min, 603- 291-651

Dom i ogród
 HelpAGD Outlet AGD Pralki, lodówki,zmywarki, piekarniki Urządzenia nowe z gwarancją do 70% taniej. Drobne uszkodzenia mechaniczne, końcówki serii. 05-090 Raszyn Al. Krakowska 8 tel. 537-777-137

Budowlane
 ***!!! a Montaż Mebli kuchenne pokojowe biurowe szybko czysto i solidnie firma od 7 lat Serwis domowy na terenie Warszawy i okolic zapraszam Tel 503-901 700 www.serwis-domowy.com

Nauka
 Mgr farmacji udzieli korepetycji z chemii na wszystkich poziomach nauczania. Zajęcia w domu ucznia. Zielona Białołęka i okolice. Kontakt : Kasia 696 696 490

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA