REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

07.11.2017 11:15 #Donaldzik
Śmieszne , że były wiceburmistrz składa projekty do budżetu obywatelskiego.To jest żałosne.
07.11.2017 11:38 #Jelonki
Skoro jest mieszkańcem dzielnicy to co w tym śmiesznego czy żałosnego? Żałosne jest to jak po skończonej kadencji radni czy burmistrzowie kompletnie przestają się interesować swoją dzielnicą.
07.11.2017 14:00 #Krysko
Żałosne jest to ,że jak był w PO to nic dla tego parku nie robił.Dopiero teraz ma być tu cywilizacja.Wkopone kable wysokiego napięcia, wymiana oświetlenia parku i porządne nasadzenia.
07.11.2017 17:39 #dorosz
Wcześniej o alejkach na tej samej grupie napisała Aleksandra Krugły, ale po co być rzetelnym jak można być tubą informacyjną folwarku...
08.11.2017 06:37 #Alejka
Szkoda tylko że nie pomyśleli przy okazji o oświetleniu tych alejek...zawsze zrobią coś do połowy
08.11.2017 19:18 #Fiolka
Cieszę się, że ktoś zaczyna myśleć o renowacji warszawskich parków. Może nie jest idealnie, ale dostrzegam poprawę. Jako dziecko mieszkałam na Bemowie, teraz znowu będę mieć okazję tu zamieszkać. Jak tylko dowiedziałam się o budowie Bliskiego Bemowa (nowego osiedla niedaleko tej stacji metra, którą teraz też zaczynają budować), od razu wiedziałam, że chcę tu znów mieszkać. Ot, taki głupi sentyment. Ale osiedle też niezłe :)
08.11.2017 19:42 #Ytorekmanovernight
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
09.11.2017 11:15 #Ewa N.
#Fiolka napisał(a) 08.11.2017 19:18

Cieszę się, że ktoś zaczyna myśleć o renowacji warszawskich parków. Może nie jest idealnie, ale dostrzegam poprawę. Jako dziecko mieszkałam na Bemowie, teraz znowu będę mieć okazję tu zamieszkać. Jak tylko dowiedziałam się o budowie Bliskiego Bemowa (nowego osiedla niedaleko tej stacji metra, którą teraz też zaczynają budować), od razu wiedziałam, że chcę tu znów mieszkać. Ot, taki głupi sentyment. Ale osiedle też niezłe :)
Z ciekawości wyszukałam to osiedle w sieci. Na stronie Bliskie Bemowo zrobili nawet wirtualny spacer. Widziałaś to http://www.bliskiebemowo.com?
10.11.2017 19:38 #rowerzysta tunelowy
#Alejka napisał(a) 08.11.2017 06:37

Szkoda tylko że nie pomyśleli przy okazji o oświetleniu tych alejek...zawsze zrobią coś do połowy
Szkoda też że nie poszerzono 2 głównych alejek ( Klemensiewicza - Raginisa i Muszlowa - Batalionów ) żeby można było rozdzielić pieszych i rowerzystów przynajmniej białą linią...
12.11.2017 23:33 #juve
#Krysko napisał(a) 07.11.2017 14:00

Żałosne jest to ,że jak był w PO to nic dla tego parku nie robił.Dopiero teraz ma być tu cywilizacja.Wkopone kable wysokiego napięcia, wymiana oświetlenia parku i porządne nasadzenia.
Dokładnie. Ostatnio ci wszyscy "byli" zrobili się aktywni po fakcie.

20/1930 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Krawcową do poprawek krawieckich. Cały etat lub 1/2. Tel. 606-127-506. Wola Park / DW Centralny

2-pokojowe sprzedam
 Jasne,rozkładowe,ciche mieszkanie / 49,6m2, wys.2,75m / na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym /brak windy/. Lokal jest dwustronny. W skład wchodzą dwa pokoje,widna kuchnia,łazienka. Na podłodze dębowy parkiet, okna PCV. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek z cegły z 1955 roku ogrodzony a wejście na teren wewnętrzny "patio"zabezpiecza brama /domofon/. Budynek ocieplony,po remoncie dachu. Klatka schodowa po remoncie-wymienione okna i drzwi wejściowe.W najbliższej okolicy przychodnia, szkoła,przedszkole.sklepy, dworzec PKP,PKS. Mieszkanie posiada odrębną własność KW. Mieszkanie do generalnego remontu. Cena do negocjacji. SPRZEDAŻ TYLKO BEZPOŚREDNIO!!!!

Różne
 Poszukiwany znalazca zagubionej legitymacji studenckiej nr indeksu 303806. Znalazcę proszę o kontakt: ania_modi@wp.pl

Antyki
 Skup monet srebra platerów odznaczeń militariów znaczków i innych staroci 502-510-493

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie