REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Donaldzik

07.11.2017 11:15

Śmieszne , że były wiceburmistrz składa projekty do budżetu obywatelskiego.To jest żałosne.

# Jelonki

07.11.2017 11:38

Skoro jest mieszkańcem dzielnicy to co w tym śmiesznego czy żałosnego? Żałosne jest to jak po skończonej kadencji radni czy burmistrzowie kompletnie przestają się interesować swoją dzielnicą.

# Krysko

07.11.2017 14:00

Żałosne jest to ,że jak był w PO to nic dla tego parku nie robił.Dopiero teraz ma być tu cywilizacja.Wkopone kable wysokiego napięcia, wymiana oświetlenia parku i porządne nasadzenia.

REKLAMA

# dorosz

07.11.2017 17:39

Wcześniej o alejkach na tej samej grupie https://www.facebook.com/groups/JeLonky/permalink/1409720699146455/ Aleksandra Krugły, ale po co być rzetelnym jak można być tubą informacyjną folwarku...

# Alejka

08.11.2017 06:37

Szkoda tylko że nie pomyśleli przy okazji o oświetleniu tych alejek...zawsze zrobią coś do połowy

# Fiolka

08.11.2017 19:18

Cieszę się, że ktoś zaczyna myśleć o renowacji warszawskich parków. Może nie jest idealnie, ale dostrzegam poprawę. Jako dziecko mieszkałam na Bemowie, teraz znowu będę mieć okazję tu zamieszkać. Jak tylko dowiedziałam się o budowie Bliskiego Bemowa (nowego osiedla niedaleko tej stacji metra, którą teraz też zaczynają budować), od razu wiedziałam, że chcę tu znów mieszkać. Ot, taki głupi sentyment. Ale osiedle też niezłe :)

REKLAMA

# Ytorekmanovernight

08.11.2017 19:42

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# Ewa N.

09.11.2017 11:15

#Fiolka napisał(a) 08.11.2017 19:18
Cieszę się, że ktoś zaczyna myśleć o renowacji warszawskich parków. Może nie jest idealnie, ale dostrzegam poprawę. Jako dziecko mieszkałam na Bemowie, teraz znowu będę mieć okazję tu zamieszkać. Jak tylko dowiedziałam się o budowie Bliskiego Bemowa (nowego osiedla niedaleko tej stacji metra, którą teraz też zaczynają budować), od razu wiedziałam, że chcę tu znów mieszkać. Ot, taki głupi sentyment. Ale osiedle też niezłe :)

Z ciekawości wyszukałam to osiedle w sieci. Na stronie Bliskie Bemowo zrobili nawet wirtualny spacer. Widziałaś to http://www.bliskiebemowo.com?

# rowerzysta tunelowy

10.11.2017 19:38

#Alejka napisał(a) 08.11.2017 06:37
Szkoda tylko że nie pomyśleli przy okazji o oświetleniu tych alejek...zawsze zrobią coś do połowy
Szkoda też że nie poszerzono 2 głównych alejek ( Klemensiewicza - Raginisa i Muszlowa - Batalionów ) żeby można było rozdzielić pieszych i rowerzystów przynajmniej białą linią...

REKLAMA

# juve

12.11.2017 23:33

#Krysko napisał(a) 07.11.2017 14:00
Żałosne jest to ,że jak był w PO to nic dla tego parku nie robił.Dopiero teraz ma być tu cywilizacja.Wkopone kable wysokiego napięcia, wymiana oświetlenia parku i porządne nasadzenia.
Dokładnie. Ostatnio ci wszyscy "byli" zrobili się aktywni po fakcie.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA