REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dobre przedszkola Warszawa i okolice

# Kasia P.

19.06.2015 10:09

Szukam namiarów na dobre przedszkole w Warszawie bez różnicy czy prywatne czy państwowe. Ktoś mi pomoże? Liczę na Wasze opinie w tej sprawie.

# JadziaN

19.06.2015 10:12

Żłobek i przedszkole jakie znam to http://malenstwo24.pl/, tu chodziły moje dzieci i bardzo dużo się nauczyły nawet języka angielskiego. Teraz bardzo dobrze radzą sobie w szkole.

# helaaaa

29.07.2015 10:52

Spróbuj w przedszkolu czerwony balonik. Nie jest łatwo się tam dostać, ale naprawdę wart. Serwują zdrowe jedzenie, mają wykwalifikowaną kadrę, potrafią kreatywnie zorganizować dzieciom czas.

REKLAMA

# iwonamatyjasik

25.08.2015 14:03

Z wawy nie jestem, przeglądam te wasze propozycję i oferty mi by nie odpowiadały. U nas w Sosnowcu jest taka placówka http://akademiapanakleksa-przedszkole.pl zobaczcie jakie mają zajęcia podstawowe szerokie.

# katerina

26.08.2015 09:27

Ja mogę polecić Przedszkole Świat Dziecka w Konstancin Jeziornej. Mają własną kuchnię i chociaż moja córcia jest niejadkiem, o dziwo w przedszkolu zawsze wymiata z talerza ! Poza tym przedszkole ma bardzo fajne Ciocie i native speakera (to jest przedszkole niepubliczne). Oprócz tego ceny są przystępne. Jestem z Wilanowa, więc w tej dzielnicy przedszkole potrafi kosztować 1500zł ! A ja płacę 1100 już z wyżywieniem.
Dla chętnych link do strony: http://przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/

# katerina

26.08.2015 09:28

Ja mogę polecić Przedszkole Świat Dziecka w Konstancin Jeziornej. Mają własną kuchnię i chociaż moja córcia jest niejadkiem, o dziwo w przedszkolu zawsze wymiata z talerza ! Poza tym przedszkole ma bardzo fajne Ciocie i native speakera (to jest przedszkole niepubliczne). Oprócz tego ceny są przystępne. Jestem z Wilanowa, więc w tej dzielnicy przedszkole potrafi kosztować 1500zł ! A ja płacę 1100 już z wyżywieniem.
Dla chętnych link do strony: http://przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/

REKLAMA

# lertdd

15.09.2015 16:05

To jest fakt, nie zawsze można liczyć na babcie. My wybraliśmy żłobek na Ursynowie troskliwe misie na ul. Zięby. Podaje link do ich strony www.troskliwe-misie.pl. Polecam to miejsce wszystkim rodzicom.

# Ewula

21.10.2015 15:34

Polecam przedszkole Tequesta na Mokotowie. Dobre godziny otwarcia (7:30-18:00), języki obce - angielski i hiszpański, sporo innych zajęć dodatkowych w cenie. Bardzo fajne panie przedszkolanki.

# Ewula!

21.10.2015 15:34

Polecam przedszkole Tequesta na Mokotowie. Dobre godziny otwarcia (7:30-18:00), języki obce - angielski i hiszpański, sporo innych zajęć dodatkowych w cenie. Bardzo fajne panie przedszkolanki.

REKLAMA

# Kasieńka S.

28.10.2015 10:07

Ja słyszałam o sieci przedszkoli w Warszawie z wdrożonym programem daltońskim i bardzo mnie to zainteresowało. Polega to na tym, że dziecko od początku prowadzenia uczone jest samodzielności, rozwiązywania problemów, odpowiedzialność za swoje działanie i umiejętność współpracy w grupie.
W gruncie rzeczy już zdecydowałam, że przepiszę tam moje dziecko. Jakby ktoś potrzebował więcej informacji to zajrzyjcie tutaj: academyinternational.pl .

# Monika555

30.10.2015 11:29

Z mojej strony moge polecić przedszkole ALA i KOT z Piaseczna
http://www.alaikot.pl
Jako mama skażona zawodowo ( jestem pedagogiem:) powiem,że to wspaniałe miejsce przyjazne dzieciom z mądra i doświadczoną kadrą pedagogiczną z odpowiednim podejściem do dzieci i pracy ( to nie zawsze idzie w parze niestety)
Nie mam zastrzeżeń co do pracy Pań w tym przedszkolu, moje dzieci je kochają ( są w rożnych grupach)
zajęcia dodatkowe ciekawe, oferta bogata, posiłki smaczne, opieka profesjonalna.
Naprawdę przedszkole warte polecenia

# Monika5432

30.10.2015 11:29

Z mojej strony moge polecić przedszkole ALA i KOT z Piaseczna
http://www.alaikot.pl
Jako mama skażona zawodowo ( jestem pedagogiem:) powiem,że to wspaniałe miejsce przyjazne dzieciom z mądra i doświadczoną kadrą pedagogiczną z odpowiednim podejściem do dzieci i pracy ( to nie zawsze idzie w parze niestety)
Nie mam zastrzeżeń co do pracy Pań w tym przedszkolu, moje dzieci je kochają ( są w rożnych grupach)
zajęcia dodatkowe ciekawe, oferta bogata, posiłki smaczne, opieka profesjonalna.
Naprawdę przedszkole warte polecenia

REKLAMA

# Monika5432

30.10.2015 11:30

Z mojej strony moge polecić przedszkole ALA i KOT z Piaseczna
http://www.alaikot.pl
Jako mama skażona zawodowo ( jestem pedagogiem:) powiem,że to wspaniałe miejsce przyjazne dzieciom z mądra i doświadczoną kadrą pedagogiczną z odpowiednim podejściem do dzieci i pracy ( to nie zawsze idzie w parze niestety)
Nie mam zastrzeżeń co do pracy Pań w tym przedszkolu, moje dzieci je kochają ( są w rożnych grupach)
zajęcia dodatkowe ciekawe, oferta bogata, posiłki smaczne, opieka profesjonalna.
Naprawdę przedszkole warte polecenia

 Monika74

30.10.2015 11:31

Z mojej strony moge polecić przedszkole ALA i KOT z Piaseczna
http://www.alaikot.pl
Jako mama skażona zawodowo ( jestem pedagogiem:) powiem,że to wspaniałe miejsce przyjazne dzieciom z mądra i doświadczoną kadrą pedagogiczną z odpowiednim podejściem do dzieci i pracy ( to nie zawsze idzie w parze niestety)
Nie mam zastrzeżeń co do pracy Pań w tym przedszkolu, moje dzieci je kochają ( są w rożnych grupach)
zajęcia dodatkowe ciekawe, oferta bogata, posiłki smaczne, opieka profesjonalna.
Naprawdę przedszkole warte polecenia

 Monika743

30.10.2015 11:33

Z mojej strony moge polecić przedszkole ALA i KOT z Piaseczna
http://www.alaikot.pl
Jako mama skażona zawodowo ( jestem pedagogiem:) powiem,że to wspaniałe miejsce przyjazne dzieciom z mądra i doświadczoną kadrą pedagogiczną z odpowiednim podejściem do dzieci i pracy ( to nie zawsze idzie w parze niestety)
Nie mam zastrzeżeń co do pracy Pań w tym przedszkolu, moje dzieci je kochają ( są w rożnych grupach)
zajęcia dodatkowe ciekawe, oferta bogata, posiłki smaczne, opieka profesjonalna.
Naprawdę przedszkole warte polecenia

REKLAMA

# Monika7409

30.10.2015 11:33

Z mojej strony moge polecić przedszkole ALA i KOT z Piaseczna
http://www.alaikot.pl
Jako mama skażona zawodowo ( jestem pedagogiem:) powiem,że to wspaniałe miejsce przyjazne dzieciom z mądra i doświadczoną kadrą pedagogiczną z odpowiednim podejściem do dzieci i pracy ( to nie zawsze idzie w parze niestety)
Nie mam zastrzeżeń co do pracy Pań w tym przedszkolu, moje dzieci je kochają ( są w rożnych grupach)
zajęcia dodatkowe ciekawe, oferta bogata, posiłki smaczne, opieka profesjonalna.
Naprawdę przedszkole warte polecenia

# Monika7409

30.10.2015 11:34

Oj przepraszam za duble

# majaL

02.11.2015 10:45

Ja również posłałam niedawno swojego synka do Przedszkola Świat Dziecka. Podoba mi się podejście Pań przedszkolanek, które widać, że uwielbiają dzieci. Codziennie Antek wraca z nowymi pracami do domu i naprawdę widzę jak zmienia się i rozwija z tygodnia na tydzień. Duży plus dla placówki za własną kuchnię.

REKLAMA

# Michalina

02.11.2015 11:47

O Academy International to i ja słyszałam, mają też odział w centrum, bo ostatnio szukałam przedszkola w centrum, jadąc do pracy i wracając miałabym do dziecka moment, a nie godziny zanim przebiłabym się na obrzeża i zabierała dziecko na styk albo i zawsze spóźniona. Do tego dwujęzyczny system nauczania nam bardzo pasuje, teraz najlepiej, gdy umysł dzieci jest tak bardzo chłonny.

 getix

02.11.2015 13:24, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 02.11.2015 22:13

skoro już mowa o przedszkolach to ja może przy okazji wspomnę o super sklepie internetowym z ubrankami dla małych i większych dzieci http://dpam.pl/ , cenowo super i wszystko na czasie!

# nikitek

03.11.2015 10:59

Polecam motylowe przedszkole w Bemowie. Czesne wynosi tam 900zł, a zajęcia dodatkowe są praktycznie za bezcen. Opłaca się zdecydowanie bardziej niż opiekunka,przedszkole jest czynne w godzinach 7-18 :)

REKLAMA

 EwelinaBudzynska

04.11.2015 08:59

Potwierdzam, motylowe przedszkole w Bemowie jest super. Jesteśmy tam od roku :)

# Lucjusz

04.11.2015 16:44

Wszystkie mamy i taty ! zachecam do wziecia udzialu w warsztatach DARMOWYCH w przedszkolu MAGICAL WORLD :) Wrsztaty odbęda sie w Konstancinie. Najblizsze warsztaty 14 listopada :) Wejdzcie na strone zadzwoncie i sie zapiszcie :)
Przedszkole otwiera mama chlopaka co gra w Na wspolnej. :)

# Gosia

09.11.2015 15:21

Lucjuszu
Czy mozesz cos więcej mi powiedziec o tym przedszkolu albo dać mi kontakt do kogos ?

REKLAMA

# Makatka77

10.11.2015 10:10

Dużo dobrego można powiedzieć o Academy International. To dwujęzyczne przedszkole i jeśli chodzi o język angielski są naprawdę bezkonkurencyjni.

# Gosia

18.11.2015 13:40

Właśnie się zastanawiam bo słyszałam tez o tym przedszkolu, ale weszłam też na strone Magical World a tam mają 3 języki. Dzieci są bardzo chłonne. Wiadomo, że język nie będzie na poziomie gimnazjum, ale chodzi mi o to żeby może usłyszało ten język hiszpański, angielski, francuski bo może kiedyś, któryś wybierze :)

# Anita

01.12.2015 11:37

Moja córka chodzi do Watercolor Marina przy ul. Żytniej 16 i widze, że świetnie się tam bawi. Mają bardzo wiele ciekawych i rozwijających zajęć, przygotowują różne uroczystości okazjonalne, rozwijają się manualnie i nie mają czasu na nudę. Szczerze mogę polecić to miejsce, bo widzę, że Ania zaczęła byc bardziej samodzielna, a uważam to za bardzo duży plus w etapie rozwoju dziecka.

# julia

03.12.2015 13:52

Też mogę polecić Watercolor Marina. Moje dzieciaki i ja jestesmy bardzo zadowoleni, dzieci chętnie chodzą do przedszkola i świetnie się tam bawią. Mają do wyboru wiele rozwijającyh zajęć i jedzonko też im smakuje. Kadra sympatyczna i kompetentna . Polecam

# morietak

03.12.2015 21:38

Mój syn chodzi do motylowego przedszkola na bemowie. Jerzy z chęcią tam uczęszcza, ma sporo koleżanek, do opiekunek zwraca się jak do cioci

# kate

17.12.2015 15:17

Moja córka chodzi do Akadero http://www.akadero.pl/. To jest przedszkole językowe. Zależało mi, żeby od małego miała kontakt z angielskim, bo wiadomo, że im szybciej zacznie się uczyć tym lepiej. Oprócz tego mają też zajęcia z matematyki i przyrody.

# fdfd

18.12.2015 11:50

Rodzinną atmosferę zapewnia Klubik Malucha Kolorowa Łąka (kolorowalaka.pl) na Saskiej Kępie. Placówka mieści się w zacisznym miejscu, w kamienicy otoczonej drzewami

 ania12

18.12.2015 13:36

Polecam przedszkole Watercolor Marine moje bliźniaki właśnie tam uczęszczają i serdecznie polecam. Kadra to przemili i opiekuńczy ludzie, którzy maja podejście do dzieci. A program, który oferują jest bardzo złożony i bogaty w wiele rozwijających zajęć. Moje maluchy chodzą tam z przyjemnością:)

# Loleczka99

24.12.2015 09:04

Ja rozważam czy nie posłać malucha do przedszkola Wawer http://puchpuch.pl/. Dużo dobrych rzeczy słyszałam na ich temat, no i mają ciekawe zajęcia dodatkowe, w tym z języka angielskiego. Co sądzicie?

# Pati123

12.01.2016 09:16

Moje dzieci uczęszczają do przedszkola Watercolor Marina na ulicy Żytniej. Wręcz uwielbiają to miejsce! Zajęcia są bardzo ciekawe, a co najważniejsze wszechstronnie rozwijają. Warto zapoznać się z ich ofertą, jeżeli nadal poszukujesz idealnego miejsca dla swoich dzieci.

# Asia

13.01.2016 08:36

Mogę polecic przedszkole na żytniej Watercolor marina, wybralam to przedszkole bo slyszalam wiele dobrych opinii. Widze ze moja Lenka jest coraz bardziej odkad tam chodzi, ma kolezanki i jest bardziej radosna. Dzieci nie maja czasu sie tam nudzić, sporo ciekawych zabaw, teatrzyki itd. Bardzo fajna,opiekuncza kadra, Lena z chęcią chodzi do przedszkola:)

# germania

02.02.2016 12:02

Ja mam bardzo dobre zdanie o żłobku Bambino. Moje 2 letnie dziecko tam chodzi. Właśnie fajne są te elastyczne godziny, bo u nas też nie ma konieczności zostawiania dziecka na cały dzień w placówce.

# Pluszowa Akademia

08.02.2016 02:01

Zapraszamy do nowego dwujęzycznego przedszkola Pluszowa Akademia,
prowadzonego metodą M.Montessori. Mieścimy się na warszawskim Ursynowie,
przy ul. Dereniowej 52, blisko stacji metra Imielin.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2-5 lat na bezpłatne warsztaty
naukowe, a przyszłe przedszkolaki zapraszamy na bezpłatne zajęcia
edukacyjne dwa razy w tygodniu. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem
telefonu: 737 461 830
Zapraszamy również do naszej grupy żłobkowej tworzonej we współpracy z
Wyższą Szkołą Zarządzania Personelem w ramach resortowego programu Maluch
2016. W tym roku czesne wynosi jedynie 800 zł

# Hania81

08.02.2016 10:40

Ja polecam Watercolor Marina (na ulicy Żytniej). Zapisałam tam mojego synka. Ciężko go zabrać do domu, mówi, że chce zostać. :) Ja jako rodzic też jestem zadowolona - mają świetny program nauczania, na czym bardzo mi zależało.

# ricki21

12.02.2016 14:14

Moje dzieciaczki (3 i 5 lat) chodzą do przedszkola Skrzaty z Przyszłością, przy ulicy Dziewiczej. Tu jest strona http://skrzaty.psp5.pl/. Nie mamy żadnych zatrzeżeń, a ciągle słyszę od znajomych, jak to u nich bywa czasem kiepsko pod róznymi względami.
Są fajne zabawy, zajęcia, dzieci bardzo chętnie chodzą do naszego przedszkola i są związane z paniami.

# tadzinka

16.02.2016 12:22

Jeśli chodzi o przedszkole to warto na pewno zapisać dziecko do akadero.pl zdecydowanie warto jest inwestować w przyszłość dziecka od najmłodszych lat. Tam mój synek uczy się języka angielskiego od małego , świetnie się przy tym bawiąc:))

# tadzinka12

16.02.2016 12:22

Jeśli chodzi o przedszkole to warto na pewno zapisać dziecko do akadero.pl zdecydowanie warto jest inwestować w przyszłość dziecka od najmłodszych lat. Tam mój synek uczy się języka angielskiego od małego , świetnie się przy tym bawiąc:))

# Martyna29

24.02.2016 11:10

Polecamy przedszkole Wiatr w Żagle na Białołęce, ul. Sieczna 5, w pobliżu ulicy Głębockiej.
Jest to miejsce edukacji dziecka, w którym propaguje się otwarte metody nauczania i twórczą edukację.
Jest to placówka otwarta, która przyjmuje wszystkie dzieci w wieku od 2 lat do 6-go roku życia, także te ze szczególnymi potrzebami rozwojowymi- autyzm.
Placówka, ma wielokulturowy charakter, jest otwarta na wszystkie narodowości, rasy oraz religie. Uczy dzieci szacunku i tolerancji do innych, zapoznaje dzieci z innymi kulturami, pokazuje jak żyją ludzie w innych częściach świata.
www.przedszkole-wwz.pl

 Justyna44

26.02.2016 12:43

#Kasia P. napisał(a) 19.06.2015 10:09
Szukam namiarów na dobre przedszkole w Warszawie bez różnicy czy prywatne czy państwowe. Ktoś mi pomoże? Liczę na Wasze opinie w tej sprawie.

kupiłam mieszkanie http://www.przyworonicza.com/ u są bardzo fajne w poblizu przedszkola

# dbaj o dziecko

06.03.2016 18:27

Ja Watercolor Marina z czystym sumieniem ODRADZAM moje dziecko było tam przez pół roku i było to najgorsze pół roku. Kadra która zmieniała się średnio raz na półtora miesiąca (jedna Pani która pracuje tam od września i jeszcze jest to wyjatek), a informacja o zmianie kadry polega na tym że przychodziłam do przedszkola i dziecko oddawalismy pod opiekę nowej nieznanej osobie (dla małych dzieci nie jest to najlepsze). Zajęcia dodatkowe odwoływane i nie opracowywane a pieniążki płaciłam i nikt mi ich nie zwracał. Zazwyczaj od godz 14 grupy były już połączone(bo łatwiej /brak personelu-nie wiem) i maluchy były z dziećmi o 3 lata starszymi które często dawały im w kość. Bardzo dobre wrażenie robi P. Dyrektor i rozmowa z nią bardzo uspokaja pomimo że widzimy że coś jest nie tak-niestety to złudne i powinnam zabrać dziecko po 2mc tak jak czułam . Dodatkowo (chociaż może niektórym to nie przeszkadza) dzieci podwieczorek (na pewno) jedzą na papierowych talerzach jednorazowych co dla mnie jest bardzo słabe bo czesne płaciłam 1 600zl, pościel w lato oddawali mi raz na 3mc jak się nie upomnialam. A jak dziecko się zasiusialo to musialam w szafce zostawiać reklamówki przeniesione z domu bo inaczej były rzucane na suche czyste ubranka(no coz za takie czesne nawet tyle bylo trudno zainwestowac).Wiele mialam uwag ale niestety pomimo tak jasnych sygnałów i moich uwag nic się nie zmieniało. Mam nadzieję że niektórzy zastanowia się zanim ulegną urokowi P. Dyrektor.
Pozdrawiam

# dbaj o dziecko

06.03.2016 19:45

Po Wcolor jesteśmy w Kids&co na Chłodnej. Jest świetnie, ciocia, atrakcje, komunikacja, żywienie na prawdę super!!

# Sonia89

10.03.2016 22:23

Polecam Akadero. Kreatywne zajęcia, dobre smaczne jedzonko. Świetna opieka.

# Milena

15.03.2016 14:48

Ja moje dzieci posłałam do Watercolor Marina i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie miałam żadnych problemów z tym miejscem co więcej dzieciaki na prawde spędzają tam kreatywnie czas. Ja jestem szczęśliwa i one też. Z Paniami, które tam pracują zawsze mozna się dogadać. Nigdy nie spotkałam się tam z problemami czy jakimiś zaniedbaniami.

# Marzena1980

29.03.2016 12:39

Ja swojego synka posłałam do http://http://www.przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Panie są bardzo serdeczne i ciepłe. Łukaszek miał problem z adaptacją w innym przedszkolu - chodził tam niechętnie, miał problemy z zasypianiem. A tutaj, po pierwszym tygodniu miał już 2 kolegów o których cały czas opowiadał i z przyjemnością codziennie idzie do przedszkola. Widzę, zresztą, że nie tylko synek, ale też inne dzieciaki są szczęśliwe i uśmiechnięte. A to najważniejsze!

# fajnamama

08.04.2016 09:31

Ja swoje dziecko posłałam do AKADERO. Bardzo dobra placówka, jestem zadowolona, bo wiem, że syn ma dobrą opiekę i nie muszę się o nic martwić. Dodatkowo motywował mnie fakt, iż jest to przedszkole dwujęzyczne, a bardzo mi zależało na tym, bym od najmłodszych lat uczył się języka dodatkowego. Nie ma żadnej rywalizacji o oceny jak w szkole, jest po prostu dobra zabawa. Nauka przez zabawę. Cieszy mnie kiedy widzę jakie robi postępy.

# Jagoda

10.04.2016 17:13

Zgodzę się z mamami powyżej. Moje dziecko również uczęszcza do przedszkola Akadero. Bardzo się ciesze się zapisałam je do nich bo widzę jaki dobry wpływ ma to na nie. Uczy się tego co lubi, ma zajęcia ruchowe i w grupie. Rozwija to bardzo moje dziecko, jest takie przyjemniejsze do innych bo uczy się współpracować. W dodatku zaczyna lekcje podstawowe angielskiego i matematyki. W przyszłości będzie to mu bardzo potrzebne. Akadero to jedna z lepszych propozycji jak na przedszkole. Przedszkolanki bardzo dobrze zajmują się dziećmi, są kreatywne w organizacji zabaw.

# majak12

11.04.2016 09:53

Moja pociecha jest dumnym przedszkolakiem w Gumisiowym Przedszkolu w Kaliszkach (kontakt jest na ich portalu www.gumisiowe-przedszkole.pl). Ma już 5 lat, więc to poważny wiek;) Powiem szczerze, że jak go odbieram czasami po pracy z przedszkola to nie za bardzo ma ochotę iść do domu, tak mu się tam podoba, a to chyba najlepsza rekomendacja.

# HalinaSz

13.04.2016 14:54

Moje dzieciaczki posłałam do WaterColorMarina. Profesjonalna opieka, bardzo ładny wystrój i duża różnorodność zajęć. Bardzo polecam. Dziecko zadowolone to i mama zadowolona.

# Mama

19.04.2016 22:36

Ciekawa jestem kto pozytywnie może pisać o watercolor marina bo tam naprawdę nic dobrego nie ma. P.Karolina która pracowała tam pół roku też już jej tam nie ma to raczej mówi samo za siebie. Mamy które tam mają dzieci proponuję szeroko otworzyć oczy i przyglądać się a nie sluchac przemiłej P. Dyrektor która cudownie mydli oczy. To nie jest dobre miejsce dla zdrowego rozwoju najmłodszych. Co z tego że plan edukacji mogą mieć niezły jeżeli nie ma kim go realizować, jeżeli wszystko działa na gumę do żucia. Cała sobą nie polecam tego miejsca i nie wiem kto pisze o nich tak dobre opinie. Czy większość rodziców daje się nabierac:(

# Zuzka

20.04.2016 15:56

Nasze dziecko uczęszcza do Tęczowej Krainy w Kobyłce http://www.teczowakraina.com.pl/ Przedszkole jest bardzo fajne - mają ciekawy plan zajęć, bardzo otwarte, kontaktowe panie opiekunki, które potrafią dobrze zając się dzieciakami, ogólnie klimat przedszkola sprzyja dzieciom, nasz synek uwielbia tam chodzić a na wakacjach tęskni a przedszkolem.

# madzia908

06.06.2016 10:15

Jest takie przedszkole jak Buzzy Bee na Ursynowie. Moja córka tutaj uczęszcza już od jakiegoś czasu. 4 posiłki dziennie i to naprawdę smaczne, skomponowane pod kątem maluchów, świetnie przeszkolona kadra pedagogiczna, dużo zajęć dodatkowych, w tym taneczne, czy gimnastyczne.

# Jadwiga5

20.06.2016 23:50

Jak dla mnie dobrym wyborem będzie Akadero. W tym roku posyłam dziecko do nich. Wybrałam ze względu na podejście do rozwoju, starają się aby dziecko jednak coś pożytecznego robiło, rozwijało swoje talenty jeśli takowe posiada, uczą podstaw angielskiego już, a wiadomo że dzieci w tym wieku szybko się uczą. Dobra opieka, wykwalifikowana kadra. Czego więcej chcieć. www.akadero.pl

# PatrycjaW

24.06.2016 09:18

Moje dziecko chodzi do Akadero na Strumykowej. Moim zdaniem to był najlepszy wybór jaki mogłam podjąć. Przede wszystkim uczy się języka, z tygodnia na tydzień widać coraz większe postępy. Wraca z przedszkola szczęśliwa. Ja jestem spokojna, bo wiem, że ma tam dobrą opiekę. Wszystko na plus.

# Francesca

28.06.2016 09:34

Moja córka chodziła do Akadero na Strumykowej. To był dobry wybór, miała dobrą opiekę, a my byliśmy o nią spokojni. Teraz jest już w szkole, nauka angielskiego w przedszkolu przyniosła swoje owoce. Liczy się dobry start.

# judytka

28.07.2016 07:41

Ja mogę polecić jedno przedszkole - akademia rozwoju malucha przy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 46. Przedszkole zadbane, wyposażone, z miłą i doświadczoną kadrą a do tego z fajną atmosferą. Moje dzieciaki bardzo lubią tam chodzić :)

# ulka

29.07.2016 22:43

Ja mogę polecić przedszkole do którego chodzi mój syn Raz Dwa Trzy My na warszawskim Mokotowie. Mają tak ułożony program nauczania że każde dziecko ma szanse rozwijać swoje zdolności. Przykładowo Bartek najbardziej lubi blok artystyczny bo uwielbia malować i rysować. Uczą dwóch języków obcych co też cały czas jest jeszcze rzadko spotykane. Przedszkolanki dbają o dzieci i na bieżąco jestem informowana o tym jakie Bartek robi postępy. Wcześniej chodził do ich Klubiki Malucha który też jest bardzo dobry. W ogóle jednak bardziej polecam przedszkola prywatne.

# bruno

29.08.2016 22:20

Ja odpuściłam przedszkola państwowe, Szymona posłałam do Akademii Rozwoju Malucha w Warszawie. Nie martwiłam się o listy rankingowe, nie musiałam walczyć z samotnymi matkami. Wybrałam rpzedszkole z dobrym jedzeniem, opieką i dobrze wyposażone.

# agnieszkaPo

27.09.2016 16:56

Zgadzam się, że Tęczowa Kraina http://www.teczowakraina.com.pl/ to dobre przedszkole. Puściłam tam swoja córeczkę po tym jak przyjaciółka chwaliła to miejsce i teraz zgadzam się, ze jest fajne. Dziecko jest pod dobra opieką, dbają o jego rozwój, to dobra placówka.

 selsi

28.10.2016 22:31

zdecydowanie polecam przedszkole mojego synka - Ala i <Kot w Piasecznie. Dawniej było prywatne, od 2015 jest przedszkolem publicznym, normalnie jak wszedzie teraz 1 zł godzina ponad ta programową. Ale opiekunki sa milutkie, fajnie mają dzieci organizowany czas wolny, nawet zespół mają wokalno instrumentalny, ciekawe wycieczki, wyjścia do teatru, kina, spotkania ze sławnymi ludźmi. Super jak dla mnie http://www.alaikot.pl/

 selsi

28.10.2016 22:31

zdecydowanie polecam przedszkole mojego synka - Ala i <Kot w Piasecznie. Dawniej było prywatne, od 2015 jest przedszkolem publicznym, normalnie jak wszedzie teraz 1 zł godzina ponad ta programową. Ale opiekunki sa milutkie, fajnie mają dzieci organizowany czas wolny, nawet zespół mają wokalno instrumentalny, ciekawe wycieczki, wyjścia do teatru, kina, spotkania ze sławnymi ludźmi. Super jak dla mnie http://www.alaikot.pl/

# Mama_Milli

31.10.2016 10:31

Pani Anna Bojanowska moim i wg. innych rodziców jest najlepszą Panią dyrektor jaką poznałam. Moje dzieci ją uwielbiają, a ja również mam z tą Panią świetny kontakt również super nauczyciel z powołania!!!!!

 Piotrowska

06.11.2016 19:21

Zobaczcie sobie przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia - http://www.pomaranczowa-ciuchcia.pl. W Wawie mają kilka punktów, mają super grupy z językiem angielskim, w dzisiejszych czasach trzeba maluchów od przedszkola nauczać języka.

# Zuźka

08.11.2016 10:51

Nasz syn chodzi do przedszkola Tequesta na Mokotowie. Przedszkole jest zdecydowanie godne polecenia. W przedszkolu kładą duży nacisk na edukację językową, która w obecnych czasach pomaga otwierać dziecku granice na świat i stwarza szansę na jego międzynarodową edukację. Zajęcia są prowadzone równocześnie w języku angielskim i polskim. W ramach czesnego jest też wiele fajnych zajęć dodatkowych.

# halszka

27.11.2016 22:16

Nam przyszło wozic córę do Piaseczna ale nie jest to daleko przecież. Przedszkole Ala i Kot http://www.alaikot.pl/. Ale nie żałuję, jest rewelacyjna opieka, bogata lista zajęć dodatkowych, dla nas ok

 anecia

27.11.2016 22:17

Nam przyszło wozic córę do Piaseczna ale nie jest to daleko przecież. Przedszkole Ala i Kot http://www.alaikot.pl/. Ale nie żałuję, jest rewelacyjna opieka, bogata lista zajęć dodatkowych, dla nas ok

# olaaa

01.12.2016 18:34

Polecam przedszkole AMO na mokotowie. Kameralna placówka, z wykwalifikowanymi Paniami lubiącymi dzieci i swoją pracę. dzieci uczestniczą w różnych wycieczkach, wystawach, bawią się i przy tym wszystkim uczą. Fajna atmosfera, miłe miejsce i w dobrej lokalizacji!!

# Weronka

07.12.2016 13:04

Ja polecam oba oddziały przedszkola Tequesta - ba Mokotowie i na Żoliborzu.

# vikalo

16.12.2016 14:36

Moje dzieciaki chodzą do Akademii Rozwoju Malucha i mogę polecić te przedszkole :)

# annabella

03.01.2017 22:41

Bardzo dobre przedszkole jest w Piasecznie- Ala i Kot http://www.alaikot.pl/ , na Zgody 27. Córcia tam chodziła, bardzo sobie chwaliłam i miło wspominamy

# Julia

04.01.2017 11:06

Nowa placówka Tequesty na Żoliborzu. Niedługo jest tam otwarty tydzień, więc mozna się samemu przekonać.

# jago3232

09.01.2017 12:51

Moje dzieci chodzą do przedszkola w Kaliszkach, z którego ofertą możesz zapoznać się na stronie gumisiowe-przedszkole.pl. Oprócz profesjonalnej opieki korzystają z dodatkowych zajęć takich jak na przykład nauka języka obcego czy nowatorska nauka czytania. Są zachwycone i chętnie tam zostają. Polecam!

 franndd44

10.01.2017 08:38, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 11.01.2017 15:34

No te przedszkole jest naprawde bardzo dobre.
--------------------------
http://fadoauto.pl/

# [/b]

19.01.2017 19:59

Najlepsze przedszkole to przedszkole 307 w Warszawie. Mój starszy syn chodził tam 4 lata (dwa lata w maluszkach) bardzo dużo się nauczył. W tej chwili nie ma problemów w szkole, a jest w 3 klasie. Zawsze chwalił jedzenie. Teraz uczęszcza mój młodszy syn jak miło było mi znowu wrócić do tego przedszkola. Nadal atmosfera cudowna. Pani dyrektor ta sama pamięta swoich podopiecznych (co jest bardzo miłe) inne nauczycielki również. Syna uczą te same Panie, nic się nie zmieniło, miła atmosfera,Panie uśmiechnięte, ale mają wymagania również wobec dzieci. Synek chętnie wstaje do przedszkola. Mówi, że jedzenie najlepsze jest w przedszkolu :-)
Jestem bardzo szczęśliwa tym bardziej, że dwa ostatnie przedszkola były straszną porażką więc teraz jestem spokojna o synka bo wiem, że jest pod najlepszą opieką

# kola

19.01.2017 19:59

Najlepsze przedszkole to przedszkole 307 w Warszawie. Mój starszy syn chodził tam 4 lata (dwa lata w maluszkach) bardzo dużo się nauczył. W tej chwili nie ma problemów w szkole, a jest w 3 klasie. Zawsze chwalił jedzenie. Teraz uczęszcza mój młodszy syn jak miło było mi znowu wrócić do tego przedszkola. Nadal atmosfera cudowna. Pani dyrektor ta sama pamięta swoich podopiecznych (co jest bardzo miłe) inne nauczycielki również. Syna uczą te same Panie, nic się nie zmieniło, miła atmosfera,Panie uśmiechnięte, ale mają wymagania również wobec dzieci. Synek chętnie wstaje do przedszkola. Mówi, że jedzenie najlepsze jest w przedszkolu :-)
Jestem bardzo szczęśliwa tym bardziej, że dwa ostatnie przedszkola były straszną porażką więc teraz jestem spokojna o synka bo wiem, że jest pod najlepszą opieką

# MILA1

19.01.2017 20:00

Najlepsze przedszkole to przedszkole 307 w Warszawie. Mój starszy syn chodził tam 4 lata (dwa lata w maluszkach) bardzo dużo się nauczył. W tej chwili nie ma problemów w szkole, a jest w 3 klasie. Zawsze chwalił jedzenie. Teraz uczęszcza mój młodszy syn jak miło było mi znowu wrócić do tego przedszkola. Nadal atmosfera cudowna. Pani dyrektor ta sama pamięta swoich podopiecznych (co jest bardzo miłe) inne nauczycielki również. Syna uczą te same Panie, nic się nie zmieniło, miła atmosfera,Panie uśmiechnięte, ale mają wymagania również wobec dzieci. Synek chętnie wstaje do przedszkola. Mówi, że jedzenie najlepsze jest w przedszkolu :-)
Jestem bardzo szczęśliwa tym bardziej, że dwa ostatnie przedszkola były straszną porażką więc teraz jestem spokojna o synka bo wiem, że jest pod najlepszą opieką

# 3jaga333

19.01.2017 20:00

Najlepsze przedszkole to przedszkole 307 w Warszawie. Mój starszy syn chodził tam 4 lata (dwa lata w maluszkach) bardzo dużo się nauczył. W tej chwili nie ma problemów w szkole, a jest w 3 klasie. Zawsze chwalił jedzenie. Teraz uczęszcza mój młodszy syn jak miło było mi znowu wrócić do tego przedszkola. Nadal atmosfera cudowna. Pani dyrektor ta sama pamięta swoich podopiecznych (co jest bardzo miłe) inne nauczycielki również. Syna uczą te same Panie, nic się nie zmieniło, miła atmosfera,Panie uśmiechnięte, ale mają wymagania również wobec dzieci. Synek chętnie wstaje do przedszkola. Mówi, że jedzenie najlepsze jest w przedszkolu :-)
Jestem bardzo szczęśliwa tym bardziej, że dwa ostatnie przedszkola były straszną porażką więc teraz jestem spokojna o synka bo wiem, że jest pod najlepszą opieką

 JAGA

19.01.2017 20:04

Najlepsze przedszkole to przedszkole 307 w Warszawie. Mój starszy syn chodził tam 4 lata (dwa lata w maluszkach) bardzo dużo się nauczył. W tej chwili nie ma problemów w szkole, a jest w 3 klasie. Zawsze chwalił jedzenie. Teraz uczęszcza mój młodszy syn jak miło było mi znowu wrócić do tego przedszkola. Nadal atmosfera cudowna. Pani dyrektor ta sama pamięta swoich podopiecznych (co jest bardzo miłe) inne nauczycielki również. Syna uczą te same Panie, nic się nie zmieniło, miła atmosfera,Panie uśmiechnięte, ale mają wymagania również wobec dzieci. Synek chętnie wstaje do przedszkola. Mówi, że jedzenie najlepsze jest w przedszkolu :-) Przedszkole bardzo zadbane, ciągle coś nowego przybywa na placu zabaw jak i przedszkolu.
Jestem bardzo szczęśliwa tym bardziej, że dwa ostatnie przedszkola były straszną porażką więc teraz jestem spokojna o synka bo wiem, że jest pod najlepszą opieką

# diniulka

19.01.2017 21:33

Moja córcia od dwóch lat chodzi o przedszkola Szkrabki https://szkrabki.pl/ . Jestem naprawdę z niego zadowolona, dzieciaczki mają tam dużo zabawy ale też uczą się literek i cyferek. Na przykład dziecko mojej przyjaciółki, które chodzi do publicznego przedszkola ma już 6 lat, a jeszcze nie zna całego alfabetu.

# edyta80

23.01.2017 22:23

Moja córka chodzi do Raz Dwa Trzy My www.razdwatrzymy.edu.pl i jestem bardzo zadowolona. Bardzo podoba mi się między innymi to że stawiają tam na uczenie dziecka samodzielności a wiadomo że to cecha bez której w życiu ani rusz. Na pewno wielkim plusem jest też nauka dwóch języków obcych i z góry mówię że nie jest to w żaden sposób obciążające. No i zdrowe jedzenie na które w domu na co dzień zwracam wielką uwagę więc nie chciałabym żeby w przedszkolu była karmiona byle czym.

# mariola44

31.01.2017 16:07

Mnie koleżanka z pracy poleciła Gumisiowe Przedszkole w Kaliszkach. Jej dzieci tam chodziły i nie miała problemu ani z zostawianiem ich ani z jedzeniem. Uczyły się angielskiego i miały opiekę lekarską. Warunki lokalowe bardzo dobre a opieka profesjonalna. Z ofertą można zapoznać się na stronie pod adresem gumisiowe-przedszkole.pl,

# Alicja32

22.02.2017 21:26

Z całą pewnością Dwujęzyczne Przedszkole Tęczowy Ogród. Syn chodzi do starszaków i na chwilę obecną bardzo dobrze sobie radzi z posługiwaniem się językiem angielskim, natomiast córka ma niespełna 3 lata i dopiero zaczęła chodzić od stycznia tego roku. Jeżeli chodzi o mocne strony, to przede wszystkim jest to wykwalifikowana kadra, moc atrakcji każdego dnia, indywidualne podejście do każdego dziecka, zdrowe i zbilansowane jedzenie. Ich strona, to www.teczowyogrod.com.pl

# MamaJaśka

28.02.2017 15:24

W Piasecznie jest bardzo dobre przedszkole Ala i Kon ta ulicy Zgody 27. Także nawet z Warszawy nie daleko. Polecam synek tam chodzi już 2 rok i chwalę sobie http://www.alaikot.pl/

# MamaJaśka

28.02.2017 15:25

W Piasecznie jest bardzo dobre przedszkole Ala i Kot na ulicy Zgody 27. Także nawet z Warszawy nie daleko. Polecam synek tam chodzi już 2 rok i chwalę sobie http://www.alaikot.pl/

# majkamama

01.03.2017 10:04

Zdecydowanie Tequesta na Żoliborzu.

# Mama Ania

05.03.2017 18:09

Polecam Miasteczko Dzieci, przedszkole przy ul.Ogrodowej 58, świetna lokalizacja, od ponad 6 lat cudowna sprawdzona kadra, świetny program zajęć, bardzo bogaty jak na czesne. Dwoje moich dzieci chodziło do tego przedszkola.

# Mamastodwa

15.03.2017 10:09

Moje dzieci chodzą do Pluszowej Akademii na Ursynowie. Są bardzo zadowolone wręcz nie chcą wychodzić z przedszkola. Bardzo ciekawy różnorodny program i kochające, kreatywne ciocie.

# Kamilla

15.03.2017 16:13

Witam.
Czy ktoś z Państwa posłał swoje dziecko do przedszkola artystyczno językowego w Wilanowie na ul Sarmackiej? Bardzo proszę o opinie. Jak wygląda nauka języka i czy jedzenie jest smaczne?

# omega

15.03.2017 21:52

słuchajcie jak chcecie wypromować swoje przedszkole czy żłobek możecie się tutaj zarejestrować http://www.kochajidbaj.pl/ , na razie rejestracja jest darmowa także korzystajcie puki jest taka możliwość. Ja tam zarejestrowałam swój prywatny żłobek, bardzo szybko na ten rok wykorzystaliśmy limit wolnych miejsc.

# joaśka

22.03.2017 16:58

Moja mała też chodzi do Raz Dwa Trzy, to chyba najlepsze przedszkole na Mokotowie, przynajmniej ja słyszę o nim same dobre opinie i sama jak najbardziej się z nimi zgadzam. Warto poczytać o programie, bo program ten otrzymał I nagrodę MEN, naprawdę jest dobry. Plus za zajęcia "wyrównywanie szans" czyli za zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. Moje dziecko jest trochę nadpobudliwe, więc bardzo mu się to przydaje.

# kocurro

31.03.2017 13:04

A my wozimy córkę do Piaseczna, około 20-30 min więc jest ok. ALe przedszkole bardzo dobre. Ala i kot na Zgody 27 http://www.alaikot.pl/

# martyna1234567

31.03.2017 14:02

Ktoś już polecał - Tequesta jest super!

# Agata3444

02.04.2017 16:24

Pomarańczowa Ciuchcia - http://www.pomaranczowa-ciuchcia.pl/. Dla mnie ich przedszkola są najlepsze. Dwa punkty miałam okazję poznac (przeprowadzka) i oba super. Synek w ich przedszkolu czuł się super. Teraz jest już 1klasista, ale wspomnienia o przedszkolu mamy oboje bardzo dobre.

# ania99

19.04.2017 12:23

Z doświadczenia - Akademia Rozwoju Malucha na Pradze Południe. Super przedszkole :)

# roeoo

03.05.2017 23:52

w okolicy Warszawy polecam przedszkole z Piaseczna Ala i Kot. Dla mnie najlepsze warunki http://www.alaikot.pl/

# przedszkole

27.05.2017 19:55

Zapraszamy do nowego Żłobka i Przedszkola STACJA EDUKACJA,ul.Pory 60 na Mokotowie

# yvette

29.05.2017 10:05

Jeśi ktos jest z Kobyłki albo z Wołomina mogę polecić tęczowa krainę:
http://www.teczowakraina.com.pl/
Jet to drugie przedszkole do którego chodzi moja córka ( z pierwszego nie byłam zzadowolona z rcji olewającego podejścia opiekunek).Tutaj jest zupełnie inaczej. Opiekunki organizują czas dieciom. Maja świetne do nich podejście.Wszystko jest tam nowe, wyremontowane ( córka bardzo lubi tam chodzić w przeciwiensttwie do poprzedniego miejsca).
Kosztowo równiez nie jest tak drogo.

# ptyysia

02.06.2017 15:06

zdecydowanie polecam ALa i kot w Piasecznie, bardzo dobre przedszkole, super warunki, miłe panie, jedzenie ok. Córeczka ciągle opowiada co ciekawego robili, nagadać się nie umie http://www.alaikot.pl/

# adlerr

06.07.2017 12:16

Przejdź się na Aluzyjną 18C do żłobka Kajtusie. Szybko poznasz. Żłobek w dużym domu z placem zabaw. Opiekunki solidne, angielski przez cały dzień wplatany w zabawy, indywidualne podejście do planu dnia dziecka. Żadnego przymusu. Dzieciaki uśmiechnięte. Właścicielka nazwała żłobek po synku :) Miłe podejście, takie typowo rodzicielskie. Żłobek od rodzica dla rodziców, można powiedzieć. Charakter lekko artystyczny, językowy, w tym teatrzyki, organizacja urodzin, bali. Czytanie bajek. Wszystko po prostu jest do rozwoju dziecka. Jestem zadowolona, że zapisałam córkę. Widać, że po roku się rozwinęła. Ludzie zaufani, w sumie stały skład. Rodzice nie wycofują dzieci ze żłobka, a to jednak świadczy w dużym stopniu o jakości. Pozdrawiam.

# sel

01.08.2017 08:34

Dla mnie najlepsze przedszkole to to, do którego chodzi już 2gie dziecko - Jasia i Małgosi na Wilanowie (ul. Husarii). Po pierwsze cena - 1000zł ze wszystkim. Wyżywienie ful opcja, 2 języki, zajęcia wszelkiej maści. A do tego dla mnie rzecz najważniejsza - czuję, że oddaję dziecko do "domu babci" a nie do placówki edukacyjnej. Wiem, że w dzisiejszych czasach jest parcie na eko jedzenie i nowiuśkie meble. Ale dla mnie na etapie przedszkola nie to jest najważniejsze. Jeżeli ktoś oczekuje ciepła, spokoju i zadowolonego dziecka - polecam z całego serca.

# Grawiton

19.08.2017 12:08

Planetarium Mobilne proponuje przeprowadzenie zajęć w szkołach i przedszkolach. Zapraszamy do współpracy nie tylko placówki z Radzymina ale także okolic jak i dalszych regionów.
Tel. 600 001 331
mail: sebastian@planetariummobilne.pl
http://planetariummobilne.pl/faq/

# szmata szeptana

21.08.2017 09:43

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# gringo

30.08.2017 23:02

W Piasecznie na ul. Zgody jest publiczne przedszkole Ala i Kot, bardzo dobra placówka http://www.alaikot.pl

# szmata szeptana

31.08.2017 08:38

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

# vda

04.09.2017 23:27

Na Kabatach właśnie się otworzyło polsko-włoskie przedszkole Accademia Dei Piccoli! Mają doświadczoną kadrę dwujęzyczną i przepiękne wnętrza, a także własną włoską kuchnię. Myślę, że warte sprawdzenia!
www.piccoli.pl

# szmata szeptana

05.09.2017 09:24

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,

# Kaktusek

18.09.2017 10:27

Jak niepubliczne przedszkole warszawa to polecam http://tequesta.pl/.Prowadzam tam moją córkę już od pół roku i widzę, że jest zadowolona. Fajny personel pracowniczy z dobrym podejściem do dzieci i nie jest tak drogo. Polecam.

# marketing szeptany

18.09.2017 10:31

super, wspaniale, cudownie.
Dobre przedszkole nie potrzebuje takiej szmacianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!

# jago65

26.09.2017 09:37

Rok temu zapisywałam synka do Gumisiowego Przedszkola i wrażenia mamy oboje bardzo pozytywne

# Marcia

27.09.2017 08:20

Jest takie przedszkole jak Dolina Elfóe na Ursynowie. Zapisałam tam córkę po raz drugi. Naprawdę smaczne posiłki , skomponowane pod kątem maluchów, świetnie przeszkolona kadra pedagogiczna, dużo zajęć dodatkowych, i edukacyjnych wydarzeń - ostatnio np był dzień śliwki :) Polecam!

# syfiasssta reklama

27.09.2017 09:08

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...

# arek33

12.10.2017 23:36

daru sobie człowieku bo jestes nudny, zajmij się życiem w końcu

# won tumany od reklamy

13.10.2017 08:30

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma .,

 Franek74

23.11.2017 09:35

Do zapisania naszej córki Heli do przedszkola plastyczno-muzycznego Promyk zachęciła nas obecność języka angielskiego 5 razy w tygodniu w pakiecie podstawowym. Wykupiliśmy również za 100 zł pakiet dodatkowy, żeby nasza córeczka mogła rozwijać wrodzone zdolności plastyczne na warsztatach ceramicznych i plastycznych. W przyszłym roku Helenka idzie do szkoły. Jest bardzo dobrze przygotowana.

 Gocha67

23.11.2017 09:44

W przedszkolu http://www.przedszkolenaszedzieci.waw.pl każde dziecko jest traktowane indywidualnie. Dostrzegane są potrzeby psychiczne i rozwijane uzdolnienia. Dwójka naszych dzieci uczęszczała do tego przedszkola. W tej chwili są w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Radzą sobie doskonale. Wychowawczyni proponuje przeniesienie naszych bliźniaków do drugiej klasy.

# syfiassta reklama-

23.11.2017 10:33

super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

# Joanna

28.12.2017 12:42

Potwierdzam dobrą opinię dot. przedszkola Dolina Elfów kilka wpisów wyżej. Syn już z niego wyszedł wprawdzie, ale mimo tego, że robię mały przegląd opinii w internecie to mojego młodszego syna najprawdopodobniej również zapiszę tam do żłobka. Byłam bardzo zadowolona z atmosfery i opieki w tym miejscu.

# bardzo przykre

28.12.2017 13:22

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# weronikanatas

01.04.2018 09:49

Polecam Tequeste. Moja Janka jest zadowolona. Poznaje dzieci z różnych krajów, bo to międzynarodowe przedszkole. Uczy się angielskiego. Dodatkowo mają tam zajęcia z logopedą, co jest ważne - Janka trochę "r" nie wymawia, więc jej te zajęcia dużo dają. Ogółem mają podejście do dzieci. Wszystkie zabawy są bardzo kreatywne, rozwijające ;) Przedszkole jest n Żoliborzu lub Mokotowie:)

# Adolf Bucholtz von Klotsch

03.04.2018 08:59

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# sarasarunia

25.04.2018 11:36

Ja też posłałam synka do Tequesty na Żoliborzu, bardzo dobre przedszkole ;)

# basiaaw2

26.04.2018 10:45

Ja też polecam przedszkole Tequesta - moje drugie dziecko teraz tam chodzi i jest bardzo zadowolone ;) Bardzo dbają o dzieci, mają szeroką ofertę zajęć bardzo kreatywnych, rozwijających umiejętności u dzieci

# anty spam

26.04.2018 14:28

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..

# Agnieszka

10.05.2018 15:20

Na stronie gumisiowe-przedszkole.pl jest wizytówka przedszkola do którego ja zapisałam córę nie tak dawno. Nie mam się do czego przyczepić, dobra lokalizacja jak dla mnie bo mogę po drodze do pracy dziecko zostawić i potem jak wracam do odebrać, mają dużo terenu na świeżym powietrzu dla zabaw dla dzieci, jak jest ciepło to nie kiszą się z dziećmi w środku tylko rzeczywiście organizują ten czas na zewnątrz, a okolica jest super bo Kampinos praktycznie za płotem sobie rośnie ;)

# smata.septana

10.05.2018 15:44

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..

# lolo

18.05.2018 15:26

Ja też do gumisiowego przedszkola posyłam swoje dziecko

# syffff reklamaaa

21.05.2018 09:28

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

# sonia467

23.05.2018 04:07

ja zamierzam zapisać dziecko od września do Przedszkola Dwujęzycznego Big Little Things w Warszawie
mam nadzieję, że córka będzie zadowolona

# syfff reklama

23.05.2018 10:30

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

# onamama

25.05.2018 12:31

polecam Wam Tequeste w Warszawie, bardzo dobre przedszkole :) Międzynarodowe, dzieci z różnych krajów tam chodzą. Mają tam na przykład zajęcia z pedagogami, logopedami. Obserwowałam kiedyś jak bawią się dzieci różych naradowości i aż się wzruszyłam, jest ogromna tolerancja i widać, że dzieciaczki się bardzo lubią. Po prostu są tam kompetentni nauczyciele, którzy mają odpowiednie podejście do dzieci :)

# stfuuuu

25.05.2018 13:27

tia jasne, allahowa kultura ubogaci je znacznie, nie polecam

# Assja

30.05.2018 11:19

Moja corka chodzila do Academy International Wilanów, początkowo było ok (kiedy byli jeszcze w starej lokalizacji), ale teraz to porażka. Zatrudniają nauczycieli z łapanki, plac zabaw jest koło budowy, a opieka polega, głównie na obserwowaniu jak dzieci same się bawią. Nie polecam, my od września uciekamy.

# Anna99

18.06.2018 14:33

Dobre opinie ma Gumisiowe Przedszkole, moja przyjaciółka tutaj bobasa do żłobka zapisywała i ja też myślę, żeby przenieść swoje dzieci właśnie do nich z innego przedszkola. Tam mają ogólnie okej, ale mało atrakcji, mało zajęć dodatkowych, angielski jest bardzo podstawowy taki wręcz prymitywny, elementarny, za wiele z tego nie wynoszą...tutaj ponoć działa to wszystko dużo lepiej, jest więcej zajęć prowadzonych różnego typu.

# ddddd

18.06.2018 15:05

#syfff reklama napisał(a) 23.05.2018 10:30
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do pisania głupot w internecie w tak podły i poniżający sposób. Nigdy nie mieli przyjaciół, więc muszą dowartościować się w internecie.
Jak łatwo zesz.macić się dla uznania w sieci, którego i tak się nie otrzymuje.

 krzysiekiwan

21.06.2018 12:23

Trochę z innej beczki, ktoś z was słyszał o szkole, która prowadzi zajęcia http://www.harrison.pl/? Zastanawiam się gdzie wysłać malucha, bo chciałbym, żeby zaczął naukę jak najwcześniej, a harrison school ma taką ofertę.

# Weredar

21.06.2018 22:24

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

 berte1

26.06.2018 00:53

Ja dla swojego dziecka wybrałam przedszkole http://przygodaznatura.edu.pl/ , dzięki swojej znajomej, która bardzo sobie chwaliła to miejsce :)

# Karoll

31.08.2018 21:51

Cieszę się bardzo, że moje dzieci uczęszczały do www.przedszkole-promyk.pl. Dostosowanie indywidualnego żywienia dla alergika, praca z psychologiem i niesamowicie życzliwy stosunek pań wychowawczyń są niewątpliwymi atutami tego miejsca.

# Mama 3 latka

06.09.2018 12:40

Ja z czystym sercem polecam Punkt przedszkolny Lolek, na ul. Kalatówki. To placówka, która przekazuje wiedzę, jak również wartości duchowe. Ciocie z powołania, ciepłe, kochane. Mój synek uwielbia tam chodzić.Polecam!

# fdsfsdf

05.11.2018 09:38

A może Tequesta? Dzieciaki znajomych tam chodzą, a nasze pójdą za rok.

# 98uuuu

20.11.2018 09:34

A co to za przedszkole? Czemu warto?

# nikita

03.12.2018 10:23

słyszałam dużo pozytywnych opinii o Tequeście w Warszawie i tez się zastanawiam. Zależy mi żeby znaleźć dobre międzynarodowe przedszkole, w którym zaopiekują się właściwie moimi dziećmi. Co sądzicie o tym przedszkolu?

# skleprybnylomianki.pl

06.12.2018 21:45

http://skleprybnylomianki.pl/

# violeta

20.12.2018 09:19

#nikita napisał(a) 03.12.2018 10:23
słyszałam dużo pozytywnych opinii o Tequeście w Warszawie i tez się zastanawiam. Zależy mi żeby znaleźć dobre międzynarodowe przedszkole, w którym zaopiekują się właściwie moimi dziećmi. Co sądzicie o tym przedszkolu?

Moje dziecko chodzi do Tequesty na Mokotowie, mają tam super kadrę, bardzo profesjonalną. Pani dyrektor jest bardzo miła i widać, że ma doświadczenie w pracy z dziećmi. Nauczyciel angielskiego jest tam cały dzień, dzieci mają ciekawe zajęcia poprzez zabawę. Hiszpański to też duży plus, bo w tym wieku dzieci chłoną języki ;-) Ogólnie to polecam, my jesteśmy zadowoleni, córeczka nie marudzi, że musi codziennie wychodzić ;-)

# Martaa55

08.01.2019 13:42

Świetnych ludzi mają w Gumisiowym Przedszkolu, w Kaliszkach. Dużo zdjęć przedszkola i więcej info jest na gumisiowe-przedszkole.pl. Podoba mi się tutaj że faktycznie organizują dużo wyjazdów i wyjść dzieciom. Czy to muzeum, czy to teatr, czy wycieczki terenowe, dzieci się u nich nie nudzą, tylko aktywnie odpoczywają, uczą się bawiąc, a bawiąc uczą ;-)

# Marta83

26.01.2019 12:31

My posłaliśmy synka do Tequesty na Żoliborzu. Ma tam zajęcia z angielskiego i hiszpańskiego, dużo rozmaitych zajęć dodatkowych, kolegów różnych narodowości. Fajne miejsce, bo uczy od małego tolerancji wobec innych kultur. Kadra jest bardzo przyjemna i sama pani dyrektor dostępna i zainteresowana podopiecznymi. Polecam :)

# asdsdas

01.02.2019 12:19

A jakie tam jest czesne w tej placówce?

# Marta83

07.03.2019 12:38

W Tequeście możesz wybrać karnety godzinowe, umowę na cały dzień, lub pół dnia. Cena oczywiście zależy od wybranej opcji, ale cennik masz na ich stronie, można łatwo sprawdzić.

# arttta

08.03.2019 12:30

Ja mogę wam polecić przedszkole www.niezapominajka.net.pl, które znajduje się w dzielnicy Mokotów. Przedszkole jest świetnie prowadzone i otwarte dla wszystkich dzieci. Moja córka uwielbiała tam chodzić.

# kasia722

26.03.2019 11:00

Słyszałam i czytałam dużo dobrego o Tequeście. Bardzo podoba mi się to przedszkole, zakres zajęć, no i będę szukać tam miejsca dla swojego bobasa.

# Kasia88

12.05.2019 16:28

Ja polecam przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia na Bemowie. Nic mnie nie zaskoczyło na minus, a synek chodzi już 2 lata. Rozwija się super i mam wrażenie, że dużo lepiej niż równieśnicy z innych przedszkoli. Zajęcia dodatkowe dużo dają, szczególnie na wysokim poziomie jest język angielski. Sale wyglądają extra, a przedszkolanki są super opiekuńcze i kompetentne.

# Hubert

05.09.2019 14:46

dla mnie najlepsze jest 352 na Ursynowie- dwójka dzieci zadowolonych
szczerze mogę polecić
Ojciec dwóch szkrabów

# julek

30.10.2019 11:30

Mój synek Julek chodził do Magic Fish na warszawskim Wilanowie i my byliśmy bardzo zadowoleni. Super opieka, przemiłe wnętrza, mnóstwo atrakcji i zajęć dodatkowych dla dzieci. Zwłaszcza że później trafił do szkoły EDISON- obie placówki mają jednego właściciela i my jesteśmy zachwyceni zaangażowaniem! Kadra na najwyższym poziomie! Na prawdę warto zainwestować... Widzimy to po naszym Julku...

# jaaacek

18.01.2020 12:09

Hmy ciężko powiedzieć czy publiczne czy prywatne. Są dobre przedszkola publiczne tylko niestety dość ciężko je znaleźć... Jeśli chodzi o prywatne to wybór jest już większy. Moim zdaniem warto żeby były zajęcia adaptacyjne bo wtedy samemu mozna się o wszystkim przekonać. Ja tak trafiłem do Pomarańczowej Ciuchci w Jabłonnej i uważam, że jest to naprawdę dobre przedszkole. Udanego szukania :)

# Ilona

21.01.2020 21:09

Ja polecam oddział Ciuchci w Józefosławiu. Wybór przedszkoli w tej okolicy jest naprawdę duży jednak ja jestem zadowolona z Ciuchci. Grupy są małe, przedszkole dobrze wyposażone. Dużo dzieci zostaje na kolejne lata nauki więc koledzy nie zmieniają się tak często co ma dla nas znaczenie.

# Doris

28.01.2020 21:12

Polecam Te Vizję kształci od przedszkola po maturę: http://okopowa.edu.pl/

 Dorota82222

29.01.2020 16:44

Jeśli szukają Państwo szkoły prywatnej dla swoich dzieci to polecam bardzo Targi Expo Our Kids w Warszawie na Stadionie Narodowym 2 lutego 2020r. Byłam w tamtym roku na pierwszej edycji i byłam bardzo zadowolona. Można sprawdzić ofertę i porozmawiać z dostawcami. Warto pójść ze swoimi dziećmi, a najlepiej całą rodziną. Targi są bezpłatne!

# arletta

20.06.2020 13:53

Cześć wiecie czy zajęcia w Pomarańczowej Ciuchci w Józefosławiu już trwają i czy można się zapisywać?

# arletta

20.06.2020 13:55

#arletta napisał(a) 20.06.2020 13:53
Cześć wiecie czy zajęcia w Pomarańczowej Ciuchci w Józefosławiu już trwają i czy można się zapisywać?

Tak przedszkola, wróciły do działania. Nie ma na razie zajęć dodatkowych, ale reszta normalnie.

# milsena11

31.07.2020 21:14

Teraz jest dodatkowo program wakacyjny. Dzieci poznają świat, taka jakby podróż dookoła świata. Andrzej już nie może doczekać się Afrykę!

# basiaka23

01.08.2020 12:52

W Józefosławiu plac zabaw jest super blisko położony, w zasadzie na terenie przedszkola. Wszystkie dzieci są cały czas pod kontrą Pań nauczycielek. Maluchy często dostają nawet dwie lub trzy Panie do opieki.

# rafall

25.08.2020 11:28

Polecam Ciuchcie. Mają własną kuchnia. Podawane są cztery posiłki dziennie na które składają się różne zupki, kanapki czy też ręcznie robione ciasta.

# Oksi

28.08.2020 13:09

Na razie braliśmy udział tylko w spotkaniach zapoznawczych. Warto spróbować, tym bardziej, że początek jest za darmo. Miła atmosfera, a córka może poznać nowych kolegów i koleżanki. #Ciuchcia

# KajaL

08.09.2020 12:38

Jeśli chodzi o wyżywienie w przedszkolach czy żłobkach, to najlepsze catering dla dzieci w Warszawie ma firma Smakuś - http://www.smakus.eu/ . Moje dzieci chodzą do przedszkola, gdzie właśnie ta firma dostarcza posiłki i jestem bardzo zadowolona. Najważniejsze to to, że dzieci mają posiłki bez glutenu (na który są uczulone) i są to posiłki smaczne, przygotowane ze swieżych, zdrowych produktów. Maluchy chętnie je zjadają i do domu przychodzą najedzone. Nie wołają o batoniki, czy ciastka.

# angela

21.09.2020 18:06

Po miesiącu w przedszkolach okazało się, że to był super wybór. Panie są naprawdę miłe i opiekuńcze. Adaptacja była naprawdę przemyślana, wszystko przebiegło bezstresowo. Przedszkola utrzymują wysokie standardy sanitarne zgodne z wytycznymi ministerstwa co jest ważne w obecnych czasach. Myślę, że pomiarańczowa ciuchcia to przedszkole warte polecenia.

# kasienka22

26.10.2020 11:56

Możecie powiedzieć jak wygląda kontakt Pań z dziećmi? Czy mają na nie dość czasu, ile Pań przypada na grupę i ile dzieciaczków liczy grupa? Bo czasami to co obiecują rozmija się z rzeczywistością...

# angela

10.01.2021 15:04

Dzieci w grupie jest 10 - 12. Dwie Panie czasami i trzy lub też native speaker z którym są zajęcia. Panie są bardzo miłe i przyjazne. Łatwo nawiązują kontakt z dziećmi.

# kasienka22

13.01.2021 12:11

Byliśmy na zajęciach adaptacyjnych. Wszystko fajnie, miła atmosfera. My poznaliśmy rodziców, a dzieci swoich kolegów / koleżanki i co więcej są chętne pójść do przedszkola. Myślę, że zapiszemy się po feriach. :)

# atr5a

18.02.2021 14:32

polecam www.janowiaczek.pl

# kochajacyrodzic

06.04.2021 11:29

Ja osobiście polecam https://ursus.norlandiaprzedszkola.pl/ mają dobrą organizacje, dużo zajęć, pyszne jedzenie. Jako rodzic zależy mi żeby moje dziecko miała dobra opiekę jeśli chodzi o to przedszkole w zupełności spełnia moje oczekiwania i wiem że dziecko jest pod bardzo dobra opieką!! Ciocie są bardzo miłe i troskliwe moja mała zuzia bardzo lubi swoje panie przedszkolanki.

# Jolaola

29.04.2021 11:11

Mój synek chodzi do przedszkola Mały Krzyś w Józefowie. Spokojnie mogę ich polecić. Panie miła i z odpowiednim podejściem do dzieciaków. Ładnie urządzone sale zabaw. Zawsze mają coś ciekawego do zrobienia.

# karolina77

29.04.2021 12:32

jesli zalezy Ci na tym aby dziecko nauczylo sie szybko i w przyjemny sposob agnielskiego to polecam Ci strone https://books4children.pl/ maja tam duzo pieknych i kolorowych ksiazek dla dzieci :)

# Zosia123

19.05.2021 20:46

Bardzo fajne przedszkole jest w Józefowie - Przedszkole Krzyś. Mój synek siwe tnie się tam czuje> Mają fajnie prowadzone zajęcia. Panie są miłe i kontaktowe z odpowiednim nastawieniem do dzieciaków.

# ige

01.09.2021 13:24

Od siebie polecam Thames British School. Tutaj jest ich strona www: http://www.thamesbritishschool.pl
Obecnie do szkoły podstawowej chodzi starszy synek.
Natomiast do przedszkola chodzi mlodszy i najprawdopodobniej jak ukończy ten rok przejdzie również do podstawówki.
Czesne trzeba płącić większe niz w placówkach państwowych,to oczywiste jednak w przeciwieństwie do panstwowych grupy i klasy są znacznie mneijsze.Uwaga nauczyciela jest skupiona na dziecku. Jest wiecej mądrych zajęć dodatkowych. Poza tym nauka jest prowadzona w języku angielskim (do szkoły chodzą dzieci z wielu różnych krajów). Tak więc dzieci znają obecnie język perfect.

# Bielanin1976

14.11.2021 21:57

Moje obie córki chodziły do Społecznego Przedszkola Integracyjnego Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA. I bylem z tego bardzo zadowolony. Dwoje wychowawców (kobieta i mężczyzna w każdej grupie). To jest coś.

 gu-gusia

16.11.2021 12:30

Myślę sobie, że dobrze, by przedszkole było blisko domu. To już ogranicza wybór.

# ala12

16.01.2022 18:47

Ja polecam kameralne przedszkole Pomarańczowej Ciuchci na Ursusie. Nauczyciele mają duży szacunek do dziecka jak i rodziców.

# hanka88

30.01.2022 13:22

polecam serdecznie przedszkole językowe, poza oczywistymi korzyściami dla maluchów w postaci baaardzo przystępnej nauki języka, panie są wspaniałe, jedzenie dobre i można dopasować do alergików małych. jeśli mają państwo blisko to polecam zajrzeć i porozmawiać z rodzicami na miejscu :)
https://norlandiaprzedszkola.pl/bemowo/

# Mamma-A

07.04.2022 13:56

Jeśli szukacie przedszkola, gdzie oferuję się dużą ilość zajęć sportowych czy językowych to odsyłam https://epicprzedszkole.pl/
Bardzo nowoczesne podejście :)

# nutria

21.04.2022 22:26

Polecam przedszkole językowe ITSW: https://itsw.edu.pl/. Nasz synek najpierw chodził do przedszkola. Byliśmy pod tak dużym wrazeniem, że postanowiliśmy kontynuować naukę w przedszkolu. Mają jeszcze szkołę i poważnie myślimy, żeby zostawić synka u nich na dłuzej. Polecam.

# Agaaa

27.11.2022 21:40

To ja polecę dwujęzyczne przedszkole Tequesta. Mają trzy placówki: na Żoliborzu, Mokotowie i Białołęce. Czesne w rozsądnych cenach jak na obecne warunki i to, jak bogatą ofertę mają. Dziecko ma od początku kontakt z angielskim i trochę hiszpańskiego. A ciocie w tym przedszkolu są najlepsze :)

# patryccja

23.10.2023 10:34

Z tego co mi wiadomo, to bardzo dobrą renomą cieszy się https://kensington.edu.pl Kilku moich znajomych posłało tam swoje dzieci i bardzo sobie chwalą. Ja córkę dopiero w przyszłym roku wysyłam do przedszkola i chyba faktycznie postawię na to, bo uczą się już tam j. angielskiego poprzez zabawę.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy