REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobre przedszkola Warszawa i okolice

19.06.2015 10:09 #Kasia P.
Szukam namiarów na dobre przedszkole w Warszawie bez różnicy czy prywatne czy państwowe. Ktoś mi pomoże? Liczę na Wasze opinie w tej sprawie.
19.06.2015 10:12 #JadziaN
Żłobek i przedszkole jakie znam to http://malenstwo24.pl/, tu chodziły moje dzieci i bardzo dużo się nauczyły nawet języka angielskiego. Teraz bardzo dobrze radzą sobie w szkole.
29.07.2015 10:52 #helaaaa
Spróbuj w przedszkolu czerwony balonik. Nie jest łatwo się tam dostać, ale naprawdę wart. Serwują zdrowe jedzenie, mają wykwalifikowaną kadrę, potrafią kreatywnie zorganizować dzieciom czas.
25.08.2015 14:03 #iwonamatyjasik
Z wawy nie jestem, przeglądam te wasze propozycję i oferty mi by nie odpowiadały. U nas w Sosnowcu jest taka placówka http://akademiapanakleksa-przedszkole.pl zobaczcie jakie mają zajęcia podstawowe szerokie.
26.08.2015 09:27 #katerina
Ja mogę polecić Przedszkole Świat Dziecka w Konstancin Jeziornej. Mają własną kuchnię i chociaż moja córcia jest niejadkiem, o dziwo w przedszkolu zawsze wymiata z talerza ! Poza tym przedszkole ma bardzo fajne Ciocie i native speakera (to jest przedszkole niepubliczne). Oprócz tego ceny są przystępne. Jestem z Wilanowa, więc w tej dzielnicy przedszkole potrafi kosztować 1500zł ! A ja płacę 1100 już z wyżywieniem.
Dla chętnych link do strony: http://przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/
26.08.2015 09:28 #katerina
Ja mogę polecić Przedszkole Świat Dziecka w Konstancin Jeziornej. Mają własną kuchnię i chociaż moja córcia jest niejadkiem, o dziwo w przedszkolu zawsze wymiata z talerza ! Poza tym przedszkole ma bardzo fajne Ciocie i native speakera (to jest przedszkole niepubliczne). Oprócz tego ceny są przystępne. Jestem z Wilanowa, więc w tej dzielnicy przedszkole potrafi kosztować 1500zł ! A ja płacę 1100 już z wyżywieniem.
Dla chętnych link do strony: Przedszkole Świat Dziecka
15.09.2015 16:05 #lertdd
To jest fakt, nie zawsze można liczyć na babcie. My wybraliśmy żłobek na Ursynowie troskliwe misie na ul. Zięby. Podaje link do ich strony www.troskliwe-misie.pl. Polecam to miejsce wszystkim rodzicom.
21.10.2015 15:34 #Ewula
Polecam przedszkole Tequesta na Mokotowie. Dobre godziny otwarcia (7:30-18:00), języki obce - angielski i hiszpański, sporo innych zajęć dodatkowych w cenie. Bardzo fajne panie przedszkolanki.
21.10.2015 15:34 #Ewula!
Polecam przedszkole Tequesta na Mokotowie. Dobre godziny otwarcia (7:30-18:00), języki obce - angielski i hiszpański, sporo innych zajęć dodatkowych w cenie. Bardzo fajne panie przedszkolanki.
28.10.2015 10:07 #Kasieńka S.
Ja słyszałam o sieci przedszkoli w Warszawie z wdrożonym programem daltońskim i bardzo mnie to zainteresowało. Polega to na tym, że dziecko od początku prowadzenia uczone jest samodzielności, rozwiązywania problemów, odpowiedzialność za swoje działanie i umiejętność współpracy w grupie.
W gruncie rzeczy już zdecydowałam, że przepiszę tam moje dziecko. Jakby ktoś potrzebował więcej informacji to zajrzyjcie tutaj: academyinternational.pl .
30.10.2015 11:29 #Monika555
Z mojej strony moge polecić przedszkole ALA i KOT z Piaseczna
Ala i Kot
Jako mama skażona zawodowo ( jestem pedagogiem:) powiem,że to wspaniałe miejsce przyjazne dzieciom z mądra i doświadczoną kadrą pedagogiczną z odpowiednim podejściem do dzieci i pracy ( to nie zawsze idzie w parze niestety)
Nie mam zastrzeżeń co do pracy Pań w tym przedszkolu, moje dzieci je kochają ( są w rożnych grupach)
zajęcia dodatkowe ciekawe, oferta bogata, posiłki smaczne, opieka profesjonalna.
Naprawdę przedszkole warte polecenia
30.10.2015 11:29 #Monika5432
Ala i Kot
Jako mama skażona zawodowo ( jestem pedagogiem:) powiem,że to wspaniałe miejsce przyjazne dzieciom z mądra i doświadczoną kadrą pedagogiczną z odpowiednim podejściem do dzieci i pracy ( to nie zawsze idzie w parze niestety)
Nie mam zastrzeżeń co do pracy Pań w tym przedszkolu, moje dzieci je kochają ( są w rożnych grupach)
zajęcia dodatkowe ciekawe, oferta bogata, posiłki smaczne, opieka profesjonalna.
30.10.2015 11:30 #Monika5432
Przedszkole Ala i Kot
30.10.2015 11:31 Monika74
Przedszkole Ala i Kot
30.10.2015 11:33 Monika743
Przedszkole Ala i Kot
30.10.2015 11:33 #Monika7409
Przedszkole Ala i Kot
30.10.2015 11:34 #Monika7409
Oj przepraszam za duble
02.11.2015 10:45 #majaL
Ja również posłałam niedawno swojego synka do Przedszkola Świat Dziecka. Podoba mi się podejście Pań przedszkolanek, które widać, że uwielbiają dzieci. Codziennie Antek wraca z nowymi pracami do domu i naprawdę widzę jak zmienia się i rozwija z tygodnia na tydzień. Duży plus dla placówki za własną kuchnię.
02.11.2015 11:47 #Michalina
O Academy International to i ja słyszałam, mają też odział w centrum, bo ostatnio szukałam przedszkola w centrum, jadąc do pracy i wracając miałabym do dziecka moment, a nie godziny zanim przebiłabym się na obrzeża i zabierała dziecko na styk albo i zawsze spóźniona. Do tego dwujęzyczny system nauczania nam bardzo pasuje, teraz najlepiej, gdy umysł dzieci jest tak bardzo chłonny.
02.11.2015 13:24 getix
skoro już mowa o przedszkolach to ja może przy okazji wspomnę o super sklepie internetowym z ubrankami dla małych i większych dzieci ubranka dla dzieci , cenowo super i wszystko na czasie!
wpis modyfikowany 2 razy, 02.11.2015 22:13 
03.11.2015 10:59 #nikitek
Polecam motylowe przedszkole w Bemowie. Czesne wynosi tam 900zł, a zajęcia dodatkowe są praktycznie za bezcen. Opłaca się zdecydowanie bardziej niż opiekunka,przedszkole jest czynne w godzinach 7-18 :)
04.11.2015 08:59 EwelinaBudzynska
Potwierdzam, motylowe przedszkole w Bemowie jest super. Jesteśmy tam od roku :)
04.11.2015 16:44 #Lucjusz
Wszystkie mamy i taty ! zachecam do wziecia udzialu w warsztatach DARMOWYCH w przedszkolu MAGICAL WORLD :) Wrsztaty odbęda sie w Konstancinie. Najblizsze warsztaty 14 listopada :) Wejdzcie na strone zadzwoncie i sie zapiszcie :)
Przedszkole otwiera mama chlopaka co gra w Na wspolnej. :)
09.11.2015 15:21 #Gosia
Lucjuszu

Czy mozesz cos więcej mi powiedziec o tym przedszkolu albo dać mi kontakt do kogos ?
10.11.2015 10:10 #Makatka77
Dużo dobrego można powiedzieć o Academy International. To dwujęzyczne przedszkole i jeśli chodzi o język angielski są naprawdę bezkonkurencyjni.
18.11.2015 13:40 #Gosia
Właśnie się zastanawiam bo słyszałam tez o tym przedszkolu, ale weszłam też na strone Magical World a tam mają 3 języki. Dzieci są bardzo chłonne. Wiadomo, że język nie będzie na poziomie gimnazjum, ale chodzi mi o to żeby może usłyszało ten język hiszpański, angielski, francuski bo może kiedyś, któryś wybierze :)
01.12.2015 11:37 #Anita
Moja córka chodzi do Watercolor Marina przy ul. Żytniej 16 i widze, że świetnie się tam bawi. Mają bardzo wiele ciekawych i rozwijających zajęć, przygotowują różne uroczystości okazjonalne, rozwijają się manualnie i nie mają czasu na nudę. Szczerze mogę polecić to miejsce, bo widzę, że Ania zaczęła byc bardziej samodzielna, a uważam to za bardzo duży plus w etapie rozwoju dziecka.
03.12.2015 13:52 #julia
Też mogę polecić Watercolor Marina. Moje dzieciaki i ja jestesmy bardzo zadowoleni, dzieci chętnie chodzą do przedszkola i świetnie się tam bawią. Mają do wyboru wiele rozwijającyh zajęć i jedzonko też im smakuje. Kadra sympatyczna i kompetentna . Polecam
03.12.2015 21:38 #morietak
Mój syn chodzi do motylowego przedszkola na bemowie. Jerzy z chęcią tam uczęszcza, ma sporo koleżanek, do opiekunek zwraca się jak do cioci
17.12.2015 15:17 #kate
Moja córka chodzi do Akadero http://www.akadero.pl/. To jest przedszkole językowe. Zależało mi, żeby od małego miała kontakt z angielskim, bo wiadomo, że im szybciej zacznie się uczyć tym lepiej. Oprócz tego mają też zajęcia z matematyki i przyrody.
18.12.2015 11:50 #fdfd
Rodzinną atmosferę zapewnia Klubik Malucha Kolorowa Łąka (kolorowalaka.pl) na Saskiej Kępie. Placówka mieści się w zacisznym miejscu, w kamienicy otoczonej drzewami
18.12.2015 13:36 ania12
Polecam przedszkole Watercolor Marine moje bliźniaki właśnie tam uczęszczają i serdecznie polecam. Kadra to przemili i opiekuńczy ludzie, którzy maja podejście do dzieci. A program, który oferują jest bardzo złożony i bogaty w wiele rozwijających zajęć. Moje maluchy chodzą tam z przyjemnością:)
24.12.2015 09:04 #Loleczka99
Ja rozważam czy nie posłać malucha do przedszkola Wawer http://puchpuch.pl/. Dużo dobrych rzeczy słyszałam na ich temat, no i mają ciekawe zajęcia dodatkowe, w tym z języka angielskiego. Co sądzicie?
12.01.2016 09:16 #Pati123
Moje dzieci uczęszczają do przedszkola Watercolor Marina na ulicy Żytniej. Wręcz uwielbiają to miejsce! Zajęcia są bardzo ciekawe, a co najważniejsze wszechstronnie rozwijają. Warto zapoznać się z ich ofertą, jeżeli nadal poszukujesz idealnego miejsca dla swoich dzieci.
13.01.2016 08:36 #Asia
Mogę polecic przedszkole na żytniej Watercolor marina, wybralam to przedszkole bo slyszalam wiele dobrych opinii. Widze ze moja Lenka jest coraz bardziej odkad tam chodzi, ma kolezanki i jest bardziej radosna. Dzieci nie maja czasu sie tam nudzić, sporo ciekawych zabaw, teatrzyki itd. Bardzo fajna,opiekuncza kadra, Lena z chęcią chodzi do przedszkola:)
02.02.2016 12:02 #germania
Ja mam bardzo dobre zdanie o żłobku Bambino. Moje 2 letnie dziecko tam chodzi. Właśnie fajne są te elastyczne godziny, bo u nas też nie ma konieczności zostawiania dziecka na cały dzień w placówce.
08.02.2016 02:01 #Pluszowa Akademia
Zapraszamy do nowego dwujęzycznego przedszkola Pluszowa Akademia,
prowadzonego metodą M.Montessori. Mieścimy się na warszawskim Ursynowie,
przy ul. Dereniowej 52, blisko stacji metra Imielin.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2-5 lat na bezpłatne warsztaty
naukowe, a przyszłe przedszkolaki zapraszamy na bezpłatne zajęcia
edukacyjne dwa razy w tygodniu. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem
telefonu: 737 461 830

Zapraszamy również do naszej grupy żłobkowej tworzonej we współpracy z
Wyższą Szkołą Zarządzania Personelem w ramach resortowego programu Maluch
2016. W tym roku czesne wynosi jedynie 800 zł
08.02.2016 10:40 #Hania81
Ja polecam Watercolor Marina (na ulicy Żytniej). Zapisałam tam mojego synka. Ciężko go zabrać do domu, mówi, że chce zostać. :) Ja jako rodzic też jestem zadowolona - mają świetny program nauczania, na czym bardzo mi zależało.
12.02.2016 14:14 #ricki21
Moje dzieciaczki (3 i 5 lat) chodzą do przedszkola Skrzaty z Przyszłością, przy ulicy Dziewiczej. Tu jest strona http://skrzaty.psp5.pl/. Nie mamy żadnych zatrzeżeń, a ciągle słyszę od znajomych, jak to u nich bywa czasem kiepsko pod róznymi względami.
Są fajne zabawy, zajęcia, dzieci bardzo chętnie chodzą do naszego przedszkola i są związane z paniami.
16.02.2016 12:22 #tadzinka
Jeśli chodzi o przedszkole to warto na pewno zapisać dziecko do akadero.pl zdecydowanie warto jest inwestować w przyszłość dziecka od najmłodszych lat. Tam mój synek uczy się języka angielskiego od małego , świetnie się przy tym bawiąc:))
16.02.2016 12:22 #tadzinka12
Jeśli chodzi o przedszkole to warto na pewno zapisać dziecko do akadero.pl zdecydowanie warto jest inwestować w przyszłość dziecka od najmłodszych lat. Tam mój synek uczy się języka angielskiego od małego , świetnie się przy tym bawiąc:))
24.02.2016 11:10 #Martyna29
Polecamy przedszkole Wiatr w Żagle na Białołęce, ul. Sieczna 5, w pobliżu ulicy Głębockiej.
Jest to miejsce edukacji dziecka, w którym propaguje się otwarte metody nauczania i twórczą edukację.
Jest to placówka otwarta, która przyjmuje wszystkie dzieci w wieku od 2 lat do 6-go roku życia, także te ze szczególnymi potrzebami rozwojowymi- autyzm.
Placówka, ma wielokulturowy charakter, jest otwarta na wszystkie narodowości, rasy oraz religie. Uczy dzieci szacunku i tolerancji do innych, zapoznaje dzieci z innymi kulturami, pokazuje jak żyją ludzie w innych częściach świata.
www.przedszkole-wwz.pl
26.02.2016 12:43 Justyna44
#Kasia P. napisał(a) 19.06.2015 10:09

Szukam namiarów na dobre przedszkole w Warszawie bez różnicy czy prywatne czy państwowe. Ktoś mi pomoże? Liczę na Wasze opinie w tej sprawie.
kupiłam mieszkanie http://www.przyworonicza.com/ u są bardzo fajne w poblizu przedszkola
06.03.2016 18:27 #dbaj o dziecko
Ja Watercolor Marina z czystym sumieniem ODRADZAM moje dziecko było tam przez pół roku i było to najgorsze pół roku. Kadra która zmieniała się średnio raz na półtora miesiąca (jedna Pani która pracuje tam od września i jeszcze jest to wyjatek), a informacja o zmianie kadry polega na tym że przychodziłam do przedszkola i dziecko oddawalismy pod opiekę nowej nieznanej osobie (dla małych dzieci nie jest to najlepsze). Zajęcia dodatkowe odwoływane i nie opracowywane a pieniążki płaciłam i nikt mi ich nie zwracał. Zazwyczaj od godz 14 grupy były już połączone(bo łatwiej /brak personelu-nie wiem) i maluchy były z dziećmi o 3 lata starszymi które często dawały im w kość. Bardzo dobre wrażenie robi P. Dyrektor i rozmowa z nią bardzo uspokaja pomimo że widzimy że coś jest nie tak-niestety to złudne i powinnam zabrać dziecko po 2mc tak jak czułam . Dodatkowo (chociaż może niektórym to nie przeszkadza) dzieci podwieczorek (na pewno) jedzą na papierowych talerzach jednorazowych co dla mnie jest bardzo słabe bo czesne płaciłam 1 600zl, pościel w lato oddawali mi raz na 3mc jak się nie upomnialam. A jak dziecko się zasiusialo to musialam w szafce zostawiać reklamówki przeniesione z domu bo inaczej były rzucane na suche czyste ubranka(no coz za takie czesne nawet tyle bylo trudno zainwestowac).Wiele mialam uwag ale niestety pomimo tak jasnych sygnałów i moich uwag nic się nie zmieniało. Mam nadzieję że niektórzy zastanowia się zanim ulegną urokowi P. Dyrektor.
Pozdrawiam
06.03.2016 19:45 #dbaj o dziecko
Po Wcolor jesteśmy w Kids&co na Chłodnej. Jest świetnie, ciocia, atrakcje, komunikacja, żywienie na prawdę super!!
10.03.2016 22:23 #Sonia89
Polecam Akadero. Kreatywne zajęcia, dobre smaczne jedzonko. Świetna opieka.
15.03.2016 14:48 #Milena
Ja moje dzieci posłałam do Watercolor Marina i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie miałam żadnych problemów z tym miejscem co więcej dzieciaki na prawde spędzają tam kreatywnie czas. Ja jestem szczęśliwa i one też. Z Paniami, które tam pracują zawsze mozna się dogadać. Nigdy nie spotkałam się tam z problemami czy jakimiś zaniedbaniami.
29.03.2016 12:39 #Marzena1980
Ja swojego synka posłałam do Przedszkole Świat Dziecka i jestem bardzo zadowolona. Panie są bardzo serdeczne i ciepłe. Łukaszek miał problem z adaptacją w innym przedszkolu - chodził tam niechętnie, miał problemy z zasypianiem. A tutaj, po pierwszym tygodniu miał już 2 kolegów o których cały czas opowiadał i z przyjemnością codziennie idzie do przedszkola. Widzę, zresztą, że nie tylko synek, ale też inne dzieciaki są szczęśliwe i uśmiechnięte. A to najważniejsze!
08.04.2016 09:31 #fajnamama
Ja swoje dziecko posłałam do AKADERO. Bardzo dobra placówka, jestem zadowolona, bo wiem, że syn ma dobrą opiekę i nie muszę się o nic martwić. Dodatkowo motywował mnie fakt, iż jest to przedszkole dwujęzyczne, a bardzo mi zależało na tym, bym od najmłodszych lat uczył się języka dodatkowego. Nie ma żadnej rywalizacji o oceny jak w szkole, jest po prostu dobra zabawa. Nauka przez zabawę. Cieszy mnie kiedy widzę jakie robi postępy.
10.04.2016 17:13 #Jagoda
Zgodzę się z mamami powyżej. Moje dziecko również uczęszcza do przedszkola Akadero. Bardzo się ciesze się zapisałam je do nich bo widzę jaki dobry wpływ ma to na nie. Uczy się tego co lubi, ma zajęcia ruchowe i w grupie. Rozwija to bardzo moje dziecko, jest takie przyjemniejsze do innych bo uczy się współpracować. W dodatku zaczyna lekcje podstawowe angielskiego i matematyki. W przyszłości będzie to mu bardzo potrzebne. Akadero to jedna z lepszych propozycji jak na przedszkole. Przedszkolanki bardzo dobrze zajmują się dziećmi, są kreatywne w organizacji zabaw.
11.04.2016 09:53 #majak12
Moja pociecha jest dumnym przedszkolakiem w Gumisiowym Przedszkolu w Kaliszkach (kontakt jest na ich portalu www.gumisiowe-przedszkole.pl). Ma już 5 lat, więc to poważny wiek;) Powiem szczerze, że jak go odbieram czasami po pracy z przedszkola to nie za bardzo ma ochotę iść do domu, tak mu się tam podoba, a to chyba najlepsza rekomendacja.
13.04.2016 14:54 #HalinaSz
Moje dzieciaczki posłałam do WaterColorMarina. Profesjonalna opieka, bardzo ładny wystrój i duża różnorodność zajęć. Bardzo polecam. Dziecko zadowolone to i mama zadowolona.
19.04.2016 22:36 #Mama
Ciekawa jestem kto pozytywnie może pisać o watercolor marina bo tam naprawdę nic dobrego nie ma. P.Karolina która pracowała tam pół roku też już jej tam nie ma to raczej mówi samo za siebie. Mamy które tam mają dzieci proponuję szeroko otworzyć oczy i przyglądać się a nie sluchac przemiłej P. Dyrektor która cudownie mydli oczy. To nie jest dobre miejsce dla zdrowego rozwoju najmłodszych. Co z tego że plan edukacji mogą mieć niezły jeżeli nie ma kim go realizować, jeżeli wszystko działa na gumę do żucia. Cała sobą nie polecam tego miejsca i nie wiem kto pisze o nich tak dobre opinie. Czy większość rodziców daje się nabierac:(
20.04.2016 15:56 #Zuzka
Nasze dziecko uczęszcza do Tęczowej Krainy w Kobyłce http://www.teczowakraina.com.pl/ Przedszkole jest bardzo fajne - mają ciekawy plan zajęć, bardzo otwarte, kontaktowe panie opiekunki, które potrafią dobrze zając się dzieciakami, ogólnie klimat przedszkola sprzyja dzieciom, nasz synek uwielbia tam chodzić a na wakacjach tęskni a przedszkolem.
06.06.2016 10:15 #madzia908
Jest takie przedszkole jak Buzzy Bee na Ursynowie. Moja córka tutaj uczęszcza już od jakiegoś czasu. 4 posiłki dziennie i to naprawdę smaczne, skomponowane pod kątem maluchów, świetnie przeszkolona kadra pedagogiczna, dużo zajęć dodatkowych, w tym taneczne, czy gimnastyczne.
20.06.2016 23:50 #Jadwiga5
Jak dla mnie dobrym wyborem będzie Akadero. W tym roku posyłam dziecko do nich. Wybrałam ze względu na podejście do rozwoju, starają się aby dziecko jednak coś pożytecznego robiło, rozwijało swoje talenty jeśli takowe posiada, uczą podstaw angielskiego już, a wiadomo że dzieci w tym wieku szybko się uczą. Dobra opieka, wykwalifikowana kadra. Czego więcej chcieć. www.akadero.pl
24.06.2016 09:18 #PatrycjaW
Moje dziecko chodzi do Akadero na Strumykowej. Moim zdaniem to był najlepszy wybór jaki mogłam podjąć. Przede wszystkim uczy się języka, z tygodnia na tydzień widać coraz większe postępy. Wraca z przedszkola szczęśliwa. Ja jestem spokojna, bo wiem, że ma tam dobrą opiekę. Wszystko na plus.
28.06.2016 09:34 #Francesca
Moja córka chodziła do Akadero na Strumykowej. To był dobry wybór, miała dobrą opiekę, a my byliśmy o nią spokojni. Teraz jest już w szkole, nauka angielskiego w przedszkolu przyniosła swoje owoce. Liczy się dobry start.
28.07.2016 07:41 #judytka
Ja mogę polecić jedno przedszkole - akademia rozwoju malucha przy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 46. Przedszkole zadbane, wyposażone, z miłą i doświadczoną kadrą a do tego z fajną atmosferą. Moje dzieciaki bardzo lubią tam chodzić :)
29.07.2016 22:43 #ulka
Ja mogę polecić przedszkole do którego chodzi mój syn Raz Dwa Trzy My na warszawskim Mokotowie. Mają tak ułożony program nauczania że każde dziecko ma szanse rozwijać swoje zdolności. Przykładowo Bartek najbardziej lubi blok artystyczny bo uwielbia malować i rysować. Uczą dwóch języków obcych co też cały czas jest jeszcze rzadko spotykane. Przedszkolanki dbają o dzieci i na bieżąco jestem informowana o tym jakie Bartek robi postępy. Wcześniej chodził do ich Klubiki Malucha który też jest bardzo dobry. W ogóle jednak bardziej polecam przedszkola prywatne.
29.08.2016 22:20 #bruno
Ja odpuściłam przedszkola państwowe, Szymona posłałam do Akademii Rozwoju Malucha w Warszawie. Nie martwiłam się o listy rankingowe, nie musiałam walczyć z samotnymi matkami. Wybrałam rpzedszkole z dobrym jedzeniem, opieką i dobrze wyposażone.
27.09.2016 16:56 #agnieszkaPo
Zgadzam się, że Tęczowa Kraina http://www.teczowakraina.com.pl/ to dobre przedszkole. Puściłam tam swoja córeczkę po tym jak przyjaciółka chwaliła to miejsce i teraz zgadzam się, ze jest fajne. Dziecko jest pod dobra opieką, dbają o jego rozwój, to dobra placówka.
28.10.2016 22:31 selsi
zdecydowanie polecam przedszkole mojego synka - Ala i <Kot w Piasecznie. Dawniej było prywatne, od 2015 jest przedszkolem publicznym, normalnie jak wszedzie teraz 1 zł godzina ponad ta programową. Ale opiekunki sa milutkie, fajnie mają dzieci organizowany czas wolny, nawet zespół mają wokalno instrumentalny, ciekawe wycieczki, wyjścia do teatru, kina, spotkania ze sławnymi ludźmi. Super jak dla mnie http://www.alaikot.pl/
28.10.2016 22:31 selsi
zdecydowanie polecam przedszkole mojego synka - Ala i <Kot w Piasecznie. Dawniej było prywatne, od 2015 jest przedszkolem publicznym, normalnie jak wszedzie teraz 1 zł godzina ponad ta programową. Ale opiekunki sa milutkie, fajnie mają dzieci organizowany czas wolny, nawet zespół mają wokalno instrumentalny, ciekawe wycieczki, wyjścia do teatru, kina, spotkania ze sławnymi ludźmi. Super jak dla mnie ala i kot
31.10.2016 10:31 #Mama_Milli
Pani Anna Bojanowska moim i wg. innych rodziców jest najlepszą Panią dyrektor jaką poznałam. Moje dzieci ją uwielbiają, a ja również mam z tą Panią świetny kontakt również super nauczyciel z powołania!!!!!
06.11.2016 19:21 Piotrowska
Zobaczcie sobie przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia - http://www.pomaranczowa-ciuchcia.pl. W Wawie mają kilka punktów, mają super grupy z językiem angielskim, w dzisiejszych czasach trzeba maluchów od przedszkola nauczać języka.
08.11.2016 10:51 #Zuźka
Nasz syn chodzi do przedszkola Tequesta na Mokotowie. Przedszkole jest zdecydowanie godne polecenia. W przedszkolu kładą duży nacisk na edukację językową, która w obecnych czasach pomaga otwierać dziecku granice na świat i stwarza szansę na jego międzynarodową edukację. Zajęcia są prowadzone równocześnie w języku angielskim i polskim. W ramach czesnego jest też wiele fajnych zajęć dodatkowych.
27.11.2016 22:16 #halszka
Nam przyszło wozic córę do Piaseczna ale nie jest to daleko przecież. Przedszkole Ala i Kot http://www.alaikot.pl/. Ale nie żałuję, jest rewelacyjna opieka, bogata lista zajęć dodatkowych, dla nas ok
27.11.2016 22:17 anecia
Nam przyszło wozic córę do Piaseczna ale nie jest to daleko przecież. Przedszkole Ala i Kot http://www.alaikot.pl/. Ale nie żałuję, jest rewelacyjna opieka, bogata lista zajęć dodatkowych, dla nas ok
01.12.2016 18:34 #olaaa
Polecam przedszkole AMO na mokotowie. Kameralna placówka, z wykwalifikowanymi Paniami lubiącymi dzieci i swoją pracę. dzieci uczestniczą w różnych wycieczkach, wystawach, bawią się i przy tym wszystkim uczą. Fajna atmosfera, miłe miejsce i w dobrej lokalizacji!!
07.12.2016 13:04 #Weronka
Ja polecam oba oddziały przedszkola Tequesta - ba Mokotowie i na Żoliborzu.
16.12.2016 14:36 #vikalo
Moje dzieciaki chodzą do Akademii Rozwoju Malucha i mogę polecić te przedszkole :)
03.01.2017 22:41 #annabella
Bardzo dobre przedszkole jest w Piasecznie- Ala i Kot http://www.alaikot.pl/ , na Zgody 27. Córcia tam chodziła, bardzo sobie chwaliłam i miło wspominamy
04.01.2017 11:06 #Julia
Nowa placówka Tequesty na Żoliborzu. Niedługo jest tam otwarty tydzień, więc mozna się samemu przekonać.
09.01.2017 12:51 #jago3232
Moje dzieci chodzą do przedszkola w Kaliszkach, z którego ofertą możesz zapoznać się na stronie gumisiowe-przedszkole.pl. Oprócz profesjonalnej opieki korzystają z dodatkowych zajęć takich jak na przykład nauka języka obcego czy nowatorska nauka czytania. Są zachwycone i chętnie tam zostają. Polecam!
10.01.2017 08:38 franndd44
No te przedszkole jest naprawde bardzo dobre.
--------------------------
wypożyczalnia samochodów Szczecin
wpis modyfikowany 1 raz, 11.01.2017 15:34 
19.01.2017 19:59 #[/b]
Najlepsze przedszkole to przedszkole 307 w Warszawie. Mój starszy syn chodził tam 4 lata (dwa lata w maluszkach) bardzo dużo się nauczył. W tej chwili nie ma problemów w szkole, a jest w 3 klasie. Zawsze chwalił jedzenie. Teraz uczęszcza mój młodszy syn jak miło było mi znowu wrócić do tego przedszkola. Nadal atmosfera cudowna. Pani dyrektor ta sama pamięta swoich podopiecznych (co jest bardzo miłe) inne nauczycielki również. Syna uczą te same Panie, nic się nie zmieniło, miła atmosfera,Panie uśmiechnięte, ale mają wymagania również wobec dzieci. Synek chętnie wstaje do przedszkola. Mówi, że jedzenie najlepsze jest w przedszkolu :-)
Jestem bardzo szczęśliwa tym bardziej, że dwa ostatnie przedszkola były straszną porażką więc teraz jestem spokojna o synka bo wiem, że jest pod najlepszą opieką
19.01.2017 19:59 #kola
Najlepsze przedszkole to przedszkole 307 w Warszawie. Mój starszy syn chodził tam 4 lata (dwa lata w maluszkach) bardzo dużo się nauczył. W tej chwili nie ma problemów w szkole, a jest w 3 klasie. Zawsze chwalił jedzenie. Teraz uczęszcza mój młodszy syn jak miło było mi znowu wrócić do tego przedszkola. Nadal atmosfera cudowna. Pani dyrektor ta sama pamięta swoich podopiecznych (co jest bardzo miłe) inne nauczycielki również. Syna uczą te same Panie, nic się nie zmieniło, miła atmosfera,Panie uśmiechnięte, ale mają wymagania również wobec dzieci. Synek chętnie wstaje do przedszkola. Mówi, że jedzenie najlepsze jest w przedszkolu :-)
Jestem bardzo szczęśliwa tym bardziej, że dwa ostatnie przedszkola były straszną porażką więc teraz jestem spokojna o synka bo wiem, że jest pod najlepszą opieką
19.01.2017 20:00 #MILA1
19.01.2017 20:00 #3jaga333
19.01.2017 20:04 JAGA
Najlepsze przedszkole to przedszkole 307 w Warszawie. Mój starszy syn chodził tam 4 lata (dwa lata w maluszkach) bardzo dużo się nauczył. W tej chwili nie ma problemów w szkole, a jest w 3 klasie. Zawsze chwalił jedzenie. Teraz uczęszcza mój młodszy syn jak miło było mi znowu wrócić do tego przedszkola. Nadal atmosfera cudowna. Pani dyrektor ta sama pamięta swoich podopiecznych (co jest bardzo miłe) inne nauczycielki również. Syna uczą te same Panie, nic się nie zmieniło, miła atmosfera,Panie uśmiechnięte, ale mają wymagania również wobec dzieci. Synek chętnie wstaje do przedszkola. Mówi, że jedzenie najlepsze jest w przedszkolu :-) Przedszkole bardzo zadbane, ciągle coś nowego przybywa na placu zabaw jak i przedszkolu.
19.01.2017 21:33 #diniulka
Moja córcia od dwóch lat chodzi o przedszkola Szkrabki https://szkrabki.pl/ . Jestem naprawdę z niego zadowolona, dzieciaczki mają tam dużo zabawy ale też uczą się literek i cyferek. Na przykład dziecko mojej przyjaciółki, które chodzi do publicznego przedszkola ma już 6 lat, a jeszcze nie zna całego alfabetu.
23.01.2017 22:23 #edyta80
Moja córka chodzi do Raz Dwa Trzy My www.razdwatrzymy.edu.pl i jestem bardzo zadowolona. Bardzo podoba mi się między innymi to że stawiają tam na uczenie dziecka samodzielności a wiadomo że to cecha bez której w życiu ani rusz. Na pewno wielkim plusem jest też nauka dwóch języków obcych i z góry mówię że nie jest to w żaden sposób obciążające. No i zdrowe jedzenie na które w domu na co dzień zwracam wielką uwagę więc nie chciałabym żeby w przedszkolu była karmiona byle czym.
31.01.2017 16:07 #mariola44
Mnie koleżanka z pracy poleciła Gumisiowe Przedszkole w Kaliszkach. Jej dzieci tam chodziły i nie miała problemu ani z zostawianiem ich ani z jedzeniem. Uczyły się angielskiego i miały opiekę lekarską. Warunki lokalowe bardzo dobre a opieka profesjonalna. Z ofertą można zapoznać się na stronie pod adresem gumisiowe-przedszkole.pl,
22.02.2017 21:26 #Alicja32
Z całą pewnością Dwujęzyczne Przedszkole Tęczowy Ogród. Syn chodzi do starszaków i na chwilę obecną bardzo dobrze sobie radzi z posługiwaniem się językiem angielskim, natomiast córka ma niespełna 3 lata i dopiero zaczęła chodzić od stycznia tego roku. Jeżeli chodzi o mocne strony, to przede wszystkim jest to wykwalifikowana kadra, moc atrakcji każdego dnia, indywidualne podejście do każdego dziecka, zdrowe i zbilansowane jedzenie. Ich strona, to www.teczowyogrod.com.pl
28.02.2017 15:24 #MamaJaśka
W Piasecznie jest bardzo dobre przedszkole Ala i Kon ta ulicy Zgody 27. Także nawet z Warszawy nie daleko. Polecam synek tam chodzi już 2 rok i chwalę sobie http://www.alaikot.pl/
28.02.2017 15:25 #MamaJaśka
W Piasecznie jest bardzo dobre przedszkole Ala i Kot na ulicy Zgody 27. Także nawet z Warszawy nie daleko. Polecam synek tam chodzi już 2 rok i chwalę sobie http://www.alaikot.pl/
01.03.2017 10:04 #majkamama
Zdecydowanie Tequesta na Żoliborzu.
05.03.2017 18:09 #Mama Ania
Polecam Miasteczko Dzieci, przedszkole przy ul.Ogrodowej 58, świetna lokalizacja, od ponad 6 lat cudowna sprawdzona kadra, świetny program zajęć, bardzo bogaty jak na czesne. Dwoje moich dzieci chodziło do tego przedszkola.
15.03.2017 10:09 #Mamastodwa
Moje dzieci chodzą do Pluszowej Akademii na Ursynowie. Są bardzo zadowolone wręcz nie chcą wychodzić z przedszkola. Bardzo ciekawy różnorodny program i kochające, kreatywne ciocie.
15.03.2017 16:13 #Kamilla
Witam.

Czy ktoś z Państwa posłał swoje dziecko do przedszkola artystyczno językowego w Wilanowie na ul Sarmackiej? Bardzo proszę o opinie. Jak wygląda nauka języka i czy jedzenie jest smaczne?
15.03.2017 21:52 #omega
słuchajcie jak chcecie wypromować swoje przedszkole czy żłobek możecie się tutaj zarejestrować http://www.kochajidbaj.pl/ , na razie rejestracja jest darmowa także korzystajcie puki jest taka możliwość. Ja tam zarejestrowałam swój prywatny żłobek, bardzo szybko na ten rok wykorzystaliśmy limit wolnych miejsc.
22.03.2017 16:58 #joaśka
Moja mała też chodzi do Raz Dwa Trzy, to chyba najlepsze przedszkole na Mokotowie, przynajmniej ja słyszę o nim same dobre opinie i sama jak najbardziej się z nimi zgadzam. Warto poczytać o programie, bo program ten otrzymał I nagrodę MEN, naprawdę jest dobry. Plus za zajęcia "wyrównywanie szans" czyli za zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. Moje dziecko jest trochę nadpobudliwe, więc bardzo mu się to przydaje.
31.03.2017 13:04 #kocurro
A my wozimy córkę do Piaseczna, około 20-30 min więc jest ok. ALe przedszkole bardzo dobre. Ala i kot na Zgody 27 http://www.alaikot.pl/
31.03.2017 14:02 #martyna1234567
Ktoś już polecał - Tequesta jest super!
02.04.2017 16:24 #Agata3444
Pomarańczowa Ciuchcia - http://www.pomaranczowa-ciuchcia.pl/. Dla mnie ich przedszkola są najlepsze. Dwa punkty miałam okazję poznac (przeprowadzka) i oba super. Synek w ich przedszkolu czuł się super. Teraz jest już 1klasista, ale wspomnienia o przedszkolu mamy oboje bardzo dobre.
19.04.2017 12:23 #ania99
Z doświadczenia - Akademia Rozwoju Malucha na Pradze Południe. Super przedszkole :)
03.05.2017 23:52 #roeoo
w okolicy Warszawy polecam przedszkole z Piaseczna Ala i Kot. Dla mnie najlepsze warunki http://www.alaikot.pl/
27.05.2017 19:55 #przedszkole
Zapraszamy do nowego Żłobka i Przedszkola STACJA EDUKACJA,ul.Pory 60 na Mokotowie
29.05.2017 10:05 #yvette
Jeśi ktos jest z Kobyłki albo z Wołomina mogę polecić tęczowa krainę:
http://www.teczowakraina.com.pl/

Jet to drugie przedszkole do którego chodzi moja córka ( z pierwszego nie byłam zzadowolona z rcji olewającego podejścia opiekunek).Tutaj jest zupełnie inaczej. Opiekunki organizują czas dieciom. Maja świetne do nich podejście.Wszystko jest tam nowe, wyremontowane ( córka bardzo lubi tam chodzić w przeciwiensttwie do poprzedniego miejsca).

Kosztowo równiez nie jest tak drogo.
02.06.2017 15:06 #ptyysia
zdecydowanie polecam ALa i kot w Piasecznie, bardzo dobre przedszkole, super warunki, miłe panie, jedzenie ok. Córeczka ciągle opowiada co ciekawego robili, nagadać się nie umie http://www.alaikot.pl/
06.07.2017 12:16 #adlerr
Przejdź się na Aluzyjną 18C do żłobka Kajtusie. Szybko poznasz. Żłobek w dużym domu z placem zabaw. Opiekunki solidne, angielski przez cały dzień wplatany w zabawy, indywidualne podejście do planu dnia dziecka. Żadnego przymusu. Dzieciaki uśmiechnięte. Właścicielka nazwała żłobek po synku :) Miłe podejście, takie typowo rodzicielskie. Żłobek od rodzica dla rodziców, można powiedzieć. Charakter lekko artystyczny, językowy, w tym teatrzyki, organizacja urodzin, bali. Czytanie bajek. Wszystko po prostu jest do rozwoju dziecka. Jestem zadowolona, że zapisałam córkę. Widać, że po roku się rozwinęła. Ludzie zaufani, w sumie stały skład. Rodzice nie wycofują dzieci ze żłobka, a to jednak świadczy w dużym stopniu o jakości. Pozdrawiam.
01.08.2017 08:34 #sel
Dla mnie najlepsze przedszkole to to, do którego chodzi już 2gie dziecko - Jasia i Małgosi na Wilanowie (ul. Husarii). Po pierwsze cena - 1000zł ze wszystkim. Wyżywienie ful opcja, 2 języki, zajęcia wszelkiej maści. A do tego dla mnie rzecz najważniejsza - czuję, że oddaję dziecko do "domu babci" a nie do placówki edukacyjnej. Wiem, że w dzisiejszych czasach jest parcie na eko jedzenie i nowiuśkie meble. Ale dla mnie na etapie przedszkola nie to jest najważniejsze. Jeżeli ktoś oczekuje ciepła, spokoju i zadowolonego dziecka - polecam z całego serca.
19.08.2017 12:08 #Grawiton
Planetarium Mobilne proponuje przeprowadzenie zajęć w szkołach i przedszkolach. Zapraszamy do współpracy nie tylko placówki z Radzymina ale także okolic jak i dalszych regionów.
Tel. 600 001 331
mail: sebastian@planetariummobilne.pl
http://planetariummobilne.pl/faq/
21.08.2017 09:43 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
30.08.2017 23:02 #gringo
W Piasecznie na ul. Zgody jest publiczne przedszkole Ala i Kot, bardzo dobra placówka http://www.alaikot.pl
31.08.2017 08:38 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
04.09.2017 23:27 #vda
Na Kabatach właśnie się otworzyło polsko-włoskie przedszkole Accademia Dei Piccoli! Mają doświadczoną kadrę dwujęzyczną i przepiękne wnętrza, a także własną włoską kuchnię. Myślę, że warte sprawdzenia!
www.piccoli.pl
05.09.2017 09:24 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,
18.09.2017 10:27 #Kaktusek
Jak niepubliczne przedszkole warszawa to polecam http://tequesta.pl/.Prowadzam tam moją córkę już od pół roku i widzę, że jest zadowolona. Fajny personel pracowniczy z dobrym podejściem do dzieci i nie jest tak drogo. Polecam.
18.09.2017 10:31 #marketing szeptany
super, wspaniale, cudownie.
Dobre przedszkole nie potrzebuje takiej szmacianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!
26.09.2017 09:37 #jago65
Rok temu zapisywałam synka do Gumisiowego Przedszkola i wrażenia mamy oboje bardzo pozytywne
27.09.2017 08:20 #Marcia
Jest takie przedszkole jak Dolina Elfóe na Ursynowie. Zapisałam tam córkę po raz drugi. Naprawdę smaczne posiłki , skomponowane pod kątem maluchów, świetnie przeszkolona kadra pedagogiczna, dużo zajęć dodatkowych, i edukacyjnych wydarzeń - ostatnio np był dzień śliwki :) Polecam!
27.09.2017 09:08 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
12.10.2017 23:36 #arek33
daru sobie człowieku bo jestes nudny, zajmij się życiem w końcu
13.10.2017 08:30 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma .,
23.11.2017 09:35 Franek74
Do zapisania naszej córki Heli do przedszkola plastyczno-muzycznego Promyk zachęciła nas obecność języka angielskiego 5 razy w tygodniu w pakiecie podstawowym. Wykupiliśmy również za 100 zł pakiet dodatkowy, żeby nasza córeczka mogła rozwijać wrodzone zdolności plastyczne na warsztatach ceramicznych i plastycznych. W przyszłym roku Helenka idzie do szkoły. Jest bardzo dobrze przygotowana.
23.11.2017 09:44 Gocha67
W przedszkolu http://www.przedszkolenaszedzieci.waw.pl każde dziecko jest traktowane indywidualnie. Dostrzegane są potrzeby psychiczne i rozwijane uzdolnienia. Dwójka naszych dzieci uczęszczała do tego przedszkola. W tej chwili są w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Radzą sobie doskonale. Wychowawczyni proponuje przeniesienie naszych bliźniaków do drugiej klasy.
23.11.2017 10:33 #syfiassta reklama-
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

307/2756 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Gastronomia
 Relax Qultura zaprasza pon-son 10.00-18.00. Kanapki, obiady i organizacja wydarzeń na zamówienie. ul. Marymoncka 34, teren AWF. Napisz klub@awfrelax.pl Zadzwoń 505121102 FB awfrelax

Kupię działkę
 Poszukuję działkę na sprzedaż w każdej części Warszawy. Mogą być udziały. Szybka decyzja. Tel: 602-261-029

Nieruchomości
 Biuro nieruchomości CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji, oddłużeniu i ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości. CITIHAUS gwarantuje fachową i miłą obsługę. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Usługi transportowe
 Wyjazdy na narty/snowboard/Wynajem autokarów klasy Lux Ibatur Wynajem busów oraz autokarów turystycznych na wyjazdy narciarskie, dowóz osób na kursy narciarskie i do szkółek narciarskich. Oferty dla zorganizowanych wyjazdów grupowych na narty, wyjazów integracyjnych na naukę jazdy na nartach lub snowboaradzie. Gwarantujemy udany przejazd na wyjazdy narciarskie dla studentów, firm oraz osób indywidualnych. www.ibatur 795404404/857404404 biuro@ibatur.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.