REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobre pigmenty do pernamentnego

19.06.2017 18:35 #matysia
Hej dziewczyny-kosmetyczki jakich używacie pigmentów do pernamentnego makijażu, zalezy mi żeby było sporo odcieni zwłaszcza jeśli chodzi o usta.
21.06.2017 09:34 #odettaM
ostatnio przerzuciłam się na http://biopigments.eu/ bo klientki coraz częściej wybierają pomarańcze i róże zamiast takich neutralnych pigmentów, u nich znalazłam właśnie szeroką paletę kolorów, tak samo jeśli chodzi o kreski mają niebieskie, białe, brązowe no i standardowe :) zobacz może ci spasują.
25.06.2017 09:12 #morello
a jak robicie z pigmentami - zamawiacie te mniej popularne pod klientkę, czy macie całą paletę u siebie? dopiero zaczynam i nie wiem jak to rozegrać
04.07.2017 16:31 #aatekilka
Ja staram się mieć całą paletę u siebie, choć wiadomo większe ilości tych najbardziej popularnych kolorów jak czerń czy brąz ( tu mówię o kreskach ). I tak jak odettaM polecam pigmenty z Bio Pigments, dobrze mi się na nich pracuje a dodatkowo mają bardzo szeroką gamę kolorystyczną.
24.07.2017 17:26 #aabuena
Tak tak tylko Biopigments :) Poza świetnej jakości pigmentami ( ogromna baza kolorystyczna i super trwałość ) oferują też szkolenia na najwyższym poziomie :) Miałam okazję brać udział już w 2 i teraz wybieram się na trzeci także ze swojej strony śmiało polecam :)
29.07.2017 13:27 #vveera
Kilka dni temu w końcu zrobiłam sobie brwi :) Kosmetyczka, która wykonywała makijaż pracuje właśnie na produktach biopigments. Rzeczywiście nic mnie nie uczuliło a kolorów do wyboru miałam tyle, że wspólnie myślałyśmy chyba z 15 minut :)

77/564 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji, oddłużeniu i ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Inne do wynajęcia
 Sprzedam lub WYNAJMĘ stoisko handlowe o następujących parametrach: Wymiary 200 x 300 cm; Wysokość maksymalna 130 cm, postała wysokość 110 cm; Lady i gabloty przeszklone o głębokości 40 cm; Lada pełna kasowa, wejściowa i otwarta do ekspozycji tekstyliów na rurach chromowanych, głębokość 50 cm; Meble wykonane z płyty laminowanej o kolorze biała Alaska; Szkło bezpieczne hartowane o grubości 8;6;4 mm; Cokół wys. 10 cm - aluminium szczotkowane; Oświetlenie taśmami LED - boki i daszki gablot; Wszystkie drzwiczki pełne i szklane oraz szuflada lady kasowej zamykane na jeden klucz. Stoisko posiada następujące atesty: - higieniczny Nr9/779/11/2011 - certyfikat zgodności WE cϵ nr 1034-CPD-2000/1B/2012 - deklaracja właściwości użytkowych Nr KPL_MFC SF-B_CPR_001. Bardzo solidnie wykonane stoisko było używane przez kilka tygodni do ekspozycji tekstyliów; jest w bardzo dobrym stanie. Obecnie jest złożone, gotowe do użytku od zaraz. Cena do ustalenia. Kontakt 505 464 103 Pokrowiec GRATIS!

Antyki
 Antyki obrazy grafiki srebra platery brązy książki pocztówki szable bagnety odznaki odznaczenia orzełki ryngrafy tel. 601-336-063

Grunt sprzedam
 Mazury Stare Juchy/Ełk sprzedam Grunty 8,43 ha zrobiony projekt podziału na 26 działek po 3000m cena 35-45 zł m2 nad jeziorem Garbas położone przy lesie pod budowę domów, siedliska turystykę, kemping inne działka posiada warunki zabudowy dojazd do działki drogą asfaltową transformator na działce. Działka posiada duże pokłady żwiru i piasku. Jezioro Garbas jest jeziorem 1 kl. czystości Gm. Stare Juchy jest gminą turystyczną położona na trasie Ełk-Giżycko..........schodzi się 150m przez wyciętą aleję do jeziora od końca działki-- 8,43ha 28złm--2 tel 502646398

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.