REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobre pigmenty do pernamentnego

19.06.2017 18:35 #matysia
Hej dziewczyny-kosmetyczki jakich używacie pigmentów do pernamentnego makijażu, zalezy mi żeby było sporo odcieni zwłaszcza jeśli chodzi o usta.
21.06.2017 09:34 #odettaM
ostatnio przerzuciłam się na http://biopigments.eu/ bo klientki coraz częściej wybierają pomarańcze i róże zamiast takich neutralnych pigmentów, u nich znalazłam właśnie szeroką paletę kolorów, tak samo jeśli chodzi o kreski mają niebieskie, białe, brązowe no i standardowe :) zobacz może ci spasują.
25.06.2017 09:12 #morello
a jak robicie z pigmentami - zamawiacie te mniej popularne pod klientkę, czy macie całą paletę u siebie? dopiero zaczynam i nie wiem jak to rozegrać
04.07.2017 16:31 #aatekilka
Ja staram się mieć całą paletę u siebie, choć wiadomo większe ilości tych najbardziej popularnych kolorów jak czerń czy brąz ( tu mówię o kreskach ). I tak jak odettaM polecam pigmenty z Bio Pigments, dobrze mi się na nich pracuje a dodatkowo mają bardzo szeroką gamę kolorystyczną.
24.07.2017 17:26 #aabuena
Tak tak tylko Biopigments :) Poza świetnej jakości pigmentami ( ogromna baza kolorystyczna i super trwałość ) oferują też szkolenia na najwyższym poziomie :) Miałam okazję brać udział już w 2 i teraz wybieram się na trzeci także ze swojej strony śmiało polecam :)
29.07.2017 13:27 #vveera
Kilka dni temu w końcu zrobiłam sobie brwi :) Kosmetyczka, która wykonywała makijaż pracuje właśnie na produktach biopigments. Rzeczywiście nic mnie nie uczuliło a kolorów do wyboru miałam tyle, że wspólnie myślałyśmy chyba z 15 minut :)

61/556 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 SKUP AUT BMW I iNNE WARSZAWA i OKOLICE DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY WIĘCEJ O NAS NA www.autoskupwawa.pl INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO CAŁE I POWYPADKOWE STARE I NOWE TEL 572 124 555 e-mail 24skup@wp.pl http://www.autoskupwawa.pl

3-pokojowe sprzedam
 Sprzedam nowe z 2009r. mieszkanie w PULTUSKU. Miesci sie na 1 pietrze w 4pietrowym bloku. Trzypokojowe z oddzielna kucnia (wyposazona wraz z AGD). Duza lazienka z oknem. W cenie mieszkania jest podziemny parking garazowy, duza piwnica i balkon. Cena 224000 zl. do negocjacji. Tel 797 496 640

Fauna i flora
 22 września został znaleziony i uratowany kocurek zamknięty w zaklejonym pudełku !!! Kotek jest do adopcji w Lecznicy Weterynaryjnej na ul.Pancera 6a- Amiculus. Tel. kontaktowy : 533-994-483.

Dam pracę
 Pilnie zatrudnimy MURARZY, ZBROJARZY, CIEŚLI, SZALUNKOWYCH do pracy na terenie Niemiec! Wyjazdy co tydzień, praca stała, atrakcyjne wynagrodzenie. Dojazd i nocleg zapewniony. Kontakt z nami: 530028688

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie