REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

16.04.2013 10:23 #obserwator zycia
Mam wielka nadzieje, ze pani Katarzyna Szkulska tam sie nie udziela..nie moze kochac ludzi skoro przygarnela wieczorem biednego, porzuconego psa Tadzika po to by na drugi dzien rano wyrzucic go na ulice....Niech Bog chroni ludzi i zwierzeta przed takimi wspolpracownikami, wolontariuszmi , ludzmi ktorzy twierdza ze kochaj ludzi i zwierzeta....pomyslmy sami czy tego nam potrzeba.
16.04.2013 10:26 #grzech
Mam wielka nadzieje, ze pani Katarzyna Szkulska tam sie nie udziela..nie moze kochac ludzi skoro przygarnela wieczorem biednego, porzuconego psa Tadzika po to by na drugi dzien rano wyrzucic go na ulice....Niech Bog chroni ludzi i zwierzeta przed takimi wspolpracownikami, wolontariuszmi , ludzmi ktorzy twierdza ze kochaj ludzi i zwierzeta....pomyslmy sami czy tego nam potrzeba.
07.08.2016 00:03 #pawel
Czy ktoś się orientuje czy hospicjum na Tykocińskiej jest w stanie pomagać również choremu na Ochocie? Bardzo zależy nam na tym właśnie hospicjum.
15.09.2016 11:07 #ekem
wspaniałe miejsce, zyczliwi ludzie, lekarze, pielegniarki, troskliwa opieka!

nasza Mama byla pod opieka Hospicjum ostatnie 2 tyg jej zycia i z serca polecam to miejsce innym potrzebujacym.

Ewa
12.12.2016 10:23 #beti
moja babcia korzystala z opieki hospicjum tylko 2 tygodnie ale to byla wspaniala opieka od serca... wszystkie panie i opiekun pawel sa aniolami... takie serdeczne slowa jakie mowione byly do babci...zwykle pytania do babci jak sie czuje ale to bylo takie od srca z czuloscia... pomoc ze sprzetami rechabilitacyjnymi... babcia dostala lozko z pilotem materacem przeciw odlezynom... aparat tlenowy...cos wspanialego....babcia byla w domu z nami caly czas do konca otoczona pomoca i miloscia.
18.01.2017 13:13 #bożena
Bardzo dziękuję Pani doktor Marii Ciok-Chachaj i Pani pielęgniarce Izie Kęsickiej za pomoc, życzliwość i wsparcie mojego Taty przez prawie 4 miesiące. Te Panie służyły nam rzeczywistą pomocą. Niech Bóg je wspiera.
Natomiast nie mam dobrego zdania o Ojcu Dyrektorze, księdzu Pawle. W ocenie mojej i mojej siostry nie powinien sprawować tej funkcji. I nie powinien być księdzem.

53/1124 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie