REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobra szkoła podstawowa

22.06.2016 20:03 #Tamarka
Poszukuje odpowiedniej szkoły podstawowej w Warszawie. Chcemy już teraz pomyśleć o edukacji naszej córki. Wiemy ze w dobrych szkołach o miejsce jest trudno, dlatego juz teraz myślimy gdzieś ją zapisać. Zastanawiam się tylko gdzie.
22.06.2016 20:18 #LenaT
Znalezienie dobrej szkoły, nie jest takie łatwe. Trzeba się niestety sporo naszukać, zanim zdecydujemy do której szkoły posłać nasze dziecko. U nas pod uwagę jest brana Szkoła Pro Futuro . Sporo o niej słyszałam i sądzę, ze to dobre miejsce dla naszego dziecka. Mają ciekawy program i wiele do zaoferowania
22.06.2016 20:27 #PaulinaH
O szkole podstawowej warto pomyśleć dużo wcześniej. Moim zdaniem jeżeli bardzo chcemy zadbac o edukacje naszych dzieci i zainwestujmy w prywatną szkołę. Ja dla mojej córki właśnie za taką się rozglądam. Widziałam tutaj http://www.profuturo.edu.pl/ , świetna ofertę szkoły dwujęzycznej.Nawet są pod patronatem Ministerstwa Edukacji.
27.06.2016 16:33 #Dominika
Niedawno trafiłam na informacje na temat szkoły Szkoły Pro Futuro. Jeżeli chcesz naprawde dobrej szkoły dla swojego dziecka to powinnaś wziąć ją pod uwagę. Sprawdzałam tutaj zobacz sobie ich rekomendacje http://www.profuturo.edu.pl/ . Twoje dziecko na pewno zdobędzie tam sporo wiedzy.
27.06.2016 16:36 #Kalina
Jako dwujęzyczną szkołę dla mojego dziecka wybrałam ze wszystkich szkół Pro Futuro. To podstawówka nr. 61. Przekonał mnie program edukacyjny, rekomendacje rodziców oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Takie rozwiązania, pomagają sie dzieciom szybciej rozwijać.
28.06.2016 13:09 #Leszek
Macie racje, wybór szkoły dla dziecka jest niezwykle istotny. Trzeba pomyśleć o tym co będzie dla niego najlepsze. Dla nas bardzo ciekawą ofertę ma Szkoła Pro Futuro .Jest to niepubliczna szkoła dwujęzykowa. Sądzę, ze tam dzieci szybko przyswoją wiedzę.
11.07.2016 14:08 #Marian
Dlatego moim zdaniem posłanie dziecka do szkoły dwujęzycznej jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Czytałam o szkole o której mówił mój poprzednik, trafiłam nawet na taką rekomendacje na youtube. Dzięki temu dzieci szybciej uczą się jezyka a w późniejszym czasie bardzo im się to przyda.
30.11.2016 23:41 Piotrowska
Ja córkę zapisałam tutaj: http://szkola-gaudeamus.pl/ Do grupy dwujęzycznej, moim zdaniem teraz angielski jest wazniejszy od wszystkich innych przedmiotów.
31.01.2017 22:46 #majka5454
Ja od znajomej dostałam namiar na tę szkołe http://linde.waw.pl/ . Jest córka się tam uczy i bardzo sobie ją chwali
20.02.2017 15:31 Szamanka
Jeżeli chodzi o Wilanów to ja polecam Wam szkołę podstawową prowadzoną przez fundację Varsovia - wilanow.varsovia.edu.pl/ . Jest to prywatna placówka, ale bardzo dobra. Moja córka jest już w 5 klasie i naprawdę ma dobre wyniki w nauce a i z chęcią do szkoły chodzi, co też jest ważne.
15.04.2017 21:08 #ewela29
Trzeba rozglądać się już za dobrym gimnazjum. Obecnie jest wiele szkół na rynku, ale naprawdę dobrych i bezpiecznych tylko kilka. Trzeba zdecydować się na taką, która oprócz normalnego nauczania oferuje również zajęcia dla dzieci łódź. Szkoły Edukacji Innowacyjnej mają interesującą propozycję, zwłaszcza, że są tam innowacyjne metody nauczania.
17.04.2017 19:45 #Matka77
Nasz syn chce przenieść się do szkoły sportowej. Nam to za bardzo nie odpowiada, ale co zrobić. Nawet trudno przewidzieć jaki tam będzie poziom nauczania

------------
fazikids.pl
28.04.2017 10:46 #marek_ch
Naprawdę dobrą szkołę można znaleźć przy ul. Kolegiackiej 1 (im. Wiktorii Wiedeńśkiej). Moja córka do niej uczęszcza i i na zajęcia chodzi naprawdę chętnie. Nauczyciele także są w porządku.
29.05.2017 19:21 #zelichowska4
Zgadza się, też polecam szkołę im Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Córka jest aktualnie w 2 klasie. Ma dobre oceny, dużo koleżanek, chętnie chodzi do szkoły, a i ja jestem o wszystkim na bieżąco informowana. Jednak traktowanie w prywatnych szkołach jest dużo lepsze.
10.06.2017 20:47 #milka1
Prawda jest taka, że najlepsze są szkoły, gdzie jest nowatorskie nauczanie. W ten sposób można bowiem z powodzeniem rozwijać pasje swojego dziecka i nie zniechęcić go do nauki. Należy postawić na dobre gimnazjum i szkołę średnią.
27.06.2017 19:16 #Bycka
no wlasnie ja chciałabym wysłać dzieciaki do tej skoszły prowadzonej przez fundację Varsovia - słysząłam że na prawdę porządnie uczą, bogate plany nauczania ...no i jak dla mnie blisko domu. a to plus także!
27.06.2017 19:17 #Bycka
no wlasnie ja chciałabym wysłać dzieciaki do tej skoszły Wiktorii Wiedeńskiej- słysząłam że na prawdę porządnie uczą, bogate plany nauczania ...no i jak dla mnie blisko domu. a to plus także!
28.06.2017 06:11 #Agnieszka
A jakie są wyniki tegorocznych egzaminów gimnazjalnych? Gdzie jest dostępny ranking gimnazjów publicznych dla Warszawy ? Może ktoś poda link ? Jakie szkoły są w czołówce ?
31.07.2017 12:40 #IrenaM
Syn chodzi do Wiktorii Wiedeńskiej na ul Kolegiackiej, to niepubliczna podstawówka, prowadzi ja fundacja Varsovia. Dzieci mają tam naprawde dobre warunki do nauki, kadra jest wykształcona. Ja jestem ze szkoły bardzo zadowolona.
01.08.2017 18:46 #Janina
Moje dzieci z kolei chodzą do szkoły Gaudeamus - http://szkola-gaudeamus.pl/ na Józefowie. Szkoła jest naprawdę fajna. Dzieci dobrze się uczą, lubią chodzić do szkoły. Ja na nic nie narzekam.
19.08.2017 08:47 #Dobbik
ja zdecydowałam sie na szkołę im Wiktorii Wiedeńskiej - myślę ze jest prowadzona dobrze, ma ciekawe zajecia pozalekcyjne..mam nadziejeze dzieciaki będą zadowolone
26.10.2017 09:46 #lagir
http://szkola-mentis.edu.pl/
26.10.2017 10:12 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,. ,,

25/564 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Deska elewacyjna PlasterTynk .Elastyczna okładzina elewacyjna - imitacja drewna Plastmaker producent imitacji drewna na wymiar poleca : - elastyczne deski dekoracyjne - belki rustykalne na wymiar Odwiedź naszą stronę wpisując w wyszukiwarkę słowo PLASTMAKER i zamów darmowy zestaw próbek http://deskaelastyczna.pl/

Kupię działkę
 Poszukuję działkę na sprzedaż w każdej części Warszawy. Mogą być udziały. Szybka decyzja. Tel: 602-261-029

Sprzedam samochód
 Skoda Octavia II Sedan Ambiente 1,6 75 KW Manual Przedni 1Z Pierwszy właściciel os prywatna. Polski salon Kolor Grafit Antracyt Nr VIN: TMBCA21Z682149712 OC do 28_V_2018 Przegląd do 22_VI_2018 Brak napraw po wypadkach/kolizjach drogowych. LPG Landi Renzo - w 2016 wymieniony Rid. LI02 AM ANTIVIB spalanie gazu 6,6-8 l/100 km W 2016 r. wymieniony: 1) rozrząd 2) pompa wody 3) odboje amortyzatorów tył 4) sprężyny przedniego zawieszenia Wersja Ambiente: m.in 1) przedni podłokietnik z chłodzonym schowkiem i naw na tylną kanapę 2) podłokietnik tylnej kanapy 3) zdalne sterowanie centralnego zamka (składany kluczyk x 2) 4) Climatic - klimatyzacja półautomatyczna z funkcją chłodzenia schowków 5) przednie reflektory przeciwmgielne 6) czujnik parkowania - tył (sygnał dźwiękowy i optyczny na wyświetlaczu radia 7) listwy boczne 8) autoalarm 9) immobilizer 10) el szyby i podgrzewane lusterka 11) inne wg specyfikacji zamówienia. Dodatkowo kpl opon na stalowych felgach zima / lato

Kupię mieszkanie
 Kupię każde mieszkanie. BEZPOŚREDNIO. Może być do kapitalnego remontu lub zadłużone. Mogę kupić nawet udziały w nieruchomości. Tel: 602-261-029

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.