REKLAMA
REKLAMA

Dobra strona internetowa

31.08.2016 13:22 hoggen
Witam, potrzebuję załozyć stronę internetową firmy. Próbowałem zrobić to sam, ale nie działa i nie wygląda tak jak powinna. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tej firmy: https://studiosoftware.pl/ .
Bardzo podobają mi się ich realizacje. I to, że będę mógł później liczyć na wsparcie z ich strony.
A jak to było w waszych przypadkach? Udało wam się samodzielnie stworzyć i wypromować stronę w sieci?
22.11.2016 22:28 #biggos
A w jaki sposób próbowałeś sam? Bo można to zrobić całkowicie samemu, projektując i kodując stronę od podstaw, ale to wymaga sporej wiedzy i samozaparcia. Można też wykorzystać kreatory stron i to jest fajna opcja, jezeli ktos potrzebuje prostego serwisu, zobacz sobie jak to wygląda na przykład tutaj.
23.11.2016 09:39 Bkarola
może lepiej komuś zlecić
23.11.2016 10:26 starociewarszawa.pl
Lepiej zlecić to profesjonalistom.
02.12.2016 10:50 #miedziak
ja też polecam zlecenie komuś. Dobra strona jest wizytówką firmy. Mi robiła stronę firma empressia. Co prawda jest z Poznania ale bez problemów przyjeżdżają na spotkania do innych miast. Bardzo mi się podoba moja nowa stronka, z resztą sami oceńcie http://www.kinvestments.pl/
05.12.2016 09:47 #mrozik
no to witaj w klubie kolego. Moja stronę metalvit-części do kotłów też robiła ta sama firma;-)
23.12.2016 15:04 nataliarw
Jeśli chodzi o strony internetowe to polecam firmę icube.pl
Robią świetne strony, zleciłam im już czwarty projekt i jak dotychczas współpraca przebiegała bardzo sprawnie i szybko :) - ale przede wszystkim również rzetelnie, na czym najbardziej mi zależało :)

25/471 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Dodaj samodzielnie on-line

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Artykuł sponsorowany

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie