REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Do Admina Forum

 Kotka

10.11.2003 22:47

Proponuję usunąć wątek "Ranking mieszkańców Białołęki". Jakiś miły żartowniś znów usiłuje wymusić na wszystkich używanie stałego nicka.

 Kotka

10.11.2003 22:52

Jak również wątek "rowerek".

 Alf

11.11.2003 13:04

Dołączam się z kilkoma pomysłami:
- z uwagi na stałe wybryki naszego lokalnego mini-Urbana nick Gonzo (podszywanie sie pod innych, kanibalizacja dyskusji) proponuję wymusić na forum obowiazkowe logowanie się.
- jeśli obowiązek logowania się nie przejdzie, to może warto wyświetlać nr IP komputera, z którego poszedł post? W takim przypadku Gonzo będzie widoczny jak na tacy.

REKLAMA

 historyk

11.11.2003 13:54

Jestem za- albo IP albo logowanie.. Inaczej zmarnujemy to co nam się udało tu razem stworzyć (pomijam pewne patologie- vide Wyborca, który przygotował grunt pod to co jest teraz)

 Gonzo

11.11.2003 17:16

Jestem zdecydowanie ZA, choć bardzo, bardzo, bardzo wolę prezentowanie IP !!! :)
... a co do tego, kto się pod kogo podszywał, to nie będę wytykał palcami, ale wygląda mi na to, że wiele wspólnego z tym wszystkim ma ten wynalazek człekoształtny imieniem Alf !
(pięknym za nadobne - o ile wogóle zrozumiesz prostaczku :))

# sexi Gonzo

11.11.2003 17:30

A tak w ogóle to ide na cybersexik, bo mam już tego dosyć.
GONZO

REKLAMA

 Gonzo

11.11.2003 17:53

Proponuję poprostu ignorować durnia, jak widać powyżej nie przestaje i dalej niszczy to forum. Tak naprawdę przykre jest to, że są wśród nas takie padalce :)

# Gonzo :-(

11.11.2003 18:06

już wróciłem z sexczata, widze że jakiś dureń się już za mnie podszywał o 17:53, zalogował się jako Gonzo na stałe i udaje mnie już kilka dni. Ale gamoń. Bojkotujmy go.
Pozdrawiam,
Prawdziwy Gonzo

 Gonzo

11.11.2003 18:12

Co więcej, zdaje mi się, co widać z postu sexiGonza, że to jest właśnie Alf. Jakiś tam ludek, pewnie ze wsi zabitej dechami, który trafił na naszą Białołękę i robi raban na naszym forum, a parę osób z nas mieszka tu przecież od urodzenia. Od momentu pojawienia się tego głupka, analizowałem posty i wiecie co? Paru z was znam bardzo dobrze, a z paroma mamy wspólnych znajomych. Jaki ten świat mały :)

REKLAMA

 Alf

11.11.2003 22:16

Sądząc z nerwowej reakcji tego biednego człowieka, pomysł jest chyba dobry :-)

 jotes

12.11.2003 00:56

A może by tak zakończyć tę wojenkę i wrócić do normalności - czyli do kulturalnej, jak to onegdaj bywało, wymiany poglądów i informacji.
Gonzo co Ty na to?
Alf a Ty potrafisz stonować swoje wypowiedzi?

 Gonzo

12.11.2003 09:07

Nie bardzo rozumiem, dlaczego to do mnie z tym się zwracasz, to nie ten adres. Zwróć się do gostka, który jest przyczyną tego zamieszania ! Jak uwaznie czytasz to forum, to zapewne wiesz, że po pierwsze
- nigdy nie podpisywałem się za kogoś,
po drugie
- od momentu pojawienia się tej padaki na forum, zawsze się loguję, żeby być rozpoznawalnym,
po trzecie
- to ten głupek podpisuje się nickami tymczasowymi w nazwie z moim nickiem !
TAKŻE NA POCZĄTEK PROPONUJĘ WYSNUĆ WNIOSKI, KTO JEST TYM MĄDRALĄ !
Wcześniej przedstawiłem swoje typy, ale może wy macie lepsze ... ?

REKLAMA

 Gonzo

12.11.2003 15:17

Jak widzisz po otwartych nowych tematach, zdaje się, że nie mamy szans na normalność, zobaczymy, kiedy mu się ten kretynizm znudzi ... :)

 Alf

12.11.2003 15:47

@jotes,
Ja potrafię stonować swoje wypowiedzi.
Po prostu mam silne podejrzenie, że to podszywanie się to jednak jest w wykonaniu Gonzo, widać to po stylu i ogólnie niskiej kulturze wypowiedzi.
Moim zdaniem bez techniki tu sobie nie poradzimy, wysłałem prośbę do redakcji Echa, aby się zajęli tym, co się dzieje na forum.

 Kotka

12.11.2003 16:45

Myślę, że najlepiej będzie ignorować wypowiedzi osoby, która sieje ferment, i usiłować prowadzić normalne dyskusje.
Uważam też, że jeżeli ktoś ma jakiekolwiek "ale" do któregokolwiek Forumowicza, to powinien to sobie z nim wyjaśnić w sposób kulturalny, najlepiej w osobnym wątku pod stałym nickiem, ewentualnie nawrzucac mu poza Forum.

REKLAMA

# Duśka

12.11.2003 17:52

Dawno już proponowałam obojętność wobec wypowiedzi nas denerwujących. Nie dajcie się wciągać w dyskusje, bo o to właśnie chodzi takim osobom. Proponuję omijać je jakby ich nie było. Co wy na to ? Duśka

 Alf

13.11.2003 12:19

Tak, padalce można omijać.
Ale lepiej je wybić, stąd prośba, abyście też wsparli pomysł o wymuszone logowanie i prezentację nr IP komputera, to ograniczy ich pole działania.

# dekoracje ślubne

26.09.2016 21:49

myślę że to dobry pomysł
_________________
http://www.eden-florystyka.pl/

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break