REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Śmuber

11.04.2019 16:31

A ja raz jechałem uberem. Samochód prowadził Hindus, który nie rozumiał, że nie przejedzie Płocką, bo jest tam budowa metra. Stał pod płotem i bełkotał, bo mu nawigacja pokazała przejazd. A że nie kumał po angielsku ani rosyjsku, wpadł w panikę.
A teraz shitstorm w komentarzach za 3... 2... 1...

# Jacek Szkutnik

11.04.2019 17:04

bo jesteś zdrajcą który pragnie by jak najwięcej Polaków zdechło na hiv i gruźlicę

# woLaaaa

11.04.2019 17:06

15 minut próbowałem złapać taxi na ulicy w nocy, uber był w 3 minuty. Generalnie zawsze bardzo szybko przyjeżdżają, dla mnie to jest najważniejsze. Nie muszę czekać, gadać, prosić, zamawiać. No a że nie znają topografii miasta, który cierp w mieście jeździ bez nawigacji, przecież ten egzamin to ściema. Są korporacje, które w ogłoszeniach piszę że dają auto, a później pomagają zdobyć licencje.

REKLAMA

# Podróżujacy

11.04.2019 17:30

W dniu dzisiejszym w Zegrzu zepsuł mi sie motocykl. Sprzęt zostawiłem w pobliskiej restauracji. Zamawiam Taxi( korporacji nie podam żeby im nie szkodzić) z licencją , pełnoprawną i otzrymuję informację że muszę czekać od 30-90 min. Podziękowałem. Aplikacja Bolt i zjawia się auto....W DWIE MINUTY. Za jedyne 68 zł. Prowadził Polak P.Tomasz. Dlatego jak mogę bedę wybierał aplikację Tanio i bez problemowo dojechałem na BEMOWO. Przykro mi panowie z l;icencjami ..ale rynek jest otwarty i JA mam miec wybór.

# TomaszTomek

11.04.2019 18:17

Każdy chwast jeżdżący "szybko ale bezpiecznie" jest do wyrwania.

# Fckuber

12.04.2019 01:08

Ty podróżujący... Bo taksówka warszawska ma dojechać z Warszawy a nie stać sobie nad zegrzem bo nie może tam pracować.. Jak już piszesz historie dziwnej treści to zrób to poprawnie. Chyba logiczne że dojazd nawet z Tarchomina nad Zegrze jamie koło 25 min minimum.. A co uber się kur.. Teleportowal?! Bzdura i bulshit

REKLAMA

# Cwany

12.04.2019 01:31

A ja też kupuję płyty cd na targowisku ! są trzy razy tańsze niż w Mpiku!

# Jwk

12.04.2019 07:25

Straszne brednie wypisujesz aż się tego czytać nie da. Kto zatrudnia takich pismaków ja się zastanawiam. Nikogo nie obchodzi co ty wolisz chodzi o zasady o to że ktoś stworzył jakieś prawo które powinno być przestrzegane tyle w temacie

# kzkkor

12.04.2019 07:33

To jak nazywa się Twoja ulica? Pytanie do autora wypocin.

REKLAMA

# king

12.04.2019 08:01

Popieram piszącego.
Wielu (nie wszyscy) taksiarzy po pospolici bandyci. Przykład - wybicie szyby w tramwaju, który zadzwonił podczas strajku.
Mamy wolny rynek i niech każdy wybiera, co mu bardziej pasuje.

# MagJar

12.04.2019 08:10

Jeżdżę uberem, jestem bardzo zadowolona. Zawsze na czas i niedrogo.
Co z tego,że wawa taxi ma aplikację, która w pełni nie działa :(
Chciałam zamówić kurs w centrum warszawy z wawa taxi i aplikacja wypluła mi,że mam zadzwonić i zamówić, bo chciałam płacić kartą za przejazd, a często zdarzało się że zamówiłam przejazd z płatnością kartą a kierowca mówi,że tylko gotówka... zrezygnowałam i zamówiłam ubera, 2 minuty i podjechał samochód, dojechałam zapłacone zdalnie, bez obaw.
A taryfiarze nie mogą znieść konkurencji, która wymiata... niech poprawią jakość swoich usług i cennik...

# drobny przedsiebiorca

12.04.2019 08:59

Zapewne autor opinii tak samo postępuje w innych dziedzinach, alkohol kupuje na mecie, bo taniej (jeszcze ani razu nie trafił na metyl i wciąż dobrze widzi ), sprzęt grający kupił od złodzieja z osiedla (co tam ryzyko paki za paserstwo, ważne, że tanio ), a jak Go ząb rozboli pójdzie do znajomego Ukraińca (to nie ksenofobia, tylko nawiązanie do tytułu) który co prawda nie ma papierów, ale trzy lata sprzątał na uniwersytecie medycznym i widział jak się zęby leczy...

REKLAMA

# wwl ssie

12.04.2019 08:59

ludzie was ku.....a cierpy nienawidzą !!!!!!!!!!!!!!!!!!
nigdy nie wsiądę do taryfy, pójdę pieszo, dojadę hulajnogą, rowerem, uberem, ale nigdy taxi

# ZWawra

12.04.2019 11:40

#drobny przedsiebiorca napisał(a) 12.04.2019 08:59
Zapewne autor opinii tak samo postępuje w innych dziedzinach, alkohol kupuje na mecie, bo taniej (jeszcze ani razu nie trafił na metyl i wciąż dobrze widzi ), sprzęt grający kupił od złodzieja z osiedla (co tam ryzyko paki za paserstwo, ważne, że tanio ), a jak Go ząb rozboli pójdzie do znajomego Ukraińca (to nie ksenofobia, tylko nawiązanie do tytułu) który co prawda nie ma papierów, ale trzy lata sprzątał na uniwersytecie medycznym i widział jak się zęby leczy...
Popieram w zupełności. Niestety wiele osób nie rozumie o co chodzi taksówkarzom. Widocznie sami nigdy nie zetknęli się z nieuczciwą konkurencją.

# tkaczyk pp

12.04.2019 15:24

to sami taksówkarze są nieuczciwi, bez wyjątku

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break