REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dla tych kto drukował zdjęcia

27.09.2018 17:45 slawnadr
Dziewczyny, pomocy!
Ktoś drukował zdjęcia w 9print.pl ?
Czy można im ufać?
wpis modyfikowany 1 raz, 27.09.2018 17:46 
27.09.2018 20:01 #baccaraaaa
kiepska jakość, wręcz fatalna, nie polecam nikomu
02.10.2018 22:04 piekniapluskwa
A ja wręcz przeciwnie, polecam. Dostarczają no bardzo szybko (otrzymałam od kuriera w Warszawie), jeszcze i z promocyjnym kodzikem otrzymałam 10 zdjęć gratis
07.02.2019 18:10 #wkkq124
Z darmową wysyłką polecam zamówić w 9print. Odbitki dobrej jakości. Zamawiam tam juź 3 miesiące, bardzo zadowolony.
REKLAMA
07.02.2019 19:37 #niezadowolonyKlient
piekniapluskwa napisała 02.10.2018 22:04

A ja wręcz przeciwnie, polecam. Dostarczają no bardzo szybko (otrzymałam od kuriera w Warszawie), jeszcze i z promocyjnym kodzikem otrzymałam 10 zdjęć gratis
Tak tak. Ciekawe, czy ten wpis został napisany przez konsumenta czy pracownika sklepu. Od 2 TYGODNI CZEKAM NA ZAMÓWIENIE I CO 3 DNI PISZĘ DO NICH, A ONI ODPISUJĄ TAK "Przepraszamy za opóźnienia. Przesyłka zostanie zrealizowana w 2-3 dni." (coś takiego). I tylko przez Messengera i e-mail jest w ogóle kontakt.
14.05.2019 18:33 #Marlena
Oszuści!!! Czekam ponad miesiąc i dalej nic tylko odpisuja ta sama skopiowania wiadomość! Omijać szerokim łukiem Proszę o kontakt osób poszkodowanych Trzeba ich zgłosić bo okradają Mlodam78@gmail.com Tak nie może być!
15.05.2019 13:56 daria.d
drukowałam i polecam :)

138/3623 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Szukam pracy
 Podejmę pracę w pomocy, wsparciu Archiwum (porządkowanie teczek, akt, paginacja stron, wprowadzanie danych, itp.), doświadczenie w pracy archiwistycznej, kurs państwowy I i II stopnia. Kontakt: 691 707 327 lub irmina36@poczta.onet.pl

Nauka
 Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. Daj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Zanim na prawdę pomyślisz jak to będzie kiedy wreszcie zaczniesz dobrze mówić po angielsku... Zobacz sama: 1. Motywacja - raz ją miałam a raz nie, 2. Czas - najczęściej go nie miałam, 3. Zmęczenie - ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony, 4. Mistrzyni wymówek - tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nie uczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... W czasie naszej pierwszej rozmowy poproszę Cię o jedną rzecz, Wiesz jaką? Joanna Mój mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 Wejdź na mają stronę: www.angielski-skype.pl

Finanse
 Wreszcie prosta i szybka pozyczka oferta dla Ciebie! Potrzebujesz szybki kredyt? Reakcja natychmiastowa zasada! Szybko dostac prywatnej pozyczki bez gwarancji platna? Tak jest to mozliwe z nas. Czy potrzebujesz kredytu lub takie jak pozyczek; Kredyt finansowy, kredyt mieszkaniowy, kredyt inwestycyjny, kredyt samochodowy, konsolidacji zadluzenia, pozyczki osobiste. Czy Twoja historia kredytowa jest w oplakanym stanie? Oferujemy prywatne pozyczki, poczawszy od 5000 do 800,000,000 zl/GBP nikomu w stanie splacic je z oprocentowaniem 2,8%. Skontaktuj sie z nami, jesli potrzebujesz powazne, wiarygodne i szybkie pozyczki w ciagu 48 godzin. E-mail: capitalfinans60@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA