REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

dj na wesele Łomianki

03.01.2015 14:27 #gość
możecie kogoś polecić?
05.01.2015 16:31 #Olunia
ja osobiście polecam Macieja Wilkanowskiego z www.djnaimpreze.info - jest świetny i umie wyciągnać ludzi na parkiet
28.07.2015 15:00 sie
Nie lepiej jednak zespół.
28.02.2016 13:01 markus
Optymalnie zespół i dj :)
03.05.2017 16:47 Piotrowska
odświeżam temat! dj warszawa poszukiwany! orientujecie się kto może mieć jeszcze wolne terminy na wrzesień tego roku???
23.05.2017 18:04 #lorna88
Sprawdźcie sobie tu http://artmargot.pl/prezenterzy-dj my mieliśmy dj-a z tej agencji muzycznej, są w stanie znaleźć każdy rodzaj muzyka, co kto sobie wymarzy, są super.
24.05.2017 12:19 pikpakmak
JA też bym wybrał raczej jakiś fajny, polecany przez innych zespół, który zabawia publiczność!
31.05.2017 10:04 ArturGolny
Jak dla mnie to nawet najlepszy DJ nie umywa się do profesjonalnego wodzireja.
10.08.2017 08:34 Bergrant
Weź sobie zespół i dj na wesele kraków będziesz wtedy mieć super imprezę taki zespół muzyczny wraz z dj poruszy wszystkich gości i każdy będzie się dobrze bawił.
22.08.2017 11:24 Benefers
Ja tam wolę zespół muzyczny jednak bo dj to taki bardziej do klubu czy też na jakaś dyskotekę a wesele to musi być z dobrą muzyką, u nas grał : http://www.zespoltwist.pl/ bardzo fajny pozytywny zespół muzyczny.
24.08.2017 12:26 Newband
Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem od DJ-a byłby zespół na wesele pomorskie. Jest to o wiele bardziej widowiskowe jak ludzie śpiewają na żywo. Pomyśl o tym.
24.08.2017 14:45 #szmata szeptana
szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, to praca dla ciebie.
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.
31.08.2017 10:57 #Kroby
Bardzo fajnie gra dj na wesele Warszawa. Byłem na dwóch weselach prowadzonych właśnie przez niego i zabawa była przednia. Idealnie potrafił dopasować muzykę do gości na obu imprezach i o dziwo po za takimi sztandarowymi utworami żaden inny się nie powtórzył co uważam za wielki plus. Do tego miał przygotowane kilka śmiesznych zabaw które rozbawiły gości do granic możliwości ;)
31.08.2017 11:53 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
19.09.2017 13:28 #Sherlinka
A ja mogę wam polecić pana Macieja Wilkanowskiego www.djmw.pl - korzystałem z jego usług na impezie firmowej i naprawdę było doskonale.
19.09.2017 13:29 #syffffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom

28/556 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Komputery
 A A Komputery Serwis Dojazd 0zł 504-617-837

Nauka
 Nasze atuty to: wieloletnie doświadczenie, uczciwość, kreatywność i chęć podejmowania nowych wyzwań dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować najbardziej nawet wymagające zamówienia. Zajmujemy się przygotowaniem materiałów na poziomie prac magisterskich, licencjackich, projektów zaliczeniowych czy podyplomowych. Oferujemy również pomoc w: przygotowaniu konspektu i podstawowych założeń, literatury/bibliografii czy narzędzi badawczych (ankieta, wywiad). Zajmujemy się także korektą już napisanych prac (magisterskich, licencjackich), czy też sprawdzeniem ich pod kątem stylistyki i gramatyki, ewentualnym wprowadzeniem modyfikacji i uzupełnieniem napisanych tekstów. Zamówienie jest realizowane etapami, a współpraca opiera się na dokładnie ustalonych warunkach. Możliwość podpisania umowy. Serdecznie zapraszam do kierowania zapytań drogą telefoniczną lub mailową. Telefon: 796542843 Mail pracowniatekstow17pietro@gmail.com

3-pokojowe sprzedam
 Sprzedam nowe z 2009r. mieszkanie w PULTUSKU. Miesci sie na 1 pietrze w 4pietrowym bloku. Trzypokojowe z oddzielna kucnia (wyposazona wraz z AGD). Duza lazienka z oknem. W cenie mieszkania jest podziemny parking garazowy, duza piwnica i balkon. Cena 224000 zl. do negocjacji. Tel 797 496 640

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 SKUP AUT WARSZAWA INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO STARE I NOWE CAŁE I POWYPADKOWE DOJAZD DO KLIENTA WARSZAWA I OKOLICE WIĘCEJ O NAS www.autoskupwawa.pl KLIKNIJ LUB WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI TEL 572 124 555 ZDJĘCIA AUT PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES e-mail 24skup@wp.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie