REKLAMA
REKLAMA

Dietetyk Warszawa - polecany | kliniczny | tani

09.11.2017 19:55 marios
No i trafiło na to, że również mam problemy z otyłością, choć przez lata by na to nie wskazywało nic. Ale kiedyś uprawiałem dużo sportów, a teraz nie mam na to czasu przez pracę. Myślę, że czas zdecydować się na pomoc specjalisty - dietetyk Warszawa, tylko nie wiem na jakiego się zdecydować. Znajomy mówi mi, że LiveDiet24 z Bielan rządzi w mieście, bo sam korzysta i faktycznie efekty są zacne. Pytanie tylko za jaką cenę. Muszę to jeszcze sprawdzić. Szukam dietetyka który nie tylko będzie niedrogi, ale także będzie miał doświadczenie kliniczne, a więc w pracy z osobami chorymi. Ważne są również dla mnie referencje i wykształcenie bo szukam kogoś do współpracy długoterminowej. Jesteście w stanie polecić kogoś jeszcze???
09.11.2017 20:19 #Ytorekmanovernight
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
11.11.2017 17:16 #Azg
damian.gradzki@wp.pl
Polecam. Rozwiązuje problemy z nadwagą, ale także specjalizuję się w planach żywieniowych w jednostkach chorobowych. Oferuję usługi prawię za darmo. Dietetyk z wykształceniem uczelni wyższej
13.11.2017 08:43 #won tumany od reklamy
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom .
14.11.2017 12:17 millionreasons
Jakiego konkretnie dietetyka polecacie? Bo nie widzę tu konkretnych nazwisk.
14.11.2017 14:48 #blackoboo
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

176/2701 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom sprzedam
 Łomianki domek z ogródkiem za 269 tys tu szczegóły link https://www.otodom.pl/oferta/domek-75m-ogrodek-lomianki-okazja-za-gotowke-ID3nfte.html#gallery[1]

Różne
 Kupię płyty WINYLOWE 507-408-178

3-pokojowe sprzedam
 BEMOWO IV SPRZEDAM 3 POKOJE 65,5 M2 X PIĘTRO ROZKŁADOWE SŁONECZNE DOGODNA KOMUNIKACJA 380.000 ZŁ TEL. 501-319-177

Usługi transportowe
 Przeprowadzki 24h wywóz starych mebli z mieszkań piwnic 663-833-288

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie