REKLAMA
REKLAMA

dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja Warszawa

29.09.2016 23:16 warszawianka87
Hej, czy ktoś z Was korzystał może z firmy DDD Ratunek http://www.ddd-ratunek.pl? Szukam firmy, która zajmie się kompleksowo mieszkaniem, w której mieszkała starsza osoba, na dodatek są lokatorzy w postaci prusaków. Opinie o tej firmie czytałam bardzo dobre, więc rozważam współprace. Co myślicie?
01.02.2017 22:19 #kleo23
warszawianka87 napisała 29.09.2016 23:16

Hej, czy ktoś z Was korzystał może z firmy DDD Ratunek http://www.ddd-ratunek.pl? Szukam firmy, która zajmie się kompleksowo mieszkaniem, w której mieszkała starsza osoba, na dodatek są lokatorzy w postaci prusaków. Opinie o tej firmie czytałam bardzo dobre, więc rozważam współprace. Co myślicie?
wiesz co, wydaje mi się, że moja ciocia korzystała z ich usług latem przy usuwaniu os :) z tego co mi mówiła, to firma solidna i znają się na tym temacie :) w takich sytuacjach najlepiej zadzwonić, podpytać :)
20.02.2017 16:38 #Emiliano
Dla porównania warto sobie sprawdzić również ofertę firmy Insekta PestControl - http://www.insekta.pl/ - nie są z Warszawy, ale działają na jej terenie. Główną siedzibę mają w Pionkach. Cieszą się bardzo dobrymi opiniami - zresztą na ich stronie internetowej można sobie poczytać referencję, które zostały im wystawione.
08.08.2017 01:54 #nowaasia
Zwalczanie pluskiew mogę polecić z firmy PRUSATOR, na stronie znajdują się porady wystarczy wejść tutaj: www.prusator.pl/porady/ . Na stronie jest opis również metod i przygotowań do zabiegów, przydają się takie informacje. Pani przez telefon miła panowie na miejscu prawdziwi specjaliście w dodatku wszystko wyjaśnili, jestem zadowolona.
08.08.2017 01:56 #nowaasiaaa
Zwalczanie pluskiew mogę polecić w firmie PRUSATOR, na stronie znajdują się porady wystarczy wejść tutaj: www.prusator.pl/porady/ . Na stronie jest opis również metod i przygotowań do zabiegów, przydają się takie informacje. Pani przez telefon miła panowie na miejscu prawdziwi specjaliście w dodatku wszystko wyjaśnili, jestem zadowolona.
08.08.2017 01:57 #nowaasiaaa
Zwalczanie pluskwy mogę polecić w firmie PRUSATOR, na stronie znajdują się porady wystarczy wejść tutaj: www.prusator.pl/porady/ . Na stronie jest opis również metod i przygotowań do zabiegów, przydają się takie informacje. Pani przez telefon miła panowie na miejscu prawdziwi specjaliście w dodatku wszystko wyjaśnili, jestem zadowolona.
15.08.2017 12:01 #markus79
W temacie dezysekcji, deratyzacji czy dezynfekcji zdecydowanie polecam DDD Ratunek - http://www.ddd-ratunek.pl. U nas w lokalu wykonywali prace z takiego zakresu i naprawdę wykazali się skrupulatnością i zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa. Widać od razu, że solidna ekipa!
20.10.2017 08:35 #K.K.
Korzystałam z usług http://ddduslugi.pl Bardzo dobrze sobie radzą z prusakami, mają środki posiadające różne atesty bo insekty to jedno a szkodliwość niektórych produktów drugie.
20.10.2017 10:27 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,.
14.11.2017 21:08 #wera435
Chciała bym dowiedzieć się o usuwanie tych strasznych szkodników.(pluskwy) Mam 2 miesięczne dziecko i psa. Wsumie gdzie nie zadzwonię i nie spytam o szkodliwość środków usłyszę co innego raz ze nie jest to szkodliwe po wyschnięciu tylko że na czas wykonywania trzeba wyjsc, że nawet przy oprysku nie jest szkodliwe i nie muszę opuszczać domu ale za to pies musi na dwa dni opuścić dom, albo że nie podejmą się czegoś takiego przy tak małym dziecku bo chcą spać spokojnie, itp. Nie wiem co mam już robić żeby było skutecznie i bezpiecznie a tak dalej żyć z nimi nie da rady...
15.11.2017 09:52 #blackooops
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
21.11.2017 11:31 miko273
Ja szukałam usługi dezynsekcji, dezynfekcji i ozonowania, znalazłam ja w firmie BIGERS (www.bigers.pl). Szybko pozbyli się prusaków z naszego mieszkania. Wcześniejsi lokatorzy na hodowali ich, nie było sposobu się ich wyzbyć aż do teraz. :)
21.11.2017 11:42 #syfiassta reklama,
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

51/2695 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

3-pokojowe sprzedam
 BEMOWO IV SPRZEDAM 3 POKOJE 65,5 M2 X PIĘTRO ROZKŁADOWE SŁONECZNE DOGODNA KOMUNIKACJA 380.000 ZŁ TEL. 501-319-177

2-pokojowe sprzedam
 Sprzedam bezpośrednio nowoczesne mieszkanie w Pruszkowie, w centrum, ul. Niecała 4, blisko PKP i WKD, I piętro, 2 pokoje, duży balkon, tel. 502284397

Oddam za darmo
 Dobry dzień, Uzyskaj szybką i łatwą pożyczkę o 3% oprocentowaniu bez stresu i zabezpieczeń, jest to zgodne z prawem i przestrzegane są odpowiednie protokoły. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem hopkinsonloan@outlook.com i wypełnij poniższe informacje. Pełne imię i nazwisko: Kwota kredytu: Czas trwania pożyczki: Dzięki.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie