REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Depilacja laserowa 2017

11.03.2017 04:49 #Gremina
Kiedy najlepiej wykonać depilację laserową?
15.03.2017 01:39 #Adelajda
Depilacja laserowa, którą można wykonać w klinice http://www.beautyduty.plhttp://www.beautyduty.pl trwa bardzo krótko dzięki niezwykłej szybkości lasera Vectus
16.03.2017 09:54 daria.d
Chyba najlepiej na wiosnę, jak się zaczyna robić ciepło i można już zakładać krótkie spódniczki ;)
21.03.2017 23:54 bofajno
Też muszę się w końcu wybrać.. Ja wybiorę na pewno beautyskin.com.pl bo mi przyjaciółki poleciły. A moim przyjaciółkom ufam :P
22.03.2017 02:52 #Hrabina
Zaczęła się wiosna, więc to najlepszy czas na depilację. Ja preferuję depilacje laserową, bo jest najskuteczniejsza i najtrwalsza. Po zabiegu depilacji laserowej przez jakiś czas nie należy wychodzić na słońce, bo skóra jest bardzo wrażliwa. I tak teraz nie wychodzimy na słońce, więc to dobry moment. Warto przejrzeć oferty gabinetów i aparaturę jaką specjaliści wykonują depilację. Na portalu https://www.moment.pl/ znajdziecie gabinety i zabiegi o potwierdzonej wysokiej jakości. Za pośrednictwem Moment.pl można zapisać się na wybrany zabieg.
REKLAMA
23.03.2017 13:52 #Małgosia8924
Dziewczyny a słyszałyście może o salonie urody Denique? Wiem, że mają swoją siedzibę w CH Bemowo , zamierzam udać się tam na zabieg endermologiczny bo teraz mają na niego promocje, warto zerknąć :)
24.07.2017 21:21 #Betty667
Polecam wybrać się na depilację laserową do LaserEstetic. Obsługa i profesjonalizm na najwyższym poziomie, wykorzystywany laser Vectus, dobry dojazd no i mozna umówić sie na wizytę online :) same plusy
16.10.2017 13:28 #Zawiałka90
podbijam. http://www.laserestetic.pl/ to najlelpsze miejsce na depilacje. Zero bólu, przyjemna atmosfera i cenowo również przystępnie. Od dłuższego czasu chodzę tylko tam
16.10.2017 14:22 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., .
17.10.2017 10:05 AleksWoj
Ja uważam, że najlepszy okres na takie zabiegi jest teraz. Sama o tym myślę :)
17.10.2017 12:28 #won tumanz od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
19.12.2017 14:12 #Inga
Wykonywałam w Warszawie depilację w Laser Care na Grzybowskiej 5. Jestem bardzo zadowolona z efektów zaczęłam od pach ale juz wiem, że na tym nie skończę. Skórę pod zabiwgu miałam tylko lekko podrażnioną. Mają dobre laser dlatego efekty widać szybko. Zobaczcie sobie http://lasercare.pl
19.12.2017 19:22 #Syfiasta reklama a
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
05.01.2018 11:35 #tosiabosa
Tak w temacie depilacji to jeśli któraś z was dziewczyny ma taki problem jak ja czyli podrażnienia po goleniu bikini to polecam właśnie ten artykuł. Znalazłam w nim bardzo przydatne informacje o tym jak unikać tych podrażnień.
05.01.2018 11:57 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają..
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
REKLAMA
16.04.2018 14:17 #Sara1988
Korzystałam i korzystam z usług Kliniki Medycyny Estetycznej fyoung.pl/ , w ofercie mają oczywiście zabiegi laserowe w tym depilację laserową laserem diodowym X-LASE PLUS. Jest skuteczny i bezpieczny. Miałam usuwane owłosienie na nogach i w okolicach bikini. Efekt super, a i cenowo też ok, bo w porównaniu do innych miejsc mają konkurencyjne ceny.
17.04.2018 10:00 #syyyf reklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
02.05.2018 06:14 pamina99
Nie wykonuj depilacji laserowej latem albo wiosną - przez 2/3 tyg. po depilacji, depilowanych miejsc nie można wystawiać na słońce bo są narażone na poważne poparzenia
02.05.2018 22:29 #Syf reklamaa
Spam
06.05.2018 06:18 #jadziawernicka11
Ja epilację wykonywałam w centrum zdrowej skóry Damian. Miałam ogromny problem z owłosieniem na rękach i udach do tego stopnia, że nigdy nie pokazałam się w krótszych ubraniach. Teraz już nie mam tego problemu właśnie wróciłam z wakacji. Sam zabieg wykonany bardzo profesjonalnie i bezpiecznie.
07.05.2018 23:05 #Syf reklamaaa
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
29.06.2018 13:02 #Milka234
Jestem po serii zabiegów depilacji nóg i naprawdę jestem zadowolona z rezultatów. Moja skóra jest gładka i bez podrażnień a na tym mi strasznie zależało. Polecam salon w Warszawie Laser Care http://lasercare.pl Miłe dziewczyny i dobry sprzęt
30.06.2018 20:48 #Luizza
Może poszukaj sobie jakiegoś specjalisty na tym rankingu https://ranking.abczdrowie.pl myślę, że kogoś znajdziesz odpowiedniego
19.07.2018 14:08 #Daisy22
Polecam Klinikę Medycyny estetycznej FOREVER YOUNG w Warszawie. Tutaj macie całą ofertę jeśli chodzi o zabieg depilacji laserem http://fyoung.pl/
19.07.2018 14:36 #syfff reklamaa
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?

ktoś coś ???

pomocy
25.07.2018 15:33 #N.Clinica Cosmetologica
Depilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda trwale usuwająca zbędne owłosienie. Przed rozpoczęciem zabiegów warto zapoznac się z ofertą sprzętów dostępnych w danym gabinecie. Najskuteczniejszy jest laser Vectus. Zalecana jest seria zabiegowa - około 6 zabiegów.
26.07.2018 10:34 #syyf rreklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ?? ??
06.08.2018 12:16 #Paulina5896
Godne polecenia miejsce to ForeverYoung w Warszawie, dobry sprzęt i rozsądne ceny do tego bezpiecznie i mają fajne promocje http://fyoung.pl/promocja-letnia/
06.08.2018 23:30 #Iiilarya
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
13.09.2018 09:35 #Milena245
Klinika Forever Young, bardzo dobry laser i konkurencyjne promocyjne ceny http://fyoung.pl/promocja-sezonowa/
05.10.2018 08:52 #Mirka
Teraz to najlepszy na rynku jest vectus, bardzo dobrze depiluje, miałam 5 serii w takiej klinice na powstania styczniowego w Gdyni na nogi i teraz efekt genialny. Teraz myślę, czy nie zapisać się na pachy.
05.10.2018 15:34 #Iza
Na depilację laserową właśnie teraz jest dobry moment, kiedy już nie odsłaniamy swojego ciała na wierzch. Ja dość długo szukałam odpowiedniego miejsca w którym mogłabym zrobić profesjonalnie depilację laserową no ale koniec końców trafiłam do SC Beauty Clinic na Saskiej i jestem z efektu końcowego mega zadowolona a konkretnie miałam laser hromatica patinum(czy jaoś tak)i to były najlepiej wydane pieniądze. W końcu depilacja i włoski przestały być moją zmorą
07.10.2018 11:05 lizawietta
Nie można się depilować laserowa po świeżej opaleniźnie. A, że latem zdecydowanie częściej się opalamy to lepiej depilację odłożyć na jesień.
17.10.2018 07:48 #VikaWawa
Robiąc obeznanie w temacie, znalazłam Klinikę Forever Young, przekonał mnie laser jakim pracują, efekty i cena, maja obecnie sezonowa promocje na depilacje laserowa fyoung.pl/promocja-sezonowa/
26.10.2018 16:46 #Kornelia95
teraz też jest dobry moment na depilacje laserową. ja ze swojej jestem zadowolona, byłam w klinice melitus w Warszawie u Pani Gortat- specjalizuję się właśnie w depilacji więc byłam spokojna, bo wiedziałam, że wszystko pójdzie jak najlepiej. myślę, że ważne jest wybranie odpowiedniego specjalisty, ja mogę właśnie polecić tę klinikę jak i cały zabieg. tu link do strony kliniki: https://klinikamelitus.pl/
26.11.2018 14:08 #98uuuu
Dziewczyny, zwracajcie uwagę na to jaki sprzęt jest używany w gabinetach, bo nie wszystkie zabiegi epilacji są bezbolesne, wszystko zależy od urządzenia. Sama robię epilację Epilabem, który nie wywołuje bólu, bo ma dużo mocniejszy system chłodzenia. Najpierw wypróbowałam go na sobie, więc wiem, że ta epilacja jest i skuteczna i bezpieczna.
12.12.2018 11:39 #ula1
Możesz napisać dlaczego ta epilacja jest bezbolesna? Jaką technologię to urządzenie wykorzystuje?

13/3332 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Kupię mieszkanie zaciągniętym zobowiązaniem na terenie Warszawy, ale również okolic - Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek. Zapraszam do kontaktu: 792 401 501

1-pokojowe sprzedam
 Szybka i niezawodna oferta pożyczki w ciągu 24 godzin Jestem osobą fizyczną, oferuję bez pożyczek protokolarnych od 4 000 do 25 000 000 EUR przy przystępnej cenie 2%. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną: E-mail: josaannamervanna@gmail.com

Komputery
 A A Tani Serwis 24h Dojazd 0 zł 504-617-837

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 belki rustykalne Na Wymiar - plastmaker.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA