REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Depilacja laserowa 2017

11.03.2017 04:49 #Gremina
Kiedy najlepiej wykonać depilację laserową?
15.03.2017 01:39 #Adelajda
Depilacja laserowa, którą można wykonać w klinice http://www.beautyduty.plhttp://www.beautyduty.pl trwa bardzo krótko dzięki niezwykłej szybkości lasera Vectus
16.03.2017 09:54 daria.d
Chyba najlepiej na wiosnę, jak się zaczyna robić ciepło i można już zakładać krótkie spódniczki ;)
21.03.2017 23:54 bofajno
Też muszę się w końcu wybrać.. Ja wybiorę na pewno beautyskin.com.pl bo mi przyjaciółki poleciły. A moim przyjaciółkom ufam :P
22.03.2017 02:52 #Hrabina
Zaczęła się wiosna, więc to najlepszy czas na depilację. Ja preferuję depilacje laserową, bo jest najskuteczniejsza i najtrwalsza. Po zabiegu depilacji laserowej przez jakiś czas nie należy wychodzić na słońce, bo skóra jest bardzo wrażliwa. I tak teraz nie wychodzimy na słońce, więc to dobry moment. Warto przejrzeć oferty gabinetów i aparaturę jaką specjaliści wykonują depilację. Na portalu https://www.moment.pl/ znajdziecie gabinety i zabiegi o potwierdzonej wysokiej jakości. Za pośrednictwem Moment.pl można zapisać się na wybrany zabieg.
REKLAMA
23.03.2017 13:52 #Małgosia8924
Dziewczyny a słyszałyście może o salonie urody Denique? Wiem, że mają swoją siedzibę w CH Bemowo , zamierzam udać się tam na zabieg endermologiczny bo teraz mają na niego promocje, warto zerknąć :)
24.07.2017 21:21 #Betty667
Polecam wybrać się na depilację laserową do LaserEstetic. Obsługa i profesjonalizm na najwyższym poziomie, wykorzystywany laser Vectus, dobry dojazd no i mozna umówić sie na wizytę online :) same plusy
16.10.2017 13:28 #Zawiałka90
podbijam. http://www.laserestetic.pl/ to najlelpsze miejsce na depilacje. Zero bólu, przyjemna atmosfera i cenowo również przystępnie. Od dłuższego czasu chodzę tylko tam
16.10.2017 14:22 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., .
17.10.2017 10:05 AleksWoj
Ja uważam, że najlepszy okres na takie zabiegi jest teraz. Sama o tym myślę :)
17.10.2017 12:28 #won tumanz od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
19.12.2017 14:12 #Inga
Wykonywałam w Warszawie depilację w Laser Care na Grzybowskiej 5. Jestem bardzo zadowolona z efektów zaczęłam od pach ale juz wiem, że na tym nie skończę. Skórę pod zabiwgu miałam tylko lekko podrażnioną. Mają dobre laser dlatego efekty widać szybko. Zobaczcie sobie http://lasercare.pl
19.12.2017 19:22 #Syfiasta reklama a
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
05.01.2018 11:35 #tosiabosa
Tak w temacie depilacji to jeśli któraś z was dziewczyny ma taki problem jak ja czyli podrażnienia po goleniu bikini to polecam właśnie ten artykuł. Znalazłam w nim bardzo przydatne informacje o tym jak unikać tych podrażnień.
05.01.2018 11:57 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają..
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
REKLAMA
16.04.2018 14:17 #Sara1988
Korzystałam i korzystam z usług Kliniki Medycyny Estetycznej fyoung.pl/ , w ofercie mają oczywiście zabiegi laserowe w tym depilację laserową laserem diodowym X-LASE PLUS. Jest skuteczny i bezpieczny. Miałam usuwane owłosienie na nogach i w okolicach bikini. Efekt super, a i cenowo też ok, bo w porównaniu do innych miejsc mają konkurencyjne ceny.
17.04.2018 10:00 #syyyf reklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
02.05.2018 06:14 pamina99
Nie wykonuj depilacji laserowej latem albo wiosną - przez 2/3 tyg. po depilacji, depilowanych miejsc nie można wystawiać na słońce bo są narażone na poważne poparzenia
02.05.2018 22:29 #Syf reklamaa
Spam
06.05.2018 06:18 #jadziawernicka11
Ja epilację wykonywałam w centrum zdrowej skóry Damian. Miałam ogromny problem z owłosieniem na rękach i udach do tego stopnia, że nigdy nie pokazałam się w krótszych ubraniach. Teraz już nie mam tego problemu właśnie wróciłam z wakacji. Sam zabieg wykonany bardzo profesjonalnie i bezpiecznie.
07.05.2018 23:05 #Syf reklamaaa
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
29.06.2018 13:02 #Milka234
Jestem po serii zabiegów depilacji nóg i naprawdę jestem zadowolona z rezultatów. Moja skóra jest gładka i bez podrażnień a na tym mi strasznie zależało. Polecam salon w Warszawie Laser Care http://lasercare.pl Miłe dziewczyny i dobry sprzęt
30.06.2018 20:48 #Luizza
Może poszukaj sobie jakiegoś specjalisty na tym rankingu https://ranking.abczdrowie.pl myślę, że kogoś znajdziesz odpowiedniego
19.07.2018 14:08 #Daisy22
Polecam Klinikę Medycyny estetycznej FOREVER YOUNG w Warszawie. Tutaj macie całą ofertę jeśli chodzi o zabieg depilacji laserem http://fyoung.pl/
19.07.2018 14:36 #syfff reklamaa
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?

ktoś coś ???

pomocy
25.07.2018 15:33 #N.Clinica Cosmetologica
Depilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda trwale usuwająca zbędne owłosienie. Przed rozpoczęciem zabiegów warto zapoznac się z ofertą sprzętów dostępnych w danym gabinecie. Najskuteczniejszy jest laser Vectus. Zalecana jest seria zabiegowa - około 6 zabiegów.
26.07.2018 10:34 #syyf rreklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ?? ??
06.08.2018 12:16 #Paulina5896
Godne polecenia miejsce to ForeverYoung w Warszawie, dobry sprzęt i rozsądne ceny do tego bezpiecznie i mają fajne promocje http://fyoung.pl/promocja-letnia/
06.08.2018 23:30 #Iiilarya
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
13.09.2018 09:35 #Milena245
Klinika Forever Young, bardzo dobry laser i konkurencyjne promocyjne ceny http://fyoung.pl/promocja-sezonowa/
05.10.2018 08:52 #Mirka
Teraz to najlepszy na rynku jest vectus, bardzo dobrze depiluje, miałam 5 serii w takiej klinice na powstania styczniowego w Gdyni na nogi i teraz efekt genialny. Teraz myślę, czy nie zapisać się na pachy.
05.10.2018 15:34 #Iza
Na depilację laserową właśnie teraz jest dobry moment, kiedy już nie odsłaniamy swojego ciała na wierzch. Ja dość długo szukałam odpowiedniego miejsca w którym mogłabym zrobić profesjonalnie depilację laserową no ale koniec końców trafiłam do SC Beauty Clinic na Saskiej i jestem z efektu końcowego mega zadowolona a konkretnie miałam laser hromatica patinum(czy jaoś tak)i to były najlepiej wydane pieniądze. W końcu depilacja i włoski przestały być moją zmorą
07.10.2018 11:05 lizawietta
Nie można się depilować laserowa po świeżej opaleniźnie. A, że latem zdecydowanie częściej się opalamy to lepiej depilację odłożyć na jesień.
17.10.2018 07:48 #VikaWawa
Robiąc obeznanie w temacie, znalazłam Klinikę Forever Young, przekonał mnie laser jakim pracują, efekty i cena, maja obecnie sezonowa promocje na depilacje laserowa fyoung.pl/promocja-sezonowa/

5/3239 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Mgr farmacji udzieli korepetycji z chemii na wszystkich poziomach nauczania. Zajęcia w domu ucznia. Zielona Białołęka i okolice. Kontakt : Kasia 696 696 490

Finanse
 Kredyty trudne i prywatne. Upadłość konsumencka. Warszawa i okolice 515048468

Zdrowie i Uroda
 Praktyka stomatologiczna STOMAPOL ul. Myśliborska 18 lok 44 www.stomapol.eu godziny otwarcia 9-19 pn-pt oraz soboty 9-14. TELEFON RECEPCJI 22 394 70 75 Placówka prowadzi leczenie zachowawcze, endodontyczne, protetyczne, implantologiczne, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, protezy zdejmowane(ponad 20 typów), specjalista pedodoncji przyjmuje w czwartki po godzinie 15 tej. Wybielanie zębów, szyny nagryzowe, reperacje protez, licówki, rekonstrukcje zębów W placówce przyjmuje zespół 4 lekarzy stomatologii, praktyka istnieje ponad 20 lat. Bliższe informacje są dostępne na stronie www.stomapol.eu lub na facebooku stomapol.

Komputery
 A A Tani Serwis Dojazd 0 zł 504-617-837

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA