REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

dentysta - pilnie

21.11.2003 20:41 #Duśka
Czy ktoś z Was wie jaki jest poziom usług dentystycznych (szczególnie dla dzieci) w gabinecie PERFEKT DENT na ul. Światowida 58 przy pętli na Nowodworach. Ogłaszają się bardzo ładnie w Echu Białołęckim, ale jak tam jest naprawdę? Nie chciałabym zrazić moich dzieci do dentysty.
To samo chciałabym wiedzieć o gabinecie Pana Artura Pietrzyka na ul. Myśliborkiej 104, który reklamuje się jako superdentysta (www.superdentysta.com.pl). Pilne. Duśka
21.11.2003 23:23 #sadkowa
Polecam panią Barbarę Rafałowicz Ćmielowskiej. To bardzo miła i delikatna pani i bardzo dobrze leczy ząbki. Być może jest już nawet przygotowany gabinet specjalnie dla dzieci (jakieś pół roku temu jeszcze go nie było ale miał powstać).
24.11.2003 18:26 #Dorota od Michasia
Wybieramy się z Michałem do Perfekt-Dentu koło pętli autobusowej na kontrolę i ponowne lakierowanie zębów. Poprzednie pół roku temu udalo się bezproblemowo: najpierw wizyta "zapoznawcza" (darmowa) a potem już tylko lakierowanie (50 PLN). Pan doktor (nie pamiętam nazwiska) ma bardzo dobre podejście do dzieciaków - Michał po krótkiej dyskusji na temat nagrody za dzielność ;))), dał sobie pogrzebać w pyszczku. Zatem polecam. A potem poszliśmy na lizaka....
16.01.2015 10:49 #michal
Dobry stomatolog warszawa to np. Fałkowski, człowiek z bardzo drobiazgowym podejście do kwestii związanych z zębami. Nie olewa pacjenta, podaje dokładnie co należy robić, aby zęby były zdrowe. Mówi jak dbać aby efekt wybielania się utrzymał i to nie jest gadanie na odwal się.
16.01.2015 13:36 #MoniKorczeb
Proponuję zadzwonić do Goldenmed, http://www.goldenmed.pl/bialoleka , zadzwoń dziś i się umów. Profesjonalna obsługa.
REKLAMA
24.01.2015 22:53 Cypis
Byłem raz w tej klinice przy pętli - nie polecam. mam złe wrażenia, ale to moja subiektywna ocena. Czyszczenie niedoładne, z poparzonym kwasem prawie całym ryłem. Nie robiłem tam plomb, ale słyszałem dużo dobrego o Rafałowicz na Ćmielowskiej - sprawdzę to niebawem
25.01.2015 21:06 jkj
@Cypis: jeśli ci życie miłe, nie rób tego! Kiedyś Rafałowicz to była klasa, świetnie zrobiona robota do całkiem znośnego kosztu, wiele lat u niej bywaliśmy. Obecnie gdy ma już masę klientów jakość znacznie spadła - dwóm osobom ode mnie z rodziny spartoliła kanałowe (jednej zostawiła kawałek wiertła! ząb był już tylko do wyrwania), a jednej koronę...
wpis modyfikowany 1 raz, 25.01.2015 21:06 
01.03.2015 22:00 #era
Cypis jak chcesz mieć zęby, to nie idź do niej. Kiedyś zaproponowała mi żeby zamiast wypełnienia w zebie ze sporym ubytkiem -zrobić koronę.
No i zrobiła.
Koronka wypadła mi po niespełna 2 miesiącach, bo oprocz tego ze była źle wykonana technicznie to została zacementowana na ułamanym sztyfcie, a trzymała się dzięki sąsiednim zębom.
Niestety ząb trzeba było usunąć.
20.05.2019 15:42 #Stefannekk
A ja zastanawiam się ostatnio nad wizytą u tego warszawskiego protetyka. Może podpowiecie, czy warto wierzyć internetom i brać pod uwagę ten gabinet?
24.05.2019 20:29 Pani Wiosna
Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
REKLAMA

414/7107 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Centrum Perfum Lanych
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM miejsce parkingowe! Olbrachta 118. ZADZWOŃ 668- 830-141

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Szybka oferta pożyczki bez protokołu Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych i handlowców od 5 000 do 25 000 000 EUR według stawki 2% rocznie z największą szybkością i niezawodnością. Otrzymasz pożyczkę 24 godziny po złożeniu wniosku i bez protokołów. Kontakt: rosedupenn@gmail.com

Kupię mieszkanie
 Skup nieruchomości w atrakcyjnych cenach na terenie Warszawy i okolic, nawet 80 % wartości rynkowej tel. 500-410-500

Antyki
 Antyki obrazy grafiki meble srebra platery brązy porcelanę książki pocztówki dokumenty zdjęcia szable bagnety odznaki odznaczenia medale ryngrafy orzełki szable bagnety tel 601336063

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA