REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dentysta na Tarchominie

# Królewna Fiona

11.06.2004 22:35

Czy ktoś może mi polecić dobrego dentystę na Tarchominie?
I mniej więcej jakie są ceny za plombę?
Mieszkam tu od niedawna i jeszce nie miałam okazji testować gabinetów, a nie chciałabym się naciać...

# mieszek

11.06.2004 22:47

Znam dobrego kowala, jak dla ogrzycy w sam raz.

# Królewna Fiona

11.06.2004 23:09

REKLAMA

# jureg

12.06.2004 23:11

Gabinet dra Plachcinskiego - kilkakrotnie sprawdzony, plomby sie trzymaja, sympatycznie dla duzych i malych.
To jest przy ul. Erazma, w bloku do którego przylega Dom Handlowy Tarchomin (tzw filia). Wejscie do gabinetu od strony boiska SP 344.
tel 676 86 47

# Vladymir

12.06.2004 23:46

Po co wozić Królewnę aż na daleki Tarchomin ? Znacznie bliżej jest gabinet "Perfektdent" za pętlą na Topolowej, w stronę ul. Grzymalitów na Nowodworach. Miło i bezboleśnie, moje dzieci są zachwycone, ja mniej, bo płacę, ale bez przesady, ceny, jak na warszaffkę, znośne.

# ciekawski

19.06.2004 18:13

i jak tam królewno Fiono, kto w końcu zajrzał Ci do dziurki?

REKLAMA

# roksana

20.01.2009 18:04

Uwaga!!! Chciałabym ostrzec przed Panią stomatolog Nożewską przyjmującą w Stomatologii Rodzinnej na ulicy Książkowej.
Po 12 godzinach plomba zaczęła się odkruszać, udałam się do gabinetu w celu reklamacji, zostałam potraktowana niemiło i Pani stomatolog wmawiała mi , że plomba jest cała. Mnóstwo nerw, naprawdę nie radzę.

# Janek

14.02.2010 19:44

a ja chciałbym polecić panią doktor Monikę Strózik z kliniki DentalClub na Tarchominie. Inni lekarze odpuszczali, a jej się udało wyleczyć kanałowo ząb, który mnie bolał już chyba z rok. Miałem dość i ze trzech lekarzy się tym zajmowało. Na szczęście doktor Strózik w końcu uporała się z problemem, choć jak zauważyłem nie było łatwo.

# mariusz j

17.04.2012 15:57

Ja polecam dr Kruszyńską ze Stadentu na ul.Maciejewskiego.
Byłem u niej już kilka razy zawsze podchodziła profesjonalnie do swojej pracy. Siedząc nawet w poczekalni widziałem jakie ma podejście do pacjentów(BARDZO MIŁA PANI DOKTOR) Co ostatnio się nie zdarza w innych gabinetach.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

17.04.2012 18:21

Mariusz! :) ... jakie Ona ma podejscie.... powiedz Mamuni!?

# fil

17.04.2012 21:50

Fiona a przecież ty masz protezy to raczej pytaj się o protetyków - najlepszy sposób to sznurek obwiązać o drzwi i zęba a następnie drzwi kopnąć

# mariolka

16.05.2012 13:21

A kogo w takim razie polecić? No cóż, sama jeżdżę do Centrum Stomatologii na Nowy Zjazd 1. Oczywiście prywatnie, bo czekanie pół roku na wizytę finansowaną przez NFZ mnie nie interesuje. Jestem bardzo zadowolona. Solidnie i taniej niż w wiekszości prywatnych gabinetów. Można dojechać 503 i przejść się parę kroków.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

16.05.2012 15:09

Przeważająca, jeżeli nie zdecydowana większość miejscowych konowałów, to w europejskich kategoriach felczerzy (nazwijmy to "pomoc dentystyczna" i "technicy protetycy" - bez obrażania tych dwóch wspomagających i zupełnie niewinnych kategorii zawodowych, żeby było jasne ! ) - z praktyką i uprawnieniami do fizycznego kontaktu z pacjentem, stawiania diagnoz i obsługiwania maszyny do "borowania". Wytyczne wladz, ukonstytuowanych demokratycznymi wyborami ( co ma miejsce po czerwcu 1989 roku ) i warunki ekonomiczne opisujące polityke zdrowotną powoduja, ze sa to spece wyspecjalizowani na przykład w doborze materiałow używanych do wypełnień, co odbija sie w taki sposob na jakosci leczenia, ze plomba zrobiona w RFN wytrzymuje 20 lat, a polska trzyma sie gorzej niż fleczer z cementu i po pol roku jej nie ma. Z dalszym kawalkiem zeba, oczywiscie. Emocjonalnego smaczku dodaje brak kas fiskalnych w miejscowych gabinetach. Eldorado w białych kitlach, k...wa ! To tyle o tym wyuczonym na polskich Uniwersytetach Medycznych zawodzie. Bez względu na miejsce jego praktykowania, o ile oczywiście rozpatrujemy obszar UE, do którego można dojechać autobusem 503.

# Młoda

07.10.2012 23:12

Ja polecam gabinet AJDENT na Strumykowej obok sklepu Marc Pol.
Chodzi tam dwójka moich dzieci i są bardzo zadowolone, a ceny jak na warszawskie warunki do przyjęcia.

# elana

31.01.2013 12:55

Uważajcie na kiepskich dentystów,bo to jakaś plaga.
Ja polecam dr Kromer ze Skarbka z Gór. Uratowała mi zęba po kilku dentystach którzy nie potrafili rozpoznać problemu.

REKLAMA

# zuza

01.02.2013 17:41

"Ja polecam dr Kruszyńską ze Stadentu na ul.Maciejewskiego."
W Stadencie pracuje również dr Łyżwa. Jeśli ktoś chce uratować ząb lub dokładnie wyleczyć kanałowo, to bez wahania polecam tego stomatologa.

# Basia

08.02.2013 19:16

Polecam dr Nawrocka na ul Zaułek, Zielona Bialoleka, k. Marcpolu

 Roxana

26.08.2013 21:51

Ja polecam DentalEstetic. Chodziłam tam z córką do dr. Barbary Stąpor. Ma takie fajne podejście do dzieci, że mogłam zostawić tam córkę i wyjść. Zresztą nawet mojej Julii się podoba, zabieg był szybki i praktycznie bez żadnego skrzywienia na buźce, obie się uśmiechały. Julka nawet się cieszy jak idziemy na przegląd do tej Pani doktor i opowiadają sobie o przeczytanych bajkach. Jak ktoś szuka dentysty dla dzieci to polecam. :)

REKLAMA

# Ola

26.08.2013 23:46

Dr Nawrocka z ul. Zaułek jest świetna!

# Grawerka

27.08.2013 21:00

Leczyłam zęby u doktor Kornafel w DentalEstetic. Kobieta przemiła, z przyjemnością do niej chodzę na "przeglądy". Jak jeszcze leczyłam to podobało mi się to, że ma wszystko pod ręką, rtg na fotelu, bez ruszania się z miejsca, super sprawa. Nie zapłaciłam też dużo, a mieszkam blisko więc i z dojazdem nie miałam problemu.

# Ewelina_Ła

30.08.2013 00:35

Dr. Birnbaum z dentalestetic to jest dopiero gość. Bardzo zabawny dentysta, ale zarazem profesjonalny, nie myślcie sobie. :P Cierpliwy, skrupulatny, nie owijał w bawełnę. Co prawda ja nie miałam nie wiadomo jak zaniedbanych zębów, ale i tak było co leczyć. Teraz mam piękny uśmiech, plomby dobrze się trzymają. Polecam tego doktora.:)

REKLAMA

# Dagmara79

07.11.2013 11:36

Polecam Perfekt Dent przy ul. Skarbka z Gór. Dobrzy lekarze i ceny przystępne.

# matador

14.11.2013 22:49

szczerze polecam gabinet na mehoffera, endodentica... powiem tak, jeszcze nigdy dotad nie mialem tak dokladnie wyczyszczonych zębow:) pierwszy raz ktos sie tak przylozyl do zabiegu:) pani doktor jest bezkonkurencyjna i zyskala pacjenta na stale:)

# ciężko doświadczona

08.01.2014 11:07

Na naszym Tarchominie wbrew pozorom nie jest tak tanio. Gabinetów jest mnóstwo, a większość to duże kliniki. Przekonałam się ,że trzeba je raczej omijać, bo płaci się w nich za oprawę graficzną. A przecież każdy ma w domu telewizor...
Gdy lekarz pracuje w swoim gabinecie, a nie u kogoś, poważniej podchodzi do tematu - dba o pacjenta -bo przecież nie może powiedzieć, że popracuje trochę i pójdzie gdzie indziej...Dlatego wolę te małe gabineciki, może bez "wodotrysków" ale z lekarzem który ma dla mnie czas, a nie 15 minut...

REKLAMA

# Julcia

13.01.2014 12:34

Ja od lat chodze do pani Prosinskiej , Odkryta 48b lok 8

# adamenko

05.09.2014 12:35

W Legionowie jest bardzo dobra klinika, wozimy tam nasze dziecko. Tutaj macie namiary - http://dentlux.pl/ Babka w naszej publicznej przychodni potraktowała dziecko jak gościa, który ma 50 lat i boi się dentysty, nie wiem czy miała zły dzień, ale córka nie chciała przez kilka miesięcy iść do dentysty. W klinice inny świat - przygotowane jakieś zabawki, filmiki i córka, która sama mówi, że chce jeszcze iść do dentysty!

# Luthien

05.09.2014 13:47

Ja polecam Endodenticę na Mehoffera 44. Jestem osobą z dentofobią a wyszłam z gabinetu zrelaksowana z uśmiechem na ustach :)

REKLAMA

# kassia

12.01.2015 18:46

Luthien napisz u jakiego konkretnie lekarza byłaś w endodentice? bo moje zmaltretowane niegdyś zęby przez dentystkę B.R. z ul.Cmielowskiej i ostatecznie "dobite" przez pania J.S z ul.Drogowej- wymagają pilnej reanimacji.

# Obcy3333

29.03.2015 16:45

Co to znaczy tanio?
Za darmo na NFZ tez mozna jaki problem!?

# Wolar

29.03.2015 18:17

Ostrzegam przed "Stadentem" przy Maciejewskiego. Leczyłem tam zęby u szefa kliniki cztery lata temu. Wszystko bardzo drogo i bardzo nietrwale - po czterech(!) miesiącach wszystko mi powypadało, straciłem jeden ząb, resztę musiałem jeszcze raz leczyć, tym razem u fachowca z polecenia w okolicach pl. Hallera, który był aż zaszokowany niefrasobliwością owego pana.

# kserus

08.04.2015 11:48

Dobry http://idealnyusmiech.pl/ musi brać konkretne pieniądze, inaczej się nie da. Ale jeśli szukać specjalisty, to optymalnie jeśli będzie to osoba z polecenia, nikt przypadkowy. Jednak jakość usług niestety bardzo się różni - nawet w wykorzystywanych materiałach.

# Luthien

09.04.2015 19:18

W endodentice polecam dr Ewę Robak. Sorry, że odpowiadam tak późno, dopiero zauważyłam pytanie.

# rulona

15.04.2015 08:25

Jeśli szukacie profesjonalisty to polecam gabinet Sanusdent na Ochocie. Oni walczą tam o każdy ząb. Często udaje im się uratować zęby które w innych gabinetach były przeznaczone do wyrwania. Super atmosfera (chodzę tam z dwiema córeczkami, dzięki odpowiedniemu podejściu lekarzy nie boją się wizyt). Ceny nie są zaporowe, każdego będzie stać na ten gabinet :)

# mira87

22.04.2015 15:59

Ja leczę zęby w http://www.fabdent.pl/ na Bemowie, koło Tesco. Polecam, bo lekarzy mają bardzo dobrych i nie naciągają na niepotrzebne zabiegi.

# kassia

22.06.2015 18:48

Dziękuję Luthien..zatem się okaże ;)
Okazuje się że polecana przez Ciebie dr. specjalizuje się w endodoncji, a mam nadzieję że stomatologia estetyczna też okaże się być jej mocną stroną.

# Monika_Żuber

01.07.2015 16:50

z tego co tu czytam i porównuje do własnych doświadczeń to widzę, ze nic cie nie zmieniło w tej lecznicy do której ja chodziłam czyli Dental Estetic. Już tam nie chodze, bo w warszawie jestem raz na kilka miesięcy, ale przysięga, ze jeżeli byłabym akurat w wwa i gdyby coś mi sie stało to bym tam pobiegła od razu.
może to głupio zabrzmi, ale 'za moich czasów' jak ja tam chodizłam do doktor Stąpór i doktor Kornafel-Ćwikły (bo jak czasem jednej nie było to chodiząłm do drugiej) to na nic złego słowa powiedziec nie mogłam. A zaczynałam z dość brzydkimi zębami. I nie dość, ze robiłam tam leczenie to jeszcze chodziłam do ortodonty tam. jakbym mogła to bym wam pokazała jak teraz wyglądają moje zęby, to byście nie uwierzyli, serio!! Dziś mam proste (co mnie najbardziej cieszy) i w miarę białe. jak macie takie problemy jak ja to tam wam je wyleczą.

# perwenc

07.03.2016 10:35

Jeśli interesuje Was Śląsk, to polecam, bardzo wysoki standard, zobaczcie - http://www.stomatologia-stencel.pl/ i co najlepsze - porównajcie sobie stawki i zakres oferty w stosunku do Warszawy. Rzeczywiście te różnice są zdecydowane i diametralne. Chodzi również o podejście do pacjenta - nie wszędzie się o niego dba, a to przecież podstawa.

# AniaL

25.06.2016 22:38

Ja mogę polecić Artdentę pod Warszawą http://www.artdenta.pl/, sprawdzeni przeze mnie i moją rodzinę :) Wszyscy jesteśmy zachwyceni poziomem usług i profesjonalizmem p.Agnieszki :)

# june11

04.07.2016 23:19

TYLKO NIE ten starszy dentysta Maciejewskiego - coś okropnego! Kompletnie nie potrafi podejść do pacjenta, chce za to naciągnąć na pieniądze.

# KasiaN

18.08.2016 16:48

ja korzystam z http://www.gabinetdentystyczny.net.pl/ na Myśliborskiej i zdecydowanie mogę polecić każdemu, na Tarchominie nie szukam od dawna nikogo innego.

# Witold

29.08.2016 17:46

Omijajcie Stadent na Tarchominie! Wróciłem do domu z przeleczonym kanałowo zębem za 700zł!
Dr Starzyński owszem wykonał swoją pracę, ale przed podjęciem leczenia nie poinformował mnie o takich kosmicznych kosztach. Wykorzystał sytuację, że zależy mi na czasie, bo wyjeżdżam na urlop i ząb mnie boli.
Czy stomatologa nie obowiązuje etyka lekarska, a jedynie prawa rynku?

# ewelina22

17.08.2018 18:23

A moze skorzystacie z usług w LuxMed. Tutaj też jest naprawde bardzo dobra opieka stomatologiczna. Szczerze polecam.

 marmar5

20.09.2018 13:50

Ja korzystam z usług https://dental-concept.pl/

 hkan

21.09.2018 10:10

Jak dla mnie jest tylko jedno miejsce warte polecenia https://ladentista.pl/

 jeneczkam75

24.09.2018 11:16

Wczoraj byłem w https://www.medessence.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Ból zęba minął i to mnie bardzo cieszy.

 olagif

24.09.2018 13:54

Nigdy nie miałam problemów ze stomatologiem w https://medident-stomatologia.pl/ więc polecam też do niego chodzić.

 matikocz88

01.10.2018 15:20

Mogę polecić stomatologa ze Szczecina - https://bialaszuflada.pl/

# thenar88

11.10.2018 12:00

Przeniosłam się do Warszawy kilka miesięcy temu, jeszcze nie ogarniam dzielnic. Byłam ostatnio w https://prosmile.warszawa.pl/ i mogę polecić. Nie wiem tylko czy to Tarchomin

# milwena30

07.11.2018 09:18

placówki Corten Medic mają dobrych specjalistów na NFZ :)

# JadwigaSa

19.08.2019 14:36

polecam klinikę Demeter na Żoliborzu :)

# zarka

08.10.2019 09:12

A ja słyszałem wiele pozytywnych opinii http://yesdent.pl/. Znacie może ten gabinet?

# Kasik

08.03.2020 10:19

#Luthien napisał(a) 09.04.2015 19:18
W endodentice polecam dr Ewę Robak. Sorry, że odpowiadam tak późno, dopiero zauważyłam pytanie.
Tak było kiedyś, teraz to słaba jakość, kiepska obsługa i wysokie ceny. Nie polecam.

# Asiaste

03.11.2022 07:26

A gdzie teraz przyjmuje dr Kromer ze Skarbka z Gór?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Wstąp do księgarni

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy