REKLAMA
REKLAMA

Dentysta dla każdego

23.05.2016 09:20 #Ka%u015Bka24
Jakbyście szukali dobrego dentysty w Krakowie, to zdecydowanie wybierzcie gabinet http://www.dental4you.pl/ - to młoda załoga, z naprawdę profesjonalnym podejściem do pacjentów :)
23.05.2016 10:06 Beatrycze
ale po co na forum warszawskim piszesz o dentyscie w Krakowa? A moze znasz kogos dobrego w Warszawie? Bo potrzebny jest mi specjalista endodenta, do leczenia kanalowego ...
24.05.2016 07:33 Wertyui
może ja pomogę - miałam podobne kłopoty i bardzo mi pomogła dr Kornafel. Ona przyjmuje w dentalestetic.com.pl. Bardzo dobry fachowiec, miła babka, a ceny też spoko. Zresztą sama sobie oceń, jak nie znajdziesz nikogo lepszego, a moim zdaniem w Wawie o to będzie ciężko
25.05.2016 05:13 Beatrycze
super, wielkie dzieki za pomoc. Jesli piszesz o niej w takich milych slowach, to chyba zal byloby nie sprobowac. Do tej pory nie mialam dobrych doswiadczen z dentystami i dentystkami - moze teraz bedzie inaczej. Jeszcze raz dziekuje. Moze kiedys ja tez bede Ci sie mogla jakos odwdzieczyc
19.07.2016 13:18 wwojtek84
Co do Krakowa to dzięki za namiar, zawsze się przydać może, a co do Warszawy myślę, że tu warto dogadać wszelkie szczegóły :)
30.09.2016 13:15 mischela
Ja się w Warszawie leczę w klinice Impladent i polecam ten gabinet. Dr Niesiobędzki mi uratował zęba, którego inny dentysta chciał wyrwać.
19.01.2017 17:11 #Andrzej Janicki
Faktycznie dzisiaj trzeba uważać, bo niektórzy lekarze wolą od razu rwać niż leczyć zęby. Osobiście dość długo szukałem dobrego specjalisty i w końcu trafiłem na dentystę w Warszawie http://www.witclinic.pl/ - profesionalne wyposażony gabinet, a do tego przystępne ceny i szeroki wybór usług.
24.01.2017 13:38 pruszynka
Najlepszy stomatolog w Warszawie to dr Parzeniecka z Ober Clinic. Uratowała mi mnóstwo zębów, nigdy nic mnie przy leczeniu ani po nie boli, zęby wyglądają jak nowe :) Jestem z reguły tchórzem i całe dzieciństwo na słowo dentysta dostawałam dreszczy, teraz do mojej Pani doktor chodzę całkowicie spokojna, nawet chętnie się zapisuje na kontrole :)
26.01.2017 10:16 #izula
Ja mogę polecić gabinet Dent-SM, gdzie leczę zęby :) Jestem pacjentką dr Jakubowskiej, która pomagała mi odbudować mój uśmiech :) Spotkałam się w Dent-SM ze wspaniałym podejściem do pacjenta i otrzymałam fachową pomoc stomatologiczną. Wszystko w przemiłej atmoferze, bez stresu i bólu :)
01.08.2017 01:05 #wanda
Znacie gabinet Strażnicy Uśmiechu ? Znajduje się on w Gdańsku. Tutaj http://straznicyusmiechu.pl można sobie o nim poczytać. Uważam, że zawsze należy korzystać z profesjonalnych usług na wysokim poziomie, aby przede wszystkim mieć ładny uśmiech.
01.08.2017 19:45 #weronika41
#izula napisał(a) 26.01.2017 10:16

Ja mogę polecić gabinet Dent-SM, gdzie leczę zęby :) Jestem pacjentką dr Jakubowskiej, która pomagała mi odbudować mój uśmiech :) Spotkałam się w Dent-SM ze wspaniałym podejściem do pacjenta i otrzymałam fachową pomoc stomatologiczną. Wszystko w przemiłej atmoferze, bez stresu i bólu :)
Ja u tej pani doktor robiłam koronkę, bo ona też się zajmuje protetyką, prawda? Super osoba, bardzo rzetelna i kontaktowa, taka miła po prostu :) Wspominam leczenie bardzo dobrze.
11.09.2017 21:27 #Renia
Witam

Ja również mogę polecić ortodontę w Szczecinie www.orto-magic.eu. Bardzo rzetelna i skrupulatna. Na wizytach zawsze informowała co jest wykonywane
12.09.2017 08:44 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... .. . .

671/2689 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Ostatni dzwonek! Zapisz się Nova Centrum Edukacyjne Zaprasza do zapisania się: Gimnazjum,Liceum, Policealnej Szkoły Zawodowej Słuchaczu, na tych kierunkach otrzymasz legitymacje ! Prowadzimy także roczne szkoły! Zapraszamy:D

Usługi transportowe
 Maximtransport oferuje usługi transportowe i specjalizuje się w przewozach typu door to door osób, paczek, rowerów, sprzętu RTV i AGD, mebli oraz materiałów budowlanych do Belgii, Holandii i Niemiec. Naszym największym atutem są rzetelność, bezpieczeństwo, komfort i czas podróży pasażerów. Dni wyjazdu z Polski: Środa, piątek, sobota, niedziela. Dni wyjazdu z Belgii, Holandii, Niemiec: Poniedziałek, wtorek, środa, piątek, niedziela. Kontakt: +48 608 835 822

Budowlane
 Plastmaker producent imitacji drewna oferuje : - deski elewacyjne i belki rustykalne na wymiar - belki rustykalne na wymiar - elastyczne deski elewacyjne PlasterTynk i dekoracyjne DekorFront Tel .44 786 15 99 www.nibydeska.pl

Poszukuję do wynajęcia
 Wynajmę dom lub inne pomieszczenia na przedszkole z opcję odkupienia po kilku latach 519-610-400

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie