REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Dentysta dla dzieci, Bielany.

 mokka

23.02.2017 13:45

W klinice na Lektykarskiej 32 u Zbigniewa Kowalika są aktualnie bezpłatne przeglądy dla dzieci! W przedszkolu u mojego szkraba była pogadanka prowadzona przez panie z kliniki z której się o tym dowiedzieliśmy. Jako, że Malwinka na szczęście nie obawia się zbytnio dentystów i że minęło kilka miesięcy od ostatniej wizyty zamierzamy się tam na to wybrać. Czy ktoś już był na takim przeglądzie i może się podzielić opinią?

# winika

09.03.2017 14:48

Ja byłam, jestem zadowolona szczególnie polecam dr Kołodziejską - ma bardzo dobre podejście do dzieci

# Kajanna

23.06.2017 09:05

A czy ktoś wie jakie podejście do dzieci ma http://fachowydentysta.pl/uslugi-ortodoncja/? bo byłam ostatnio u bardzo niemiłego lekarza i już nigdy tam nie wrócę, a właśnie ten gabinet bardzo mi polecają.

REKLAMA

# DasHandy

30.09.2017 10:56

A spróbujcie moze w gabinecie Ratyńscy Dental Clinic ? Są tu na prawdę świetni specjaliści . Ja byłam z moją córeczką , bo miała lekko ząbki górne wysunięte do przodu , przez co czasami przygryzała sobie wargi do krwi :(

# Alla

14.01.2018 17:36

A, ta klinika jest na prawe bardzo dobra! Miałam tam ósemkę usuwaną i bardzo dobrze i delikatnie to zrobili. Lepszego miejsca na taki zabieg nie mogłam mieć! polecam!

# Barbara70

31.01.2018 18:27

Ja w gabinecie Ratyńscy Dental Clinic miałam leczone zęby , czy to zachowawczo z samym tylko wypełnieniem czy też kanałowe leczenie z użyciem mikroskopu . Zabieg bezbolesny ;) A gabinet bardzo polecam ze względu na podejscie do pacjenta oraz pełen profesjonalizm dentystów ;)

REKLAMA

# jessica

01.02.2018 12:54

a ja mam złę wspomnienia, przez trzy tygodnie zapalenie po wizycie

# Lorde

15.03.2018 11:41

Na prawdę ? nie można chodzić z zapaleniem przez 3 tygodnie po wizycie :] a mówię to ja jako osoba , która swoje z zębami przeszła bardzo duuużo. Ze stanem zapalnym da się chodzić max 3 dni . Jeśli czujesz stan zapalny t wracasz prędko do dentysty. Przy takich infekcjach ból jest taki ,że można po ścianach chodzić. nawet ketonal nie pomaga. No chyba ,ze sięgasz po tramale , olfeny i inne cudowne rzeczy . A co do stomatologii dziecięcej to Ratyńscy Dental Clinic mają ją bardzo dobrą. Z dzieckiem byłam jak miało skończone 3 latka.

# Maria.Leska

15.03.2018 21:37

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona

REKLAMA

# blind girl

20.05.2018 18:59

W Ratyńscy Dental Clinic można leczyć zęby u maluchów od 18 miesiąca życia o ile dobrze pamiętam. jak ktoś ma wątpliwości to niech lepiej zajrzy na ich stronę. W każdym razie podejście do dzieci mają bardzo dobre :)

# syffff reklamaaa

21.05.2018 09:33

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe