REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# przykre, że tak jest

10.09.2014 20:00

Mieszkałem kiedyś w tamtych stronach i pamiętam dokładnie takie stare, głupie sąsiadki i prostych sąsiadów niuchających żydowskie spiski. To jest właśnie wierny elektorat kaczyńskiego. Okolica nie jest brzydka, ale część mieszkańców, głównie starszych to pospolity plebs, właśnie taki, jaki przylazł na to zebranie.
Miałem go tak dość, aż przeprowadziłem się nieco dalej na nowe osiedle, gdzie mam innych sąsiadów; młodszych i nie komentujących garbatego kształtu nosa Ś.P. Bronisława Geremka, jak część dawnych sąsiadów debatująca na zakupach w samie koło samolotu.

# komornik

11.09.2014 09:29

do #przykre, że tak jest
Nie przeprowadziłeś się - tylko cię wyeksmitowali za balangi.
Nie na nowe osiedle - tylko pod most.
A nowi "sąsiedzi" tak jak ty mają wyżarte mózgi przez denaturat i marychę, POpaprańcu jeden!!!

# Sawa2014

12.09.2014 08:24

Do: #przykre,że tak jest.
Każde następne pokolenie różni się od poprzedniego. Starsze pokolenie bardziej żyje sprawami innych ludzi niż młodsze. Młodsze ma inne priorytety, ale to zasługa ustroju w jakim żyje. Także dużą rolę odgrywa w ich życiu dostęp do internetu, i to od najmłodszych lat.
Odnośnie uczestników spotkania użyłeś określenia "pospolity plebs", tylko dlatego, że boją się utraty kawałka zieleni, drastycznie uszczuplonego przez Trasę AK. Co zaś się tyczy antysemityzmu, to można go spotkać na każdym kroku, w każdym środowisku, niezależnie od daty urodzin.
Inną sprawą jest zwrot prywatnej własności, zabranej przez państwo powojennym dekretem. Moim zdaniem problem tkwi w niedopracowaniu systemu rekompensaty.

REKLAMA

# Powstrzymajmy ich!

13.09.2014 15:25

Dla mnie nie jest istotne czy ten teren przejmije jakiś Czosnek z Nowego Yorku, czy Murzyn z Bronxu czy jakiś warszawski Cwaniaczek z plecami w sądzie, ważne żeby pozostało to własnością społeczną i służyło ludziom do wypoczynku!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break