REKLAMA
REKLAMA

Darmowy hosting bez reklam

17.11.2015 13:16 imie
darmowy hosting stron z php i MySQL bez reklam - www.5v.pl

* brak ograniczeń transferu
* można podpiąć własną(!) domenę
* brak reklam(!) czy podpisów w stopce

... i wiele ciekawych innych opcji. Ja polecam :)
12.08.2016 22:23 #porka
Porządny hosting nie musi być od razu specjalnie drogi, a ładowanie się w darmowe serwery to totalna bzdura.
Dobre dzielone konto macie np. w Firehost, działa pierwsza klasa, jest stabilne, niezawodne, nie sprawia problemów.
A czego można się spodziewać po darmowym? Zresztą - tam na Firehost macie przecież normalnie darmowe testowanie.
07.09.2016 16:21 #kserus
KOnto dzielone w Hekko. Zapłaciłem z kodem rabatowym 40 za 100 GB transferu, za cały rok i dali mi domenę w cenie. Nie ma co się nakręcać na znane serwery, bo pod względem jakościowym macie tam prawdziwą katastrofę - nie ma mowy o normalnym supporcie, za to jest mowa o ciągłych problemach.
10.10.2016 16:02 #kokone
Pakiet w hekko kosztuje 80 zł z domeną. Nie rozumiem jaki jest sens przy takich kwotach stawiać darmowe konta hostingowe, skoro wiadomo, że to absolutnie żadnej jakości nie przyniesie. Widzicie w tym sens? Poważnie pytam...
05.01.2017 16:07 #jakson
Albo nawet w Hekko lepiej wziąć ten wyższy pakiet, bo w nim dają jeszcze na dokładkę certyfikat - domena również w tym jest. tak więc chyba ładowanie się w byle jakie usługi mija się z celem. Po prostu dopasujcie sobie coś odpowiedniego pod siebie i tyle...
13.03.2017 16:32 #hadoko
Kupiłem zgodnie z tym co napisaliście. Konto na Hekko z domeną wyszło mnie 40 zł za pierwszy rok. Użyłem tego kody rabatowego, o którym pisaliście. Jest na logu - działa, aktualny.
20.04.2017 13:22 vega195
Także nie widzę większego sensu ładowania się w darmowe serwery, zwłaszcza przy tak niskich cenach za płatne - to koszt rzędu kilkudziesięciu zł na rok, czyli tyle, co nic, a w zamian dostajemy niezawodny, wydajny hosting ze sporą pojemnością i transferem. Sprawdźcie sobie hosting od cal.pl - można go przetestować przed zakupem, sprawdzić wydajność, także nie trzeba brać go w ciemno.
20.04.2017 16:05 #majkelsk
Hekko masz małym kosztem, a z dobrymi parametrami i solidnym supportem. Kwestia jedynie taka, czego dokładnie potrzebujecie, jakich parametrów. Nasze doświadczenia pokazują, że i tak połowy pakietów hostingowych się nie wykorzystuje, więc nie ma co szaleć.
08.05.2017 16:25 #kiskon
Hekko działa pierwsza klasa już od lat - jest to niezawodny serwer, który robi naprawdę dosyć dużą różnicę. Jestesmy na nim od kilku lat - kasa bardzo mała, a jednak sama usługa zdecydowanie niezawodna. Plusów można wymienić wiele, ale przede wszystkim chodzi tutaj o support i uptime.
23.05.2017 16:24 #baters
Czy przy cenie na poziomie kilkudziesięciu złotych za rok, jest sens w ogóle zastanawiać się na darmowymi serwerami? Róbcie jak uważacie, ale moim zdaniem to jest fatalny pomysł. Starajcie się rozwiązania dopasować tak, aby wszystko wam sensownie działało. Tak - też sugeruję Hekko. Kwestia odpalenia sobie okresu testowego.
24.05.2017 16:29 #truter
Mam bardzo podobne podejście do tematu.
Lepiej zapłacić tych kilka dyszek rocznie i mieć święty spokój, niż ładować się w jakieś dziwne darmówki, które przecież będą gwarancją problemów. Po co to wam?
02.06.2017 16:03 #jaktos
Najlepiej używajcie kodu rabatowego Hekko. Taniej tego nie ogarniecie - o ile mowa o solidnych serwerach. Ten serwer macie pod wiele serwisów. W sensie - nawet na naprawdę małym koncie bez większych problemów postawicie tam kilka stronek. Nawet takich z ruchem.
28.06.2017 16:01 #pawelbarski
A masz ten kod rabatowy na hekko? Szukałem w necie i nie widzę nigdzie niczego aktualnego. Gdzie coś takiego dostanę? Pasowałoby to załatwić dwa razy taniej :-)

31/2326 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie