REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# dajan55

29.04.2014 13:58

To jest bardzo dobry pomysł !!!. Przecież mieszkańcy (ci sami) nigdy nie pozwolą na wybudowanie nowego przebiegu S7 - tak że trzeba ułatwić przejazd na tym odcinku (który również jest obwodnicą ). Dajcie żyć ? - dajcie PRZEJECHAĆ !!!. Albo nibyekologom Łomianki powinni podziękować !!!

# BabaJ

29.04.2014 14:44

A ja poproszę o postawienie wzdłóż ul. Pułkowej eleganckich ekranów półokrągłych takich jak ma wylotówka na Bródnie, to będą dwie korzyści jednoczeście, mieszkańcom Łomianek zapewni się ciszę, a kierowcom oszczędzi widoku małomiasteczkowej architektury biznesowej (czytaj: hurtowni mydła i powidłai) oraz widoku billboardów na które jak widać nie ma siły a ich liczba i rozmiary rosną każdego miesiąca w postępie geometrycznym.

# ...

29.04.2014 20:53

To i tak absurdalny pomysł. Zanmi GDDKIA uzyska niezbędne pozwolenia na tą przebudowę to S7 będzie istniała.

REKLAMA

# Jarząbek

29.04.2014 23:28

Dyrektor Kwieciński - niech żyje!

# Księżycowy

02.05.2014 22:42

Misie zejdźcie z drzewa,najlepiej przyjmijcie pozycję pionową....
(jak mawiał mój profesor od matematyki )
Po pierwsze , primo -mieszkańcom wcale nie zależy na poszerzeniu Pułkowej,tylko misiom przyjezdnym,bo to oni stoją w gigantycznych korkach...
po drugie ,primo -mieszkańcom bardzo zależy na S7,ponieważ przyjezdni i przejezdni korkują nam lokalne ulice. Żeby nie być gołosłownym zapraszam na przeprawę przez most Północny o godz. 16 .
PROBLEM W TYM,ŻE NA RAZIE DO 2016 BĘDĄ BUDOWAĆ POŁUDNIOWĄ OBWODNICĘ A NASTĘPNIE WSCHODNIĄ ZAMYKAJĄCĄ PIERŚCIEŃ WARSZAWY I TO JEST PRIORYTET WŁADZ...
A NIE WIEM CZY SZANOWNI FORUMOWICZE ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ ,ŻE PO 2020 R KOŃCZĄ SIĘ DOTACJE Z UNII JEWROPEJSKIEJ DLA POLSKI MIĘDZY INNYMI NA DROGI...
Także S7 wcale może nie powstać,a do Gdańska zapraszam przez Stryków.

# Wudu

04.05.2014 19:20

'Po pierwsze , primo -mieszkańcom wcale nie zależy na poszerzeniu Pułkowej'
No raczej. Tyle że to Łomianki są przyczyną korków na wylotówce z Warszawy a nie Warszawa przyczyną zakłócania spokoju mieszkańcom uroczych Łomianek. Ktoś tu myli priorytety. Dodatkowo matołki wymyśliły sobie lotnisko w Modlinie ale nie pomyślały jak tam dojechać, efekty już są odczuwalne a będzie jeszcze gorzej. Na S7 nie ma co liczyć w najbliższych latach więc trzeba ratować sytuację kładkami i likwidacją wjazdów z polnych uliczek. Sory, ale takie są realia i nikt tu nie będzie pytał o zdanie mieszkańców Łomianek.

REKLAMA

# FAN URBANISTY

06.05.2014 12:53

Przebudowa jest konieczna ...ale pod pewnymi zasadami.Nie dla drogi expresowej.Ona ma powstać gdzie indziej.
Od 40 lat na Młocinach nic się nie zmienilo pod względem organizacji ruchu.Trzeba skorzystać z szansy i poprawić istniejące drogi do potrzeb nowych Młocin ,pełnych bloków i nowych domów.Z inwestycji drogowych zastałem tylko upiorne wysepki niszczące zawieszenie i znaki zakazu.To nie opanuje wzmorzonego ruchu po osiedlu.Przestańmy ciągle mówić Nie .Stawiajmy warunki przebudowy i wręcz jej żądajmy !!! Inżynierowie organizacji ruch mogą zrobić tutaj wiele... Trzeba tylko
chcieć. Większość z nas wiedziala że kupuje działki lub domy w stolicy a nie na wsi.Tuż obok drogi szybkiego ruchu.Opracowywany plan to koszmar Pana Urbanisty który przez lata przesuwa skrzyżowanie jak na jednym z polskich filmów jezioro. Szczerze nic nie robi i drwi z naszych Młocin,korzystająć z butności na zebraniach gdzie wszystko jesty oprotestowywane.Projektuje skrzyżowanie pod koniec wzniesienia na Pułkowej co zakrawa na żart a nikt nie reaguje na to.Brak zagospodarowania planu na Tej cześci Młocin od 2004 roku....Żenada,zwątpiłem.....jak mówi moj kolega To jest Polska.Koszmar jak na tym zdjęciu powyżej....ale po co zmiany.Łomianki i tak chcą zmian na Pułkowej ,takie jest zdanie burmistrza.Na proteście było może z 50 osób na sali.A mieszka ze 1o-15 tys ludzi/zameldowanych i nie/ Ja mieszkam tu i chcę zmian dla Młocin nie dla siebie.Pozdr.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024