REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# brw

11.09.2014 09:12

niech Dąbrowski dalej rządzi Bemowem zamiast tych spadochronów z Wołomina ! niezależnie od wszystkiego burmistrzem był najlepszym

# kora

11.09.2014 09:18

żeby wiedzieć, że mieszkańcy najbardziej czekają na metro trzeba by choć przez chwilę na Bemowie pomieszkać. obecny burmistrz techniczny jest prawie jak Gliński :)

# I like Bemowo

11.09.2014 09:54

haha, już wiadomo, że Bemowo długo sie nie doczeka metra, było na ten temat tyle artykułów - check google ;) Ale nie na m potrzebne metro, to chyba pan Dąbrowski musiałby na trzy kadencje zostać, żeby w końcu do nas dojechało

REKLAMA

# bemowianka

11.09.2014 10:38

Ja nie chcę żeby Bemowo wyglądało jak Zielonka i Wołomin :(
Panie Jarku, walcz Pan dzielnie! Mój głos ma Pan jak w banku. I - przy okazji - szczególnie dziękuję za darmowy internet :)
Czy jakaś inna dzielnica ma darmowy internet...? :)

# ktoś

11.09.2014 10:42

Czytam i pytam a kto ich przez ostatnie 7 lat zatrudniał jak nie Pan Burmistrz? Chyba że zredukuje tych "złych" z PO.
"Drugi filarem będą oszczędności na administracji. Nadszedł czas na redukcję zatrudnienia wśród urzędników (nawet do 20%) oraz połączenie kilku dzielnicowych jednostek organizacyjnych."

# BEMOWO

11.09.2014 13:36

Nie wierze co czytam : Podatników nie stać na rozdawanie prezentów o wartości kilkuset tysięcy złotych dla wybranych i to często wcale nie najbardziej potrzebujących. ZAPOMNIAŁ CHYBA JAK SAM DAŁ MIESZKANIE MATCE SWOJEJ PARTNERKI. HIPOKRYTA

REKLAMA

# osg

11.09.2014 16:31

Szkoda gadać cyrk i tyle, J.D. jest w polityce dla inteligentnych ludzi skończony jak minister Nowak, oby jak najmniej ślepych mieszkańców na niego zagłosowało.

# Czju6

11.09.2014 17:22

Panie Jarku czemu u mnie w kibelku nie powiesił Pan swojej podobizny na druciku?Całe Bemowo obrzygane Pan facjatą i tego Zgrzytaka.
Przecież wieszanie czegokolwiek na latarniach jest niezgodne z prawem!
Zgodnie z art. 63a kodeksu wykroczeń, każdy kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nie przeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez wymaganej zgody właściciela lub zarządcy budynku, ogrodzenia, latarni itp., podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny.

# panibasia

12.09.2014 07:27

ale hipokryta!! kapcie spadają z nóg. Jeśli wygaduję takie dyrdymały, znaczy towarzysze z PO wycieli go z ciepłych synekurek!!
A co z panią basią?

REKLAMA

# bemis

12.09.2014 10:07

dawno takich głupot nie słyszałem
koleś jest na maxa bez obciachu

# MiastoJestNasze

12.09.2014 18:49

Realnie ekipa Pana Dąbrowskiego, rządziła jeszcze niecały rok temu. Wtedy były burmistrz jakoś nie chciał redukować zatrudnienia w urzędzie, co tak odmieniło Pana Jarka. Jakoś nie wierzę nawróconym politykom, odpadli od statku i zaraz się tacy społeczni robią. Poza tym jak Dąbrowski pójdzie na konflikt z miastem to będzie trudno pozyskać środki, przecież właśnie jako prominenty działacz PO, organizował dodatkowe pieniądze, teraz na pewno nie będzie tak łatwo. Czy czeka nas kazus Ursynowa i burmistrza, który ciągle chce, ale nie może bo mu ratusz przeszkadza?

# DDD

12.09.2014 22:35

Brawo, brawo niech Pan się nie poddaje. Mnie "załatwiła" poprzednia ekipa burmistrzów, potrzebowali miejsc dla "posłusznych " władzy., chcieli interesy robić w artbemie. Potknęli się na mnie i przegrali wybory. Mam nadzieje, ze teraz ci co Panu szkodzili tak samo się "wyłożą". PO-to hochsztaplerzy. Dobrze, że Pan odszedł. Niestety trzeba być czujnym, bo nigdy nie wiadomo kto jest wrogiem!!! Popieramy Pana, ale jest też sporo przeciwników.

REKLAMA

# prawdziwa bemowianka

13.09.2014 21:14

jedna osoba dodaje komentarze pod kilkoma pseudonimami - tak moim zdaniem

# qwerty

14.09.2014 06:51

@DDD
Tak się składa, że "poprzednia ekipa burmistrzów" to również ekipa Dąbrowskiego. PO wygrywała wybory dwukrotnie. 2006 i 2010 rok. Przygotuj się chociaż trochę merytorycznie zanim zaczniesz robić ferment.

# Miś

15.09.2014 12:41

Jestem za odpartyjnieniem samorządu. Dość partyjnego dyktatu i gierek które są dla partii korzystne. Chcemy normalności i rozwoju naszych dzielnic w tym także Bemowa. A co do Pana Dąbrowskiego to " niech pierwszy rzuci kamieniem kto bez winy, skazy czy drobnych potknięć " ........bez komentarza.

REKLAMA

# 997

18.09.2014 18:42

Odejdź Dąbrowski i zabierz te swoje plakaty z każdej latarni i każdego słupa bo syf w dzielnicy robisz ! Narządziłeś się już i wystarczy, święty nie byłeś. Idź do normalnej roboty a nie znowu koryta szukasz.

# TytuRR7

19.09.2014 06:54

Za ten syf na latarniach masz Pan przegrane!Całe Bemowo obsrane nielegalnymi tablicami wyborczymi.Nawet w Alei Sportów Miejskich straszy młodzież i dzieci Zygrzak!.Bemowiacy mają dość karierowiczów i lanserów.Chcemy samorządowców z powołania.Takich którzy będą znali problemy każdej ulicy na wylot i będą rozmawiać z mieszkańcami i ich szanować.A zaśmiecanie naszych ulic NIELEGALNYMI tablicami wyborczymi to oznaka braku szacunku do ich mieszkańców.

# b emol

19.09.2014 16:46

Spraw kilka jest co najmniej zastanawiajacych
1. Jak dotąd liczba urzędników rosła pod skrzydlem b. Dąbrowskiego, włączając nie pokazująca się w pracy "przyjaciolke" i inne osoby powiązane rodzinnie i kolezensko o ktorych nikt nie słyszał i nie widział poza listą płac; co zostalo potwierdzone podczas kontroli
2. Przedszkole "innowacyjne" dostało budynek od gminy, dzieci w grupie 30 - wiecej niz w publicznych, opieki mniej, rodzice co miesiąc mają doplacac 40 zł na Obowiazkowy komitet rodzicielski z którego mają być kupowane zabawki ktorych brak bo prywatny inwestor nie chce inwestować. Panie nie mają ponoć prawa pomagać malym dzieciom w lazience ani ich przebierac ani przytulac bo ponoc UE nie pozwala. Słowem w opinii wielu rodzicow i obserwatorow jest to przedszkole pomyłka dla zdesperowanych. Zainteresowanie chyba niezbyt wielki skoro przyjmują dzieci od 2,5 roku. Ja po zebraniu i zapoznaniu się z "innowacja", mimo że już dwoje moich dzieci skończyło przedszkola publiczne, nie zdecydowałam się tam posłać kolejnego.

REKLAMA

# BBB

22.09.2014 08:28

To może ja też poproszę mieszkanko komunalne bez kolejki!
...Wraz z grupą aktywnych, kompetentnych i znanych w swoich środowiskach osób, tworzymy apolityczny Komitet Wyborczy Wyborców "Dla Bemowa"...
Baezczelny facet! Jak można wygadywać takie brednie! I tego Zygrzaka już nie wieszajcie na tych plakatach bo nikt nie będzie głosował na to... dziecko we mgle z twarzą jedenastolatka!

# Bemowianin

23.09.2014 18:50

Dąbrowski powienien być Burmistrzem, bo facet wie o co chodzi. Mieszkam tutaj, i jak był, zawsze wiedziałem co się dzieje i się działo. Teraz to jest porażka.
Wracaj Jarek!!!

# mrwhoope

23.09.2014 20:51

A temu panu to już POdziękujemy raz na zawsze, cwaniactwo cholerne.

REKLAMA

# zniesmaczony

27.09.2014 22:23

Żenada, 7 lat mu zajęły przygotowania do budowy 1 km torów tramwajowych i jeszcze tym się chwali. Plus ta śmieciowa gazetka a teraz oblepienie każdego słupa plakatami, często z podobiznami prezesów spółdzielni. Komu auto, komu chatę....

# sympatyk Klubu Karuzela

02.10.2014 14:49

#BBB napisał(a) 22.09.2014 08:28
To może ja też poproszę mieszkanko komunalne bez kolejki!
...Wraz z grupą aktywnych, kompetentnych i znanych w swoich środowiskach osób, tworzymy apolityczny Komitet Wyborczy Wyborców "Dla Bemowa"...
Baezczelny facet! Jak można wygadywać takie brednie! I tego Zygrzaka już nie wieszajcie na tych plakatach bo nikt nie będzie głosował na to... dziecko we mgle z twarzą jedenastolatka!

Szczególnie Pani M.G., która chce komunalizować Osiedle Przyjaźń! Tej Pani dziękujemy!

# Paulo

08.10.2014 12:05

Zapraszam wszystkich na stronkę
https://www.facebook.com/wybory.bemowo

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024