REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


06.09.2018 09:39 #z ZB
Wstydu nie ma. Majchrzak na jego polecenie blokowała posiedzenia rady i na pol roku robila przerwe w obradach żeby go nie odwolali. Zmienili urzad w prywatny folwark i maszynke do załatwiania interesów deweloperów. Da się na Białołęce?

Da się, żeby radni PO, Roszak i Madziar pracowali dla deweloperów.

Da się stracić 60 milionów budżetu ktory miał być rekordowy.

Da się zawalić budowę szkół i przedszkoli.

Da się okłamać mieszkańców w sprawie budowy metra.

Da się wciskać gdzie sie da osiedla deweloperskie bez infrastruktury.

Da się zabierać pieniądze z potrzebnych inwestycji (np Sieczna) żeby zbudować kilka uliczek dla przystawek z IMB i Gospodarności.

Da się rządzić na Białołęce przez kilka kadencji jak PO i nie załatwić podstawowych spraw jak kanalizacja, chodniki, oswietlnie ulic.

Budowniczy co wszystko spierniczy.
06.09.2018 09:53 Biało-ruś
Warto by wspomnieć o "moście północnym", którego budowa też została "zblokowana" przez pis (chyba na rok)
Rok dłużej musiałem jechać z i do pracy przez Most Grota w czasie przypominającym podróż na trasie Warszawa- Łódź ok. 1,5 godziny nawet do 2 godzin! Nie ma możliwości aby powtórzyć tamte okropne czasy bez inwestycji w Warszawie. Polecam zapoznanie się z liczbami i porównanie okresów rządów obydwu ugrupowań.
Moim zdaniem Pis mocno zdeklasowany... Odnośnie Partii "Razem z Pisem" to chyba nie ma nic wspólnego z lokalnym ugrupowaniem. Takie ugrupowania zwykle działają w Radzie dzielnicy na korzyść mieszkańców a tu? Interes partyjny kolegów z Pisu odgrywał pierwszoplanową rolę.. Przykre ale prawdziwe bo ludzie mamieni na tych "festynach", że oni tacy niezależni.. A kilku z członków startowało/startuje z list Partii Kukiza to co to za bezpartyjni?
Panie Piotrze, liczę na kolejne wygrane "Wyścigi z Developerami".
Powodzenia!
06.09.2018 10:02 #Bartoszek
Na warszawskiej Białołęce, ze zgrają wiernych kompanów
i kliką smutnych klakierów, mieszkał betonowy Piotr.
Beton kochał ponad wszystko i przypadłość miał niemiłą,
że jak drzewo gdzieś zobaczył, kazał rąbać lub rżnąć piłą.

Miał też Piotr inną miłość: z niepojętą wciąż lubością
i oddaniem niebywałym kochał siebie z wzajemnością.
Słów swych słuchał jak w hipnozie, replay włączał wciąż z zacięciem,
a w portfelu nosił zawsze swoje w garniturze śliczne zdjęcie.
06.09.2018 10:32 #MistrzPolski
Dużo hejtu.
Chyba "przybył" ktoś (z ZB i Bartoszek) mocno zaangażowany w konflikt Korowaj vs Jaworski..
Proszę złapać oddech spokojnie ;)
To tylko wybory samorządowe.

POzdrowienia!
06.09.2018 10:37 #realista
Fakty to nie hejt. PO ma tyle za uszami, że każdy reaguje alergicznie na kampanie wyborczą tego partyjnego aparatczyka. Wystarczy porównać obietnice wyborcze PO sprzed 4, 8 lat z realizacją. Nic dziwnego że tyle lat rządzili a jedyne co im pozostało to straszyć PiS bo nic innego nie mają do zaoferowania.
REKLAMA
06.09.2018 10:57 #MistrzPolski
Haha ;) Bartoszek? To same fakty faktycznie ;) musiał być bardzo blisko skoro wie o zdjęciu w portfelu... :D
06.09.2018 10:57 #faktybezemocji
Relatywizm poziom ekspert. Wielomiesięczne blokowanie prac rady przez radną Majchrzak lokalne PO nagradza pierwszym miejscem na liście w tych wyborach, a działania sprzeczne z ich politycznym interesem nazywa "szopką polityczną".
06.09.2018 11:05 Biało-ruś
Fakty bez emocji proszę spojrzeć na dokonania PIS vs PO w Warszawie w liczbach skoro takie fakty ;-)
06.09.2018 11:15 #zawiedziony PO
#faktybezemocji napisał(a) 06.09.2018 10:57

Relatywizm poziom ekspert. Wielomiesięczne blokowanie prac rady przez radną Majchrzak lokalne PO nagradza pierwszym miejscem na liście w tych wyborach, a działania sprzeczne z ich politycznym interesem nazywa "szopką polityczną".
O to to. Jeszcze usłużność deweloperom, bo nie po to PO mianuje burmistrza żeby Dom Development lub inny Aatal nie mogl przyjśc po swoje. Ex burmistrz sie chwali ile to deweloperzy zrobili? Może powie ile dzielnica dołożyła do ich inwestycji budujac nowe szkoły, drogi. Bo to co plecie Jaworski to jest jakas bajka. Jakie drogi wybudowali deweloperzy? Konkrety prosze. Rządy PO na Białołęce to ciągłe niedasię bo ich radni i burmistrzowie na czele z Jaworskim kreowali sie na gwiazdy obiecujac tramwaje i metro czyli inwestycje na które nie mają żadnego wpływu. To na co mają wpływ, budowa dróg, chodników, leżało odłogiem. Budowniczy od siedmiu boleści.
06.09.2018 11:15 Biało-ruś
Wracając do Pani Majchrzak to chyba zapomniałeś o jednym znaczącym FAKCIE:
przerwa została spowodowana sprawdzeniem jednej z Radnych, która miała być niezameldowana na Białołęce.
Wojewoda (z PISu) celowo czy nie celowo? Jak myślisz? "Odpowiadał" tygodniami na zaistniałą sytuację?
Nie pisz bzdur bo to jest domena obecnej władzy "opluć", najwyżej za 2 lata przeprosić...
Porównaj zdjęcia Białołęki z przed tych "8 lat" i zadaj sobie pytanie jaką ruinę mamy? :-D
REKLAMA
06.09.2018 11:29 #RazemDlaPisu
Ojejku ludzie! jedno jest pewne dzielnica się rozwija i widać z każdym rokiem progres i nie ma co się bawić w wyliczanie bo to widać. A co do rdb to tu bym szukał winnych całemu temu zamieszaniu z Radą Dzielnicy. Gdyby pozostali w ugrupowaniu z którego zostali wybrani przez WYBORCÓW, popierajacych program PO. Ile więcej dzielnica by zyskała? Teraz tak krzyczą ale oni są tworcami tej "wojenki" politycznej. Brzydko teraz "umywać ręce" mówiąc: "to nie nasza wina".
06.09.2018 11:57 #marokokok
tragedia człowiek , który odpowiada za bałagan jaki mamy z budową szkół ma plan
06.09.2018 12:16 #SkarbkazG
Nie ma co się bawić w wyliczanie bo to widać? Gościu wciskasz do oporu tępą partyjną propagande a nie potrafisz podac 1 prostego argumentu dla ktorego miałbym zagłosować na PO. To ze PO nie jest Pisem mnie nie przekonuje. Ba, mam to gdzieś! Bo to wybory samorzadowe a nie do sejmu i mam gdzies ideologie. Mnie zależy na tym żeby był chodnik wybudowany na Skarbka z Gór. A wiesz co napisał burmistrz z nadania PO? Że można chodzić drugą strona. Zmień pracę weź kredyt ku*wa. PO na Białołęce jest skreślona za to, patrze na ulotki wyborcze Jaworskiego, Roszaka, Borowskiej sprzed lat i sie pytam:
- gdzie jest metro na Zieloną Białołękę? nie mówie już o tramwaju
- gdzie jest Głębocka zrobiona w 2016 jak obiecywali
- gdzie jest szkoła na Verdiego co miała być otwarta w 2018
Z tego rozlicz swoich idoli zamiast bzdury wypisywać
06.09.2018 12:31 #Obywatel RP
Piotr Jaworski ma plan na Białołęka ( sam już nie wiem czy płakać czy się śmiać)
Szanowny Panie jaki plan ? już pokazałeś swoje plany i brak kompetencji w zarządzaniu Dzielnicy
2014r. PO miało w radzie Dzielnicy Białołęka miała większość , a Ty ją nie potrafiłeś utrzymać, otrzymałeś potężny Budżet na Inwestycje Oświatowe, które zawaliłeś , bo wolałeś trzymać się stołka niż oddać (władzę) przez Twoje chore ambicji i trzymanie się stołka zabrakło ci uwagi na nadzorowaniu inwestycji, które były wykonywane Taka jest prawda , że dzięki twojemu sprytowi Politycznemu dzieci na Białołęce chodzą na zmiany do szkół Rodzice są Ci bardzo wdzięczni ;) . Dobrze , że w obecnym Zarządzie jest człowiek KOMPETENTNY, który ratuje to co s........ !. Najlepsze jest to , że Zarząd PO Warszawy takich partaczy wynagradza miejscem w już wspominanym Zarządzie PO warszawa i jedynka na Rady Dzielnicy nie daj BOŻE jeszcze kandydata na Burmistrza chociaż znając Twoje chore ambicji to tak zapewne już jest ( mam nadzieje , że nie będziesz ) . Reasumując powyższe stwierdzam, że PO nic, a nic się nie różni od PIS ( MIERNY, BIERNY ALE WIERNY).
06.09.2018 12:31 #RazemDlaPisu
Kup mieszkanie w polu i czekaj na chodnik i metro!
REKLAMA
06.09.2018 12:39 #MistrzPolski
O to jest fakt:

#RazemDlaPisu napisał(a) 06.09.2018 11:29

Ojejku ludzie! jedno jest pewne dzielnica się rozwija i widać z każdym rokiem progres i nie ma co się bawić w wyliczanie bo to widać. A co do rdb to tu bym szukał winnych całemu temu zamieszaniu z Radą Dzielnicy. Gdyby pozostali w ugrupowaniu z którego zostali wybrani przez WYBORCÓW, popierajacych program PO. Ile więcej dzielnica by zyskała? Teraz tak krzyczą ale oni są tworcami tej "wojenki" politycznej. Brzydko teraz "umywać ręce" mówiąc: "to nie nasza wina".
06.09.2018 12:43 #z ZB
Kup mieszkanie w polu i czekaj na chodnik i metro!

To nowe hasło wyborcze PO? Pasuje do ich pogardy do mieszkańców Zielonej Białołęki o których przypominali sobie tylko przed wyborami co 4 lata obiecujac metro tramwaj, drogi, basen. Jak to niemozliwe w realizacji to po co obiecujecie??
06.09.2018 13:08 #MistrzPolski
RazemDlaPisu mocno aktywne! Chyba wybory idą...
06.09.2018 13:45 #RdPiS
Poziom hejtu przeraża, szczególnie ze strony Razem dla Pisu :) albo inny Kukiz15.
06.09.2018 15:56 #roszek
W samym 2017 r. władze dzielnicy, zdominowane przez PO, IMB, Gospodarność i "Bezpartyjnych", zwróciły do budżetu Warszawy ponad 60 mln zł niewykorzystanych środków. Na ile szkół by to wystarczyło?
REKLAMA
06.09.2018 16:32 #MistrzPolski
Pewnie wystarczy na kilkadziesiąt pikników dla Partii "Razem dla Pisu" :)
06.09.2018 16:51 #hahahahahaha
MistrzPolski i reszta nickow antyPiS to Jaworski allbo jakiś jego przydoopas? Niesamowity ma ból doopy, POlecam maść.
06.09.2018 17:10 #RAZEMzPISEM
Słownictwo godne "elity" "razem dla Pisu" ;)
06.09.2018 19:26 #Rybak
Bzdury opowiada były burmistrz dzielnicy. PO rządzi dzielnicą od 12 lat. Mało było czasu żeby zrealizować to o czym teraz mówi Jaworski? Blokowanie prac rady dzielnicy to jego robota. Zatrudnianie niekompetentnych urzędników to też jego zwyczaj. Nie stworzył żadnego planu docelowego rozwoju dzielnicy. Całe jego rządy to chaotyczne decyzje żeby tylko przypodobać się wyborcom. No i oczywiście wspieranie szczególnie jednego dewelopera, który tak naprawdę oszpecił tę dzielnicę. Nie był w stanie wybudować trzech szkół, a teraz obiecuje budowę liceum? Śmiechu warte. Jaworski w radzie dzielnicy to gwarancje nieudolności i kumoterstwa.
07.09.2018 08:44 #Mackiewicz
Dziękuję za wszystkie "ciepłe słowa" płynące pod adresem Stowarzyszenia Razem dla Białołęki. Jest to dla nas wyraz największego uznania bo skoro ktoś zadaje sobie tyle trudu aby pisać tego typu rzeczy to oznacza to, że po prostu ma problem w z tym co robimy dla mieszkańców Białołęki. Robimy i będziemy robić dalej niezależnie od tego co kilku trolli nie mających cywilnej odwagi pisać pod swoim nazwiskiem wypisuje w różnych miejscach. Ja życzę wszystkim miłego dnia niezależnie od poglądów i przekonań bo jak życie pokazuje powyborczy pył opadnie, a problemy Białołęki i jej mieszkańców pozostaną. Dlatego każdy niech robi swoje, a mieszkańcy i tak wybiorą wg własnego uznania. Z poważaniem Jan Mackiewicz, Prezes Stowarzyszenia Razem dla Białołęki. p.s. w linku adres naszej strony www - zachęcam do lektury, aby każdy sam mógł sobie wyrobić zdanie o nas i o tym czym się zajmujemy. Razem dla Białołęki
07.09.2018 09:54 #Głupota i matactwo
#Mackiewicz napisał(a) 07.09.2018 08:44

Robimy i będziemy robić dalej niezależnie od tego co kilku trolli nie mających cywilnej odwagi pisać pod swoim nazwiskiem wypisuje w różnych miejscach.
Bez przesady p. Mackiewicz. Taka tu są reguły, że nikt się nie podpisuje z imienia i nazwiska i to nie jest powód do ubliżania ludziom od trolli.
07.09.2018 10:17 Mackiewicz
#Głupota i matactwo napisał(a) 07.09.2018 09:54

Bez przesady p. Mackiewicz. Taka tu są reguły, że nikt się nie podpisuje z imienia i nazwiska i to nie jest powód do ubliżania ludziom od trolli.
To nie jest ubliżanie konkretnym osobom tylko stwierdzenie powszechni występującego zjawiska. Doskonale wszyscy wiemy, że siedząc sobie anonimowo przed komputerem można pisać różne rzeczy. Również takie, których nikt publicznie by nie wypowiedział. Ja osobiście mam zasadę, że piszę, komentuję tylko pod swoim nazwiskiem niezależnie od sytuacji. Po pierwsze dlatego, że się go nie wstydzę, a po drugie nie wstydzę się tego co piszę. Każdemu z adresatów moich wypowiedzi mogę spokojnie stanąć twarzą w twarz i powiedzieć to samo. Ile osób ma tyle odwagi? Każdy niech sobie sam na to odpowie.
09.09.2018 08:08 #Bolo
Brak kanalizacji chodników i dróg to norma. Okolice Katy Grodziskie Zdziarska Rossiniego. Zapraszam Małkinia Górna przy Zielonej Białołece to świetnie rozwinieta miejscowosc.
10.09.2018 11:10 Biało-ruś
Jest mała różnica między mną a "Panem". Ja jestem wyborcą a "Pan" jest osobą publiczną, która pobiera pieniądze publiczne jako wynagrodzenie. Pan "sprzedaje" swoje nazwisko a ja nie muszę ;-) "Pan" coś obiecuje a ja to weryfikuje ;-) Taka zasada nikt "Panu" tu nie ubliżył. Rozumiem, że to wyjście "na przeciw" z nazwiskiem to kolejny element kampanii.. Brawo! Tylko to strasznie banalne.
Ludzie myślą drogi "Panie".
Tak przy okazji chciałbym poruszyć kwestię rozliczeń państwa "festynów" oraz zajęć organizowanych przez RdP? Czy jest możliwość weryfikacji kosztów tego wszystkiego?
Kto za co i ile zarobił?
Będę bardzo wdzięczny jak "poświęci Pan" chwilkę dla Wyborcy (nie trolla!) w czasie kampanii. :-D

Pozdrawiam.
10.09.2018 12:56 #derus
Dzięki Platformie Obywatelskiej dzieci na Białołęce chodzą do szkoły na 7:10!!!
Brawo Jaworski, Brawo Soja-Kozłowska, BRAWO!!!
REKLAMA
13.09.2018 07:35 #Bolo
To prawda że Białołęka stała się rajem dla deweloperów. Proszę się przejechać ulicą Kąty Grodziskie. Dziękujemy Platformo.
13.09.2018 16:01 #KrissMe
Ciekawe czy doczeka się pan odpowiedzi ;)

Biało-ruś napisał 10.09.2018 11:10

Jest mała różnica między mną a "Panem". Ja jestem wyborcą a "Pan" jest osobą publiczną, która pobiera pieniądze publiczne jako wynagrodzenie. Pan "sprzedaje" swoje nazwisko a ja nie muszę ;-) "Pan" coś obiecuje a ja to weryfikuje ;-) Taka zasada nikt "Panu" tu nie ubliżył. Rozumiem, że to wyjście "na przeciw" z nazwiskiem to kolejny element kampanii.. Brawo! Tylko to strasznie banalne.
Ludzie myślą drogi "Panie".
Tak przy okazji chciałbym poruszyć kwestię rozliczeń państwa "festynów" oraz zajęć organizowanych przez RdP? Czy jest możliwość weryfikacji kosztów tego wszystkiego?
Kto za co i ile zarobił?
Będę bardzo wdzięczny jak "poświęci Pan" chwilkę dla Wyborcy (nie trolla!) w czasie kampanii. :-D

Pozdrawiam.
19.09.2018 16:17 #Kierowca
Biało-ruś napisał 06.09.2018 09:53

Warto by wspomnieć o "moście północnym", którego budowa też została "zblokowana" przez pis (chyba na rok)
Nie wiem skąd ta informacja w stylu blokował "zły pis" ale z tego co ja pamiętam to blokowaniem mostu Północnego trudniła się jakaś "eko-yebana fundacja" z Trójmiasta (o kuźwa! matecznik PO) co to się martwiła, że ważka z żuczkiem nie będą się mogły bzykać. kiedy dostali kasę to nagle przestało im to przeszkadzać ale czytając twoje wszechobecne wpisy w stylu "pis-to pis-tamto" wmawiaj wszystkim dookoła, że "zły pis" głosował za Acta2 w parlamencie UE. Zatkało kakao nawet w TVN-ie na cała dobę kiedy PO zagłosowało ZA ACTA2. Konfabulować a zrobić z siebie debila to już wyższa szkoła samo-zaorania się przez PO. A obecnym na listach #dasię... tylko współczuć takiego wyborcy z koziej wólki co rżnie wielkomiejskiego kołnierzyka w przepoconym garniturku.

 437/7002 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

 REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kredyt i finansowanie dla Twoich projektów Jestem gotów sfinansować wszystkie rzetelne projekty inwestycyjne i udzielać pożyczek od 4000 do 50 000 000 euro bez protokołu w maksymalnym czasie 48 godzin. Jestem poważny i czekam, aby cię przeczytać, abyśmy mogli robić interesy dość szybko. Proszę o kontakt, jeśli prośba jest poważna Kontakt: claranoter@gmail.com

Budowlane
 Ocieplenia elewacje, adap. poddaszy, malowanie, gładzie, usługi ogólnobudowlane 512-829-115

Dam pracę
 Liceum na Targówku zatrudni woźną. Zgłoszenia osobiście ul. Olgierda 35/41, tel. 22 511-95-15 lub mailem lo137@edu.um.warszawa.pl

Nieruchomości
 Kupimy działkę pod market, stację paliw, 3-10 tys. m2. Tel. 691-500-751


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA