REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# zjelonek

14.10.2014 21:39

p. Krajnow jak zwykle powołuje się na dowolne wnioski z konsultacji z jakąś próbką społeczeństwa. Efektem będą przesiadki , z powodu jesieni głównie do własnych samochodów.
Dlaczego do metra nie pojedzie 149 ani siedmsetki ?

# Bemowianka

15.10.2014 12:08

Szanowny Panie Rzeczniku, nie wysłuchaliście i niestety oszukaliście jako firma mieszkańców, bo na konsultacjach i nie tylko mieszkańcy prosili o powrót jednego z dwóch jeżdżących kiedyś autobusów (105 lub 109) na trasę na Stare Bemowo, by mieszkańcy tamtej strony Bemowa, wzdłuż ul Lazurowej, mieli uproszczony dojazd do Centrum miasta. I co, i NICO, nawet nikt się nie zająknął na ten temat przy zmianach. Ja sama napisałam kilka listów byłam na konsultacjach i próbowaliście mi wmówić że powinnam jeździć na około po mieście, tramwajem, że przecież mogę się przesiąść. Tylko że to JA dojeżdżam i to JA decyduję kiedy i czym będę jechać, a ja chcę, sprawne bez kolejnych przesiadek do celu. Jak będę chciała pozwiedzać miast to pójdę na spacer.

# bem

15.10.2014 16:08

Co za gościu, rondo Daszyńskiego nie węzłem przesiadkowym, a ONZ już tak? Haha. Od początku było wiadomo, że po budowie metra większość autobusów zniknie z Prostej i Świętokrzyskiej aby go nie dublować bo miasta na to nie stać zwyczajnie. Ewidentnie autor listu pracuje przy rondzie ONZ i leniowi nie chce się przesiąść na tym samym przystanku do 109 lub 178, faktycznie takie trudne wyjść z autobusu i wejść do następnego, całe 2 metry i kilka minut! To straszne, że większość jest tak ograniczona, że nie potrafi zrozumieć, że nie ma możliwości aby z każdego miejsca była bezpośrednia linia do każdego innego, to jest komunikacja zbiorowa, a nie indywidualna... To nie jest jakaś wioska pod Warszawą, że dojeżdża się jedną linią do jej centrum...

REKLAMA

# zagadka rozwiązana

16.10.2014 21:54

#bem napisał(a) 15.10.2014 16:08
Co za gościu, rondo Daszyńskiego nie węzłem przesiadkowym, a ONZ już tak? Haha...leniowi nie chce się przesiąść na tym samym przystanku do 109 lub 178, faktycznie takie trudne wyjść z autobusu i wejść do następnego, całe 2 metry i kilka minut!...większość jest tak ograniczona,...że nie ma możliwości aby z każdego miejsca była bezpośrednia linia do każdego innego, to jest...jakaś wioska pod Warszawą, że dojeżdża się jedną linią do jej centrum..

Oto jest nowe wcielenie (dawnego) "osg".
Ten propagator kolesiów ze znaku ZTM nie potrafi zrozumieć, że ZTM przed budową ogryzka II linii metra dał pasażerom obietnice, z których nie chce się należycie wywiązać.

# bem

17.10.2014 21:37

Nikogo nie obchodzą twoje zbędne komentarze na temat kogoś wcieleń. Nie jestem żadnym propagatorem kolesiów ze znaku ZTM i tym bardziej nic nie obiecali, jak już to politycy a z nimi wiadomo jak jest.

# zjelonek

19.10.2014 22:01

#bem napisał(a) 17.10.2014 21:37
Nikogo nie obchodzą twoje zbędne komentarze na temat kogoś wcieleń. Nie jestem żadnym propagatorem kolesiów ze znaku ZTM i tym bardziej nic nie obiecali, jak już to politycy a z nimi wiadomo jak jest.
Mnie obchodzą - bo wg mnie wszelkie inwestycje są po to aby było wygodniej i szybciej .
Ale niektórzy uważaja, że służa tylko do przewalania kasy podatników.

REKLAMA

# bemowianka

20.10.2014 16:04

do Pana #ben, nas nie obchodzi kto i co obiecywał, prawda jest taka że mieszkańców Starego Bemowa traktujecie jak ludzi II kategorii, dojada sobie dojdą. Otóż nie - obiecuję Panu - że będę pisać i monitować i punktować obietnice ZTM tak długo dopóki nie nastąpi zmiana na korzyść dla mieszkańców. Może szanowni Państwo z ZTM sami spróbują dojechać komunikacją do pracy w godzinę mnie się to nie udaję, lekką ręką 1,20 - 1,50. Pogratulować samopoczucia Panom z ZTM z powodu II linii metra, która może służyć tylko mieszkańcom Śródmieścia... bo innym to raczej na plaster.

# bem

20.10.2014 21:57

Powtarzam, nie jestem ze ZTMu, nie mam z nimi nic wspólnego, co więcej krytykuję ich z kilku powodów, m. in brak współpracy z zewnętrznymi firmami w zakresie udostępniania danych transportu, brak reakcji na grajków w pojazdach komunikacji.

# nie będzie E-5

18.12.2014 21:49

Data otwarcia II linii metra nieznana. podaje tvnwarszawa.pl w dziale "wiadomośći" w dniu 18.12.2014 o 18:46 jako informacja prezesa metra warszawskiego.
A jeden z internautów w swoim komentarzu napisał:
"20:05 Aradan
Czyli to prawda, że będą poprawiać metro pod Wisłą - bo zalewa, a otwarcie w czerwcu, jeśli nie będzie dużych opadów."

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA