REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Bemo

13.05.2019 18:49

Do tej pory nie zwracałem na to uwagi, ale rzeczywiście tak jest.

# Jask

13.05.2019 22:43

No niestety, każdy facet z piwem to potencjalny menel. Na tą opinie Panowie zapracowali sobie sami. Piją, halasuja, zaczepiaja, bija się.

# Kasj

13.05.2019 22:45

Pytanie czy Panowie są chętni do brania udziału w takich aktywnościach? Jakoś mi się nie wydaje.

REKLAMA

# Dyskryminowany

14.05.2019 07:49

To jest trend ogólnoświatowy. W imię "różnorodności" powstają np. agencje modelek w których mogą być wszyscy tylko nie biali. W imię tolerancji w naborze na publiczne studia dodatkowe punkty dostają wszyscy poza białymi, heteroseksualnymi mężczyznami. Są pokoje matki z dzieckiem (raz nawet odmówiono mi skorzystania z takiego żeby przewinąć córkę, bo przecież nie jestem matką). W Berlinie są zniżki dla kobiet na komunikację miejską.
Domyślam się, że kontrargumentem jest "no bo statystycznie mężczyzna zarabia więcej", ale czemu akurat ja jestem dyskryminowany skoro akurat w moim miejscu pracy zarabiam odrobinę mniej niż koleżanki wykonujące taką samą pracę, a moja szefowa (co jest oczywiste) zarabia więcej?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024