REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# bazarek

07.04.2014 17:16

Wygląda na to że urząd nic nie może. Urząd sobie straż sobie a bałagan coraz większy a kasa do kieszeni działaczy którzy zarządzają Olimpią i mają gdzieś że poza ich terenem jest park w którym chceliby odpoczywać mieszkańcy .Straż miejska przecież jest od tego żeby prawa pilnować.Tylko trzeba do tego urządu który rządzi a nie prosi.

# powszechny_tumiwisizm

08.04.2014 12:39

Dodajmy do tego ulotkowo-reklamowe śmieci, których kiedyś na parkowych latarniach nie przyklejano, a teraz już tak.
Szkoda, że z parku korzysta mnóstwo bezrefleksyjnych jednostek, które mają to gdzieś. Gdyby było komu reagować i interweniować, gdy śmieciarze i handlarze atakują, problem szybko zostałby rozwiązany.

# Chopin

08.04.2014 21:51

Jak to nie ma możliwości egzekwowania? A SM to od czego jest?

REKLAMA

# Adela

08.04.2014 22:06

Kolejny polaczek ktory wie gdzie i do kogo trafia kasa. Gowno wiesz wiec stul dziób. To do ludzi traktujących park trzeba miec pretensje a nie do organizatora całego bazaru który nie da rady sam zaradzić tym idiotom zasmiecajacym naturę. I prośba do wszystkich zeby zajęli sie własnymi portfelami a nie innych.

# jogger

08.04.2014 22:20

Spoko, G...ł zostanie "prezydentem", to postawi nam jesli nie nowe Wembley, Maracnę, to chociaż jakieś drugie Cam Nou i będzie "żyło się lepiej". Wszak to wielki "fan" sportu, sam biega, i obiecuje cuda na kiju jak każdy mu podobny urzędas :)

# jotde

10.04.2014 09:22

Najlepij zlikwidować w ogóle.

REKLAMA

# Maria W.

11.04.2014 09:42

Oczywiście, że Urząd dzielnicy Wola mogą zrobić wiele. Wystarczy konsekwentnie przeprowadzić kilka akcji z udziałem Straży. Jeśli strażnik pokaże się tylko raz to i ośmieszy akcję i będzie bezskuteczny. Urzędowi nie zależy na Parku ani radnym. Zgłaszam problem jednemu z radnych, usłyszałam, że zapomniał się tym zająć. We wpisie wcześniej jest propozycja likwidacji. Nie wiem tylko czego? Parku czy bazaru? Bazaru nie można bo prywatny. Lepiej Park, do czego właśnie Urząd przystąpił.
Maria

# Orety.

11.04.2014 09:44

Oczywiście, że Urząd dzielnicy Wola mogą zrobić wiele. Wystarczy konsekwentnie przeprowadzić kilka akcji z udziałem Straży. Jeśli strażnik pokaże się tylko raz to i ośmieszy akcję i będzie bezskuteczny. Urzędowi nie zależy na Parku ani radnym. Zgłaszam problem jednemu z radnych, usłyszałam, że zapomniał się tym zająć. We wpisie wcześniej jest propozycja likwidacji. Nie wiem tylko czego? Parku czy bazaru? Bazaru nie można bo prywatny. Lepiej Park, do czego właśnie Urząd przystąpił.
Maria

# aab

11.06.2014 15:30

#Adela napisał(a) 08.04.2014 22:06
Kolejny polaczek ktory wie gdzie i do kogo trafia kasa. Gowno wiesz wiec stul dziób. To do ludzi traktujących park trzeba miec pretensje a nie do organizatora całego bazaru który nie da rady sam zaradzić tym idiotom zasmiecajacym naturę. I prośba do wszystkich zeby zajęli sie własnymi portfelami a nie innych.
A ty kim jesteś aby obrażać POLAKÓW? Twoja kultura powala, jak można się tak obrażać ludzi, mamy prawo żądać od organizatora bazaru i władz dzielnicy zapanowania na handlem w rejonie parku,

REKLAMA

 compfin

24.08.2015 10:20

To prawda, nawet pomoc http://www.pielegnacjadrzew.com.pl/ niewiele dała, kiedy wokół jest brudno. I pomyśleć, że kiedyś problemem był tam brak pielęgnacji roślinności.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024