REKLAMA
REKLAMA

Czytacie książki?

20.11.2014 14:30 #don
Macie jeszcze czas czytać książki? Ja staram się w każdej wolnej chwili, ale nie zawsze mi wychodzi. Zaglądam też na serwisy z recenzjami i artykułam o książkach np. http://xiegarnia.pl/.
05.01.2015 11:59 johanna11
super, dzięki za podesłanie tej stronki, na pewno się przyda
15.01.2015 10:43 kate_ti
Na pewno zobaczę! :) Sam czytam sporo książek - staram się przeczytać przynajmniej 1 w miesiącu.
01.06.2015 12:47 vanessa26
Ja również chętnie skorzystam :) ogólnie lubię bardzo czytać książki, ale jak wiadomo czas. Ciągle go brakuje na takie drobne przyjemności, takie jak ciekawa literatura.
13.11.2015 14:32 shay
Jak najbardziej! Może nie zawsze jest czas na czytanie... ale z pewnością warto poświęcić parę wolnych chwil.
15.11.2015 00:17 Nessi167
Czytam jak tylko mogę, głównie jednak w środkach komunikacji miejskiej/ innych środkach transportu. Chyba, ze jeżdże częściej samochodem - wtedy nie :<
21.02.2017 23:10 #Vicky77
Ja uwielbiam czytać:)
21.02.2017 23:37 #Laluna
Sama też nie wyobrażam sobie życia bez książek. Przy czym zwykle zawsze staram się celować w tanie książki, dlatego najchętniej wybieram ofertę w takich miejscach jak księgarnia internetowa Aros http://aros.pl/ . Wybór pozycji jest tam bardzo duży, a ceny bardzo fajne. Co więcej, często można skorzystać z bardzo fajnych rabatów, nawet do 30 procent, wobec czego z powodzeniem można tam kupować chociażby książki na prezent:)
09.05.2017 10:57 #wune
Zazwyczaj o zdrowiu o ciśnieniu, bo choruję już kilka lat, ale na szczęście mam dobry aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis i dzięki temu moje ciśnienie jest pod stałą kontrolą! Bardzo się z tego tytułu cieszę
14.05.2017 20:49 #rumka
Rzeczywiście ostatnio mam mniej czasu na czytanie, ale mimo wszystko staram się nadrabiać zaległości. Właśnie zaczęłam przygodę z twórczością autora Stephena Kinga . Pierwszy raz weszłam w świat horrorów i jest to dla mnie nowość, aczkolwiek niezmiennie ekscytująca :)
13.07.2017 05:56 urszula
Bardzo lubię czytać i staram się zarazić tę pasja moją córkę. Znalazłam dla niej książkę
Jest świetnie napisana, pełno w niej szyfrów i zagadek. To taki kryminał dla młodszych nastolatków.
13.07.2017 08:50 elabarbara
Ja uwielbiam czytać. Zawsze znajdę czas by usiąść w fotelu z książką. A gdzie kupujecie? Ja kupuję w Aros- http://aros.pl/ mają najniższe ceny książek na rynku. Ponad 130 000 tytułów dostępnych od ręki i szybka wysyłka. Aros jest jedyną księgarnią z której jestem zadowolona.
wpis modyfikowany 1 raz, 13.07.2017 08:51 
13.07.2017 12:41 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
31.07.2017 12:13 tomasz2727koc
jednak ja wolę tradycyjne czytanie, muszę mieć książkę w ręku wtedy to się czuje
07.08.2017 11:42 EwelinaBudzynska
Ja czytam tylko wtedy, kiedy jakaś książka naprawdę mnie wciągnie :)
22.08.2017 08:50 Kerlins
Ja czytam jak najbardziej. I dużo też ich kupuję. Mam fajne miejsce z książkami, możecie je zobaczyć tutaj: http://www.ksiazki-historia.pl
Zajrzyjcie sobie. Myślę, że każdy który lubi poczytać znajdzie coś dla siebie.

7/362 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie