REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czynsze na tarchominie osiedle Kamińskiego

# lelek2014

09.10.2014 13:38

Witam jak wasze czynsze podam mój przykład 64m2 716,00pln spółdzielnia "rsm praga"zastanawia mnie jedno czy pierwsze 3 pozycje powinny być liczone z metra bo nie wydaje mi sie ze mając np mieszkanie 30m mniej się brudzi niż mając 100m mieszkanie biorąc pod uwagę że w 30m i 100m mieszkają np 2 osoby
Ceny pln
administrowanie 0,92 (liczone z metra lokalu)
utrzymanie czystości 0,74 (liczone z metra lokalu)
konserwacja 0,43 (liczone z metra lokalu)
przegląd techniczny 0,04 (liczone z metra lokalu)
fundusz remontowy 2,21 (liczone z metra lokalu)
centralne ogrzewanie 2,41 (liczone z metra lokalu) opłata miesięczna stała
podgrzanie wody 19,93m3
zimna woda i ścieki 11,47m3
gospodarka wodna 11,47 1m3 stała opłata mce
energia elektryczna 0,27 (liczone z metra lokalu)
podatek od nieruchomości 0,14 (liczone z metra lokalu)
użytkowanie wieczyste 0,60 (liczone z metra lokalu)
domofon 2,20 stała opłata mce
ochrona 40,00 stała opłata mce

# nowodworzak

09.10.2014 17:24

mieszkanie 68 m2 Nowodworska czynsz ok. 479 zł + fundusz remontowy ok.48 zł

# jopone

09.10.2014 21:17

Blok blokowi nie równy.
Ja płacę około 600zł miesięcznie za mieszkanie 60m2 z 4 osobową rodziną

REKLAMA

# jakolek

08.08.2018 13:19

Ogolnie jeśli chodzi o czynsze w RSM Praga to wiadomo od dawan ze niskie nie są. Jak mieszkałem na Kamińskiego płaciłem 35 pln za m3 wody ( woda plus podgrzanie). Ogolnie kosmos. Ogrzewanie ponad 2400 pln rocznie. Jako ze nie liczników czy podzielników na kaloryferach to w korytarzach wszystko grzeje na full od września do kwietnia. Jeśli ktoś tam chce kupić mieszkanie to odrdzam zdecydowanie.

# były_mieszkaniec

14.12.2018 10:12

Generalnie nie od dziś wiadomo że RSM PRAGA to moloch i masa pieniędzy idzie na utrzymanie tego tworu. Czynsze na osiedlu Kamińskiego generlanie jeśli chodzi o Tarachomin są mocno powyzej średniej. Ale umówmy się że większość z tego idzie na utrzymanie administracji osiedli. Jeśli nikt tam nie był to polecam. W sumie w administracji na Erazma ( pod to podlega os. na Kamińskiego) pracuje z 10 osób. Choć powiedzieć ze pracuje to przesada troche. O ile da się załatwić proste sprawy ( zaświadczenia itp) to wszystko inne jest poza mentalnym zasięgiem tych ludzi. Ogolnie jeśli chodzi o samo osiedle to trzeba pamiętać że jest ono dość stare i co za tym idzie część bloków jest w stanie takim jakim jest. Do tego sporo "elementu" który uwaza ze własność wspólna jest po to żeby ją demolować. Plac na którym jest boisko służy okolicznej młodzieży i różnym obszczymurkom głównie do imprezowania ( wieczorami policja jest naprawde często). Czynsze kosmiczne. Ochrona 60 PLN ( całkowicie bezużyteczna). Za czystość/sprzątanie płaci się z metra mieszkania !!! No i mieszkania spółdzielcze własnosćiowe na nie pełna własność łącznie z gruntem. Ogólnie z tego co wiem obecnie ( 12.2018) w sprzedazy są jeszcze ostatnie mieszkania z ostatniego etapu inwestycji ktore mówiąc delikatnie słabo się sprzedają. Co w sumie nie dziwi. Zero wpływu na zarządzanie osiedlem i na to co się dzieje doookoła. Ogolnie jesli ktoś chce tam kupić mieszkanie to niech się lepiej dwa razy zastanowi. Zdecydowanie są lepsze oferty w okolicy.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break