REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Jacek

11.04.2016 12:32

dodałbym tylko że jak się targ kończy to cała okolica jest zasypywana śmieciami z bazaru. czy ktoś w tej sprawie interweniował? ewentualnie napiszcie do kogo należy się w tej sprawie zwrócić

# deotyma

13.04.2016 17:49

Niestety od lat jest tak, źe dzierżawcy biorą jadę a potem sprzątają co trzeci śmieć. Jak ktoś pojedzie oglądać miejsce z duszą,to może się zdziwić

# Marek2

16.05.2017 15:27

Syf brud hałas i udręka okolicznych mieszkańców a nie jakieś miejsce z duszą. Widać piszący artykuł słabo się przyjrzał działalności "bazaru".

REKLAMA

# Janusz G

07.01.2022 19:04

Witam ,jestem rodowitym bielańszczykiem ,tu się urodziłem i wychowałem ,tu gdzie jest bazar były kiedyś stawy co ciągnęły się aż pod hutę lata 50/60 .Tekst jest nie pełny widać że go pisała osoba słabo znająca tę okolicę .Zero na temat kina letniego które tu było na bazarku w latach 70 i wyświetlano super filmy przeboje kasowe byłem tu na gorączce sobotniej nocy z Trawoltą itd. Szkoda tylko ze opis jest taki ubogi

# Janusz G

07.01.2022 19:14

Dodam jeszcze że kino było nie lada atrakcją a były w Warszawie chyba wtedy trzy kina letnie pamiętam tylko jeszcze Jutrzenkę na powiślu . Na początku jak tylko powstał bazar to przyjeżdżali tylko chłopi furmankami i można było kupić wszystkie warzywa i to za grosze . Poruszę jeszcze jedną sprawę był jeszcze jeden bazar na bielanach na Potockiej w dołku koło działek tam gdzie teraz przebiega trasa AK ale o tym bazarku również nikt nie pamięta s przecież czasy nie tak odległe. Zastanawiam się czasami czy na bielanach jeszcze mieszkają ludzie co tu się urodzili przed i po wojnie bo jak widzę tych starych czasów nikt już nie pamięta
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break