REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# światowid

06.10.2014 14:10

szykuje się druga zielona Białołęka - tanio,bez infrastruktury,bez sensu. ale pewnie chętni będą bo tanio a później żółć wylewana na fora zaleje cały lokalny internet. Decydenci powinni zakazać

 basik

06.10.2014 14:11

Ano powinni zakazać. Tylko podobno - nie mogą ...

# Maćko

06.10.2014 19:07

Było w innych mediach i na Gazeta.pl... prawie 2 tygodnie temu! Choć widzę, że przez ten czas zniknęły wszystkie pozytywy, zgodnie z linią portalu :) Choć żeby nie było, też jestem przeciwko bezsensownemu zabudowywaniu każdej wolnej przestrzeni "apartamentami". Ale tutaj akurat było więcej ciekawszych (i pozytywnych!) informacji, m.in. nowa trasa rowerowa z kładką.

REKLAMA

# domino

06.10.2014 19:45

a mnie się wydaje , że te odpady zostały przesypane ziemią a nie usunięte - może się mylę ale jeżdżąc przez Most Północny- nie widziałem aby wybierali tam odpady - może ktoś mnie poprawi, że jestem w błędzie

# Jacek

06.10.2014 20:30

Tu miało powstac osiedle hiszpańskie?

 gdd

06.10.2014 21:28

Prawdopodobnie będzie tak:
powstanie osiedle
deweloper będzie chciał żeby miasto wybudowało ulicę
miasto nie będzie miało na to kasy
mieszkańcy zaczną protestować jak to są pokrzywdzeni bo jak kupowali mieszkanie to deweloper im obiecał że miasto wybuduje a teraz miasto nie chce, więc oni się na złość gminie nie zameldują bo miasto nic im nie daje ;)
Jak protestujący "wstrzelą się" w kalendarz wyborczy to i któryś polityk obieca więcej niż inni
A my będziemy w ciemnej d... stojąc w mega korkach. Chyba lepiej byłoby jakby powstało tam zagłębie biurowców.

REKLAMA

# Nowodwory

07.10.2014 07:42

gdd napisał 06.10.2014 21:28

A my będziemy w ciemnej d... stojąc w mega korkach. Chyba lepiej byłoby jakby powstało tam zagłębie biurowców.

Oj tak. Wtedy przynajmniej może korki byłyby w przeciwnym kierunku :-)

# maxx

07.10.2014 09:04

A ja uważam, że dobrze byłoby, aby takie zagłębie biurowe powstało!
A rola miasta, żeby do tego zagłębia utworzyć dobre szerokie drogi i komunikację miejską!
Nie trzeba rezygnować z pomysłu tylko z tego powodu, że obecnie jest tam wąska uliczka

# Nowe getta?

10.10.2014 11:13

Budują na dawnych cmentarzach, zostawiają dziurawą i wąską Głębocką na dojazd dla tysięcy aut- w kraju jęczącym od uścisku dzikiego kapitalizmu i traktowanego kolonialnie przez sąsiadów wszystko przejdzie (np. za łapówy).

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA