REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Vlepka

08.12.2014 13:14

"na osiedlach Ruda i Potok jest wyraźnie ciszej.". Bzdura, ciszej jest tylko od strony Rudy, bo od strony Potoku nie ma jeszcze tunelu, a ten co jest po drugiej stronie jest otwarty od południa i raczej wzmacnia istniejący hałas. Ale będzie lepiej... w październiku?

# mieszkaniec ruda

10.12.2014 00:35

Granda i skandal to będzie taka oszczędność że po badaniach będą musieli dobudować tunel do końca za podwójne pieniądze.Jak można było dopuścić do tego żeby tunel który właśnie w tym miejscu gdzie naprawdę jest potrzebny został pominięty.Woła to o pomstę do nieba.Park jest bardziej wyciszony niż budynki xx piętrowe.Mam nadzieję że ktoś za to odpowie.

# nierudy

11.12.2014 16:34

rudy mieszkańcu - od kiedy wiesz że tunel nie dochodzi do wiaduktu? Bo wiadome to było od paru lat i było uwidocznione na mapach. Obudziłeś się chyba z ręką w nocniku.

REKLAMA

# mieszkaniec ruda

12.12.2014 00:55

Nigdy nie chciano nam okazać aktualnych map. Rudy nie jestem.I nic do rudych nie mam.Resztę zostawiam bez komentarza.I bardzo serdecznie dziękuję za wyjaśnienie i oświecenie że sprawa jest wiadoma od paru lat.

# rudy

13.12.2014 09:56

za rok będą POprawiać, przy okazji może uda się jakich przetarg wygrać na POprawki?

# 160 dB

13.12.2014 10:27

Nie będzie trzeba wizytowac filharmonii.
Wewnątrz tuneli akustyka jak się patrzy.

REKLAMA

# roztropny

08.10.2015 20:53

Szkoda,że tunele nie są na szynach można by było je ustawiać w zależności od potrzeb,tak jak dach na Narodowym .
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy