REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Hubert

26.01.2016 10:25

Proponuję przejść się Piłsudskiego. Już po wyjściu z ratusza, na narożniku z Carreforuem stoi ogroma reklama. Władze też mają swój udział w syfie - na budynku hali liceum Konopnickiej wiszą dwa duże nośniki. Wątpię, żeby obecnej władzy chciało się z tego rezygnować. Pozostaniemy w szpetocie.

# Rafał

27.01.2016 00:25

Przecież to takie polskie...

# Alex

27.01.2016 13:03

Masa tych reklam to antyreklamy (ze względu na sposób ich wykonania) np. taki Adaś, zajmuje się banerami a te, którymi sam się reklamuje rodem z początku lat 90tych. Jeżeli tylko tak potrafi to lepiej poszukać innej firmy.

REKLAMA

# adt

28.01.2016 22:07

Reklamy zeszpecają całą Warszawę i nie tylko problem ten dotyczy całego kraju. Nie odpowiednie i w nieodpowiednich i zabytkowych miejscach brzydko to wygląda, a już chaos reklamowy komu i czemu ma pomóc. Oczopląsu można dostać, a niczemu dobremu to nie służy.
http://www.druk-reklamy.pl/

 Daro

28.01.2016 23:46

Nie chcę gloryfikować poprzedniego ustroju ale za tej brzydkiej szarej komuny mieliśmy przepiękne kolorowe neony
Ustrój się zmienił i wzorem reklamy jest teraz byle jaka płachta podświetlona halogenowym reflektorem
Zero finezji, zero smaku

# Janek1112

11.08.2016 08:06

teraz się od tego odchodzi to prawda ale w to miejsce pojawiają się nowe sposoby jak np. rollupy. Wiem że Lapisart ma takie nowości w ofercie

REKLAMA

 ArturGolny

21.09.2016 15:10

Według mnie dużo lepszą i skuteczniejszą reklamą jest http://aimart.pl/filmpromocyjny.html. Najważniejsze że nie zaśmieca ona miasta i jest w stanie dotrzeć do większej liczby osób.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA