REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Mephistofeles

06.10.2012 15:20

Panie Marszałku, zadaj Pan pytanie czysto retoryczne, bo oczywistym jest, że twór ten stanowi oczywiste naruszenie Konstytucji RP zwłaszcza, że działa tam gdzie podatnicy płaca za światło.

# Młoda ateistka

06.10.2012 15:22

Osobiście jestem osobą młodą (16 lat) ale mam swój rozum i widzę, co się dzieje. Jestem ateistką i odczuwam chociażby w szkole na własnej skórze dyskryminację osób niewierzących. Jest to okropne! Żyję z nadzieją, że kiedy będę dorosła i będę posiadała dzieci, to nie będą musiały one znosić tego, co przyszło znosić mi. Żywię też nadzieję na to, że doczekam się czasów, w których stanowiska urzędnicze będą obejmować ludzie, którym wiara (jakakolwiek by nie była) nie będzie przysłaniać oczu podczas wykonywania pracy. Bo urzędnik jakby nie było, powinien kierować się prawem i zasadami moralnymi a nie religijnymi.

# Paweł z Askenazego

06.10.2012 18:21

A ja ateistą nie jestem, ale podzielam poglądy pana Marszałka. No i zainteresowała mnie kolekcja korkociągów. Ciekawe hobby.

REKLAMA

# 2lukasz81

11.02.2013 14:00

Panie Marszałku znamy Pana od wielu lat i to na tyle, że z całą pewnością możemy o Panu powiedzieć - człowiek o poglądach lewicowych z dużym stażem. W swojej karierze politycznej pełnił Pan różne funkcje i czy to z ramienia PZPR, SLD czy SDRP. Nie walczy Pan z KK w tym i z Krzyżem tak jak to robi Palikot, ale w swoim czasie zawsze Pan trochę z ostrożna oliwy do ognia podpalającego KK a tym samym i nas wierzących Polaków dolewa. Ten powyższy Pana felieton jest dobrym tego przykładem. Diabeł wszak, to inteligentna bestia.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe