REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Czy opłaca się inwestować w system alarmowy?

 transsat

07.10.2016 15:21, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 07.10.2016 15:22

Cześć. Jestem na etapie wykańczania swojego domu. W bliskiej przyszłości czeka mnie założenie systemu alarmowego do mojego budynku. Biorę pod uwagę podobne rozwiązania jak na tej witrynie: [url=http://trans-sat.pl]tul[/url] , lecz nie jestem w tym fachowcem. Jak pytałem się jednego z monterów systemów alarmowych to doradził mi żebym założył oprócz zwykłego alarmu kamery przemysłowe. Czy to dobry pomysł?

# ....

07.10.2016 15:32

Tutaj na forum sama gimbaza, nie tutaj szukaj informacji.

# MateuszAndrzik

20.04.2017 17:00

MNie zawsze ;) Ja myślę, że najwygodniejszy będzie system monitoringu IP gdzie nie trzeba ciągnąć żądnych kabli bo kamery będą połączone przez Wifi i w takim przypadku możesz podglądać obraz z dowolnego miejsca na ziemi przez smartphona czy aplikację na komputerze. Jedną z lepszych opcji na rynku jest zdecydowanie JBP HD Camera gdzie tak na prawdę nie ma słabych kamer. Wszystko jest w pakiecie przed detekcję po powiadomienia na e-mail.

REKLAMA

# jaskaro

15.11.2017 12:53

System alarmowy... moim zdaniem zawsze się to opłaca. Zabezpieczeń nigdy dość. U siebie mam nie tyle co alarm, ale duzo czujnikow ze sklepu smarthome24.pl np. czujnik dymu, czadu oraz detektor zalania. Takie rzeczy sa potrzebne i powinny byc w kazdym domu ;)

# bonanza_zielona

16.11.2017 08:51

Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

# dagmaraewa

20.11.2017 17:56

Jeśli ktoś dużo pracuje i dom pozostaje bez opieki to owszem jestem zdania że warto w takie coś zainwestować. Bardzo fajne ostatnimi czasy są urządzenia typu smart dostępne np w sklepie smarthome. Urządzenia też w jakimś stopniu pilnują bezpieczeństwa w naszym domu. Przykładowo taki czujnik czadu wysyłający powiadomienia na smartfona

REKLAMA

# Woalka

20.11.2017 20:15

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# trapik

22.11.2017 09:24

A tam gadacie tak jak Dagmara napisala gadzety takie jak w ofercie sklepu smarthome24.pl sa potrzebne zarowno do biura jak i do domu no ale jak myslicie inaczej to trudno ile ludzi tyle opinii jednak ja wole dmuchac na zimne i cos takiego miec ;P

# Kristennoob

22.11.2017 19:19

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

REKLAMA

# Dorota30

19.06.2019 11:06

Ja to zastanawiam się, aby system alarmowy połączyć z http://www.jawacontrol.pl/. Myślicie, że da się zrobić coś takiego?

# Wilhelmina

27.07.2020 16:06

No my mamy. Instalowała u nas firma Intelectro spod Poznania. Zresztą kilka systemów nam montowali także panele fotowoltaiczne, smart home sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją czy roletami antywłamaniowymi. Wszystko w jednym panelu zarządzania w korytarzu prowadzącym do salonu.

# Anka1207

31.07.2020 23:53

My korzystaliśmy z lokalnej oferty - firma MMA Tech[ link]http://mmatech.pl/[/link] działa w Wawie i okolicach. Namiar dostaliśmy od znajomych. Po tym jak córce ukradli rower sprzed bramy w biały dzień, a potem się okazało, że to nie pierwsza taka sytuacja, od razu się zdecydowaliśmy na takie rozwiązanie. Mieszkamy dopiero od stycznia, a już o kilku incydentach słyszeliśmy. System alarmowy i monitoring pozwalają nam się czuć bezpieczniej. Moim zdaniem zdecydowanie warto.

REKLAMA

# Anka1207

31.07.2020 23:53

My korzystaliśmy z lokalnej oferty - firma MMA Tech http://mmatech.pl/ działa w Wawie i okolicach. Namiar dostaliśmy od znajomych. Po tym jak córce ukradli rower sprzed bramy w biały dzień, a potem się okazało, że to nie pierwsza taka sytuacja, od razu się zdecydowaliśmy na takie rozwiązanie. Mieszkamy dopiero od stycznia, a już o kilku incydentach słyszeliśmy. System alarmowy i monitoring pozwalają nam się czuć bezpieczniej. Moim zdaniem zdecydowanie warto.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA