REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy na Białołęce są jakieś fajne puby/kawiarnie?

# Nula

10.02.2003 14:54

Mieszkam w tej dzielnicy od niedawna i zastanawiam się, czy są tutaj jakieś miłe lokale, gdzie można wyskoczyć ze znajomymi, czy trzeba jechać do centrum? Czy ktoś może zna pub w Forcie Piontek i może napisać o nim parę słów? Dzięki.
Ania

# Alf

10.02.2003 15:14

Sądzę, że po spotkaniu forumowiczów można bez problemu polecić pizzerię Duo (Swiderska/Mehoferra). Dobra pizza, tanie piwo, na pięterku sporo miejsca

# aza

11.02.2003 07:45

Nula, pub w Forcie Piontek jest bardzo sympatyczny :) Szybko stajesz się stałym klientem :) Napić się możesz najróżniejszych drinków, możesz zagrać w lotki/rzutki, możesz zagrać w bilard. Piwko z patyka 0,5l -> 8 zeta, ale jest tylko budwiser i guinness. Ale jest też piwo z butelki. Są różniste alkohole, barman przyrządzi dla Ciebie drinia wg zamówienia! Bilard nie pomnę ile kosztuje, ale nie jest to jakaś zdzierczo wygórowana cena.
Klimat fajny. Ludzie w porządku. Nie ma cfaniaczków, nie ma karków, nie ma zadym. Jest spokojnie. Z całą odpowiedzialnością polecam :)
Ponadto jest Zajazd Czarda - przy Modlińskiej - przystanek busowy za FP. Tutaj możesz zjeść (przykładowo placek po węgiersku mniam mniam -> 20 zeta, to był tylko przykład, są też inne dania - zupy, mięsiwa, coś wegetariańskiego, a także ryby!) a piwo np Okocim kosztuje 6 zeta. Minus Czardy - zamykają o 20.00, a w sezonie letnim o 21.00 :( Ach, latem przyjemny ogródek :)
Dalej jest Bar pod Lasem i tam jest smaczna rybka, zimne piwko, ale bar również krótko czynny...
Pozostaje więc Fort Piontek :)
Pozdr
PS. pizzeria Figaro - smaczna, ale duża pizza wielkością odpowiada ciut większej od małej pizzy w pizza hut. ale smak wynagradza :)

REKLAMA

# Nula

11.02.2003 14:21

Aza, dzięki za odpowiedź. Czy w Forcie masz na myśli klub bilardowy na dole, czy pub na wieży? Jeśli ten pierwszy, to może wiesz również coś na temat drugiego? Dzięki za inne namiary.
Pozdrawiam. Nula

# aza

12.02.2003 08:43

Nula, pisałam o bilard pubie, ale masz rację zapomniałam o wieży. Tam panuje inszy klimat, bardzo inszy ;) Urządzony raczej "surowo" na styl "westernowy", pYwko tańsze i głownie polskie - oczywiscie to była pochwała - popieram polską produkcję :) nie mam nic przeciwko polskim pYwom, jesli są świeże i uczciwe, a na takie możesz liczyć w wieży. Tam też są lepsze warunki na spotkania w większym gronie, większe stoły, fajny klimat.
Polecam :)

# jar

13.02.2003 11:07

tak jak to aza napisala, o fp i czardzie- zgadzam sie z ta opinia.. co do cen za bilard-to sa jakie sa..w fp mozna wyrobic sobie rozne karty, cos tam cos tam srebrna zlota czy jakos tak...ale co ciekawe, na zlota jest 30 procent znizki;)) (niestety nie mam;(
co do spotkan w wiekszym gronie to fp tez sie nadaje, zlacza sie stoliki i juz, no i jest dluzej czynny niz wieza (co w zasadzie jest dosc istotne przy nasiadowkach).. jest jeszcze pizzeria przy petli nowodwory... pizza naprade niezla, piwko tez dobre-maly lokal ale przyjemny... hmm.. jak sobie cos przypomne to napisze...
pzdr

REKLAMA

# aza

13.02.2003 11:38

ach, we forcie laczy sie stoliki, laczy :) a jakze :) 3 czasem 4, a ze sa okroagle?! nie rzutuje :)
PS. jar vel jarekgI?!
(tak mi jakos ten jezyk wypowiedzi pasuje i te trzykropki, mysli urwane... ;)

# jar

13.02.2003 12:00

nigdzie chwilki wolnej aby pobyc internetowym supermacho..ech...;( wszedzie nas znajda;))
pzdr dla M vel A vel A vel.. hehehe...O ;)

# aza

13.02.2003 12:10

jak to powiedzial Nasz wspolny kolega - mnie jest wszedzie pelno :)
no dobrze, ale jak zwykle odchodzimy od tematu ech....
to moze cos jeszcze o bialoleckich knajpkach?
cos pominelam?
pozdr

REKLAMA

# jar

13.02.2003 12:20

a i owszem;).. jest knajpka w miejscu jakby sie szlo odkryta w gore wisly (od petli autobusowej 4 minuty drogi)..mala, raczej typu podlego, piwko moze byc nawet, klimat dla rowerzystow, lokal raczej wiosenno-letni - swierze powietrze, parasole, laweczki drewniane, akwarium,..;), .. jak jest cieplo to nawet dosc przyjemnie sie siedzi wieczorem;)...
pzdr

# aza

14.04.2003 08:52

Może to nie jest pub, choc jest tam też jakiś klub, lecz wczoraj zorganizowaliśmy otwarcie sezonu grillowego DW (w rocznicę oddania pierwszego etapu osiedla). Imprezkę zorganizowaliśmy na terenie przy Klubie Dziki. Mały klub, kilka stolików w środku, kilka na zewnątrz, drinki, piwa, soki, grill, gdzie podają smakowitości (tak bynajmniej wyglądały). Natomiast dla tych, którym nei straszne swojskie grillowanie, ewentualnie ogniskowanie - jest duży plac, kilka wiat, stoliki, gdzie można ustawić grill, piec smakowitości, pić WŁASNORĘCZNIE przyniesione piwko!!! Jest miejsce na grę w piłkę, badbingtona, etc. Nikt nie goni grających na gitarze, harminijce ustnej, śpiewających (śpiewać każdy moze trochę... ;)) Miejsce na spotkania sąsiedzkie, a także rodzinny piknik. Jestem zauroczona miejscem!!! Pełna kultura!!!
I szczerze podziwiam odwagę właścicieli, którzy mimo miejscowego "klubu" i oferty, pozwalają przynieść swoje żarełko i napitek i mimo to nie narzekają na brak klientów w klubie.
W łikend wolnych miejsc w wiatach nie ma już ok południa, więc jeśli planujesz piknik w Dzikim - nici z łikendowego polegiwania do 12.00 ;P
Pozdr
Ach, Dziki jest schowany w lasku, a dojechać można od Mehoffera, prosto prosto aż do torów, późnej wzdłuż torów i nie można przegapić tablicy "Klub Dziki". Ewentualnie można dojechać też ulicą Chlubną, do torów, za torami w lewo i wzdłuż torów jw :))

# Kotkaa

14.04.2003 12:24

Baryłka przy Ćmielowskiej nie jest zła. Malutka, przytulna.
Super miejsce jest przy tzw ścieżce zdrowia na Choszczówce - zdaje się, że tam jest właśnie klub Dziki, bo innego miejsca odpowiadającego opisowi nie znam...

REKLAMA

# ANULA

11.10.2015 22:34

SUPER JEST W SWOJSKIEJ CHACIE NA ALUZYJNA 28. MOŻNA NIE TYLKO WYPIĆ PIWO, DRINKA LE RÓWNIEŻ COŚ ZJESC. PRZY TYM ATMOSFERA SUPER.POLECAM

# OLA

28.05.2016 18:32

FAJNY JEST PUB SWOJSKA CHATA ALUZYJNA 28 WARSZAWA. MOZNA POSIEDZIEĆ NA ŚWIĘŻYM POWIETRZU I W DODTKU DOBRZE ZJEŚĆ , POLECAM

# Lew II

30.05.2016 07:54

Już niedługo nowy zarząd dzielnicy budując drogi w lesie wyasfaltuje i dojazd do dzikiego, jak nic świetny dojazd Brzezińska powstanie. Nic tylko się cieszyć z asfaltu w lesie!!! Świetnie - nowy zarząd! świetnie rado dzielnicy! BETON W LESIE dla kilku mieszkańców i Klientów dzikiego!!!
a mieszkańcy Lewandowa poczekają...
#aza napisał(a) 14.04.2003 08:52
Ach, Dziki jest schowany w lasku, a dojechać można od Mehoffera, prosto prosto aż do torów, późnej wzdłuż torów i nie można przegapić tablicy "Klub Dziki". Ewentualnie można dojechać też ulicą Chlubną, do torów, za torami w lewo i wzdłuż torów jw :))

REKLAMA

# marcel90

18.08.2016 14:16

Smakował mi ostatnio lunch w Ganesh. Trafiłam tam z polecenia koleżanki i na pewno jeszcze tu wrócę. Wszystko świeże, pachnące, kolorowe, a kosztował taki zestaw raptem 20 zł. Lokal jest przy ul. al. KEN, w Galerii Metro. Nie ma co się sugerować wyglądem galerii, który na pierwszy rzut oka na pewno trochę odstrasza.

# topik

13.09.2016 12:30

Na Zgody 12 jest fajna klimatyczna knajpka - Pianka Zawsze można tam dostać świeże piwko i zjeść coś dobrego.

# Jagoda7

14.09.2016 19:54

Ja byłam w fajnej knajpce na Zgody. Jak dla mnie nie ma lepszego miejsca na wypad ze znajomymi ;) www.piankaztanka.pl mają i jedzonko (świeże!) i piwko z tanka. Dobre i smaczne.

REKLAMA

 Malik

13.11.2016 19:48

#Jagoda7 napisał(a) 14.09.2016 19:54
Ja byłam w fajnej knajpce na Zgody. Jak dla mnie nie ma lepszego miejsca na wypad ze znajomymi ;) www.piankaztanka.pl mają i jedzonko (świeże!) i piwko z tanka. Dobre i smaczne.
Taaa bardzo fajne miejsce, uwielbiam u nich przegryźć krewetki do piwka! W ogóle mają też fajne menu, ale jednak piwko to piwko - najlepsze! www.piankaztanka.pl

 Malik

13.11.2016 19:53

#Jagoda7 napisał(a) 14.09.2016 19:54
Ja byłam w fajnej knajpce na Zgody. Jak dla mnie nie ma lepszego miejsca na wypad ze znajomymi ;) www.piankaztanka.pl mają i jedzonko (świeże!) i piwko z tanka. Dobre i smaczne.
Prawda. Ja również lubię do nich chodzić na piwko. Wolę takie knajpki niż jakieś kluby... A w dodatku mają przepyszne krewetki!

 krycha

14.11.2016 16:01

Ja byłam w knajpce na ul. Obrazkowej, chyba nazywa się Pictures. Miło, przyjemnie i klimatycznie. Do tego można zagrać w bilarda.

REKLAMA

 misiek

15.11.2016 19:31

krycha popieram, bywam tam często ze znajomymi. Super obsługa i ceny też nie zwalają z nóg. Warto odwiedzić.

 Jolla

22.11.2016 16:19

Polecam Zajazd Czarda - przy Modlińskiej . Pysznie, smacznie i przede wszystkim za rozsądne pieniądze.

 jurrek55ds

23.11.2016 09:51, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 30.11.2016 23:10

No to prawda, w tym zajeździe jest super.
_________________
http://www.girlstouch.com

REKLAMA

 MagdalenaG

08.11.2017 11:34

Na Białołęce nie znam bardzo dobrego miejsca na tyle żeby Ci polecic, ale najbardziej w pamięci zapadł mi Bar&Restauracja Bubbles na Placu Piłsudskiego. Elegancka, z dobrym jedzeniem i takim fajnym klimatem restauracja. Warszawa ma sporo takich miejsc, ale ta restauracja jest moim zdaniem najlepsza.

# Roofio

02.12.2017 12:08

Fajna jest nowa Pizzeria przy ul. Ruskowy Brud 13. Maja wlasny parking, kacik dla dzieci anlatem super ogrodek z trampolina i hustawkami. Pizza jedna z lepszych jakie jadlem.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA