REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

czy może ktoś polecić szkołę językową

# Styśka

07.02.2008 12:03

witajcie mam pytanko czy ktoś z Was uczy się języka angielskiego w Legionowie i czy może polecić mi jakąś fajną szkołę językową??

# magda j

07.02.2008 18:13

English Express na 3 maja w Legionowie - ja tam sie ucze 2 rok, zdalamfce - na B, a teraz przygotowuje się do CAE. Lektorzy ok, tanio miło no i wg mnie skutecznie. Zaczełam we wrzesniu i sama widze u siebue duzy postep. Jestem dobrej mysli jesli chodzi o egzamin ;D. Polecam ocenisz ssama

# krystynamaria

08.02.2008 11:02

duzo jest szkol w legionowie, wystarczy sie przejsc po miescie. najlepiej do kazdej zajrzec, bo przeciez to co jednym pasuje, niekoniecznie musi innym sie podobac. te o ktorych ja wiem to: british school przy stacji, callan zaraz obok, project orzy targu, english express nad dominium, i jest jeszcze jedna ktorej nazwy niestety nie pamietam, tam gdzie byl stary mediq

REKLAMA

# hubi

08.02.2008 13:31

masz racje najlepiej sprawdzic samemu bo opinie o szkolach legionowskich sa wysoce skrajne... a dokladne adresy i telefony znajdzisz na stronie np panoramy firm wystarczy wpisac szkoły językowe Legionowo

# Styśka

13.02.2008 17:10

do magda j ale ja słyszałam bardzo niepochlebne opinie o tej szkole. i szczerze mówiąc jestem trochę zrażona do niej.
krystynamaria dziękuje za podrzucenie pomysłu i sprawdzę te 3 szkoły które wymieniłaś;P

# kasia p

13.02.2008 17:41

tyle opinii ilu ludzi.. zawsze znajdzie sie jakiś turkuć podjadek co sam nie zajmie sie promocja swojego biznesu a bazuje na podkopywaniu innych - pozdrowienia dla styśki 8-)

REKLAMA

# Styśka

25.02.2008 16:24

kasia p też Cie pozdrawiam. masz racje do tej na 3 maja nie idę na pewno ale znalazłam sobie fajną na kopernika obsługa miła i jestem zadowolona po pierwszych zajęciach;) nie musiałam tez płacić za próbne lekcje aby dobrać odpowiednią grupę;p Krystynamaria to był dobry pomysł przeszłam się i wybrałam najlepiej z mojego punktu widzenia. Pozdrowienia dla Was:)

# magda j

26.02.2008 15:52

dobrze że każdy ma swój własny punkt widzenia
pozdrawaim

# misia zdzisia

06.03.2008 11:54

hej magda j czy my się nie znamy?? Piszesz ze uczysz ise juz 2 lata to znaczy ze jestes od poczatku tej szkolki?? czy ty tam nie pracujesz bo tak mi sie wydaje

REKLAMA

# magda j

07.03.2008 14:00

czy my sie znamy to nie wiem "misiu zdzisiu" ; A to według Ciebie każdy kto sie uczy w tej szkole to ma w niej pracować? dziwny pogląd
pozdrawiam

# misia zdzisia

11.04.2008 13:34

do magda j tak mi sie cos skojarzylo z Twoim nickiem. ja tez sie tam uczylam rok temu w tym juz sie nie pokusiłam aby nie tracic kasy. ale Ty moze bylas w tej "uprzywilejowanej" grupie
pozdrawiam

# hubi

18.04.2008 14:20

rób jak uważasz! jestes przypuszczalnie osoba pełnoletnią - masz wybór - jak każdy zresztą.....

REKLAMA

# kaśka

23.04.2008 16:24

ach jaka zacieta dyskusja.
Ja osobiście nie polecam English Express. Są oni marna podróbką British School we wszystkim. Wystarczy popatrzeć na oferty żywcem ściągnięte i to jakoś z opóźnieniem zawsze wchodzą!!

# black

24.04.2008 16:59

ale zenada ludzie dajcie spokój przeciez wszyscy wiedza ze to BS pisze jako "pseudo uczniowie " ;)

# pipka

08.05.2008 19:41

gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta ;D ha ha

REKLAMA

# krzysiek

22.08.2008 11:02

haha dobre a ja uważam że to tylko szkoły tu siedzą i się zastanawiam co tu robie;p Zacięta walka.
A tak od siebie to osobiście wybrał bym BS.

# Andrew

28.09.2008 21:15

tak tak myslę ze szkoly zakadaja takie wątki ;) a może ty też masz coś wspólnego z BS? - twój post jakoś dziwnym trafem pojawił się przed początkiem roku szkolnego czyli w okresie zapisówo do szkół hihihiii

# PAULINKA

19.01.2015 13:39

Najgorsza szkoła do jakiej chodziłam. Lektor z którym miałam zajęcia non stop spóżniał się, a wczasie zajęć wychodził zaparzyć sobie kawkę- Pani Iwonka. Chcą tylko z ludzi wyciągnąć pieniądze, na podręczniki czeka sie miesiąc a lektor za ksero chce pieniadze. Pani w sekretariacie jest bardzo nie miała i nie przystępna, ciężko jej powiedzieć słowa i łaskę robi że wogóle tam siedzi. Jeszcze nikt mi tak kitu nie wciskal jak tam. Zapoznajcie sie z warunkami rezygnacji -sa tak niekorzystne jak nigdzie. Tam liczy sie kasa a nie nauka. Szkoła jest całkowicioe przereklamowana.

REKLAMA

# uczeń BS

26.08.2015 13:23

hahah, uśmiać się można. Rzeczywiście to musi być jakaś walka. Tylu bzdur dawno nie widziałam. Chodzę do BS już 4 rok z kolei i jak dla mnie jest ok. Subiektywny wybór każdego.
Co do tej Pani Iwonki to słyszałam że szkoła rzeczywiście miała z nią problemy więc ją zwolnili czy jakoś tak. Wcześniej było jej pełno ale od dłuższego czasu już jej nie ma. Słyszałam że otworzyła szkołę przy Błękitnym. Ciekawe czy nadal parzy herbatkę zamiast prowadzić zajęcia :D
Ja polecam zajęcia z Kasią lub Robertem są super ale jak ktoś woli Krysię czy Tadka to jego wybór :)

# uczeń BS

26.08.2015 13:24

uśmiać się można. Rzeczywiście to musi być jakaś walka. Tylu bzdur dawno nie widziałam. Chodzę do BS już 4 rok z kolei i jak dla mnie jest ok. Subiektywny wybór każdego.
Co do tej Pani Iwonki to słyszałam że szkoła rzeczywiście miała z nią problemy więc ją zwolnili czy jakoś tak. Wcześniej było jej pełno ale od dłuższego czasu już jej nie ma. Słyszałam że otworzyła szkołę przy Błękitnym. Ciekawe czy nadal parzy herbatkę zamiast prowadzić zajęcia :D
Ja polecam zajęcia z Kasią lub Robertem są super ale jak ktoś woli Krysię czy Tadka to jego wybór :)

# amelka

15.10.2015 10:41

Ja miałam bardzo duże problemy z rozumieniem oraz z wymową. o ile słowka znałam , nie było problemu z tym aby przeczytać sobie dany tekst to gorzej było z komunikacją. Nie jest to takie proste ;) Zdecydowałam się na wyjazd na kurs za granicę. Obecnie kursy takie organizuje EF:
http://www.ef.pl/ils/ - poleciałam na ponad 4 tygodnie do Londynu. Pierwsze kilka dni było ciężkie bo człowiek wrzucony jest na głęboką wodę ale powiem Wam,ze dzięki temu można nauczyć się języka o wiele skuteczniej oraz o wiele szybciej. Kurs okazał się bardzo skuteczny. Poznałam wielu fanych ludzi oraz przede wszystkim nauczyłam sie mówić.

REKLAMA

# miron

28.12.2015 08:41

Jest wiele metod i wiele szkółek w wawie. Najprościej zajrzec na https://needaschool.com/ . Wileki wybór szkół i lektorów. Znalazłem tam świetny i w sumie niedrogi kurs hiszpańskiego. Jestem już po :)

# katpio123

17.05.2016 19:13

godna polecenia szkoła według mnie to Personal Tutor personaltutor.edu.pl/ chodziłam tam na kurs przedmaturalny i efekty były super . Lektorzy bardzo sympatyczni i nauka w formie żartów i zabawy a nie wyłuczone na sztywno regułki i oklepane podręczniki

 Piotrowska

24.10.2016 20:38

Zobaczcie sobie ofertę http://www.pischool.pl/. Ja do tej szkoły uczęszczam już drugi rok, uczę się weekendowo angielskiego. Zajęcia są bardzo fajne, dużo z nich wynoszę. A języków do wyboru mają naprawdę wiele.

# dorota

15.11.2016 22:55

Bardzo szybko uczy się języka angielskiego dzięki metodzie Callana. W tej szkole jest stosowanahttp://gbenglish.com.pl/ .Efekty są bardzo dobre, ale wiadomo trzeba pracować.

# Luizzaa

09.12.2016 00:23

Ja niedawno skończyłam kurs angielskiego w Lincolnie. Było naprawdę świentie, miła atmosfera, kompetentni lektorzy, no i jeszcze możliwość zdawania CAE (Cambridge English: Advanced), to jest na poziomie C1. Dla mnie to było ważne, a zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu.

 Marcel2

23.01.2017 19:52

Ja właśnie zapisałem się do http://www.warszawa.lincoln.edu.pl/ . Byłem na lekcji testowej, zobaczyć, jak to wygląda i myślę, że może w końcu uda mi się opanować język dobrze.

# jan_yp

23.02.2017 16:40

Ja, uczę się w "Pi School" i z efektów nauki jestem bardzo zadowolony. Jeszcze jakiś czas temu nie byłem w stanie wydusić z siebie słowa po angielsku, a dziś? Bez problemu bym się dogadał!

# sad

27.02.2017 10:00

spam, spam

# ikx

14.03.2017 11:42

Speak up. Chodzę tam od kilu miesięcy i osobiście jestem o wiele bardziej zadowolona z tej szkoły niż z poprzedniej do której chodziłam. Z kilku względów. Po pierwsze stawiają duży nacisk na umiejętność mówienia co jest dla mnie bardzo ważne ( w koncu uczymy się języka po to aby dogadać się z innymi).
Po drugie można sobie dopasować zajęcia do swojego grafika. Wczesniej wszystko musiałam sobie ustalać właśnie pod zajęcia angielskiego ponieważ te były w oreślonych godzinach. Teraz mogłąm wybrać to kiedy nauka mi najbardziej odpowiada.
Tutaj jest ich strona:
https://speak-up.pl/

# adrian_w

13.04.2017 11:28

Mogę Ci polecić szkołę Pi School - uczęszczałem do niej na intensywny kurs języka angielskiego, który pozwolił mi dostać wymarzoną pracę. Teraz, mieszkam w UK, a wiem, że byłoby to niemożliwe bez kursu odbytego w tej szkole.

# Lorin

19.05.2017 07:57

ja też mogę powiedzieć ze Pi School jest dobrą szkołą - polecam. Chodziłąm tam przez rok na zajęcia i szczerze mówiąc widziałam spore postępy!

# Peszka

15.06.2017 16:33

A kursy wakacyjne u nich ? to też chyba dobra opcja - widziałam ze intensywna jest to nauka a czegoś takiego potrzebuję!

# odesa

21.06.2017 16:42

a ofertę http://lincoln.edu.pl// sprawdzałas? bardzo dobra szkoła i sporo ma pozytywnych opinii, sama się zastnawiam czy nie wrócić na zajęcia z zaawansowanego angielskuiego żeby troche poćwiczyć mózg :)

# spam

22.06.2017 11:28

spam, spam

# szyszka

26.06.2017 11:19

A znacie szkole jezykowa REGIPIO? to sie znajduje na Polankowej 11. chodzilam tam przed wyjazdem do Stanow zjednoczonych i naprawde dobrze mnie do tego przygotowali, bardzo polecam!

# Daniel

26.06.2017 11:23

o ja o niej slyszalem i tez wiem ze ucza jezyka hiszpanskiego od wrzesnia! rowniez polecam szkole Regipio, zapisalem swoje dziecko i wyniki w szkole poprawily mu sie niesamowicie.

# Aska

15.09.2017 08:14

Rok temu postanowiłam zapisać się na general english do britibritish school zajęcia były prowadzone przez Kasie P. Powiem szczerze że po tylu pozytywnych opiniach które przeczytałam w necie jestem rozczarowana... dlaczego? Grupa była zroznicowana wiekowo a Pani Kasia próbowała tym starszym uczniom przypomnieć czasy podstawówki czyli gry i zabawy jak dla dzieci kompletna pomyłka i marnowanie czasu. Ponadto BS ma dziwne zasady jak odpiszesz umowę wcześniej to dostajesz ksiazke gratis....super tylko w ciągu roku z tej książki przeribilismy 6 unitow. Nie polecam tej szkoły choćby nawet z kolejnego powodu Pani w sekretariacie... dowiedzuwc8sie czegokolwiek od niej to wyższa szkoła jazdy....
BS to strata przede wszystkim pieniędzy i czasu.

# eraneka

15.09.2017 10:36

super, wspaniale, cudownie.
Dobra szkoła nie potrzebuje takiej szmacianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam .

 melkasoo

03.10.2017 13:52

Ponawiam pytanie, którą szkołę uważacie za najlepszą?

# romet

03.10.2017 14:48

szkołę przetrwania pajacu

# Goska

16.07.2018 14:13

Czytając te opinie utwierdzam się tylko w moim przekonaniu, że szkoły językowe nie są nic warte... ja stanowczo wolę samodzielną naukę za pomocą różnych stron online.
Jednak jeśli zastanawiacie sie na co zwrócić uwagę przy wyborze szkoły językowej to polecam przeczytać:
http://tiny.pl/g67p6

# ssyf rekklama

16.07.2018 15:28

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# ernest

11.09.2018 13:50

serdecznie polecam szkołę językową http://professordwarf.pl/

# ernest

11.09.2018 13:51

serdecznie polecam szkołę językową http://professordwarf.pl/ każdemu, komu zależy na szybkich efektach,

# Bienka

27.01.2023 13:30

Korzystałam z różnych obecnie uczęszczam do https://bs-ict.pl i jestem najbardziej zadowolona.

 magda.wisnia

01.02.2023 10:20

wow, ale super komentarze. Dziękuje już wiem czego nie wybierać
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy