REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

25.03.2013 09:21 #Strażnik M
posterunek nie jest potrzebny, od zapobiegania, prewencji, reagowania i wyłapywania przestępstw i wykroczeń, winna być policja
26.03.2013 13:16 #zwykłyobywatel
Czy posterunek potrzebny? Jak najbardziej i to w trybie pilnym. Widzę co się dzieje w blokowiskach. Rządzą małolaty wspólnie z tymi wyrośniętymi. Ci wyrośnięci ich szkolą i wykorzystują w sytuacjach, gdzie małoletniego nie można ukarać. Rozwalić ławkę na podwórku, czemu nie, administracja będzie miała co robić. Zerwać kaloryfer na klatce schodowej-super zabawa. Żaden z lokatorów nie reaguje-wszyscy się boją. Jak Straż Miejska wylegitymuje paru i wypisze kilka mandatów, jakiś czas jest spokój. Jak częściej widać pomiędzy blokami funkcjonariuszy straży lub policji to też jest chwila spokoju.
JESTEM STANOWCZO ZA!!!
07.04.2013 17:20 #mieszk.
Straz miejska jest niepotrzebna wiec po co posterunek ??? Juz czas najwyzszy zlikwidowac ta formacje a kase przekazac na policje
12.11.2017 22:38 #Laura Silos
Witajcie, moi dobrzy ludzie z Warszawy, nazywam się silosami Laury i przyjechałem stąd w Polsce, chcę zaświadczyć o tym, co zrobiła pani Stella dla mnie i mojej rodziny, mieszkam w Warszawie, aw zeszłym tygodniu mój dom się zepsuł, a potem ja Będę potrzebował pilnej pożyczki na remont moich budynków, więc przeszukuję stronę i zobaczyłem post, który został wysłany przez Barbrę, jak ona dostała pożyczkę w wysokości 85 000 euro, więc dostaję połączenie z panią Stellą i złożyłem wniosek o pożyczkę 60 000,00 euro na remont moich budynków i wreszcie otrzymałem pożyczkę w wysokości 60 000,00 euro bez żadnego stresu, a ja dostałem pożyczkę w ciągu 40 minut i chcę powiedzieć moim dobrym ludziom z Warszawy, że Stella jest prawdziwa, więc każdy ma problemy finansowe powinienem połączyć się z panią Stellą pod linkiem poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} i zapewniam, że pani Stella jest prawdziwa i nie ma wątpliwości, a teraz ja i moja rodzina nie zaczynamy żyć w spokojnym zwycięstwie i sukcesie i nawiązać kontakt z panią Stellą Stella i załatw swój własny problem za darmo, a tutaj w pani Stella, więc moi dobrzy ludzie z Warszawy pozostają w kontakcie i niech Bóg błogosławi nasz kraj, ponieważ jeśli jest jakaś dobra osoba, która pomoże nam wszystkim, co będzie panią Stellą i jesteśmy wolni od biedy, jesteśmy wolni od głodu i dostaniemy pochodnie ze Stellą Niech Bóg błogosławi i ja tu czekam na twoje własne świadectwo, tak samo jak moje i sukces dla ciebie wszystkich moich dobrych ludzi w Warszawie Polska. Niech ci Bóg błogosławi wszystkich, kocham was wszystkich.

Laura Silos
16.01.2018 17:44 #Tony Rock
Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której bardzo potrzebują?
Czy myślisz już dziś, jak zdobyć legalną pożyczkę?
Czy myślisz o założeniu własnego biznesu?
Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz płacić czesne w szkole?
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków?
To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienia, Możemy Ci pomóc z wszelkiego rodzaju pożyczek
Kredyty kredytowe, kredyty na działalność gospodarczą i studenckie, pożyczki dla przedsiębiorstw?
Pożyczka prywatna. Dajemy wszelkiego rodzaju
Pożyczki o oprocentowaniu 2% po więcej informacji
Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail {fhacyberservices@gmail.com}

Pożyczający INFORMACJE:

Kwota kredytu:
Pożyczkobiorcy Imię i nazwisko:
Dane kontaktowe pożyczkobiorcy:
Państwo i stan:
Miasto:
Narodowość:
Finansowanie kredytu:
Czas trwania pożyczki:
Stan cywilny:
Miesięczny przychód:
Przez e-mail: fhacyberservices@gmail.com
Numer telefonu: +1903) 493-9097
Pan Tony Rock
Główny konsultant
REKLAMA

36/1237 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości poszukuję
 Cały rynek ofert przetargowych na nieruchomości w jednym miejscu! 109.112 Jeśli potrzebują Państwo kompleksowej wiedzy o przetargach na nieruchomości z całej Polski zapraszamy do współpracy z Bizzone. Od 21 lat oferujemy dostęp do największej bazy przetargów na nieruchomości w Polsce. Wszystkie oferty w jednym miejscu: licytacje komornicze, oferty kupna/sprzedaży nieruchomości, wyniki przetargów, specyfikacje. JEDYNA TAKA BAZA W POLSCE! TYLKO U NAS każda nieruchomość jest prezentowana oddzielnie ze zdjęciem nieruchomości i lokalizacją na mapie. Precyzyjna i kompleksowa informacja. Dodajemy ok. 300 nowych ofert każdego dnia. Warto być na bieżąco! http://www.bizzone.pl/przetargi_na_nieruchomosci/ Marzena Berdel 134376330 m.berdel@bizzone.pl

Nauka
 Anatomia, fizjologia i fizjopatologia a także teoria masażu połączona z zajęciami praktycznymi. Nauka nowego zawodu w jeden rok tylko w Żaku! Zapisz się już dziś! Zdobądź potrzebne kwalifikacje i umiejętności. Zgłoś się do nas przez internet i rezerwuj miejsce dla siebie. Decyduje kolejność zgłoszeń: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Zapraszamy! Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Wileńska 44 05-200 Wołomin Tel. 224281209 www.zak.edu.pl/wolomin

Zdrowie i Uroda
 Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna "świnka" jest zdrowa, skuteczna i tania. Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa. Również mam suplement Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł. Proszę przekaż znajomym. dziekuję z góry Jan Krongboon massagewarsaw@gmail.com https://www.facebook.com/kurs.tajski www.massagethai.info

Budowlane
 ! a Mąż na godziny Złota Rączka profesjonalnie profesjonalne narzędzia duże doświadczenie wiele lat na rynku serwis-domowy.com zapraszam serdecznie Warszawa i okolice Tel 503 901 700 Oferta na stronie.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.