REKLAMA
REKLAMA

25.03.2013 09:21 #Strażnik M
posterunek nie jest potrzebny, od zapobiegania, prewencji, reagowania i wyłapywania przestępstw i wykroczeń, winna być policja
26.03.2013 13:16 #zwykłyobywatel
Czy posterunek potrzebny? Jak najbardziej i to w trybie pilnym. Widzę co się dzieje w blokowiskach. Rządzą małolaty wspólnie z tymi wyrośniętymi. Ci wyrośnięci ich szkolą i wykorzystują w sytuacjach, gdzie małoletniego nie można ukarać. Rozwalić ławkę na podwórku, czemu nie, administracja będzie miała co robić. Zerwać kaloryfer na klatce schodowej-super zabawa. Żaden z lokatorów nie reaguje-wszyscy się boją. Jak Straż Miejska wylegitymuje paru i wypisze kilka mandatów, jakiś czas jest spokój. Jak częściej widać pomiędzy blokami funkcjonariuszy straży lub policji to też jest chwila spokoju.
JESTEM STANOWCZO ZA!!!
07.04.2013 17:20 #mieszk.
Straz miejska jest niepotrzebna wiec po co posterunek ??? Juz czas najwyzszy zlikwidowac ta formacje a kase przekazac na policje
12.11.2017 22:38 #Laura Silos
Witajcie, moi dobrzy ludzie z Warszawy, nazywam się silosami Laury i przyjechałem stąd w Polsce, chcę zaświadczyć o tym, co zrobiła pani Stella dla mnie i mojej rodziny, mieszkam w Warszawie, aw zeszłym tygodniu mój dom się zepsuł, a potem ja Będę potrzebował pilnej pożyczki na remont moich budynków, więc przeszukuję stronę i zobaczyłem post, który został wysłany przez Barbrę, jak ona dostała pożyczkę w wysokości 85 000 euro, więc dostaję połączenie z panią Stellą i złożyłem wniosek o pożyczkę 60 000,00 euro na remont moich budynków i wreszcie otrzymałem pożyczkę w wysokości 60 000,00 euro bez żadnego stresu, a ja dostałem pożyczkę w ciągu 40 minut i chcę powiedzieć moim dobrym ludziom z Warszawy, że Stella jest prawdziwa, więc każdy ma problemy finansowe powinienem połączyć się z panią Stellą pod linkiem poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} i zapewniam, że pani Stella jest prawdziwa i nie ma wątpliwości, a teraz ja i moja rodzina nie zaczynamy żyć w spokojnym zwycięstwie i sukcesie i nawiązać kontakt z panią Stellą Stella i załatw swój własny problem za darmo, a tutaj w pani Stella, więc moi dobrzy ludzie z Warszawy pozostają w kontakcie i niech Bóg błogosławi nasz kraj, ponieważ jeśli jest jakaś dobra osoba, która pomoże nam wszystkim, co będzie panią Stellą i jesteśmy wolni od biedy, jesteśmy wolni od głodu i dostaniemy pochodnie ze Stellą Niech Bóg błogosławi i ja tu czekam na twoje własne świadectwo, tak samo jak moje i sukces dla ciebie wszystkich moich dobrych ludzi w Warszawie Polska. Niech ci Bóg błogosławi wszystkich, kocham was wszystkich.

Laura Silos
16.01.2018 17:44 #Tony Rock
Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której bardzo potrzebują?
Czy myślisz już dziś, jak zdobyć legalną pożyczkę?
Czy myślisz o założeniu własnego biznesu?
Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz płacić czesne w szkole?
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków?
To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienia, Możemy Ci pomóc z wszelkiego rodzaju pożyczek
Kredyty kredytowe, kredyty na działalność gospodarczą i studenckie, pożyczki dla przedsiębiorstw?
Pożyczka prywatna. Dajemy wszelkiego rodzaju
Pożyczki o oprocentowaniu 2% po więcej informacji
Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail {fhacyberservices@gmail.com}

Pożyczający INFORMACJE:

Kwota kredytu:
Pożyczkobiorcy Imię i nazwisko:
Dane kontaktowe pożyczkobiorcy:
Państwo i stan:
Miasto:
Narodowość:
Finansowanie kredytu:
Czas trwania pożyczki:
Stan cywilny:
Miesięczny przychód:
Przez e-mail: fhacyberservices@gmail.com
Numer telefonu: +1903) 493-9097
Pan Tony Rock
Główny konsultant
REKLAMA
05.03.2018 04:45 #James
Szanowni Panstwo.

Czy potrzebujesz pozyczki, aby skonsolidowac swój dlug? Potrzebujesz pozyczki?
sfinansowac lub rozwinac firme? lub do zakupu samochodu, kupowania domu i innych pozyczek osobistych ETC udzielamy dlugoterminowej pozyczki od maksymalnie 1 do 50 lat z 2% odsetkami. Jestes w 100% gwarantowany. skontaktuj sie z nami za posrednictwem adresu e-mail:
jameswillies58@gmail.com

Z niecierpliwoscia czekamy na szybka odpowiedz.

Wzglad

Pan James Willies.
15.03.2018 07:16 #Pan Paul Green
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy finansowe? Skontaktuj się z nami: paulloanfundshelp1@gmail.com
16.03.2018 09:51 #Maria.Leska
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
27.03.2018 15:57 #Jean Carlos
Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej ( Creditplusfinance11@gmail.com lub Whatsapp +16234044993 ) Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: Creditplusfinance11@gmail.com lub Whatsapp +16234044993
03.05.2018 01:07 #SERGEY YAKUBOVA
PRZYSTĘPNA OFERTA KREDYTOWA...ŁAT Z GÓRYPRZYSTĘPNA OFERTA KREDYTOWA...ŁAT Z GÓRYPRZYSTĘPNA OFERTA KREDYTOWA...ŁAT Z GÓRY
Cześć,

Jakie są Twoje potrzeby finansowe?
Dajemy pożyczki od minimum 2 000,00 dolarów do maksimum 100 000 000 dolarów z wygodnym czasem trwania od 1 do 30 lat przy bardzo obniżonej stopie procentowej wynoszącej 3%. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: constantloanfirm1@gmail.com

Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej?
Czy potrzebujesz osobistej pożyczki?
Chcesz kupić samochód?
Czy chcesz refinansować?
Czy potrzebujesz kredytu hipotecznego?

Czy potrzebujesz ogromnego kapitału, aby rozpocząć propozycję biznesową lub ekspansję? Czy straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a twoje finansowe obciążenia wciąż trwają?
Nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie możliwej współpracy biznesowej

Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: constantloanfirm1@gmail.com
constantloanfirm@yahoo.com
03.05.2018 01:08 #SERGEY YAKUBOVA
PRZYSTĘPNA OFERTA KREDYTOWA BEZ OPŁAT Z GÓRY

Cześć,

Jakie są Twoje potrzeby finansowe?
Dajemy pożyczki od minimum 2 000,00 dolarów do maksimum 100 000 000 dolarów z wygodnym czasem trwania od 1 do 30 lat przy bardzo obniżonej stopie procentowej wynoszącej 3%. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: constantloanfirm1@gmail.com

Czy potrzebujesz osobistej pożyczki?
Chcesz kupić samochód?
Czy chcesz refinansować?

Czy potrzebujesz ogromnego kapitału, aby rozpocząć propozycję biznesową lub ekspansję? Czy straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a twoje finansowe obciążenia wciąż trwają?
Nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie możliwej współpracy biznesowej

Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: constantloanfirm1@gmail.com
constantloanfirm@yahoo.com
03.05.2018 22:31 #Syf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
15.05.2018 10:24 #Ryan Jeremy
Witajcie, moi ludzie, jestem Martinem z Polski, przyszedłem na stronę, aby poinformować tutaj ludzi z mojego nowego kraju, że wciąż istnieją prawdziwe pożyczkodawcy, jak globalna firma, ponieważ chcę tylko powiedzieć każdemu, że powinni zaufać i uwierzyć Globalna firma, z której wywodzisz się z getta, właśnie dostałam pożyczkę w wysokości 50 000 $ dzisiaj, skontaktuj się z e-mailem w sprawie bezpiecznej i zabezpieczonej pożyczki dzisiaj, wyślij e-mail na adres (globalprovissioncompany@gmail.com) i ta firma jest jedyną osobą, która działa z prawdą i uczciwością.

Martin
15.05.2018 11:49 #smata septana
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
16.05.2018 16:12 #Steven
Witamy w programie Sky level Finance (spersonalizowana usluga dla wszystkich potrzeb finansowych). My (Sky level Finance) oferujemy pozyczki o Pożyczka z dobrą oprocentowaniembardzo niskim oprocentowaniu 2%. Oferujemy pozyczki osobiste, pozyczke konsolidacyjna, Venture Capital, pozyczke biznesowa, pozyczke edukacyjna, pozyczke mieszkaniowa i pozyczke z dowolnego powodu i pilnych potrzeb !. z maksymalnym czasem trwania 30 lat.

Czy Twój bank zostal odrzucony? Czy masz zly kredyt? Czy masz niezaplacone rachunki? Masz dlugi? Czy potrzebujesz zalozyc firme? Nie martw sie, bo jestesmy tutaj, aby zaoferowac ci niskoprocentowy kredyt.

Porozmawiaj z naszym doradca kredytowym, kontaktujac sie z nami dzisiaj .... e-mail: skylevel.finance@gmail.com
strona internetowa: www.skylevelltd.com
REKLAMA
29.05.2018 00:28 #GREG OWEN
Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego kredytodawcy. Ale wprowadziliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy zorganizować pożyczkę w wysokości 5000 euro. do 500 000 000 Euro, tak niskie, jak 3% odsetek Prosimy o natychmiastową odpowiedź na tego e-maila: Gregowenloanfirm1@gmail.com

Nasze usługi obejmują:

1) Konsolidacja długów

2) Drugi kredyt hipoteczny

3) Pożyczki dla przedsiębiorstw

4) Pożyczki osobiste

5) Pożyczki międzynarodowe

6) Pożyczka na dowolny rodzaj

7) Pożyczka rodzinna E.T.C

Brak zabezpieczenia społecznego i brak sprawdzenia wiarygodności kredytowej, 100% gwarancji. Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć nam dokładnie, czego chcesz, a na pewno spełnimy twoje marzenie. GREG OWEN LOAN FIRM1 mówi TAK, kiedy twoje banki mówią NIE. Wreszcie, finansujemy małą firmę pożyczkową, pośredników, małe instytucje finansowe, bo mamy nieograniczony kapitał. Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania kredytu, skontaktuj się z nami, uprzejmie odpowiedz natychmiast.

Informacje kontaktowe firmy

Adres e-mail: Gregowenloanfirm1@gmail.com
14.06.2018 09:34 #john royster
Cześć wszystkim,
Czy potrzebujesz pomocy finansowej?
Udzielamy pożyczek w wysokości co najmniej 1 000,00 EUR / USD
Euro / USD 500 000 000,00 o dogodnym czasie trwania od 1 do 30 lat
przy bardzo obniżonej stopie procentowej w wysokości 2%.
Czy potrzebujesz indywidualnej pożyczki?
Chcesz kupić samochód?
Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę swojego długu?
Czy potrzebujesz ogromnego kapitału, aby rozpocząć propozycję biznesową lub
ekspansja? Straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia i
Twoje finansowe obciążenie nadal utrzymuje się?
Nie wahaj się skontaktować z nami w interesach.
Skontaktuj się z nami przez e-mail: (JOHNROYSTER321@GMAIL.COM)

Dyrektor wykonawczy (CEO)

6/1291 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 SKUP AUT BMW WARSZAWA I OKOLICE DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY TEL 739-222-111 e-mail 24skup@wp.pl ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ http://autoskupwawa.pl/skup-aut-bmw.html SKUP AUT KUPIĘ BMW E30 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E34 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E36 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E38 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E39 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E60 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW

Porady prawne
 Radca prawny Marek Zarządzki w Warszawie podejmie się prowadzenia obsługi prawnej obsługi prawnej Spółki z o. o.. Posiadam praktykę z zakresu świadczenia obsługi prawnej spółek, m.in. branży doradczej, budowlanej, handlu, usług, transportu, funduszy unijnych, księgowej, produkcyjnej, ubezpieczeniowej. Specjalizacja: prawo gospodarcze, cywilne, handlowe, pracy, zamówień publicznych.Oferta Kancelarii Radcy Prawnego Marek Zarządzki obejmuje: - Kompleksową obsługę prawną firmy i działalności gospodarczej, - Opinie prawne dotyczące przedkładanych spraw, - Porady prawne na temat spraw i zdarzeń, - Prowadzenie spraw sądowych w sądzie cywilnym, sądzie karnym, w sądzie administracyjnym, - Reprezentowanie strony w postępowaniu przed Urzędem i Instytucjami Państwowymi, - Realizowanie zadań Obrońcy i Adwokata z Urzędu, świadczenie pomocy prawnej z urzędu, - zastępstwo procesowe w Sądach w Warszawie.

Szukam pracy
 Jestem doświadczoną opiekunką osób starszych. Szukam pracy na terenie Żoliborza lub Bielan. tel. 604-055-760

Komputery
 Witaj, W obecnych czasach posiadanie strony internetowej dla swojego biznesu jako wizytówki w sieci jest standardem. Na rynku można zauważyć strony odbiegające standardem po prostu brzydkie i nieestetyczne. Pozwól że stworze dla Ciebie witrynę która będzie przyciągać wyglądem będzie estetyczna przede wszystkim będzie świetnie wyglądać na każdym urządzeniu komórce tablecie czytniku czy komputerze. Wszystko to zrealizuje tanio szybko i sprawnie. Napisz do mnie czego oczekujesz ile chcesz zapłacić. Poniżej przesyłam przykładowe strony które zrealizowałem: https://szymonfech.github.io/onepage-course/ https://szymonfech.github.io/bootstrap4/ https://szymonfech.github.io/bootstrapCourse/ https://szymonfech.github.io/bootstrap1/ https://szymonfech.github.io/PsdToHtml/ https://szymonfech.github.io/psdtohtml2/

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.