REKLAMA
REKLAMA

26.09.2015 18:38 #wojbud
To jedno z lepszych przedszkoli na Targówku. Dobrze że podnoszą jakość. Szkoda że nie ma zajęć jezykowych dla maluchów. A może, któraś z sfrustrowanych mam się tym zajmie na dwie stówy miesięcznie to będzie miała na posiłek dla dziecka i przy okazji rzuci fajki?
30.09.2015 20:45 #abc
Czy 12 złotych za posiłek w przedszkolu to dużo? - pyta (SD) w swojej pozycji pisarskiej.

Dla jednych dużo, dla innych mało, dla jeszcze innych w sam raz.
Wszystko zależy od zasobności "portfela" indywidualnego człowieka, zatem nie można uogólniać.
06.10.2015 22:02 #Makak
Oczywiście, że dużo. Za tyle można zjeść business lunch w komercyjnej knajpie. W przedszkolu powinno to być maks 7-8 zł za dwudaniowy obiad. I to nie jest jakaś bardzo niska cena.
06.10.2015 22:14 #Stachu
#Makak napisał(a) 06.10.2015 22:02

Oczywiście, że dużo. Za tyle można zjeść business lunch w komercyjnej knajpie. W przedszkolu powinno to być maks 7-8 zł za dwudaniowy obiad. I to nie jest jakaś bardzo niska cena.
Chyba w kebabie.
23.10.2017 09:38 #ranie
Myślę, że zależy jaki to posiłek. Sama dopłacam 12zł do obiadu, ale za to moje dziecko zjada w Akademii Rozwoju Malucha 5 posiłków pełnowartościowych.
23.10.2017 21:32 #123
W moim przedszkolu płacimy 7,5 zł za wyżywienie i uważam że jest to kwota akceptowalna dla wszystkich
Dzieci jedzą mniejsze porcje, stołówka kupuje produkty bezpośrednio z hurtowni
12 zł to przesada
25.10.2017 10:26 Cameron
Wydaje mi się, że 12 zł to lekka przesada, biorąc pod uwagę choćby ilość jaką jest w stanie zjeść przedszkolak, przecież tego nie można porównywać do posiłku dla dorosłego człowieka. Co innego, jeżeli te 12 zł to pełne wyżywienie na cały dzień, włącznie z jakimś owocem, jogurtem itp.
27.10.2017 21:22 #123
W przedszkolu do którego chodzi moje dziecko za 7,5 zł ma całodzienne wyżywienie, śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek, dostaje owoc, jakiś soczek do picia lub zamiennie actimel lub jogurt dla dzieci
12 zł uważam za totalną przesadę

54/1220 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 AAA Auto każde kupię! Osobowe i dostawcze w każdym stanie, również bez dokumentów i rozbite. T. 519-353- 990

Kupię mieszkanie
 Kupię 2-3 pok., bezpośrednio,na Bemowie. T. 600381377

Usługi stolarskie
 Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych Firma Faber specjalizuje się w montażu schodów, we wszelkiego rodzaju budynkach. Schody samonośne lub na beton Działamy na terenie: całej Polski, Francji, Niemiec, Irlandii oraz na terenie krajów Beneluxu. tel:508745876

Finanse
 Pomoc zadłużonym tel 501286776

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.