REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# wojbud

26.09.2015 18:38

To jedno z lepszych przedszkoli na Targówku. Dobrze że podnoszą jakość. Szkoda że nie ma zajęć jezykowych dla maluchów. A może, któraś z sfrustrowanych mam się tym zajmie na dwie stówy miesięcznie to będzie miała na posiłek dla dziecka i przy okazji rzuci fajki?

# abc

30.09.2015 20:45

Czy 12 złotych za posiłek w przedszkolu to dużo? - pyta (SD) w swojej pozycji pisarskiej.
Dla jednych dużo, dla innych mało, dla jeszcze innych w sam raz.
Wszystko zależy od zasobności "portfela" indywidualnego człowieka, zatem nie można uogólniać.

# Makak

06.10.2015 22:02

Oczywiście, że dużo. Za tyle można zjeść business lunch w komercyjnej knajpie. W przedszkolu powinno to być maks 7-8 zł za dwudaniowy obiad. I to nie jest jakaś bardzo niska cena.

REKLAMA

# Stachu

06.10.2015 22:14

#Makak napisał(a) 06.10.2015 22:02
Oczywiście, że dużo. Za tyle można zjeść business lunch w komercyjnej knajpie. W przedszkolu powinno to być maks 7-8 zł za dwudaniowy obiad. I to nie jest jakaś bardzo niska cena.

Chyba w kebabie.

# ranie

23.10.2017 09:38

Myślę, że zależy jaki to posiłek. Sama dopłacam 12zł do obiadu, ale za to moje dziecko zjada w Akademii Rozwoju Malucha 5 posiłków pełnowartościowych.

# 123

23.10.2017 21:32

W moim przedszkolu płacimy 7,5 zł za wyżywienie i uważam że jest to kwota akceptowalna dla wszystkich
Dzieci jedzą mniejsze porcje, stołówka kupuje produkty bezpośrednio z hurtowni
12 zł to przesada

REKLAMA

 Cameron

25.10.2017 10:26

Wydaje mi się, że 12 zł to lekka przesada, biorąc pod uwagę choćby ilość jaką jest w stanie zjeść przedszkolak, przecież tego nie można porównywać do posiłku dla dorosłego człowieka. Co innego, jeżeli te 12 zł to pełne wyżywienie na cały dzień, włącznie z jakimś owocem, jogurtem itp.

# 123

27.10.2017 21:22

W przedszkolu do którego chodzi moje dziecko za 7,5 zł ma całodzienne wyżywienie, śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek, dostaje owoc, jakiś soczek do picia lub zamiennie actimel lub jogurt dla dzieci
12 zł uważam za totalną przesadę

# HalinaR

06.11.2020 06:56

A moim zdaniem ważniejsze jest to czy posiłki tam serwowane są zdrowe i odpowiednie dla dzieci. Bo co z tego, ze są przedszkola, gdzie się płaci 7 czy 8 złotych jak dzieci jedzą mało urozmaicone posiłki, a często po prostu nie zjadają, bo im takie dania nie smakują. Moje dzieci jak chodziły do przedszkola (już parę lat temu) miały posiłki z firmy Smakuś - i byłam bardzo zadowolona, bo dania były przygotowywane z myślą o dzieciach ich zdrowiu i upodobaniach. Dzieci chętnie wszystko zjadały i uczyły się zdrowych nawyków żywieniowych. Więc ja wolałabym dopłacić więcej i mieć pewność, że dania są smaczne i zdrowe. Mo

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe